anime web malikanesi [sanjili] altıncı bölüm eklendi.
Sayfaya git: 1, 2, 3 ... 9, 10, 11, Sonraki

Anime Manga Forum -> Fan Fiction

 
Yazar Mesaj
SanJi
YöneticiYaş: 17
Kayıt: 16 May 2008
Mesajlar: 4,641
Tanıtımlar: 7
Favori Anime & Manga: One Piece, Slam Dunk, Great Teacher Onizuka, Kyou Kara Ore Wa!!
Nerden: All Blue
Teşekkür: 4020

Durumu: Çevrimdışı

anime web malikanesi [sanjili] altıncı bölüm eklendi. Konu: anime web malikanesi [sanjili] altıncı bölüm eklendi. Alıntıyla Cevap Gönder
çok özendim ya ben de yazmak istiyorum. ama ben katılmak isteyenlerin nicklerini falan almayacağım. kankacılık yapcam biraz. forumda göze çarpan ya da sevdiğim insanları falan yazcam. ok. başlıyorum.

bu fanficde geçen karakterler falan tamamen hayal ürünüdür. ccc kurtlar vadisi ccc

tanıtım
Spoiler:
istanbulun en nezih yerlerinden biri olan gaziosmaşada SanJi denilen bir milyoner yaşamaktaydı. sanjinin malikanesinde bir çok çalışan vardı ayrıca birçok arkadaşı ve sokaktan topladıgı dilenci kılıklı insanlar da vardı. SanJi bunlara acıyıp malikanesine aldırırdı fakat fakir olduklarından bunlarla eğlenirdi de.

evde yaşayanlardan bazılarını tanıyalım:

monkey d. luffy: sanjiye en yakın olan şahıs budur. çünkü patron çocuğu. evi ikisi idare etmektedir. ikisinde de kombine vardır. galatasarayın maçlarını kaçırmamaktadırlar. ayrıca r harfini söyleyememektedir. çok cömerttir. evdeki fakirlere yardımcı olur. şuan evin 2. sahibi gibi bişey

whitebeard: nereye gitse iş teklifi reddedilmiştir. dilenmeye başlamıştır. SanJi de eğlenecek malzeme bulduğu için sevinmiştir. hem fakirdir böylece evine alıp ona bakmaya başlamıştır. şuan konumu soytarı.

law: sanjinin şehir dışı gezilerinden birinde tanıştığı fakir ama gururlu arkadaşı. mersinin varoşlarında kıt kanaat geçinen bu gence SanJi kucak açmıştır. SanJi ırkçı olmasına rağmen ona kanı ısınmıştır fakat içten içe onu kendinden uzak tutmaya çalışmaktadır, her an bir ihanet beklemektedir. şuan aşçı.

nami: malikanedeki nadir dişilerden biridir. dilencilerden farklı olarak şişman ve çirkin bir çingene olan nami, sanjiye çiçek satmak istediği için ferrarisinin önüne atlayıp hayatını kurtarma planını devreye sokmuştur. kendini hastaneye götürten namiyi, SanJi himayesi altına almıştır. şuanki konumu bahçıvan.

enel: luffyle SanJi bir gün fasıla gitmiştir. yan masada tek başına dertli dertli oturan eneli görüp yanına gitmişlerdir. böylede güzel bir dostluk başlamıştır. malikanenin nezih kesimi arasındadır. konumu yok o bi tane.

tifa: malikanenin küçük şımarık veledidir. choppera zor anlar yaşatmaktadır. SanJi bir gün evde bir şey eksik olduğunu fark etmiştir. evet bu bir çocuktur. derhal çocuk esirgeme kurumuna gidip bir çocuk seçmişti. şansa tifa gelmiştir :/ konumu şımarık bebe.

dergul: sanjinin malikanede saygı duyduğu insanların başında gelmektedir. malikanenin entelektüel insanlarındandır. sanjiyle bir resim sergisinde tanışmıştır. birbirlerinin resim eleştirilerini beğendikten sonra bildiği herşeyi sanjiye öğreten dergul malikaneye yerleşmiştir. konumu emir verir güvercin uçurur.

mangaka_sym: sanjinin eyüp sultan ziyaretinde karşılaştığı güzel insan. evin düzenini, huzurunu sağlayan şahıstır kendisi. sym evdeyken evde hır gür olmamakta, kimse onun sözünden çıkmamaktaydı. şuan konumu imam.

naoki: ankara'daki meşrutiyet köprüsünde dans videolarıyla apaçilik akımını başlatan şahıs kendisi. SanJi bu vidyoyu izleyince tepesi atar ve ankara'ya yola çıkar. naoki'yi tokatlatır ve malikaneye aldırıp onu adam etme uğraşlarına başlar. konumu apaçi.

gama: eskiden fetonun adamı olan gamaya yine bizim SanJi kucak açmıştır. onu kötü yoldan kurtarıp malikanesinde dekoratör yapmıştır.

serenity: şu anki gaziosmanpaşa belediye başkanı.

pyskhe: SanJi ankara gezisinde yolda altını ıslak gezen bir futbolcu kıza rastlar. haline acıyıp onu malikaneye aldırır. pyskhe'nin daima çişi vardır ve bunu söylemekten çekinmez. konumu yeni güvenlik görevlisi Hüzünlü

bhdr: av sezonunun açılmasıyla sanjinin gittiği baykuş avında karşılaşmışlardır. usta nişancılığıyla kendisini hayran bırakan bahadırı avdan sonra bara götüren SanJi burada güzel bir dostluğun temelini atmıştır. şuanki konumu avcı.

saim: SanJi ve bahadır, saimle wolfteam oynarken karşılaşmıştır. aynı takıma denk gelip müthiş bir uyum yakaladıkları için gölge haramileri isimli klanı kurmuşlardır. konumu: balbazar

trapspringer: hayatı boyunca ikiz kardeşi jay z'nin gölgesinde kalmış olan fay z, üçüncü sınıf barlarda sahne alırken SanJi tarafından keşfedilmiş bir cevherdir. ayrıca kendisi abdülhamit'i savunmuştur ve doğu perinçek ile uzaktan akrabalığı vardır. Konumu: gansta rapper

merue: sürekli lol oynayıp anime izlediği için ailsi tarafından sokağa atılmıştır. Whitebeard gibi dilencilik yaparken yüce gönüllü SanJi onu kanatları altına almıştır. konumu: ergen gamer

ichimi: nicki çok güzel olduğu için SanJi'nin ichini bir hoş etmiş ve malikaneye alınmıştır. konumu: joker, elinden her iş gelir.

mihawk: SanJi'yle ahbaplığı kadim zamanlara dayanır. tanıştıkları ilk zamanlar tertemiz pırıl pırıl bir oğlan olan Mihawk; SanJi, luffy ve enelle birlikte alkol tüketmeye başladığı andan itibaren çöküş dönemine girmiştir. arkadaşının gözlerinin önünde eriyip gitmeine dayanamayan SanJi onu malikaneye aldırmıştır. kendisi çok da iyi gitar çalar ve malikanenin elit kesimi içinde yer alır. konumu: müzisyen

desdemona: SanJi'nin kendine ait malikanesi olan tek arkadaşıdır. biralamak için anlaştıkları vakit, sözleştikleri zamandan daima bir saat sonra geldiği için SanJi ona bir ders vermek istemiştir. Ayağını kaydırıp anonim bir şekilde malikanesini elinden alarak kendisini dımdızlak ortada bırakmıştır, ardından malikaneye davet etmiştir. müthiş bir sesi vardır. konumu: assolist

sade: SanJi bir gün GOP sokaklarında yürürken kendi kendine bir şeyler anlatan bir adama rastlar. bu kişi çok mantıklı konuşuyor olmasına rağmen anlattıklarını kimse dinlemiyordur. SanJi durup biraz dinleyince bunun nedenini anlamıştır. sade çok kötü kafa açmaktadır. bu mallığa rağmen onun sokaklarda çürümesine dayanamayıp malikaneye aldırmıştır. amacı onu malikanenin alt tabakasının üzerine salıp onları sindirmektir. konumu: kafa açan

Taka: SanJi kendisini katıldığı bir cosplay partisinde. yapmış olduğu eşsiz kankuro cosplayi ile tüm ilgiyi üzerine çekmiş olan taka, SanJi'nin de gözüne girmiştir. bu vakitten sonra takılmaya başlayan ikili, görüştükleri akşamların birinde bir dönüm noktası yaşamışlardır. o akşam taka'yı almaya annesi gelmiştir, SanJi de ona ilk görüşte vurulmuştur. annesini daha çok görebilmek için taka'yı malikaneye aldırmıştır. SanJi sık sık taka'nın annesi şerefine davet vermektedir. konumu: paf küf kankürdo

hibertansiyar: ankara'da bir pompa firmasında çalışan hiber hanım işinde gücünde bir vatandaştır. lakin mesai bitiminde ve kriz anlarında bir süper kahramandır. her daim cebinde taşıdığı bitter çikolatadan bir ısırık aldığı vakit hiber girl'e dönüşmektedir. bu dönüşümlerden birine SanJi tanık olmuş, ayhi'nin ayrılışı üzerine malikanede var olan süper kahraman açığını kapatması için onu davet etmiştir. zayıf noktası yaoilerdir. karşısında yaoi okunursa dayanamaz ve güçleri bir anda etkisiz hale gelir. konumu: hiber girl
evden ayrılanlar,roronoa zoro: bunun hikayesi biraz ilginç. normalde dilenciler kol bacak kesip dilenirler fakat bu çocuk bermuda altına uzun çorap giyip dilenmekteydi. SanJi de buna acıyıp evine aldırmıştır. malikanenin en eskilerinden biridir. şuan güvenlik görevlisi konumunda.

chopper: SanJi chopperı gay bardan toplamıştır. SanJi de biraz meyilli olduğundan bir gün gay bara gitmiştir. orada herkese yavşayan chopperı görmüş kavga çıkarmıştır. o kavgadan sonra ikisinin de erkeklere olan ilgisi yok olmuştur. güzel bir dostluğun başlangıcı olmuştur bu olay. şuan evin dadısı konumunda.

crocodile: sanjinin m.i.t. günlerinden arkadaşı. pkk casusudur kendisi. ırkından ve kaşlarından dolayı sürekli evin alay konusu olmaktadır. şuanki konumu şoför.

jango: bu çocuğun hiçbir amacı yok. sanjiyle nasıl tanıştığı bilinmiyor ama sanjinin en çok kolladığı elemanlardan biri. ayrıca malikanedeki fakir tabakasının en fakiridir. luffy bile buna 5 liradan fazla para vermez. hiçbi iş yapmaz, reçel yer, anime izler. evdeki konumu hiç.

ayhi: bildiginiz üzre milyoner olan SanJi, bir marvel karakteri olan iron mani de malikanesine getirtmiştir. tony stark olduğunu gizlemek için de ayhi lakabını ona vermiştir. konum evin gizli koruyucusu

usopp: her hasat mevsimi çukurovaya inip hasat toplamaktaydı taa ki SanJi çukurovayı doldurtana kadar. türkiyenin en büyük alışveriş merkezi olan çukurovapark şuan hizmetinizde. usopp her hasat mevsimi bu avmye uğramakta hesabı toplayıp malikaneye dönmekteydi. konumu müdür.

bloodytears: whitebeard'ün soytarılığı becerememesi üzerine malikaneye yeni bir soytarı getirtmek şart olmuştur. konumu soytarı II.

shadows: SanJi antalya'da geçirdiği bir yaz tatili esnasında tanışmıştır onunla. içinde bulunduğu yalnızlığı ve efkarı, bi türlü üzerinden atamadığı ergenliği görünce içi parçalanmış ve kendisini malikaneye barmen olarak almıştır.

santouryuu3: enelle birlikte malikanenin elit kesimi arasında yer alır. tek başına bara gidip demlendiği bir vakit yan masada aynı durumda olan santoryu'yu görmesiyle tanışmışlardır. fakirliği nedeniyle eğitim öğretim hayatını bırakıp çalışmaya başlamış, fakat SanJi malikanede ona kucak açmış, ona burs bağlamıştır. şu anda öğrenci.

marisa & vinnie kardeşler: kardeş olmamalarına karşın sürekli birlikte takıldıkları için bu ismi almışlardır. belalı ikili gaziosmanpaşa sokaklarına korku salmıştır, namları tüm semte yayılmıştır. SanJi ise öncesinde illegal yollardan para kazanan, semte korku salan bu yakuzaları (kendilerine yakuza diyorlar) malikaneye güvenlik görevlisi olarak almıştır.
çok karakter oldu lan nası toparlıcam bilmiyorum.

birinci bölüm -malikanede akşam yemeği-
Spoiler:
SanJi: bu nası yemek olm? seni bunun için mi mersinin varoşlarından aldım geldim?
luffy: evet law yaa. bu nasıl biğ tiğamisu abi. yıllağdığ tiğamisu yeğim böyle b.ktan bi tiğamisu yemedim.
kuma: *sanjinin kulağına fısıldar* pkklı ulan bu bizi zehirlemeye çalışıyo.
SanJi: mal.
dergul: SanJi terbiyeni takın. *güvercinler uçar*
nami: abe bu sofrada çiçek eksik. güzelim papatyalarımdan koyayım biraz. tifa otur yerine kız şopar.
tifa: yaaa banane yaaa ben tiramisu sevmem yaa xddd
chopper: oyşş bu kız beni öldürecek ayol :/
mangaka_sym: ayıptır günahtır. hiç mi allah korkunuz yok bre kafirler. durun hele bir sofra duası edelim. subaneke amin.
zoro: SanJi çorabım nasıl lan? eheh meheh.
jango: *çorabı görür ve altına s.çar*
*yemek biter ve sofrada has adamlar kalır*
enel: doldurun olm şunu. lan whitebeard bi işe yara
whitebeard: xd geldim ağabey xd dur doldurayım xd nasıl şapkam komikmi ehehe xdd
ayhi: sen benim kim olduğumu biliyor musun?
luffy: stağk abi tamam yine başlama lütfeğn. o değil tiğamisu çok kötüydü yhğaa
law: nankörlük etmeyin efendim. elimden geleni yapıorum kemkümhebehöbeöö
zoro: bu kuşlar alerji yapıyo bana böyle de bişey var.
gama: o değil koltuklar çok güzel lan dimi xd
dergul: zoroyu ahıra kapatın.


ikinci bölüm -sahur telaşı-
Spoiler:
luffy: oğlum biğisi altına pislemiş galiba yhaaaa :S
SanJi: yok lan o koku kuma'dan geliyo.
kuma: 5 yaşında bıyığım çıktı benim ı:-ı)
gama: napak ölek mi? o değil perdeler çok güzel lan dimi xd
tifa: yaaaaaa ben oruş tutmişam yaaaaaa xdxd
chopper: oyşş ben napıcam bu kızla ayol :/
dergul: tifa gel kızım güvercinlerim ile oyna.
jango: sahura kalktım ama oruç tutmicam. müslümanım ama muhammede inanmıyorum. namaz kılarım ama abdest almam.
mangaka_sym: sahur duası amin.
whitebeard: dalda erik fatma girik xd
nami: bahadır şu şoparı vur beya gına geldi. nasıl soytarı bu.
enel: law nerde ulan benim rakım? bu malikanede sadece müslim yaşamıyor.
zoro: ramazanda içki içilmez. zorlarsan çoraplarımın gazabıyla karşılaşacaksın. bi de bişi dicem, bermuda altına gitmiş mi lan xd
luffy: zoro çoğaplağını çıkağtığsan seni bu evden atağım.
law: ben mersine dönüyom allah belanızı versin.
*bu arada ayhiyle dergul satranç oynamaktaydı*
dergul: ayhi onu öyle oynama böyle oyna.
ayhi: tamam dergul abi.
dergul: şah mat. *güvercinler uçar*üçüncü bölüm -bahçede piknik-
Spoiler:
tifa: yaaa top aldın mı dadııııı xd
chopper: aldım ayol başımın belası:/
tifa: kimi wa dare dai? boku wa tifa. boku wa dare dai? kimi wa tifa. xdxd (anlamayanlar için http://www.youtube.com/watch?v=9ZK-hVW-j-s)
law: git başka yerde oyna bebe. bi daha gelirse keserim topunu.
luffy: law o daha çocuk. ğahat bığaksana oynasın. bi de tiğamisu yap bana
whitebeard: tifacım gel ben komiklikler yapıcam sana xd roketatar ramazan sivilcem patlıcan ehehe xdxd
mangaka: benden başka oruç tutan yok mu bre imansız deyyuslar
gama: o değil de bizim park çok güzel olmuş di mi xd
SanJi: kuma nabıyosun lan parkı ikiye böldün her yerde bölücülüğünü belli etme.
kuma: sus SanJi benim bıyığım var, yaşım 15 ama bıyık bırakıyorum ben.
jango: kirli sakal severim ama her gün traş olurum. kısa saç severim ama bi senedir saçımı kestirmiyorum.
enel: la zoro pikniğe geldik bermudayla çorap tehlikeli. kene falan gelir git içeri pantolon giy gel.
zoro: böyle çok şekil lan. bi de göbeğimi deldirdim pirsink takcam xd
dergul: zoro git pantolon giy gel.
zoro: tamam dergul abi.


dördüncü bölüm -hasat zamanı-
Spoiler:
SanJi: malikanemizin tarlaları da geniştir. bir çoğunuz bu araziyi yeni görüyor sanırım.
zoro: kene yoktur burada değil mi? eğer varsa bermudamı çoraplarımın içine sokayım.
enel: olm ot bile var burda. SanJi adamsın.
ayhi: ot kötü bir şey gençler. içmemelisiniz. bakın şimdi: blahblahblah.........*2 saat sonra konuyu bleach'e bağlar?!* forever bleach Şık
tifa: yaaa dadıı ben böörtlen yimek istiorum ama hep dikenli bunlar x( koparsana bana bi kilo hadi nolur noluuur xd
chopper: off tmm be x/
mangaka: meyveleri kopartırken besmele çekin bre imansızlar!
gama: o değil de salıncak kurdum nasıl olmuş xd
jango: sallamayı severim ama sallanmayı sevmem. bilgisayarı açarım ama monitoru açmam.
law: erikler şahaneymiş.
whitebeard: dalda erik fatma girik xddd
nami: abe çok güzel çiçekler var burda. tifaaa. kız şopar. gel buraya çiçek toplayalım.
luffy: poğtakal toplamak çok eğlenceli len. law poğtakaldan tiğamisu yap bana.
whitebeard: portakaldan tiramisu olmaz mantı yapsın eheh meheh xd
dergul: allahını seven üstüme toprak atsın.


beşinci bölüm -bayram-
Spoiler:
chopper: bugün bayram erken kalk ayol tifa xSs
tifa: yaa dadı banane yaa bana her gün bayramm xddd
luffy: değgul abi, ayhi ğeis bayğamınız mubağek olsun. ğğğğğğğğğğğğğğ
mangaka: kalkın bre imansızlar bayram namazının vakti geçiyor!!
nami: abe beni niye kaldırırsın imam. neyse ben çiçeğe çıkayım bari beya.
pyskhe: ben de çişe kalkayım Hüzünlü
bayram namazına giderler*
luffy: SanJi güldüğme lan ehheh meheh.
SanJi: olm whitebeard kurukafalı tişörtle gelmiş camiye Hüzünlü
gama: o değil seccadeleri ben serdim. nasıl olmuş xd
ayhi: abdest aldınız mı bakayım siz? bakın abdestin yararları saymakla bitmez. şimdi.... blahblah.... forever bleach Şık
bloodytears: ichimaru gin körmüş diyolar ayhi başkan doğru mu eheheh xd
sere: gaziosmanpaşa camimizin bahçesinde dans etmek yasaktır.
naoki: çatla patlaa olmadı bi daha çatla patlaa kop1.
bahadır: BAM!
dergul: eşhedüenlailaheillal-


19 Mayıs 2020

altıncı bölüm -sahur telaşı 2-
Spoiler:
Gece 02:30 sularında psykhe çişe kalkmış tuvalete doğru yönelmişti. Gecenin sessizliğini bozan tek şey koridora loş ışıklar yayan gece lambalarının hışırtısıydı. Koridora açılan kapılardan biri aniden açıldı ve içinden bembeyaz geceliğiyle mangaka_sym fırladı. Bunu gören psykhe çığlık attı!

mangaka_sym: aa psykhe! sen de mi sahura kalktın =)
psykhe: he mangako he..

Psykhe'nin çığlığının ardından kapılar bir bir açılmaya başladı.

luffy: n'oluyoğ gecenin bu saatinde ne bu güğültü ağkadaşlağ
psykhe: ya ben çişimi yapçaktım, hoca efendiyi görünce ürktüm, tutamadım kaçırdım Hüzünlü
nami: kokuttun her tarafı pis şopar.
hibertansiyar: sana derhal yeni bir eşofman takımı getiriyorum hiç merak etme!
gama: o değil de şu ışıklar gecenin karanlığında çok güzel görünmüyor mu xd
naoki: çekilin bi apaçi dansı yapayım yıllardır dans etmiyor gibiyim.
ichimi: ben nasıl bir evde yaşıyorum ya :S
whitebeard: hepimiz ichimizden geldiği gibi yaşıyoruz tatlı şey. kelime oyunlu şakamı nasıl buldunuz arkadaşlar xddd

Tifa Merue'ye sarılmış bir şekilde koridora çıktı.

Tifa: yaa siz salka mısnız karnatianda orçu mu tutulur? yatnı uyuyun mallra zaaaa xd
sade: Tifa sen şimdi öyle diyon da şöyle de bi şey var... bla bla bla...

sade konuşmaya başlayınca açılan kapılar yavaşça kapanmaya başladı, uyanan kimseler tekrar yataklarına döndü. Uyumayan Desdemona, Traps, Mihawk ve Enel içmeye; SanJi, bahadır ve saim wolfteam'e; Taka da üflemeye geri döndü.
45 dakika sonra*

sade: ...sizce de böyle değil mi arkadaşlar?
dergul70: tamam kardeşim çok haklısın. hadi geç oldu yat artık.


En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et Anime Listesi 29 Tem 2011 12:26, Değiştirme: 19 May 2020 10:52 (Toplamda 18 kere)
Bu mesaja teşekkür edenler (40 kişi): Trapspringer, saim, Ichimi, TEMHE, moonlightknight01, minorin, Crazy Cat Lady, Desdemona, Strawberry, Soul King Brook, Kawa No Uta, fawn, Asakura Hao, prenses serenity, Vagabond, Pyskhe, Nami, Lost Control, Birisi, Roronoa Zoro, Tifa, ayhi, Get A Life, jinbe, Usopp/Sogeking, vivi, Monkey D. Luffy, nurunknown, Mortamor, K4oS, Atabetü'l-Hakayık, Stravagante, Crocodile, Paraclet, Enel, Law, Shanks, -erzascarlet-, Barkın, Gama_Sennin

Barkın
Otaku (Level 4)
Otaku (Level 4)Yaş: 23
Kayıt: 10 Ağu 2010
Mesajlar: 468
Cinsiyet: Erkek
Teşekkür: 62

Durumu: Çevrimdışı

anime web malikanesi [sanjili] altıncı bölüm eklendi. Konu: Yanıt: anime web malikanesi [sanjili] Alıntıyla Cevap Gönder
ilginç duruyor bölümler çıkmaya başlasın okurum
ccckurtlarvadisiccc--baykuş avı--bermuda alt uzun çorap

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder 29 Tem 2011 12:55
Shanks
Mangaka
MangakaYaş: 27
Kayıt: 17 Mar 2009
Mesajlar: 2,606
Cinsiyet: Erkek
Teşekkür: 2055

Durumu: Çevrimdışı

anime web malikanesi [sanjili] altıncı bölüm eklendi. Konu: Yanıt: anime web malikanesi [sanjili] Alıntıyla Cevap Gönder
Okurken bi paket çekirdek bitirdim şimdiden..

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder 29 Tem 2011 13:00
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): SanJi

Enel
Mangaka
MangakaYaş: 29
Kayıt: 09 Ağu 2010
Mesajlar: 1,133
Nerden: Paris
Teşekkür: 986

Durumu: Çevrimdışı

anime web malikanesi [sanjili] altıncı bölüm eklendi. Konu: Yanıt: anime web malikanesi [sanjili] Alıntıyla Cevap Gönder
Kami-sama Enel Reyiz Şık

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder 29 Tem 2011 13:01
Gama_Sennin
Mangaka
MangakaYaş: 29
Kayıt: 22 Eyl 2009
Mesajlar: 4,619
Tanıtımlar: 46
Teşekkür: 2675

Durumu: Çevrimdışı

anime web malikanesi [sanjili] altıncı bölüm eklendi. Konu: Yanıt: anime web malikanesi [sanjili] Alıntıyla Cevap Gönder
SanJi ben yokum Üzgün ya da Ağlıyor Üzgün ya da Ağlıyor Üzgün ya da Ağlıyor

Spoiler:
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et Anime Listesi 29 Tem 2011 13:02
SanJi
YöneticiYaş: 17
Kayıt: 16 May 2008
Mesajlar: 4,641
Tanıtımlar: 7
Favori Anime & Manga: One Piece, Slam Dunk, Great Teacher Onizuka, Kyou Kara Ore Wa!!
Nerden: All Blue
Teşekkür: 4020

Durumu: Çevrimdışı

anime web malikanesi [sanjili] altıncı bölüm eklendi. Konu: Yanıt: anime web malikanesi [sanjili] Alıntıyla Cevap Gönder
Gama_Sennin yazmış:
SanJi ben yokum Üzgün ya da Ağlıyor Üzgün ya da Ağlıyor Üzgün ya da Ağlıyor


tüm bombaları birden yazmayım dedim.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et Anime Listesi 29 Tem 2011 13:04
Gama_Sennin
Mangaka
MangakaYaş: 29
Kayıt: 22 Eyl 2009
Mesajlar: 4,619
Tanıtımlar: 46
Teşekkür: 2675

Durumu: Çevrimdışı

anime web malikanesi [sanjili] altıncı bölüm eklendi. Konu: Yanıt: anime web malikanesi [sanjili] Alıntıyla Cevap Gönder
SanJi yazmış:
Gama_Sennin yazmış:
SanJi ben yokum Üzgün ya da Ağlıyor Üzgün ya da Ağlıyor Üzgün ya da Ağlıyor


tüm bombaları birden yazmayım dedim.

.)

Spoiler:
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et Anime Listesi 29 Tem 2011 13:08
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): SanJi

Brook
Mangaka
MangakaYaş: 28
Kayıt: 17 Mar 2009
Mesajlar: 1,182
Cinsiyet: Erkek
Nerden: Grand Line
Teşekkür: 135

Durumu: Çevrimdışı

anime web malikanesi [sanjili] altıncı bölüm eklendi. Konu: Yanıt: anime web malikanesi [sanjili] Alıntıyla Cevap Gönder
Hayal gücüne bak sen

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder 29 Tem 2011 13:12
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): Law

Balera Silence
Mangaka
MangakaYaş: 24
Kayıt: 11 Ağu 2010
Mesajlar: 878
Favori Anime & Manga: elfen lied - soul eater - death note - code geass - bleach - FMA - katekyo hitman reborn - durarara!!!...
Teşekkür: 386

Durumu: Çevrimdışı

anime web malikanesi [sanjili] altıncı bölüm eklendi. Konu: Yanıt: anime web malikanesi [sanjili] Alıntıyla Cevap Gönder
asdf Dil Çıkartıyor

ne güldüm ya devamı gelsin lütfeen Kayan Gözler


Gidiyorum. Uzun bir süre de dönmeyeceğim. Umarım özlemezsiniz. Fic ve art sayfalarımı da sildiriyorum. Ha bi de sere umarım bunu görürsün, zira gitsem de resmimi yarışmaya dahil etmeni istiyorum. Hatıra olsun.
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger 29 Tem 2011 13:19
Jango
Otaku (Level 4)
Otaku (Level 4)Yaş: 27
Kayıt: 02 Nis 2010
Mesajlar: 294
Favori Anime & Manga: Death Note,Shaman King,Voltron,D.Grayman,One Piece,Naruto,Pandora Hearts,You are under ARREST!
Cinsiyet: Erkek
Nerden: Taksim Rock-Y Bar
Teşekkür: 93

Durumu: Çevrimdışı

anime web malikanesi [sanjili] altıncı bölüm eklendi. Konu: Yanıt: anime web malikanesi [sanjili] Alıntıyla Cevap Gönder
jango; bu çocuğun hiçbir amacı yok. sanjiyle nasıl tanıştığı bilinmiyor ama sanjinin en çok kolladığı elemanlardan biri. ayrıca malikanedeki fakir tabakasının en fakiridir. luffy bile buna 5 liradan fazla para vermez. hiçbi iş yapmaz, reçel yer, anime izler. evdeki konumu hiç.

Müzik unutulmuş,ayrıca mistik konular falan. T_T

Bana B.B derler...Reçelci falan. Sadece nick değişikliği oldu.

http://www.youtube.com/watch?v=KHy7DGLTt8g
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder 29 Tem 2011 14:13
 
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder Sayfaya git: 1, 2, 3 ... 9, 10, 11, Sonraki
1. sayfa (Toplam 11 sayfa) [ 107 mesaj ]
Geçiş Yap:   

 
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız