Kızıl Cadı~~
Anime Manga Forum -> Fan Fiction

 
Yazar Mesaj
Maroon Witch
Otaku (Level 1)
Otaku (Level 1)Yaş: 23
Kayıt: 04 Şub 2012
Mesajlar: 23
Favori Anime & Manga: Fairy Tail, Bleach, Kuroko no Basuke, Lovely Complex, KWMS, SM, Ano Hana, Avatar, Death Note, Kimi ni Todoke, Howl's Moving Castle.. gibi. Daha var ama şuan aklıma gelenler bunlar..
Cinsiyet: Kız
Nerden: Test kitaplarının arasından - Lise3Terk.
Teşekkür: 29

Durumu: Çevrimdışı

Kızıl Cadı~~ Konu: Kızıl Cadı~~ Alıntıyla Cevap Gönder
Kızıl Cadı, bir Çarşamba akşamı saat 23:20 sularında yazmış olduğum küçük bir kurgudan doğan yepyeni bir hikaye. Hiçbir yerden esinlendiğim söylenemez. Birazcık korsanlıktan esinlenmişimdir en fazla o kadar. Yoksa geri kalan kısımlarıyla tamamen bana aittir..Gülücük Dağıtıyor Öncelikle hikayenin içinden aşırdığım küçük bir iki kısmı sizlere okutmak istiyorum. Beğenilirse eğer, Kızıl Cadı birinci bölümle karşınıza çıkacak ^^Spoiler:

Sınıfın yaramazları Mehmet, Zeki, Adem ve Yusuf girdi. Yusuf biraz safçaydı ama olsun. Havalı 'team' Yıldız, Ayfonlu ve Ayfonsuz Ayçin, Eylül, Jülide, Suna ve Ezel girdi. Biraz mantıksız konuşan ama özünde çok tatlı kız olan Cansu ve ardından pörtlek gözlü Mine de sınıfa dahil oldu. Mai ve Zeynep de gelmişti. Cici kızlardı, sınıftaki en ciciler hem de.

Açık kapıdan içeri biri daha girdi. Bembeyaz tene sahip, kısacık siyah parlak saçları olan, koyu kahverengi sütlü sıcak çikolata harikası gözlere sahip, yaklaşık 1.80 boyunda kalıplı biri.. Onu gördüğüm an yeniden doğdum resmen. Yüzüme kocaman bir tebessüm yayıldı. O girdi sınıfa..

Derste sürekli sırtımla ya da saçlarımla oynayan çocuk..
Sürekli kollarını boynuma ya da omuzuma dolayan çocuk..
Onun masasını geri itip, kendi masamı ileri alıp oturduğumda, beni sandalyemle beraber kendine çeken çocuk..
Tolga'nın benimle Lunati'C' diye dalga geçmesine sebep olan çocuk..
Gülümseyerek sınıftaki herkese boynunu gösterip, 'Damla beni buramdan ısırdıı..'diyen çocuk..
Sürekli omzumdan beni yumruklayan çocuk..
Onunla küstüğümde benimle üst geçide kadar gelip af dileyen çocuk..
İkide bir benimle dalga geçen çocuk..
Bana lakaplar takan çocuk..
Ufacık eşyalar yüzünden sürekli kavga ettiğim ama kıyamadığım çocuk..

Kısacası o.. O aşık olduğum çocuk.. Cenker.. Yılın başında ondan ve hareketlerinden ne kadar nefret etsem de beni kendine çekmişti. Bana tüm bunları yapıp, farkımda bile olmayan, beni sadece arkadaşı olarak gören kişi. Kalbimi acıtan insan. Bu yakışıklı, serseri, ukala, gıcık, sinir bozucu, havalı, tatlı, sevimli, pislik şey; benle ilgileniyor gibi yapıp da ilgilenmeyen bir hayvan resmen..

"Damla, naber?" gülümsemişti ve yanımda ayakta duruyordu.

"İyiii.. Ne olsun." hemen kalkıp başka bir yerlere attım kendimi. Onun yanında çok konuşamıyordum nedense.. Nedense..


Spoiler:


"Damla.. Damla.. Hadi kızım aç o güzel gözlerini.. Hadi.. Geçti geçti.. Biz yanındayız.. Geçti.."

Sultan kulağıma eğilmiş, yavaşça fısıldıyordu. Hala aynı kalın tahtaların üzerindeydim. Gözlerimi açtığımda sütlü çikolatanın arkadaşları gelmişti yanına. Mavi bir çift şekerleme, iki çift de browni. Salak salak gülümsedim. Sütlü çikolata da gülümsedi. Bembeyaz dişlerini gördüm. Çikolatanın dişleri olur muydu hiç..?

Bedenim kalkmamak da ısrarcıydı. Başım ağrıyordu. Tepede yıldızlar görüyordum. Sütlü çikolata bir eliyle başımı yukarıda tutarken bir eliyle de bileğimden nabzıma bakıyordu. Yine gülümseyerek ağzını kımıldattı. Sessizce bir şey söylemişti etrafımdaki yiyeceklere. Çikolatalar konuşur mu..?

Etrafımdaki her şey gülümsedi birden. Etrafta bir florasan olmalıydı, ne kadar beyazdı tüm dişler.. Ya da hepsine aile boyu misvak mı dağıtılmıştı..? Ben neden almamıştım? Acaba hangi gün indirimdeydi..? Tüh ki ne tüh..

Başımın altındaki el gibi bir el de diz kapaklarımın altına yerleşti. Koca bedenim kuş tüyü gibi havalanmıştı. Çok zevkliydi..

Arkadan Tolga'nın sesini duydum. Musa'nın çıkardığı 'dın dıt dırıııı, dın dıt dırııı'lı düğün melodisine uyaraktan konuşuyordu.

"Bugün burada bu mutlu çiftimizi dünya evine so-"sözünü tamamlayamadan rüzgâr hızla esti. Arkamıza dönmüştük tekrar. Başımı bir türlü içinde bulunduğu sıcak yerden çıkartamıyordum. Sütlü çikolata beni kendine bastırdı. Çok ilginçti. Bir çikolatanın nasıl bir bedeni olabilirdi ki..?

Sütlü çikolata gülerek birine bir şeyler söyledi ve bir çarpma sesi duyuldu. Tolga öfkeyle 'İsmaiiiiil!'diye bağırıyordu. Arada bir de tükürüyor veya öğürüyor gibi sesler çıkarıyordu. Arkamıza döndük. Sütlü çikolata hala bana bakıyordu ve gülüyordu. O gülünce ben de güldüm.

"Hoşuna gitti bakıyorum da,"dedi gülerek. Gözlerimi kırpıştırdım. Olaylar ne kadar da tuhaftı öyle. Sütlü çikolatayla evleniyor muyduk yoksa..? Annem beni vermiş miydi hemen..? Ama tabii sütlü çikolata ona bir kavanoz pekmez verdiyse durum değişirdi. Annem beni evden postalayabilirdi. Bak bu mümkün işte.


ヒトヒラのハナビラが揺れている 僕の隣でいま
間違った恋だった そんなこと思いたくはない
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Anime Listesi 09 Şub 2012 13:42
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): Kawa No Uta

Kawa No Uta
Mangaka
MangakaYaş: 22
Kayıt: 22 Oca 2012
Mesajlar: 792
Cinsiyet: Kız
Nerden: Ankara
Teşekkür: 1043

Durumu: Çevrimdışı

Kızıl Cadı~~ Konu: Yanıt: Kızıl Cadı~~ Alıntıyla Cevap Gönder
Güzele benziyor. Koyarsan okurum. Normal

If you forget my name / You will go astray
Like a killer whale / Trapped in a bay


Fan Art | Tumblr

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Anime Listesi 09 Şub 2012 17:36
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): Maroon Witch

Balera Silence
Mangaka
MangakaYaş: 24
Kayıt: 11 Ağu 2010
Mesajlar: 878
Favori Anime & Manga: elfen lied - soul eater - death note - code geass - bleach - FMA - katekyo hitman reborn - durarara!!!...
Teşekkür: 386

Durumu: Çevrimdışı

Kızıl Cadı~~ Konu: Yanıt: Kızıl Cadı~~ Alıntıyla Cevap Gönder
Vauv... Çok ilginç bi şeye benzemiyor ama yayınlarsan okur, yorum yaparım Çok Mutlu

Gidiyorum. Uzun bir süre de dönmeyeceğim. Umarım özlemezsiniz. Fic ve art sayfalarımı da sildiriyorum. Ha bi de sere umarım bunu görürsün, zira gitsem de resmimi yarışmaya dahil etmeni istiyorum. Hatıra olsun.
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger 09 Şub 2012 18:21
Bu mesaja teşekkür edenler (2 kişi): Maroon Witch, YHWH

Maroon Witch
Otaku (Level 1)
Otaku (Level 1)Yaş: 23
Kayıt: 04 Şub 2012
Mesajlar: 23
Favori Anime & Manga: Fairy Tail, Bleach, Kuroko no Basuke, Lovely Complex, KWMS, SM, Ano Hana, Avatar, Death Note, Kimi ni Todoke, Howl's Moving Castle.. gibi. Daha var ama şuan aklıma gelenler bunlar..
Cinsiyet: Kız
Nerden: Test kitaplarının arasından - Lise3Terk.
Teşekkür: 29

Durumu: Çevrimdışı

Kızıl Cadı~~ Konu: Yanıt: Kızıl Cadı~~ Alıntıyla Cevap Gönder
Bölüm 1

Bu gözüme vuran güneş ışığı mı ? Olamaz.. Yine mi? Yine mi aynı güne uyanacağım..

Hayatım bir kaset gibi.. Biri parmağını 'replay' tuşunda basılı unutmuşçasına yaşıyorum her anı.. Sıradan bir güne daha uyanış.. Acımasız hayata tek bir göz kırpışı daha.. Dünyanın beni mutsuz etmesi için ellerine verdiğim bir koz daha.. Tek bir lanet olası gün daha.. Yaşama sevinci diye bir şey bırakmamış olsalar da..

"Yeter ama Damla, uyan artık! Sabahın köründe kalkmışım şurada, bir de seni mi bekleyeceğim? Kalk giyin, sofra hazır!" sabahın körü olmasına rağmen çıkan bu gür ses anneme ait.. O da kendi çapında haklı tabii.. İyi bir okul kazanmış olabilirim.. Ama hala aynı kişiyim.. Hala aynı tantanayı çekiyorum sabahları.. Hala aynı yatakta güne 'lanet olası pislik' diyor, aynı yatakta geceyi kucaklıyorum.. Hala uykucu sersemin tekiyim.. Tembel, uyuşuk.. Hayata küsen bir gencim ben.. İçimde ufacık bir hayat kıpırtısı, ufacık bir sevinç ışığı yok.. Mutsuzum.. Mutsuzum ben..

"Şaka mı yapıyorum sence? Araba yedi oldu mu gider! Şimdi hazırlanmazsan eğer baban bırakmak zorunda kalacak seni! Bir kerecik olsun önemse yahu!" kadın haklı. Yatağımdan çıkıp hayata bir kez daha göz kırpmam lazım..
Sıcacık yorganın altından önce ayaklarımı çıkardım. Gövdem ve başım her ne kadar yatakta kalmayı dilese de, bugün ilk gün diye bana bir iyilik yapıp hızla ayaklarımı takip ettiler. Hızla kalkmanın etkisiyle önce biraz başım döndü. Ama hemen toparlandım. Askılıktan annemin dün gece son anda ütülediği gömleğimi ve eteğimi alıp yatağın üzerine fırlattım. Kapının koluna düğümlediğim kurdelayı hızla çözüp yatağımın üstüne postaladım. Önce lavaboya gidip güzelce yüzümü yıkadım. Ne renk olduğu belirsiz yeşilimsi kahverengimsi sarımtırak gözlerim, bugün ışıldıyordu bir bakıma.. Nedenini suyla hızlıca sürtmeme bağlasam da öyle olmadığını hissediyordum. Ellerimi soğuk suyun altında iki bilemedin üç dakika tuttum. Suyu seviyordum. Bu hayatta sevdiğim nadir şeylerden biridir su.. Saf, temiz, hem soğuk hem sıcak.. Akışkan, yön verebildiğim bir şeydi su.. Son bir kez daha yüzümü temizledikten sonra aynadaki kıza baktım..

Şekilsiz saçlar, gözle paralel kaşlar, ortada şişme bir burun, biçimsiz dudaklar, soğan halkası büyüklüğünde mosmor göz altları.. Ah yapmayın ama.. Ben liseye hazır biri değilim ki..!

"Damla, bir kere daha çağırmayacağım anladın mı beni!!"

"Tamam anne, beş dakikaya ordayım.." cılız sesim yeni uyanmanın verdiği etkiyle iyice incelmiş adeta cırcır böceğinin kanat sesleri gibi çıkıyordu. Boğazımı bir kez temizledikten sonra odama döndüm. Aslında odam dememem lazım. Kardeşimle aynı odada kalıyoruz.. Deniz, küçük sersem velet.. Gerçi o diğerlerinin yanında daha normal kalır.. Dilek ve Demet.. Hepsinin adı özenle seçilmiş. Ahenk içinde.. Benimki ise sadece arada kalmış ve sıradanlaştırılmış..

Damla..

Üzerimdekileri çıkartıp gömleğimi ve eteğimi giydim. Hava gayet sıcak görünüyordu. Giyinirken aynı anda da gömleğimin kollarını katlıyordum. Üzerime bordo okul süveterini de geçirdikten sonra gri eteğimi yukarı çektim.. Kısaydı.. Kısa etekleri hiç sevmiyorum, nerede kendini havalı sanan şımarık kız varsa hepsi eteklerinin boyunu kısaltırdı.. Amaçlarını belli etmek için sanırım.. Benimse seçeneğim yoktu.. At gibi upuzun biriyim. Uzun etek de giymemeyi tercih ediyorum şahsen.. Her neyse bu eteğin icabına bakarım bir ara.. Kurdelayı elime aldım. Tüm yaz çalıştığım gibi boynuma dolayıp ucunu kravat şeklinde bağladım. Aslında okula göre kurdelayı 'kurdela' şeklinde fiyonk yapmamız gerekiyormuş.. Ama kuralları sevmeyen benim hiç umurumda değil.. Gömleğin yakasını düzeltirken boşta kalan elimle de toka aramaya başladım. Toka takmayan biri olduğum için epey zorlandım bu konuda ama sonunda buldum. Turuncu, üzerinde yeşil ve koyu turuncu zarlar olan bir toka bulabildim yalnızca.. Şansa bak.. Gömleğimin yakasını düzelttikten sonra, kâküllerimi öne tarayıp arkada kalan orman gibi saçlarımı bir araya getirip atkuyruğu şeklinde bağladım. En son olarak da çorabımı giyip mutfağa geçtim. Kahvaltım hazırdı.. Bir kavanoz nutellanın yanına özenle yerleştirilmiş üç adet kesili tava ekmeği.. Yanında da bir bardak taze doldurulmuş su.. Ve özel spesiyalimiz olarak da bir kibrit kutusu büyüklüğündeki peynir..

"Çok teşekkür ediyorum anne.. Yine kendini aşmışsın.." dedim iğnelemeden. Annemi iğnelesen kaç yazar?

"Geç kaldın geç! Hadi iki lokma ye de, baban bıraksın seni durağa.." iki lokma mı? Kadın bunları toplasan bir lokma etmez be! Hızlıca ekmekle bir şeyler atıştırıp çantamı aldım ve kapının önüne çıktım. Babam beni bekliyordu..

"Nerdeymiş babasının kızı.. Bak okulun kıyafetleri bile klas.. İyi ki de tercih etmişiz şuna bakar mısın ya? Aslına bakarsan-"... Tüm yol boyunca babamı dinlemediğim için memnunum sadece.. Tam 43 dakikalık yol.. Kilometre hesabıyla 51 kilometre.. Üzerine yürümem gereken 67 metre civarında bir sahil şeridi, en az 50 basamaktan oluşan dik bir merdiven ve üstüne üstlük 10 metre kadar bir yokuş.. Yol yol değil, maraton besbelli.. Bir de okulun içi labirent gibi..
A bloktaysan yandın zaten.. Bina eski püskü bir yer.. Tavandan sarkan dev lambalar, dik merdivenler.. Bir çoğunun aynı yere çıktığını sonradan keşfettiğin uzun merdivenler.. En az 2,5 metre yüksekliğindeki dev ahşap kapılar.. Tüm denizi ayaklarının altındaymış gibi hissettiren dev pencereler.. Rüzgarla birlikte sallandığın mermer tavan.. Yandık ki ne yandık.. B bloktaysan da okulun girişinden itibaren yürüyeceğin onca merdiven var.. Önce bloklar arası koridorun oradaki merdiven.. Daha sonra kantinle blokların ortak merdiveni.. Spor salonu ve sahaya açılan merdiven.. Bloğun kendi merdivenleri.. Eminim yazın aldığım şu iki kiloyu burada bir saatte veririm..

B blok daha modern ama yıpranmış bir bina, diğeri en azından heybetli.. Bu, üflesen uçacak cinsten hiç dayanıklı değil.. Alt kapıdan giriyorsan eğer iğrenç bir koku var.. Çünkü alt kapı tuvaletlere, kızların soyunma odasına, masa tenisi yerine ve spor odasına çıkıyor.. Haliyle koku fena.. E öğrenciler neden oradan çıkıyor ? Cevabı basit, korkunç müdür yardımcısından kaçmak için elbette.. Kuralcı, disiplinli bir hoca.. Nam-ı yürümüş.. Üst taraftan çıkmak zaten yürek isteyen bir olay.. Bir kere öğretmenler odası, müdür yardımcısının odası ve rehberlik odasının önünden geçeceksin.. Zor iş..

Okulun daha dış kapısına gelmeden nefesi kesiliyor insanın.. Uzun merdivenlerden sonra o yokuşu çıkmak daha 13 yaşındaki bir genç kız olan ben için gerçekten çok zor.. 13 dedim değil mi? Evet, işin aslı şu ki.. Buradaki her lise 1 öğrencisi normal açıdan en az 14 yaşında.. En fazla da 15.. Bense 13.. Büyük bir eziklik benim için.. Hayır, kesinlikle okula erken verilmedim.. Ben beş yaşındayken okuma yazmayı bilen, sayıları sayabilen ve ingilizce konuşabilen birisi olduğumdan ailem beni evde zaptedememiş, erken okula göndermiş.. Aslında çok zeki olan ben, ergenliğin de bana verdiği yetkiye dayanarak ikinci kademe öğrencisiyken tembelliğe başladım. Ve bu tembellik bugün de sürüyor.. Ne hoş ama.. Kimse sormadıkça bu sene kimseye bir yaş küçük olduğumu (belki bazılarına göre iki bile olabilir)söylemeyeceğim..

Tecrübelerimden biliyorum hani.. Ufaklık, tıfıl, bücür ve benzeri şeyler söyleyen gerizekalı ergen sayısı iki milyon.. Gerçi herkes bir yaş küçük değil, bir yaş büyük olduğumu düşünüyor.. 1.70 üzerinde bir boy ortalamam var. Nerden baksan 50 kilo olmalıyım.. Ellerim bir kızın ellerine oranla büyük, ayak numaram da hızla 40'a yaklaşıyor.. Vücudum yaşıtlarıma göre fazlasıyla gelişmiş.. Evde bana 'Hüsmen Ağa', 'İnsanazor' ve 'Süperdişi' diye takılan ablalarım var. Canı sıkıldığında benimle 'Smackdown' yapan bir de erkek kardeşim. Nerede bir mobilya, çuval, sandık, bavul (kısacası hamallık gerektiren ağır yük) varsa hepsini ben taşıyorum. Gösterdiğimden çok daha güçlü bir kızım.. Geçen sene sınıftaki erkeklerden birkaçını bilek güreşinde devirmiştim...

Her neyse, okulun kapısında rehberlik edecek kimse yoktu. Ya da ben öyle zannediyordum taaki gerzek bir lise 3 öğrencisi omzuma dokunana kadar.

Devam Edecek ~~

ヒトヒラのハナビラが揺れている 僕の隣でいま
間違った恋だった そんなこと思いたくはない
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Anime Listesi 10 Şub 2012 16:01
Blackstar
Otaku (Level 1)
Otaku (Level 1)Yaş: 22
Kayıt: 19 Hzr 2011
Mesajlar: 29
Nerden: Black Order
Teşekkür: 14

Durumu: Çevrimdışı

Kızıl Cadı~~ Konu: Yanıt: Kızıl Cadı~~ Alıntıyla Cevap Gönder
damlaaa adaşım Çok Mutlu yakaladım seni asdfg Dil Çıkartıyor

@Balera Silence
Biz kaç on bölüm okuduk bi bilsen hala ekrana yapışarak bekliyoruz damla ne zaman bölüm koycak diye Çok Mutlu sen bi bekle görürsün ilginçliği ilerki bölümlerde Çok Mutlu

bu arada cidden kaç bölüm koydun asdfgh yeni bölümü de bekliyoz bilgine boşlama bizi <3

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder 11 Şub 2012 16:19
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): Maroon Witch

hp^star
Mangaka
MangakaYaş: 23
Kayıt: 02 May 2011
Mesajlar: 548
Cinsiyet: Kız
Nerden: Konya
Teşekkür: 504

Durumu: Çevrimdışı

Kızıl Cadı~~ Konu: Yanıt: Kızıl Cadı~~ Alıntıyla Cevap Gönder
buradaki başılığa yorum yapmamıştım bak,gördüğüm iyi oldu.

Spoiler:
kızıl cadılarımızın saçılarını yolmak ve hobitlerin efendisiyle daha çok dalga geçmek istiyorum.. Gizli Planlar Yapmaktadır

yeni bölüm yok mu? ):En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder 29 Ağu 2012 18:44
 
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder  
1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [ 6 mesaj ]
Geçiş Yap:   

 
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız