Pandora Poisa Kasaimura (Resmi Tüm Bölümleri)
Anime Manga Forum -> Fan Fiction

 
Yazar Mesaj
agg1401
Otaku (Level 1)
Otaku (Level 1)Kayıt: 19 Eyl 2011
Mesajlar: 36
Cinsiyet: Erkek
Teşekkür: 1

Durumu: Çevrimdışı

Pandora Poisa Kasaimura (Resmi Tüm Bölümleri) Konu: Pandora Poisa Kasaimura (Resmi Tüm Bölümleri) Alıntıyla Cevap Gönder
PANDORA POISA KASAIMURA
Bölüm 003/100 – PAN-103
“İlk Dönüşüm: Oyuncak Ayıcık”


3 Gün Önce


Yer: Ayhan’ın Evi
Saat: 18.00
Oda: Oturma Odası
Mekan: Bu odanın duvarı elmas renkleriyle kaplıdır. Giriş kapısı sol taraftadır ve kapı açılınca karşısında L şekli ranza vardır. L şekillinin tam ortasının karşısında televizyon vardır. Ayhan ise, L şekilli ranzanın sol köşesinde oturur ve elinde cep telefonunu alır.


Kişi: Ayhan Gazi G.


Yer: Elmas Ordu FC Stadyumu
Saat: 18.30
Oda: -
Mekan: Maç başlamadan önce, ısınma turu yapmakta tüm takım. O sırada Asena Deniz’in telefonu çalar.


Kişi: Asena Deniz


Ayhan Gazi G.: Asena, bil bakalım ben kimim?
Asena Deniz: Ayhan, senin sesini duymak ne güzel? Dinliyorum, durduk yere aramazsın.
Ayhan Gazi G.: Artık Pandora’nın kendisiyle uğraşacak insanların sayısı çoğalacaktır. Seni ve Akdemir’i Matsu*’da bekliyorum, nasıl olsa lig bitti. Gelin sizi tatile çağırayım, orada hem bana yardım edersiniz ve hemde Pandora’nın canını sıkanları cehenneme paketleriz. Ne dersin?
Asena Deniz: Olur.


Diyerek konuşmayı bitirirler.


Matsu: Matsumaru Eria’nın kısa adıdır.


GÜNÜMÜZ
Yer: Fire Beach Yakınları
Saat: 17:30
Mekan: Dönemeçli bir köprüye yaklaşık 1 km kala.
Kişiler: A-140, ???, Benjamin Senki, Ai Touka


???: Benjamin Senki, Suki Kodomo’nun kaçmasına yardım ettin, Gerçek niyetin ne senin? Herkese yardım ediyorsun.
Benjamin Senki: He canım, seni güzel bir patakladıktan sonra düşüneceğim.
???: Neyi düşüneceksin, bay ukala!
Benjamin Senki: Sen kimsin lan?
???: Kim olduğumun ne önemi var Mr. Benjamin?
Benjamin Senki: O zaman sana kendimi anlatayım. Ben zamanında Zeko denen robotlarla uğraştım, seni istesem tek bir vuruşumla geldiğin çöplüğe gönderirim.
???: Aman ne güzel? Tehditkar, (Alaycı ses Tonuyla:) Benjamin?
Benjamin Senki: Ben seni şimdi hatırladım, kimse bana kolayca alaycı ses tonuyla adımı seslendiremez de mi Aki Kamikaze?
Aki Kamikaze: Seni geldiğin yere göndermek bana düştü sanırım. Gelsene, en iyi saldırını uygula. Belki senin cansız bedenini koklatacak yer tanıyorum.


O sırada Ai Touka gelir ve konuşmaya katılır, aslında olayın en başından beri gizlice takip etmekteydi. Tabii Aki ve Benjamin’in konuşmalarını fırsat bularak A-140’ta ortadan kaybolmuştur.


Yer: Fire Beach Yakınları
Saat: 19:30
Mekan: Dönemeçli bir köprüye yaklaşık 1 km kala.
Kişiler: Aki Kamikaze, Benjamin Senki, Ai Touka


Aki Kamikaze: Efendim, kız kaçtı. Sağ olsun Benjamin gelip olaya salça oldu.


Ai Touka sinirlenir ve Benjamin’in sağ elini iki eliyle tutup çevirir.


Benjamin Senki: Aaaaaaaaaaaaaaaaaaah!
Ai Touka: Vazifen olmadığı olaylara salça olacak kişi en son olmalıydın. Madem oldun, seninde bilmeye hakkın var Benjamin malı.
Benjamin Senki: İnatçı karı.


Ai Touka yine Benjamin elini bir önceki paragraftaki gibi çevirir.


Benjamin Senki: Aaaaaaaaaaaaaaaaaaah!
Ai Touka: Şimdi beni dinle. Ayhan’ın evinde, pandora’nın kod yapısının ve algoritması dışında “Elmasın Kanunu” adında bir kitabı var, o kitabı kim elde ederse, Ayhan’ın evindeki her şeyin gizemini çözmüş oluyorsun. O evdeki tüm güvenliği saf dışı bırakmasını ben istedim ama o kızın kendini ortaya çıkarmasını iste bak onu işte ben istemedim.


Diyerek Benjamin Senki’ye 20 dk. Boyunca dayak atar ve daha sonrasında ortadan kaybolur.


Yer: Matsu Ea Porita
Saat: 20:00
Mekan: Havaalanın önünde, sağ elinde cep telefonu. Sol elinde sarı renkli bavulu. Sağ ayağında, Diamonds Army FC imzalı eski bir topuyla gözükür Asena! Akdemir ise, sol elinde kırmızı renkli bavulu ile gözükür. Ayhan’da onları almaya gelir.
Kişiler: Asena Deniz, Akdemir Yavan, Ayhan Gazi G.


Asena Deniz: Ayhan, sonunda gelebildin. Bizi 1 saat beklettin. (Yazar tavsiyesi: Kızlar bekletilmeyi sevmez.)
Ayhan Gazi G.: Matsumaru Eria’nın hava alanına benim eve 1 saat uzaklığımda olması benim suçum mu Asena-san?
Asena Deniz: Zengin olmuşsun ama adam olamamışsın daha! Tatil ve Pandora ayağına bizleri çağırdın ama asıl amacını söylemedin.
Ayhan Gazi G.: Haklısın, asıl amacımı söylemedim de mi güzel ama önce buradan uzaklaşıp sizi evime götüreyim?
Asena Deniz: Zenginsin ama hala özel şöforun yok mu Ayhan-dono?


Cümlesinden sonra Ayhan’ın evine gider, o sırada Alperen, gizlice kendi arabasıyla, Mi Touka’nın içinde olduğu arabayı takip eder. İkili uzun takipleşmeden sonra bir mekana varırlar, bu mekanda özel bir planların anlatıldığı yer.


Yer: Touka’nın Cennet Sarayı
Saat: 22:30
Oda: Patronların Vadisi
Mekan: Odada Touka’ya bağlı olan herkes, kendi adındaki bir koltuğa otururlar. Ekip yaklaşık 60 kişiliktir. Odanın tam ortasının üstünde sarayların sık tercih ettiği lamba yer almaktadır.
Kişiler: Mi Touka, Ya Touka (Duruma göre kişiler konuşmaya katılacaktır, Ti Touka hariç)


Mi Touka: Ayhan denen gereksizin evini dinlemeyi ne kadar sürdüreceğiz?
Ya Touka: Ayhan denen gereksizi dinlemeyi, Pandora’yı yok ettikten sonra bırakacaksın. Daha sonra onunla istediğin gibi oynayabilirsin.
Oa Touka: Bana sorarsanız, onu öldürmeyelim. Zeki insanları hemen öldürüp köşeye atarsak, bu dünya çok sıkıcı olur. Sürü aptallarla oynamak hiç keyifli olmayacaktır.
Am Touka: Prensesleri bu olaya ne zaman salça yapacağız? Uzun zamandır, sessizleşti kendileri.
Mi Touka: Akıllıca, onu bulup Ayhan’ın üzerine yürütmeliyiz.
Ya Touka: Aferin, zekiler.


Diyerek konuşma rutin işlere döndüğü için kesiyorum, o sırada Alperen içeri sızmak yerine, o alandan arabasıyla birlikte ayrılarır. Kimse görmediğine emin olarak, cep telefonuyla Ayhan’a mesaj çeker ve o mesaj arabasının ekranına yansır.


Yer: Enter-pa, Zou-kea
Saat: 00:00
Mekan: Şöfor koltuğunda Ayhan, sağında Asena. Arkasında ise, Akdemir bulunmaktadır.


Akdemir Yavan: Ayhan, arabanın ekranında bir yazı var.
Ayhan Gazi G.: Asena benim için okur musun?
Asena Deniz: Büyük zevkle, Ayhan-san. Alperen G’den gelmiş mesaj içeriği ise,
“Esenlikler dilerim akraba, teorinde haklı çıktın. Mi Touka, kötü biri çıktı. Mekanlarına hemen gideceğine inanmamıştım, bu yüzden senin dediğin gibi arabamla çok uzaktan gizlice takip ettim. Geldikleri mekanın önüne fazla yaklaşmadım, içeriye herkesin girdiğine emin olduktan sonra güvenliğe gözükmeden resim çektim. Mekanın adı Çince maalesef, okuyamadım ama çevirtince ‘Touka’s Heaven Place’ diyor. Şok oldum, bu ismi okuyunca.”.
Ayhan Gazi G.: Asena dur, okuma. Bu mekan hakkında bir teoriler duydum ama emin değildim. Demekki cidden Matsumaru Eria’da olduğuna resmen emin olduk. Devam edin.
Asena Deniz;
”O mekanı bulur bulmaz içeri girmek için uğraşmadım, girsem bile Çince konuştukları için asla anlamayacağım için yanaşmadım. O yüzden, senin dediğini yaptım ve görevimi tamamlayıp oradan ayrıldım.


Sa ya no ra!”
Asena Deniz: Hmm… Desene düşmanların çokmuş, gerçi futbol döneminde bile vardı ama bu iş bayağı ciddileşiyor.
Akdemir Yavan: Hala bize cevap vermedin, niye çağırdın bu ülkeye?
Ayhan Gazi G.: Çok merak iyi değil.
Asena Deniz: Diyene bak, Pandora’yı bul sonra bunu de. Samimi bile değilsin.
Ayhan Gazi G.: O zaman beni dinleyin yani Pandora’nın gerçek teorisini! Ona göre günün birinde, asıl oyunun başlayacağı ve bu oyun başladıktan sonra seri ölümlerin olacağını da dilinden eksik etmedi. Koskoca Pandora-prensesi! O yüzden, ciddiye almam gerekiyor.


O sırada, Suki Kodomo’nun küçük oğlu yani Menjou Kodomo gizlice Pandora’nın olduğu şirkete sızar ve şirketteki tüm korumayı dayaktan beter edercesine döver. Matsumaru Eria’da, prenses emretmedikçe silahlanmanın cezası asılmaktır. Bu yüzden, kimse silah taşıyamaz en fazla kılıç kullanmasına izin verilmiştir. Daha sonra tüm katları araştırır ve en son kattaki tüm güvenliğe kılıcının kokusunu aldırır, anlayacağın cehenneme gönderir. Arkasından Pandora odasına erişir ve hemen alarm çalar. Bu alarmın etkisiyle Ayhan’ın ve Alperen’in arabasına “ALARM! CEHENNEMDEN ÇIKMIŞ ZEBANİLER GİBİ, MEKANINIZA SALDIRDI! LÜTFEN HATTA MÜMKÜNSE ŞİMDİ GELİN AYHAN VE ALPEREN-SENPAI” diyerek cümlesini bitirir. Bunu okuyan ikili mekana gelir ve hemen alt katına inerler.


Yer: Rijitsu
Saat: 02:00
Oda: Pandora’nın Odası
Alan: Odada üç adet masa ve tam sağında bilgisayar. Ortasında kağıtlar ve solunda pandora kutusu yer almaktadır. Aşağılarındaysa kablolar birbirlerine bağlıdır. Ayhan, Asena, Akdemir ve Alperen odanın girişindeyken Menjou ise, Pandora’nın önündeki imza alanın hemen yanındadır.
Kişiler: Ayhan Gazi G., Pandora Poisa Kasaimura, Asena Deniz, Alperen G., Menjou Kodomo, Akdemir Yavan


Menjou Kodomo: Annemi küçük düşürdüğünüz yeter, kötü pislikler!
Ayhan Gazi G.: Aman çok korkttum, seni aslında Pandora’ya hapis etsem var ya o annen olacak kadın, tıpış tıpış bacaklarıyla yanıma gelecek.
Asena Deniz: Seni hatırladım Menjou! Sen, dedektifin bebesisin!
Menjou Kodomo: Hepiniz aynısınız.


Ayhan, Menjou’nun sağ kolunu tutarak, Pandora’nın önündeki imza yerine zorla yüzünü döndürür ve imza attırmak için zorlar ama çok yorulduğu için fazla savaşamaz ve imza atmak zorunda kalır.


Pandora’nın İçinde: Menjou Kodomo
Pandora’nın Dışında: Ayhan Gazi G., Pandora Poisa Kasaimura, Asena Deniz, Alperen G., Akdemir Yavan


Pandora Poisa Kasaimura: PANDORA DÜNYASINA HOŞ GELDİN ZAVALLI DEDEKTİFİN OĞLU MENJOU KODOMO! BENİM AMACIM, DÜNYADAKİ SENİN GİBİ İNSANLARA DERS VERMEKTİR. BU DÜNYAYA GİREN 60 GÜN BOYUNCA KÖLEMDİR, BURADAN SAĞ ÇIKMAK İÇİN VERDİĞİM GÖREVİ, VERDİĞİM ZAMAN İÇİNDE YERİNE GETİRECEKSİN. AKSİ HALDE BURADAN SAĞ ÇIKMANA İZİN VERMEYECEĞİM.


Pandora Poisa Kasaimura: AHAHAHAHA! Rastgele Karakter! Karakterin: Oyuncak Ayıcık.


3. Bölüm Sonu
Gelecek Bölüm


Akdemir Yavan: Pandora’nın ilk misafirini görme şerefine nail oldum. Bakalım, ilk görevi ve yerini seçecek Pandora’nın içindeki sistem. Asıl merak ettiğim, bu kadar cani bir çocuk neler yapacak. Gelecek bölümün adı, “Şeytâni Oyun” okumak için mutlaka Cumartesi’yi bekleyin millet.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder 15 Eyl 2018 19:11
agg1401
Otaku (Level 1)
Otaku (Level 1)Kayıt: 19 Eyl 2011
Mesajlar: 36
Cinsiyet: Erkek
Teşekkür: 1

Durumu: Çevrimdışı

Pandora Poisa Kasaimura (Resmi Tüm Bölümleri) Konu: Yanıt: Pandora Poisa Kasaimura (Resmi Tüm Bölümleri) Alıntıyla Cevap Gönder
PANDORA POISA KASAIMURA
Bölüm 004/100 – PAN-104
“Şeytâni Oyun”


Yer: Rijitsu
Saat: 03:50
Oda: Pandora’nın Odası
Alan: Odada üç adet masa ve tam sağında bilgisayar. Ortasında kağıtlar ve solunda pandora kutusu yer almaktadır. Aşağılarındaysa kablolar birbirlerine bağlıdır. Ayhan, Asena, Akdemir ve Alperen odanın girişindeyken Menjou ise, Pandora’nın içindedir.

Pandora’nın İçinde: Menjou Kodomo
Pandora’nın Dışında: Ayhan Gazi G., Pandora Poisa Kasaimura, Asena Deniz, Alperen G., Akdemir Yavan

Pandora’nın İçinden;
Menjou Kodomo: Çıkar beni bu lanetli yerden.
Pandora Poisa Kasaimura: Az sonra senin canını almak isteyen birine dönüşmemi istemiyorsan, kuzu kuzu dediklerimi yapacaksın. Aksi halde, senin canını alırım.
Menjou Kodomo: Sen kimsin pis karı? Senin yüzünden annem delirdi!
Pandora Poisa Kasaimura: Annenin delirmesi, benim sorumluluğumda değil. Senin hatan idi, sana yazık oldu kısaca!
Menjou Kodomo: Senin uyruğun ne pis cadı?
Pandora Poisa Kasaimura: Çok merak iyi değildir. Ayhan-sama, benim kim olduğunu söyler misin şu ağzı pis olan bebeğe?

Pandora’nın Dışında;
Ayhan Gazi G.: Puahaha! Büyük zevkle Pandora-senpai! Senin yaşını bilmem ama uyruğunu geçen ay çözdüm, sen aslında İtalyansın. Asıl mesleğin, Öğretmen’likti ve tam 2 sene geçmeden bir kötü canavar tarafından Pandora’nın Kutusu’na hapsedildin.

Pandora’nın İçinden;
Menjou Kodomo: Hadi canım, sen insan mıydın?
Pandora Poisa Kasaimura: Dilini konuştuğuna göre?
Menjou Kodomo: İyi tamam. İkna oldum, şu oyun dediğin şeyi aktif ette oynayalım. Merak ettim.
Pandora Poisa Kasaimura: Rastgele bir Ülke: Paris/FRANSA.

10 Saniye Sonra

Pandora’nın Dışında;
Ayhan Gazi G.: Paris’te ne yapacak, çok merak ettim? Hemen GEBERME! Annene telefon açıyorum, puahaha!

Ayhan, cep telefonunu Suki’yi aramak için eline alır ve arar.

Yer: Mousaka-pa, Zeko-kea
Saat: 05:00
Oda: Arabasını sürüyor
Mekan: Suki Kodomo’nun evine yaklaşık 100 km. Var.

Kişi: Suki Kodomo

Suki Kodomo: Beni aramana şaşırdım, yoksa benim zekime aşık mı oldun?
Ayhan Gazi G.: Hayır, senden nefret ediyorum. Onu söylemek için aradım.
Suki Kodomo: Asıl meseleye gir, beni boş muhabbetle oyalama. Evime 100 km. Kaldı.
Ayhan Gazi G.: Menjou-baka, elimdedir. Gelsene yanıma gereksiz karı, hatta havaalanına gitte hemen uçakla gel. Sonuçta bebenin ölümünü görmek istersin.
Suki Kodomo: Seni elime geçireyim, ölümün benim elimden olacak.
Ayhan Gazi G.: Hadi gel, bekliyorum.

Diyerek cep telefonunı yüzüne kapatır.

Pandora’nın İçinden;
Menjou Kodomo: Bu ülkeyi bilmiyorum, umarım bir harita vardır.
Pandora Poisa Kasaimura: Evet, harita bulunuyor ama cebinde.
Pandora Poisa Kasaimura: Rastgele Bir Görev: Eyfel Külesine çık, çıkınca karşındaki tüm düşmanları öldür.
Menjou Kodomo: Hayır, istemiyorum bu görevi.
Pandora Poisa Kasaimura: Öyle bir şansın yok canım, sana bir görev verildi.
Menjou Kodomo: Görev iptal, hadi iyisin.
Pandora Poisa Kasaimura: Rastgele Bir Görev: 50 adet Macaron toplamak ve sonra onu “Aalase Feu”ye vereceksin. Toplama yerleri ve topladıktan sonraki yer işaretlidir.
Menjou Kodomo: Güzel, sanırım bir kültürün görevini yapmaktır.
Pandora Poisa Kasaimura: Bir dakika, acele etme daha süremi vermedim. Süren ise: 3.00 dk.’dır. Bol şanslar sana.
Menjou Kodomo: Ben başlıyorum, görüşürüz.

Diyerek harekete geçer ve tüm görevini başarıyla yerine getirir ama son saniyelerde aşçıya götürürken bir aksilik yaşıyordu. Fakat onu atlatmayı başarır. Görev sonrası Kodomo Menjou boşluğa ışınlanır.

Yer: Rijitsu
Saat: 06:00
Oda: Pandora’nın Odası
Zemin: Pandora’nın Uzay Boşluğu

Pandora’nın İçinden;
Menjou Kodomo: Burası neresidir?
Pandora Poisa Kasaimura: Burası senin yeni evin ve toplam 4 oda var ve hepsi farklı renktedir. İlk olarak sarı renkten başlayalım, orası senin lavabon ve tuvalettir. Kırmızı renkli odaysa yatakhanedir. Yeşil renkli odada, oyun odası yer almaktadır. Son oda yani kahverengi odaysa, benim odamdır. Sorun olursa beni orada bulacaksın. Bu arada mola saatindir, her görevi başarıyla bitirince molan 2 saat sürecektir. O iki saat boyunca istediğini yapmakla özgürsün.

Cümlesinden sonra Pandora odasına çekilir, Menjou ise yaşadığı şoku atlatmak içinse sarı odaya çekilir. Bir de, dayak yemiş biri vardı onun adı Benjamin’di, kendisi ancak saat 07:00’de ayıkır ve zar zor uyanır. Bu arada kendi evine giderken, biricik eşi o halini görünce hemen yanına koşup, onu tam bayılacakken ve onun kolunu tutup kendi evine götürür. Aceleyle kapıyı açıp oturma odasına oturtarak, kendine gelmesini bekledi biricik eşi.

Yer: Senki’nin Sarayı
Saat: 09:00
Oda: Oturma Odası
Yer: Klasik oturma odası.

2 saat sonra

Aako Senki: Sen benim başıma bela mı olacaksın Benjamin?
Benjamin Senki: Evet hayatım, başına tatlı bir bela olacağım.
Aako Senki: Yine kimlerle kavgaya tutuştun? (İçinden: Tanrım, bu adam akıllanmayacak.)
Benjamin Senki: Açıkçası, Suki’yi korumak için kavgaya karıştım.
Aako Senki: Yine mi o cadı? Benden sıkıldın sanırım.
Benjamin Senki: Onla bir muhabbet etmedim, sadece savunmasızdı o kadar. Ha bu arada, o meseleye iyi ki burnumu soktum. Bir kitabı arıyordum ama nerede olduğunu bilmiyordum. Burnumu iyi ki sokmuşum ama en azından ölmedim, bu da bir şey.
Aako Senki: Kafan bi’milyon yalnız.
Benjamin Senki: Ciddileşelim, “Kitabın adı: Elmasın Kanunu Yazarın adı: Fei Ryuuga!” onu bulacağıma hiç inanmamıştım. Eğer o kitap bir kötünün eline geçerse, sadece Ayhan’ın başını belaya sokmaz. Onun çevresindeki herkesin evine sızıp, tüm elmasları bulana kadar da rahat durmayacaklar. Bulduklarındaysa bir deney yapacaklar, bu deneyin förmülü o kitapta mevcuttur. Deneyin adı “Ölü Canlı Elmas” şeklinde olup tamamen prensesler tarafından yasaklıdır.
Aako Senki: Sen harbiden şuan ciddisin ve endişelisin.
Benjamin Senki: O kitabın kimde olduğunu biliyorum en azından, geriye nerede sakladığını bulmak ve o kitabı ortadan kaldırmalıyım. Senden bir isteğim var, o adamın evine git. O kitabı yok et.
Aako Senki: Hayatımı kurtaran adama bunu yapamam. Bu kusura bakma!
Benjamin Senki: Tamam, iş başa düştü. O zaman ben halledeceğim, ona bunu söyleme olur mu?

Cümlesinden sonra bölüm sona erer.

4. Bölüm Sonu

Gelecek Bölüm;
Anlatıcı: Benjamin işleri karıştıracak ama asıl ortamı gerecek kişi Prensesler’dir. Ayhan’ın sevdiği ve saygı duyduğu kankası olan Aki Ichigo, Japonya’dan geri dönecek. Bakalım, gelecek bölüm bunların gelmesiyle neleri değiştirecek hep birlikte okuyalım. Ganbatte minna!

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder 22 Eyl 2018 13:30
agg1401
Otaku (Level 1)
Otaku (Level 1)Kayıt: 19 Eyl 2011
Mesajlar: 36
Cinsiyet: Erkek
Teşekkür: 1

Durumu: Çevrimdışı

Pandora Poisa Kasaimura (Resmi Tüm Bölümleri) Konu: Yanıt: Pandora Poisa Kasaimura (Resmi Tüm Bölümleri) Alıntıyla Cevap Gönder
PANDORA POISA KASAIMURA
Bölüm 005/100 – PAN-105
“Prensesler Burada”


Anlatıcı: Geçen bölüm çok kısa sürdüğünü fark ettim, bölümü yazdığım gün bilgisayarım donunca bilgisayarın “reset” yani yeniden başlatma tuşuna basmak zorunda kaldım, tekrar donar endişesiyle bölümü yarım kesmek zorundaydım, çok özür dilerim. En azından bu bölümde o sorunu yaşamamak için psikopat gibi LibreOffice’a yedekleme özelliği kazandırdım, sorunu en aza indirdim.


Bu bölüme başlarken,


Bölüm 5


Yer: Senki’nin Sarayı
Saat: 12:00
Oda: Mutfak
Yer: Amerikan Mutfağı.
Yemek: Sushi


Kişiler: Aako Senki, Benjamin Senki


Aako Senki: Aşkım, bu kitabı bulduğun zaman yok edeceksin biliyorum ama Ayhan psikopata bağlarsa kaçacak delik bırakmaz bilgin olsun, daha kitabın yazarı ortada yok.
Benjamin Senki: O zaman, Ayhan’ın evine sızıp kitabın birebir kopyasını yapacağım ama olayı anlarsa işim zor. Ben yalan söylemeyi hiç beceremem, eğer savaşmak zorunda kalırsam hiç gözümün yaşına bakmadan kılıcımı çekip Ayhan’la savaşırım.
Aako Senki: Kan dökmeyi sevmezsin biliyorum, fakat Ayhan’da kolay yem değil. O da senin gibi kılıç kullanıyor, ona karşı zaferin %1 gibi bir şey.
Benjamin Senki: Hmm... O zaman, planlamadan girişmemek lazım. Sonuçta senin hayatını kurtaran adama karşı savaşmam senin hiç hoşuna gitmeyecektir, o halde bana aklındaki planından bahset lütfen.
Aako Senki: Açıkçası bir planım yok ama bunun üzerine düşüneceğim. İstersen Ayhan’ı arayıp sorayım.
Benjamin Senki: Sakın ha.
Demeye kalmadan, Aako Senki sarı renkli cep telefonunu cebinden çıkarıp Ayhan’ı arar.


Yer: Rijitsu
Saat: 12:30
Oda: Pandora’nın Odası
Alan: Odada üç adet masa ve tam sağında bilgisayar. Ortasında kağıtlar ve solunda pandora kutusu yer almaktadır. Aşağılarındaysa kablolar birbirlerine bağlıdır. Ayhan, Asena, Akdemir ve Alperen odanın girişindeyken Menjou ise, Pandora’nın içindedir.


Ayhan cep telefonun çaldığını duyar ve arayanın adını okuyunca millete “Sessiz olun” diyerek telefona cevap verir.


Aako Senki: Şey, müsait misin patron?
Ayhan Gazi G.: Evet, seni dinliyorum.
Aako Senki: Senin evde, bir kitap varmış. Bu “Kitabın adı: Elmasın Kanunu Yazarın adı: Fei Ryuuga!” şeklindedir.
Ayhan Gazi G.: O kitabı sakladım ama sakladığım yerin şifresini unuttum, mutlaka hatırlarsam sana bildiririm. Şaka mısın sen? O kitap benim için önemlidir, yazarının bir arkadaşı bana verdi, ne yap ne et kitabı koru? Eğer bunu beceremezsem, deneyi benim üzerime yapacaklar. Bu konuyu bi’daha açma lütfen olur mu?
Aako Senki: İyi tamam, patron. Sakin ol, sadece eşim o kitabın kendisini bulup yok edecek. (Yazarın notu: Aferin, gerizekalı.)
Ayhan Gazi G.: Çok açıkça söyledin, tamam ben işinize karışmam. Evin anahtarını güvenlikçileri sağlam patakladıktan sonra alın ve eve girin, kitap oturma odasındadır. Dipçe: Odaya girince kitap orada, çalmadığın sürece incelemene izin veririm ama salakça hamleler yaparsan, eşinin icabına bakarım.
Aako Senki: Tamam.


Diyerek cep telefonunu kapatırlar, o sırada Ayhan ve yanındaki insanlar bu konuyu tartışmaya başlarlar.


Akdemir Yavan: Ayhan, iyi misin? Hem kızı haşladın ve hemde evindeki sakladığın kitabın yerini verdin.
Asena Deniz: Sanırım, planı anladım. Benjamin’in asıl amacını anlaman ve hayatını kurtardığın kızın istediğini almasını sağlıyorsun.
Ayhan Gazi G.: Aynen öyle, arkadaşlar.
Asena Deniz: Anladım. Peki, bir şey yapmayacak mısın?
Akdemir Yavan: İstersen, evine gidip onları karşılayabilirim.
Alperen G.: Gereksizce zaman harcamayalım.
Asena Deniz: Kitap okumadığın çok belli. O kitap altın değerinde veriler taşıyor, kötülerin eline geçerse ne olur biliyor musun?


Ayhan Gazi G. sakinleşip düşünür ve şu karara varır.
Ayhan Gazi G.: Kararım, Akdemir gidip o ikisini karşıla ama zarar verme.
Akdemir Yavan: Tamamdır, KAPTAN!


Diyerek mekandan ayrılır, o sırada Aki Ichigo! Matsu Oma Pore Hava alanındadır. Yani, Matsumaru Eria’nın en solundadır. O sırada, Suki Kodomo’yu görür ve onun önünü keser. Aki’nin çantası sırtındadır ve çantanın rengi Yeşil’dir. Suki’nin elinde sadece cep telefonu var ve karşısında Aki’yi görür.


Yer: Matsu Oma Pore
Saat: 14:00
Oda: Hava alanı
Alan: Bavulların Kontrol Noktası Önü


Suki Kodomo: GERİZEKALI! BAŞIMA BELAYI SEN GETİRDİN! KEŞKE KALPSİZ OLSAYDIN DA GEBEREYDİN!
Aki Ichigo: BANA BAKSANA CADI! BEN BELAYI GETİRMEDİM, BELAYI AYHAN-SAMA GETİRDİ.
Suki Kodomo: O HALDE ONA SÖYLE, MENJOU-SAN’IMI ÖLDÜRMESİN. ÖLDÜRÜRSE BENDE ONUN CANINI AZRAİL GİBİ ALIRIM.
Aki Ichigo: O zaman, Ayhan-sama’nın yanına gidelim. Dememi bekliyorsan YANILIYORSUN! ARSIZ KEÇİ KADIN!
Suki Kodomo: Aman ne güzel? ÇEKİL ÖNÜMDEN VARLIĞIN ZİYAN!
Aki Ichigo: HAY HAY! ÇEKİLİRİM!


Diyerek çekilir ama Suki’nin ikinci adımında Aki sağ ayağıyla kıza çelme takıp düşürür.


Aki Ichigo: Daha yürümeyi bilmiyorsun, önümüze geçip bana ve Ayhan-kun’a meydan okuyorsun! Peeh, beş para etmez.
Suki Kodomo: Sen nesin? Söylesene, önüme mafya kesildin o da yetmedi ayağımı kaydırıp düşürdün. Daha ne istiyorsun?
Aki Ichigo: Sonunda mafyada oldum, vay be! Ölsem de gam yemem. AYAĞA KALKARSAN O BACAKLARINI KIRARIM!


Diyerek, kızın sağ elinden tutup Suki’nin arabasına bindirir ve ikiliyi Ayhan’ın mekanına giderler. O sırada Aako ve Benjamin Senki, Ayhan’ın evine giderler, tabii karşılarında Akdemir Yavan’ı görürler.


Yer: Ayhan Gazi G.’nin Evin Önü
Saat: 13:00
Oda: Kapı Önü
Alan: Şirketin tam çarprazındadır.


Kişiler: Akdemir Yavan, Aako Senki, Benjamin Senki


Akdemir Yavan: Sonunda bende sizleri bekliyordum, uzun zamandır görüşmüyorum ikinizle. Söyleyin bakalım, o kitabı ne kadar istiyorsunuz?
Aako Senki: Seni öldürecek kadar istiyor gibisin Benjamin-senpai! (İroni yapar)
Akdemir Yavan: Aman ne güzel, sizi öldürmeyeceğim. O yüzden kibarca soruyorum, evin kitabını alınca ne yapacaksın?
Benjamin Senki: Kitabı alan ne yapıyorsa onu yapacağım?
Akdemir Yavan: Soruma soruyla cevaplamak anlaşıldı. Sizinle konuşamayacağım, o halde güvenlikle konuşmama izin verin.


Diyerek güvenlikçiyle konuşmaya başlar ve o ikiliyi içeriye girmesine izin verirler. O üçlü orada evin içinde oturma odasına giredursunlar, ben sizleri prenseslerin olduğu yere götüreyim. Orada neler oluyor öğrenmen için önemlidir.


Yer: Prensesin Muhteşem Kalesi
Saat: 16:00
Oda: Aimi’nin Odası
Mekan: Odanın girişinde baza, hemen sağında yatak. Onun sağında da bilgisayar, sol duvardada prenseslerin annesiyle çekilmiş resim bulunmaktadır.


Kişiler: Korumalar, Aimi Kamikaze, Aako Kamikaze, Zi Touka, Mi Touka


Prenses Aimi Kamikaze: Aako, Ayhan yine yerinde durmayan bir inatçı keçi.
Prenses Aako Kamikaze: Sana katılıyorum, onu bugün bir ziyaret edelim. Bakalım, neler yapıyor? Umarım yine Pandora’nın odasında değildir, eğer oradaysa işimiz var demektir.
Prenses Aimi Kamikaze: Bu aralar Aki Ichigo’nun Matsumaru Eria’da olduğu yönünde ihbârlar alıyorum.
Prenses Aako Kamikaze: Demek burada, Ayhan’ın yandaşı. Onu bulmakla uğraşmak yerine, ayaklarıyla bizim yanımıza gelmesini bekleyeceğim. Eninde sonunda elimize düşecektir.
Mi Touka: Bana soracaksanız, mümkün mertebede onu bulmalıyız. Belki geçen ki gibi gelir gelmez hemen Ayhan’a uğrayıp gidebilir?
Zi Touka: Bana sormanız düşmeyecektir ama Mi-kun’a katılmıyorum.
Prenses Aako Kamikaze: Bugün ki, şoförümüz sensin Mi Touka!
Prenses Aimi Kamikaze: O halde gidelim.


Diyerek cümlesini tamamlar ve mekana giderler, o sırada Aki Ichigo ne yapıyor bir inceleyelim. Bu arada Rijitsu’ya prenseslerin mekanlarına 2 saat uzaklıktadır.


Yer: Türk Kasabası
Saat: 18:00
Alan: Kütüphane Önü


Kişiler: Suki Kodomo ve Aki Ichigo
Bilgi: Matsumaru Eria’da trafik sağdan akar.


Aki Ichigo: Arabayı sağa çek.
Suki Kodomo: İyi tamam.
Diyerek sağa çeker ve arabayı durdurur.
Aki Ichigo: Şuradakiler prenses değil mi? (Karşısındaki kişileri bahseder.)
Suki Kodomo: Evet. Onların kendileri hatta birazdan BAĞIR~(ACAĞIM)
demeye kalmadan Aki elini Suki’nin ağzına getirip bağırmasın diye sıkıca kapatır ona “Hop, güzel cadı!” diyerek ona sinirli sinirli bakar.


O sırada, Prensesler. Rijitsu’nun önüne gelir ve güvenliğe “Kapıyı açın” diyerek içeri girerler. Bunu gören bir çalışan hemen koşa koşa aşağı kata iner ve Ayhan’ı bulur ama nefes nefese kalır.


Yer: Rijitsu
Saat: 18:30
Oda: Pandora’nın Odası
Alan: Odada üç adet masa ve tam sağında bilgisayar. Ortasında kağıtlar ve solunda pandora kutusu yer almaktadır. Aşağılarındaysa kablolar birbirlerine bağlıdır. Ayhan, Asena, Çalışan, Alperen odanın girişindeyken, Menjou ise Pandora’nın içindedir.


Çalışan: Patron-senpai, prensesler şirketin içinde.
Çalışan ve Pandora hariç herkes: Oha! PRENSES BURADA!


Diyerek bölüm sona erer.
5. BÖLÜM SONU
“Gelecek Bölüm”
Aki Ichigo: Prenseslerin beni bulmasını hiç istemiyorum, eğer yakayı ele verirsem. Yanımdaki cadıyı tek bir hamlede “cehenneme gönderirim.” Gelecek bölümde, Prensesler, şirketi kontrol ediyor. O sırada Aako Senki ve Benjamin Senki ikilisi o kitabı bulduklarında, tüm sırlarını çözmeye çalışacaklar. Artık her şey kontrolden çıkmaya başlıyor. Bu arada gelecek bölümün adı “YOL AL PRENSES!” şeklindedir.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder 05 Ekm 2018 11:08
agg1401
Otaku (Level 1)
Otaku (Level 1)Kayıt: 19 Eyl 2011
Mesajlar: 36
Cinsiyet: Erkek
Teşekkür: 1

Durumu: Çevrimdışı

Pandora Poisa Kasaimura (Resmi Tüm Bölümleri) Konu: Yanıt: Pandora Poisa Kasaimura (Resmi Tüm Bölümleri) Alıntıyla Cevap Gönder
PANDORA POISA KASAIMURA
Bölüm 006/100 – PAN-106
“Yok Ol, Prenses!”


Anlatıcı: Artık bugün ki bölümden itibaren, yeni yazılan bölümlerin büyük bir kısmı yazarın kendi Not Defterinde yazılacaktır.


Bölüm 6;


Yer: Rijitsu
Saat: 18:50
Oda: Pandora’nın Odası
Alan: Odada üç adet masa ve tam sağında bilgisayar. Ortasında kağıtlar ve solunda Pandora Kutusu yer almaktadır. Aşağılarındaysa kablolar birbirlerine bağlıdır. Ayhan, Asena, Çalışan, Alperen odanın girişindeyken, Menjou ise Pandora’nın içindedir.


Çalışan: Peki patron ne yapacağız?
Ayhan: Sen yukarıya çık, gerisini biz hallederiz.
Çalışan: Tamam.


Yer: Rijitsu
Saat: 19:20
Oda: Yemekhane (Kat 0)
Alan: Girişin sağ kısmında aşçıların odası, geri kalan tüm yemek masalarla dolu alandır. Çalışanların hepsi karnını doyuruyor ve prensesler içeri girince herkes ayağa kalkar. Prenses Aimi Kamikaze, “Oturun millet” diyerek insanlarla muhabbet etmeye başlar.


Kişiler: Prenses Aimi Kamikaze, Prenses Aako Kamikaze, Mi Touka, Zi Touka, Çalışanlar (No 1’den 80’e kadar)


Prenses Aimi Kamikaze: Patronunuz nerede?
Çalışan No. 14: Patron’umuz, dışarıda maalesef.
Prenses Aako Kamikaze: Yalan söylemeyin bize. Çabuk, nerede o?
Çalışan No. 01 (Okuyucuya Bilgi: Ayhan’a bilgi veren kişidir): Patronu neden istiyorsunuz?
Prenses Aimi Kamikaze: Desene, işimiz var! O halde ben de şirketin her yerini arar bulurum, bu elemanı!


Anlatıcı: Geçen bölümde bir zamanlama hatası yapmıştık onu bir düzeltelim. Aslında Suki Kodomo’nun arabasında Rijitsu’yu gösteren bir kamerası var, o yüzden Suki Kodomo ve Aki Ichigo olayları rahatça izleyebiliyorlar. Hala araba sağa çekilmiş ve durmuş durumdadır.


Yer: Türk Kasabası
Saat: 19:00
Alan: Kütüphane Önü


Kişiler: Suki Kodomo ve Aki Ichigo


Aki Ichigo: Suki-san, şimdi ne yapacağım biliyor musun?
Suki Kodomo bağırmasın diye ağzını eliyle kapatmıştı ve artık çeker. Suki Kodomo artık korktuğu için bağırmayı keser.
Suki Kodomo: Hmm... Pekala, Aki-kun artık prenseslere gözükmeyeceğini biliyorum ama neden onların gözüne gözükmek istemiyorsun?
Aki Ichigo: Zamanında, Ayhan-sama’ya yardım ettim ve hatta Matsumaru Eria’ya PANDORA’yı sokmasını sağladım. Anlayacağın, ona hizmet ediyorum.
Suki Kodomo (Önce Şaşırır ve sonra): Ne? Sen Ayhan-baka’dan emir mi alıyorsun? Benim eskiden tanıdığım Aki-san kimseden kolay kolay emir almazdı, ne oldu da fikrini değiştirdi?
Aki Ichigo: Futbolcu olduğum dönemlerde, onun güzel gücünden etkilendim ve hatta onun kullandığı tekniklerine güvenmeye başlayınca kendimi ona güvenirken buldum. Bir gün ona şöyle bi’söz verdim, eğer yardım gerekirse çekinmeden sana yardım etmek için koşarım dedim.
Suki Kodomo: Vov. O zaman sana bir haberim var. Ayhan-baka’nın elindeki oyuncağı bulmak için çabalıyorum.
Aki Ichigo: O zaman seni şok edecek bir gerçekten bahsedeyim. Pandora eğer kendini bulunacağını anlarsa, kendini hemen kapatıyor ama kapatma işlemini Prenseslere yapmıyor.
Suki Kodomo: Bu bilgi beni şaşırttı, Aki-dono.
Aki Ichigo: Birazcık susar mısın?


Dedikten sonra konuşmaları sona erer, gelin sizi biz Ayhan’ın Evi’ne götürelim. Benjamin Senki, Aki Senki ve Akdemir Yavan evin içine girer girmez, oturma odasını bulmak için herkes sırasıyla odayı arar, oturma odasını Aki Senki bulur ve milleti cep telefonuyla yanına çağırır.


Yer: Ayhan’ın Evi
Saat: 20:00
Oda: Oturma Odası
Mekan: Bu odanın duvarı elmas renkleriyle kaplıdır. Giriş kapısı sol taraftadır ve kapı açılınca karşısında L şekli ranza vardır. L şekillinin tam ortasının karşısında televizyon vardır. Benjamin Senki kitabı kapıyı açınca en solun üstünde görür ve alıp L şekilli ranzanın bir alanına oturur. Sağında Aki Senki ve solunda ise, Akdemir Yavan oturur. Yavaştan kitabı açarlar ve aralarında konuşmaya başlar, tabii Benjamin Senki kitabı karıştırmaya başlar ve devam eder.


Aako Senki: Hayatım, aradığın kitap bu. Peki şimdi ne yapacaksın? (cümlesinden sonra Benjamin Senki gördüğü şey karşısında şok olur ve arkasından herkes şok geçirir. Benjamin Senki bir kaç dakika sonra şokunu atlatır ve konuşmaya başlar, ve ağzından);
Benjamin Senki: Aradığım kitap cidden burada ama (bu cümleden sonra kekelemeye başlar.) Fa-fa-fa-fakat, Ayhan’ın de-de-de-de-de-dediği de-de-de-de-deney 100% doğru!
Benjamin Senki hariç Herkes: Ne?
Akdemir Yavan: O zaman kekelemeden, lütfen tane tane okur musun Benjamin-senpai?
Aako Senki: Hayatım, kitabı yok etme konusunda haklıydın.
Benjamin Senki: Tamam, okuyayım.


“TRANSFER KRİSTALİZE


İlk olarak, kurban edilecek kişi mutlaka zeki bir kişi olmalıdır. Eğer, kişi akıl konusunda sorun yaşıyorsa 3 deli yeterlidir. Tabii, kişi mutlaka baygın vaziyette yatmalıdır, aksi halde deney başarısız olur.


MALZEMELER ”
Aako Senki (Cümlesini keser): Bu karının derdi ne?
Akdemir Yavan: Belki, amacından saptı ya da saptırıldı. Ek olarak kim bunun yazarı?
Aako Senki: Fei Ryuuma!
Benjamin Senki: Birazdan zaten okumam bitecek, çünkü çizik atılmış.
Aako Senki: Okuma boş ver, karının kafa gidik.
Benjamin Senki: Tamam ama bu arada. Sizce çiziği kim atmıştır?
Aako Senki: Bana sorarsanız, bu çizik işini Ayhan-senpai yapmıştır?
Akdemir Yavan: Hayır, bu çiziği atan Ayhan’ın stili değil maalesef. Başkasının işi gibi gözüküyor.


Cümlesinden sonra sizi asıl yere götürelim.


Yer: Rijitsu
Saat: 20:30
Oda: Pandora’nın Odası
Alan: Odada üç adet masa ve tam sağında bilgisayar. Ortasında kağıtlar ve solunda Pandora Kutusu yer almaktadır. Aşağılarındaysa kablolar birbirlerine bağlıdır. Ayhan, Asena, Alperen odanın girişindeyken, Menjou ise Pandora’nın içindedir.


Ayhan Gazi G.: Gel bakalım Prensesler-sama!
Asena Deniz: Sanırım, prenseslerle saklambaç oynayacaksın.
Alperen G.: Akraba, sen kafayı mı yedin?
Ayhan Gazi G.: Evet.
Ayhan Gazi G. hariç ve Herkes: Ne? Sen çıldırdın mı?
Ayhan Gazi G.: Hey, herkes sakin olsun. Millet, bir yere saklanın. Ben kapı arkasına gidiyorum.


Cümlesinden sonra Ayhan Gazi G. dediği yere gider ve Prenseslerin gelmesini bekler. Arkasından Asena Deniz, onların geldiğini görür ve Ayhan Gazi G.’ye göz kırpar ve Ayhan Gazi G. hemen prensesler içeri girer girmez hemen kapıyı kapatır Ayhan Gazi G. Hemen Mi Touka’nın üzerine atlar ve ondan güç kazanıp Prenses Aimi Kamikaze’ye “Yok Ol, Prenses!” der.


6. Bölüm Sonu


Gelecek Bölüm
Alperen G.: Ayhan’ın hamlesini Zi Touka görmesine rağmen engellemediği için Prenses Aako Kamikaze onu sorguya çekiyor. Tabii bu olaydan zaman kazanan Mi Touka ortalıktan toz olur. Gelecek bölüm ciddi anlamda Ayhan Gazi G.’ye prensese yok ol demesinden sonra onu da sorguya çekecek, Yargıç Matsukaze Zenbu! Mutlaka takip edin.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder 07 Ekm 2018 15:33
 
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder  
1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [ 4 mesaj ]
Geçiş Yap:   

 
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız