Itachi ve Gerçekler
Sayfaya git: 1, 2, 3, 4, 5, Sonraki

Anime Manga Forum -> Fan Fiction

 
Yazar Mesaj
Gama_Sennin
Mangaka
MangakaYaş: 29
Kayıt: 22 Eyl 2009
Mesajlar: 4,619
Tanıtımlar: 46
Teşekkür: 2673

Durumu: Çevrimdışı

Itachi ve Gerçekler Konu: Itachi ve Gerçekler Alıntıyla Cevap Gönder
Arkadaşlar bu benim 2. fanfic denemem. Daha öncesinde roman tarzı bir fanfic yazmayı denemiştim ama yarıda bırakmıştım sıkılmıştım. Umarım bunun için aynısı geçerli olmaz, aklımda güzel fikirler var. ^^
Okunma rahatlığı açısından bütün bölümleri ilk sayfada toplayacağım.

_________________o________________


Itachi ve Gerçekler


 • Bölüm 1: Eskiyi Hatırlamak

  Spoiler:
  Bölüm 1: Eskiyi Hatırlamak

  Yağmur çok derinden yağıyordu. Öylesine kasvetli bir hava vardı ki ormandaki hayvanlar can havliyle başlarını sokabilecek bir sığınak arıyorlardı. Tanrının göz yaşları tabiri yetmezdi bu şiddete. Tüm insanlık ağlıyordu sanki. Daha öğlen yeni olmuştu ama gökyüzü boydan boya griydi.

  Sunagakure ile Konoha arasında, denize yakın dağlık bir alandaki gizli sığınağında yağmurun çatıyı delmeye çalışırcasına olan hışmından rahatsız olan Itachi, bir hayli huzursuzdu. Fırtananın sesinden ürkmüştü belli ki, ya da gelecekte karşılacağı olaylar hakkındaki endişesi artmıştı. Fakat her zamanki gibi kendinden emindi. Yağmurun da etkisi büyük olsa gerek, Itachi’nin gözlerindeki korkuyu fark etmek zor değildi. Duvarlar üstüne gelir gibi oldu, dışarıya çıkmaya karar verdi. Yamaç kısmına doğru yürüdü, yağmurun şırıltısını dinliyordu, fakat fazla ıslanırsa hasta olacaktı. Bir ağacın kavuğuna doğru ilişti, doton kullanarak balçık gibi olmuş toprağı yaslanabileceği bir hale getirdi. Henüz yeni dışarı çıkmış olmasına rağmen sırılsıklam olmuştu ve tüm elbisesi çamura bulanmıştı. Ama yağmuru yüzünde hissedince biraz daha sakinleşmişti sanki. Bu ona, kafasını toparlaması için yetecek bir sakinleştirici etkisi yapmıştı. 3 hafta öncesine gitti aklı, zaten sürekli olarak durumu muhakeme ediyordu.

  Itachı “Daha Madara’nın sırrını tam olarak çözememişken, nasıl böyle bir hata yaparım! Yıllardır içimde bulunan öfke ve kederi böyle bir zamanda kontrol altında tutamadığıma inanamıyorum. “ diyerek geçmişini hatırladı.
  "9 yıl önce

  Katliam sırasındaki Madara, itachi’nin ona doğru geldiğini görünce, içinden “ Potansiyelin gerçekten inanılmaz itachi. Bu katliamdaki asıl hedeflerimden birisi senle beraber tüm uchiha’nın yok olmasıydı ama sen hayatta kalmayı başarabildin. “ Yere tükürür ve devam eder, “ mangekyo’nun bu yaşta bu seviyede olmasına inanamıyorum. Eğer şimdi öldürmezsem ilerde başıma dert olacağı kesin.” Dedi fakat kendisi de bir hayli yorgun düşmüştü. O esnada Itachi göz yaşlarını silerek “ Planda ufak bir değişiklik yaptım, bunu daha önce konuşmamıştık ama anlayışla karşılayacağını düşünüyorum Madara. Kardeşimi öldürmedim, daha doğrusu öldüremedim. Daha çok küçük, yaşamasının kimseye zararı olmaz. Amacın tam olarak neydi bilmiyorum ama sasuke’nin varlığının bunu bozağını sanmıyorum.” Dedi. İşte tam o esnada Madara bir an duraksadı ve hafifçe sırıtarak “Bana yardımındaki asıl niyetini anlayamıyorum itachi,(aslında itachi’nin kendi mantığına göre konoha’yı koruduğunu ve bunun için madara’ya yardım ettiğini, bununla beraber itachi’nin fedakarlığından yararlandığını belli etmeye çalışmamak için bu tarz bir konuşma içersindeydi ve güven tazelemesi yapıyordu.)ama öyle bir gün gelecek ki, zor bir karar alman gerekecek. Kardeşinin sana düşman olduğunun farkında olmalısın, seninki kadar olmasa da, o da inanılmaz bir potansiyele sahip” dedi ve itachi’nin bir süre daha oyuncağı olmasında karar kıldı. Ne de olsa kardeşi intikam için onun öcünü almaya çalışacaktı, bu sayede hem itachi’den kurtulmuş olacaktı hem de kardeşini kendi safhına çekebilmesi için eline bir fırsat geçmiş olacaktı. Eğer ki muhtemel karşılaşmayı itachi kazanırsa o an ki duruma göre karar verecekti ama bunun zayıf bir ihtimal olduğununun farkındaydı zira kardeşini de öldürmüş olmalıydı bu katliamda. Her ihtimal de itachi'den daha sonra kurtulmayı makul görmüştü."

  Bir an gülümsedi Itachi, madara’nın kendisi hakkında yanlış bildiği birçok şey vardı aslında. Ama aynı şekilde de kendisinin onun hakkında bilmediği ve doğrulayamadığı bazı bilgiler olduğununun farkındaydı. Doğru zamanı beklemeliydi ne olursa olsun, yine de yaptığı hatanın farkındaydı ve geri dönüşü yoktu. Artık hem köyünden kaçıyordu hem de kurucusunun madara olduğu akatsuki örgütünden.


 • Bölüm 2: Beyhude Bir Çatışma

  Spoiler:
  Bölüm 2: Beyhude Bir Çatışma


  Itachi’yi artık daha da zor bir dönem bekliyordu. Bir an duraksadı, ardından mutlaka haberleşmesi gereken arkadaşları aklına geldi. Onlara bu durumdan bahsetmeliydi ve görüşlerini almalıydı. İçlerinden birine saygısı sonsuzdu, ve bu isimden haberdar olan yalnızca 3 kişi vardı. Ve üçü de akatsuki örgütündendi.


  Yaptıkları toplantılar süresince aldıkları önlemlerden birisi de şuydu:
  “Her ne durumda olunursa olursun belirlediğimiz tarihler dışında birbirimizle özel olarak konuşmak yasak.” Bu onların gizli kapaklı planlarının gün yüzüne çıkmaması için alınması gerekli olan basit bir önlemdi. Her ne kadar basit olarak gözüksede şu an Itachi’nin onlarla görüşmeye ihtiyacı vardı. Aynı zamanda örgütten firar ettiği için diğer isimlerle görüşmesi eskisine göre oldukça zorlaşacaktı.
  Yağmurun şiddeti azalmaya başlamıştı, bu azalma ritmik bir şekilde devam etti ve sisli bir pus olarak doğaya veda etti. Doujutsu* kullanması gerekiyordu zira pus öylesine ağırdı ki koku alma yetisini bile kaybedecekti neredeyse. Ve Itachi, bunun sıradan bir doğa olayı olmadığını düşünerek oturduğu yerden doğruldu. İçinde tanımlayamadığı bazı garip hisler uyanmaya başlamıştı ki işte o an boğuk bir bağırış duydu. Kı
  “Doton: Shinjuu Zanshuu No Jutsu*”
  Yumru yumru ve bir hayli yara içindeki bir çift elin ayaklarından tutarak onu toprağa doğru çektiğini farketti Itachi. Ve boğuk sesli ninja, gerisinden geriye toprağın altından çıkarak kendini gösterdi. Pus az öncesine göre daha seyrelmişti, cisimler seçilebilir haldeydi en azından. Aniden karşısında beliren Rokubin’in önünde, soğuk kanlılığın bir kadem olsun taviz vermemişti. Ardından yüzündeki alaycı bir ifadeyle vücudu sargı bezleriyle dolu olan adama, “Bende sizi bekliyordum Rokubin, biraz geç kalmadınız mı?” dedi Itachi. Bu aşağılama karşısında öfkeden kuduran adam, kardeşine boğuk sesiyle bağırarak, “Şu işi bitirmeye ne dersin kardeşim? Bütün bu adayı şu kendine beğenmişe mezar edelim!” dedi. Su tekniklerinde oldukça ustalaşmış olan Hanabin, Rokubin ahmağından daha da ahmaktı. Ve kafasıyla kardeşini onaylayarak ayakları toprağa kenetlenmiş olan Itachi’nin etrafında çember şeklinde koşmaya başladı. Bu iki kardeş toprak ve su elementlerini çok maharetli bir şekilde koordine ediyorlardı fakat atladıkları bir nokta vardı. Meydan okudukları kişi Itachi’ydi! Ya da durumun farkındalığında değillerdi.

  Ve çok kısa bir süre içerisinde oldukça geniş bir alan önce balçık haline geldi, ardından top haline gelerek ufalabildiği kadar ufaldı. Jutsuyu gerçekleştirirken Rokubin adeta kükrüyordu, ellerini sıkıyordu ve kanlar boşalıyordu. Geniş araziden geriye eser kalmamıştı, görkemli ağaçlar uzun kökleriyle beraber ufalanarak ortadan kaybolmuştu. Yere çkömüş adam sırıtıyordu, Hanabin de sırıtmaya başlamıştı. Ancak bu kadar ahmak olabilirlerdi, en güçlü jutsularını bir çırpıda kullanıvermişlerdi. Nefeslerini –boşuna- harcadıkları şey, başından beri Itachi’nin kopyasıydı.

  Keskin kılıcıyla arkalarında belirdi, bir şey söyleyecekti ki tenezzül bile etmeden ahmak kardeşleri nefes kesici bir hızla etkisiz hale getirdi. Bazı şeylerin kefaretini ödermişcesine ardına baktı, ve onları öldürmedi.
  Bu kadar kısa sürede Madara’nın hiçbir köpeğiyle karşılacağını ummamıştı. Ne kadar beyhude bir dövüştü, böylesine bir savaşın ne Itachi’yi zorlayacağını ne de Itachi’nin zamanını çalacağını Madara da biliyor olmalıydı. O halde bunun sebebi neydi? Birçok toprak üzerinde Madara’nın adamlarının arayış içinde olduğunu tahmin etti, yine de anlam veremedi çünkü böylesine uğraşların boş olduğunu düşünüyordu.
  Bütün bunları bir kenara bıraktı, sığınağın etrafına genjutsudan bir bariyer kurarak dinlenmek için içerisine girdi
  .

  Doujutsu: Göz tekniği
  Doton: Shinjuu Zanshuu No Jutsu: http://www.youtube.com/watch?v=CDTvxTw9GYc • Bölüm 3: Gamazashi'nin Gelişi

  Spoiler:
  Bölüm 3: Gamazashi'nin Gelişi

  Kurduğu bariyer çok özeldi menzil etkisiyse oldukça büyüktü, sıradan tekniklerle farkedebilecek ve kırılabilecek kadar zayıf değildi. Ama bariyerin devamlılığını sağlamak zaman geçtikçe onu yoracaktı, çünkü bu teknik saf çakranın hiçbir elementi kullanmadan şekil almış haliydi. Tam anlamıyla genjutsu denemezdi buna zira ormanın o bölgesine geçici olarak yeni bir bölge inşa edilmişti, element kullanılmadan; dokunulduğunda madde hissi veren ve hiçbir çakra akış değişimiyle farkedilemeyecek bir teknik.  Fakat atladığı bir şey vardı, çok dikkatli birisi örneğin iz sürme ekibinden; A seviyesinde bir ninja bunu farkedebilirdi ve Itachi bunu gözden kaçırmıştı. Şimdilik bunun bir önemi yoktu daha doğrusu gereği, çünkü o öyle hissediyordu. Bazen olayların akşını içgüdülerine bırakmak gerekirdi. Şimdi ise biraz uyuyacaktı, daha sonrada buradan ayrılacaktı. Öyle düşünmüştü.  Itachi'nin en sevdiği, ona en yakın hissettiği kişi Gamazashi'ydi. Ne Madara ne de diğer akatsuki üyeleri bundan haberdar değillerdi. Gamazashi'yi tanıyan tek kişi Itachi'ydi bu örgütten. Ve örgütteki herkes Itachi'nin kardeşini çok sevdiğini bilirdi, aslında bilmekten ziyada öyle düşünürlerdi. Tabii aralarında bazıları bunların içinde Madara da olmakla beraber kardeşini o katliamdan kurtarmasının nedenini sadece sevgi olarak ön görmüyorlardı. Hiçbirinin bilmediği bir şey vardı ki çok önemli bir olaydı bu. Itachi birden fazla defa kardeşi ile görüşmüştü, ne konuştukları ve ne yaptıklarını onların haricinde bilen tek kişi ise Gamazashi'ydi! Itachi Gamazashi ile katliam günü tanışmıştı. Barışçıl bir görüşü olan, hayat dolu ve ailesini çok seven o ufacık çocuk, o kadar insanı kendi elleriyle öldürdükten sonra kısa süreli bir travma gerçirmişti, 9 yıl önceki o akşam son kalan uchiha, kardeşiydi. Itachi, onu da öldürmek için evin bahçesinde saklanmış bekliyordu! Daha sonra arkasında bir el hissetti. Bu Gamazashi ile ilk karşılaşmasıydı...  Ormandaki ağaçların simetrik bir düzende oluşunu ve tam 4 kere aynı döngünün tekrar etmiş olması... "Bu Itachi!" dedi Gamazashi. Birçok yerinde tuzak olduğunu bildiği için, küçük bir tebessüm etti ve Itachi'nin onu farketmesini beklemek üzere bir ağaca yaslanarak dinlenmeye karar verdi. Uykuya dalmış olalı bir saat kadar olmamıştı ki Itachi rüyasında hoşgeldin derken buldu kendisini. "Hoş geldin, dostum Gamazashi. Hoş geldin."


  Bonus Video: http://www.youtube.com/watch?v=5mqNP7KfY-c

  Orokanaru otouto yo...

  Çok özel ve güzel bir videodur.Spoiler:
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et Anime Listesi 31 Ağu 2010 13:09, Değiştirme: 03 Tem 2012 11:21 (Toplamda 5 kere)
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): Luchia Nanami

NekoCChi
Otaku (Level 3)
Otaku (Level 3)Yaş: 28
Kayıt: 24 Ağu 2010
Mesajlar: 112
Favori Anime & Manga: Code Geass,Sprited Away,Howls Moving Castle,Ouran,Itazura Na Kiss
Cinsiyet: Kız
Nerden: 2010 Kültür Başkenti xP
Teşekkür: 2

Durumu: Çevrimdışı

Itachi ve Gerçekler Konu: Yanıt: Itachi ve Gerçekler Alıntıyla Cevap Gönder
Güzel olmuş Gülücük Dağıtıyor
ama niye kısa *____*

devamını merak ettim @.@


Axel Kunn <3
Spoiler:

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger 31 Ağu 2010 13:15
Gama_Sennin
Mangaka
MangakaYaş: 29
Kayıt: 22 Eyl 2009
Mesajlar: 4,619
Tanıtımlar: 46
Teşekkür: 2673

Durumu: Çevrimdışı

Itachi ve Gerçekler Konu: Yanıt: Itachi ve Gerçekler Alıntıyla Cevap Gönder
Teşekkür ederim ^^ Ben zaten uzun yazamam, devamında ilginç olaylar bizleri bekliyor Dil Çıkartıyor

Spoiler:
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et Anime Listesi 31 Ağu 2010 13:18
TaKa
Mangaka
MangakaYaş: 28
Kayıt: 09 May 2010
Mesajlar: 619
Favori Anime & Manga: DeathNote, Naruto, Bleach, FMA, One Piece, Wolf's Rain,
Cinsiyet: Erkek
Teşekkür: 166

Durumu: Çevrimdışı

Itachi ve Gerçekler Konu: Yanıt: Itachi ve Gerçekler Alıntıyla Cevap Gönder
Her ihtimal de(birleşik olacak xP) itachi'den daha sonra kurtulmayı makul görmüştü.
Bunun ve büyük-küçük harflerin dışında bir hata göremedim, akıcılık güzel. Okurken sıkılmadım, son cümlede akatsukiden de kaçacak olduğunu mu söyledin yoksa ben mi yanlış anladım?

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger 31 Ağu 2010 15:50
Gama_Sennin
Mangaka
MangakaYaş: 29
Kayıt: 22 Eyl 2009
Mesajlar: 4,619
Tanıtımlar: 46
Teşekkür: 2673

Durumu: Çevrimdışı

Itachi ve Gerçekler Konu: Yanıt: Itachi ve Gerçekler Alıntıyla Cevap Gönder
Yazım kurallarına aşırı dikkat etmiyorum Şaşırmış Durumda Hatalar aşırı olmadıkça pek de bi önemi yok zaten ^^ beğenmene sevimdim teşekkürler. evet akatsukiden de kaçıyor Uyuyor...

Spoiler:
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et Anime Listesi 01 Eyl 2010 18:32
Balera Silence
Mangaka
MangakaYaş: 24
Kayıt: 11 Ağu 2010
Mesajlar: 878
Favori Anime & Manga: elfen lied - soul eater - death note - code geass - bleach - FMA - katekyo hitman reborn - durarara!!!...
Teşekkür: 386

Durumu: Çevrimdışı

Itachi ve Gerçekler Konu: Yanıt: Itachi ve Gerçekler Alıntıyla Cevap Gönder
ben de merak ettim devamını Gülücük Dağıtıyor

Gidiyorum. Uzun bir süre de dönmeyeceğim. Umarım özlemezsiniz. Fic ve art sayfalarımı da sildiriyorum. Ha bi de sere umarım bunu görürsün, zira gitsem de resmimi yarışmaya dahil etmeni istiyorum. Hatıra olsun.
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger 01 Eyl 2010 20:00
Gama_Sennin
Mangaka
MangakaYaş: 29
Kayıt: 22 Eyl 2009
Mesajlar: 4,619
Tanıtımlar: 46
Teşekkür: 2673

Durumu: Çevrimdışı

Itachi ve Gerçekler Konu: Yanıt: Itachi ve Gerçekler Alıntıyla Cevap Gönder
Hitabetim ya da konum zayıf kaldı sanırım hiç okurum yok yada şöyle diyelim yorum yapan pek yok. xD E tabi önceden birkaç bölümünü yazdığım bir hikâyeyi okuyucu kitlesine göre sunmuyorum burda, eğer okuyucu olursa yazıyorum Çok Mutlu Kısacası arz-talep meselesi ilgilenen olmazsa ilham gelmez Üzgün ya da Ağlıyor asdf

Spoiler:
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et Anime Listesi 05 Ksm 2010 21:37
Barkın
Otaku (Level 4)
Otaku (Level 4)Yaş: 23
Kayıt: 10 Ağu 2010
Mesajlar: 468
Cinsiyet: Erkek
Teşekkür: 62

Durumu: Çevrimdışı

Itachi ve Gerçekler Konu: Yanıt: Itachi ve Gerçekler Alıntıyla Cevap Gönder
daha önce de demiştim devam et diye Çok Mutlu

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder 05 Ksm 2010 21:47
Gama_Sennin
Mangaka
MangakaYaş: 29
Kayıt: 22 Eyl 2009
Mesajlar: 4,619
Tanıtımlar: 46
Teşekkür: 2673

Durumu: Çevrimdışı

Itachi ve Gerçekler Konu: Yanıt: Itachi ve Gerçekler Alıntıyla Cevap Gönder
Vizeler bitsin bayramda heyecanlı bir 2.bölüm çıkarırım inş. Dil Çıkartıyor

Spoiler:
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et Anime Listesi 05 Ksm 2010 21:51
Barkın
Otaku (Level 4)
Otaku (Level 4)Yaş: 23
Kayıt: 10 Ağu 2010
Mesajlar: 468
Cinsiyet: Erkek
Teşekkür: 62

Durumu: Çevrimdışı

Itachi ve Gerçekler Konu: Yanıt: Itachi ve Gerçekler Alıntıyla Cevap Gönder
15 dk alır onu yazmak Çok Mutlu

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder 05 Ksm 2010 21:52
 
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder Sayfaya git: 1, 2, 3, 4, 5, Sonraki
1. sayfa (Toplam 5 sayfa) [ 42 mesaj ]
Geçiş Yap:   

 
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız