MUGEN NO KEN
Anime Manga Forum -> Fan Fiction

 
Yazar Mesaj
Daru
Otaku (Level 2)
Otaku (Level 2)Yaş: 22
Kayıt: 09 Ksm 2013
Mesajlar: 55
Favori Anime & Manga: Bleach,Mirai nikki,sword art online,Bakemonogatari,Nisemonogatari,Nekomonogatari,monogatari seacond season,Higurashi no koro ni,Sakurasou no pet na konojo,Shingeki no kyojin,Clenned,Steins gate vb..
Cinsiyet: Erkek
Teşekkür: 10

Durumu: Çevrimdışı

MUGEN NO KEN Konu: MUGEN NO KEN Alıntıyla Cevap Gönder
Spoiler:
Yer:Miyagi şehri-Haru Watanabe’nin odası
Saat:15.43
Gün:15 haziran 2013-11-15

Koiki:Bunu yapmak istediğinden eminmisin Haru?
Haru: (sırıtarak) tabiî kide seni korkak bunu yaptığımda dünyada ünlü bi adam olacağım.
Koiki:Ozaman başlayalım (titrek bi sesle)

Haru önünde duran aletin düğme kapağını açtı büyük bi bilgisayara benziyordu eli titriyordu fakat bunu yapmak için can atıyodu.Yavaşça parmağını düğmeye yaklaştırdı ve bastı..Aletden gıcırtı ve sarsma sesleri geliyodu ve büyük bi elektriklenme oluşturdu dışarıdaki insanlar evin önüne toplanmış izliyorlardı haru ve kouki’nin bacakları haraket etmiyodu oldukları yerde sadece izliyorlardı Harudan bi ses duyuldu yavaşça ve titrek ‘’-işimiz bitti’’…

Büyük bi patlama olmuştu insanlar ordan kaçışmıştı aralarından biri itfaiyeyi aradı itfaiye geldiğinde yangın kontrol altına alınmıştı bir itfaiyeci içeri girdi ve içeriyi aramaya başladı bağırıyordu –kimse varmı? Yaşayan varmı?? Hiçbir ses yoktu sadece küllerden gelen çıtırtılar duyuluyordu.Odaya girdiğinde Kocaman bi bilgisayar gördü tam anlayamadı sadece bilgisayara benziyodu okadar.Fakat haru ve kouki yoktu ne olduğu anlaşılmamaış rapor olarak sadece elektrik kaçağından dolayı bir yangın olştuğu verilmişti.

Haru ve kouki yerde baygın haldeydi

Kouki uyandı ve – oww çok canım acıdı.Dedi gözleri kısıktı doğrulup gözlerini açtığında gördüğü şeye inanamadı Resmen olmuştu ışınlanmayı başarmışlardı ama nerey??
Hemen Haruyu uyandırdı
-Haru haru haru kalk kalk lanet olası ışınlanmışız başarmışız
Haru kalktı –nediyorsun seni sala…
Neeeee!! Nerdeyiz biz nası odluda geldik buraya olamaz alet çalıştımı çabuk kalk yakınlarda biri olabilir onlara sormalıyız.

Uayndıkları yerde sadece ağaçlar vardı bi patika bulup ilerlerider önlerine küçük bi kulube çıktı ışıklar yanıyodu ve kahkaha sesleri geliyodu Tanrı aşkına nerdeyiz biz??

İçeri girdiler burası küçük bi bardı içeride sinirli gibi görüen adamlar oturup içki içiyorlardı Haru bitanesine yaklaşık –Pardon bi sorum olucaktı burası neresi??

Adam –HAHAAHHaahah beyler bakın bakın burada nerde olduğunu sorn bi adam var İçkiyi çok kaçırdın galiba seni salak nerde olabiliriz burası 4 büyük krallıktan biri olan hiedra krallığı bukadarda içilrmi git ayıl çabuk..

Haru ne olduğun anlamamıştı ve tekrar adamın önüne gitti
Adam-yine noldu Lanet!!
Haru-peki buranın şehir merkezine ulaşabilirmiyiz bizi oraya götürürmüsünüz lütfen..
Adam- HAAHAHAAH sen bayağı içmişsin galiba Hiedra krallığının ışınlanma sözlerinidemi ben öğretiyim nebiçim bi insansın.
Haru hala şaşkın bi halde Fakat bozuntuya vermeden –lütfen tekrar edermisinz??
Adam-‘’BEAM HİEDRA derseniz ışınlanırsınız.
Haru-Teşekkürler.
Haru ve kouki aynı anda –BEAM HİEDRA!!!
Bi ışık süzmesinin içinden geçtikten sonra insanların olduğu büyük bi alana geldi burasının şehir merkezi olduğu belliydi.
Haru:- Kesinlikle burada olnları açıklayacak birileri varıdır gel arayalım.
Kouki ve haru koşarak ramaya başladılar en sonunda yaşlı bi adama rastladılar olanları anlatıp ona neden böyle olduğunu sordular.Yaşlı adam –Siz bi portal oluşturup dünya dediğiniz yerden buraya geldiniz demek yıllar önce sizin gibi iki genç daha gelmişti ama delirdiklerini düşünüp intihar ettiler.Bakın buraya nasıl geldiğiniz veya neden geldiğiniz beni ilgilerndirmrmez fakat hayatta kalmalısınız nasıl geldiğinizi bende bilmiyorum Burada bazen krallıklar arasında yada hayır genellikle krallıklar arasında savaşlar olur
Haru şaşırıp neden diye konuya atlar
Yaşlı adam-Demek daha hiçbirşyeden haberiniz yok daha gençsizin sizde burada kesin olarak savaşçısınız ama daha kendinizi keşfedemediniz demek bakın buradaki savaların ana sebebi ‘’ESAPADA İNFİNİTE’’ yüzündendir 4 karllığında kralları ve askerleri espada Infinite’ye ulaşmak için savaşar yaparlar fakat daha ona ulaşan olmadı sizde hiedra karlığının askerleri olarak bunu yapmak zorundasınız Yani geride kalan 3 krallık ‘’Desierto,BibliaVe Corazon’’ askerleriyle savaşmalısınz.Şimdi size gücünüzü nasıl kullanacağınızı söyleyeyim Şu kelimelerle kılıçlarınıza ulaşabilrsiniz ‘’ APERİRE’’ deneyin..
Haru ve koiki –APERİRE!!!!
Ellerine uzun ve parlak kılıçlar geldi üstünde büyük harflerle HİEDRA yazıyordu
Yaşlı adam-Bunlarla savaşmalısınız her hiedralı askerin tek bir özle gücü vardır diğer krallık askerleri gibi fakat her krallığın bir kaptanı ve Bir kralı vardır sadece onlarda fazladan görkemli güçler bulunur Sizin bu gücünüzü açmak için kullanacağınız kelime ‘’HİRAKU’’ hadi bakalım birde bunu yapın fakat dikkat edin çok bağırmayın insanların dikkatini çekmek istemezsiniz Bazıları barış yandaşı ve savaştan huzursuz

Haru ve Kouki yavaşça –HİRAKU…
Artık durumu anlamış yaşlı adama çok teşekkür ederek ordan ayrılmışlardı bellerinde kınındaki kılıçlarla dolaşıyorlardı Ve birden güçlü bi ses –Bütün savaçıların dikatine bu 4 büyük kaptanın emridir herkes Espada infinite dağının eteklerine ışınlansın desierto krallığı esapada ınfınıde kılıcına ulaşmak için yola koyulmuş tekrar çabuk olun..
Herkes bişeyler sözleyip ışınlandı Kouki birilerinden kulak dinleyip Sözleri uymuştu Haruya koşarak
-Haruuuu buldum sözleri buldum ışınlanmak için sadece Hiedra yerine ismi koyuyoruz bak şimdi tekrarla
Haru koukinin arkasından söyleyerek ‘’BEAM ESPADA INFİNİTE!’’
Yine bir ışık süzmesi ve kendilerini üstünde büyük altın gibi bi ışık parlayan dağın eteklerinde buldu burada onlarala birlikte büyük bi ordu bulunuyordu herkes emri bekliyordu karşı taraftan Desierto krallığı görünmüştü Ordunun arasından büyük bi adam geldi ve Hiedra ordusuna emri verdi –HAYDİ ŞİMDİ ÖZELLİĞİNİZİ KULLANIN’’ Bütün ordu büyük bir sesle ve gürültüyle –HİRAKU!!!!!!. Büyük bi parıltı oluştu.Herkes savaş için can atmıştı.
Karşı orduda birden bağırdı ‘’-HİRAKU!!.
Birden bire herkes kılıçlarını savurdu kılıçlarından Mavi renkte Hilal eklinde ışınlar yollamıştı Desierto krallığıda aynı şekilde birden kılıçlarını savurmuştu Haru ve Koukı bir kayanın arkasında saklandı.
Haru ( Gözleri titer) :-LANET LANET LANET SOKAYIM!!! Burada salakça bi amaç uğruna ölemem hayır ölemem Lanet olsun kal kouki kılıç için değil hayatta kalmak için savaşacağız..
İkiside kayanın arkasından doğrulduğunda yerde yatan belki 200 belki 300 asker gördü iki krallığında askerleri vardı ve birden büyük bi patlama oldu Hiedra krallığının Kaptanı Orataya çıkıp Karşı orduya doğru kılıcı doğruttu ve ‘’-ARROGANTE’’ diye seslendi.
Spoiler:
Ortalık birden sarsılmıştı resmen yer yerinden oynuyordu dağ yollarında yarıklar oluşmuştu içinden bir kükremeyle alevler fışkırıyordu etraf çok sıcak olmuştu alevler birden karşı orduya doğru harekete geçti resmen ışık hızında ilerliyordu karşı ordudakiler yüksek bir sesle bağırdı KAPTAN KURATAR BİZİ!!
Kaptan birden çıkageldi iri ve sinirli bi adam gibi duruyordu kılıcnı hemen doğruttu ve ‘’-PACİENCİA’’ diye seslendi herkesin kulaklarında bir çan sesi duyuldu ve büyük dev gibi Azrail görünümü elinde Orak olan bi canavar belirdi elindeki orakla Ateşi önledi fakat ortaya öyle bir güç çıkmıştı ki bütün ordular savaşın verdiği heyecanla bağrındı ışık herkesi bitkin düşürecek bir güç etrafı bir anlığına kapladı Desierto kaptanı Ebisu Kışkırıtcı bir sesle hiedra kaptanına seslendi –‘’ Köpeklerini alıp neden gitmiyosun eski dostum?’’ Hiedra kaptanı akinori –Kapa çeneni ben senin dostun falan değilim asıl sen neden buradan gitmiyosun lanet olası?
Ebisu- Hıh lanet olsun!Yine inatçılık yapıyosun anla artık o kılıç bizim ve kralımızın hakkı!!!..
Bütün ordu yüksek sesle bağırdı –KRALIMIZ ÇOK YAŞA!
Akinori-Bak ebisu seninle tartışmak sadece bana zaman kaybettirir ya buradan git yada tüm ordun çiğnensin!
Ebisu (kahkaha atarak)-Hadi bakalım göreceğiz o dediğin olacakmı?
Akinori bütün herkese aynı anda –Saldırın!!!!
Haru ve kouki başka bir kayanın arkasında saklanıyor olayları izliyorlardı olanlar onlara fazla geliyordu Haru savaşın bitmesi için dua ediyordu sadece savaşmak ona göre değildi bikere.
Olaylar kızışmıştı onlar sadece kayanın arkasında durdu okadar savaş bitmiş orduların yarısı ölmüş ve tepeye çıkan yine olmamıştı..Ve ikisi yine –BEAM HİEDRA...Haru şehre dönünce cebindeki parayı fark etti bu para koukidede vardı hemen o gece için bir ev almaları lazımdı yoksa sokakta kalıcaklardı insanlara sorarak burada nerede ev olacağını sordu herkes tek bir emlakçının olduğunu söyleyip onları yönlendirdi.Emlakçıya gittiklerinde ev almak istediklerini söyledi ve parı verdiler yeterli olup olmadığını sordular emlakçı onlara gülerek –Nasıl bi soru bu burada herkesin parası vardır ve hiç eksilmez verdiğiniz para geçersiz neden bu parayı aşıyım zaten param eksiilmiyo ben sadece ev satarım veya kiralarım alın bu evinizin anahtarı içi doludur istediğiniz gibi oturun.Haru ve kouki eve girdiler savaşın verdiği yükle kendilerini yatağa attılar haru ağlak bi ifaeyle –Olamaz napacağız burada dünyaya dönmeliyiz..Kouki- Elbet bi yolu olmalı bulacağız.He sahi biz espada Infinite’nin neden arandığını bilmiyoruz keşke o amcaya sorsaydık.
Haru:- Elbet öğreniriz yarın ilk iş o adamı bulalım..
Kouki:-Tamam sana iyi geceler bu arada dolapta bir şeyler bulmuştum yemek var mutfakta yersen iyi olur.
Haru-(Sırıtarak) Sağol.
Kouki derin bi uykuya dalmış haruda yatağına uzanmış yatıyordu Yarın neler olcağını düşünüp uyudu…Eğer benim gücümü gerçekten kontrol etmek istiyorsan ben ortaya çıkmadan önce ölmediğinden emin ol.
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder 15 Ksm 2013 22:19
Daru
Otaku (Level 2)
Otaku (Level 2)Yaş: 22
Kayıt: 09 Ksm 2013
Mesajlar: 55
Favori Anime & Manga: Bleach,Mirai nikki,sword art online,Bakemonogatari,Nisemonogatari,Nekomonogatari,monogatari seacond season,Higurashi no koro ni,Sakurasou no pet na konojo,Shingeki no kyojin,Clenned,Steins gate vb..
Cinsiyet: Erkek
Teşekkür: 10

Durumu: Çevrimdışı

MUGEN NO KEN Konu: Yanıt: MUGEN NO KEN Alıntıyla Cevap Gönder
Yazım hataları olabilri Şaşırmış Durumda Ve 4 kaptan yazmışım her Krallığın tek kaptanı var Şaşırmış Durumda

Eğer benim gücümü gerçekten kontrol etmek istiyorsan ben ortaya çıkmadan önce ölmediğinden emin ol.
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder 15 Ksm 2013 22:25
 
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder  
1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [ 2 mesaj ]
Geçiş Yap:   

 
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız