Son Görüşte Aşk
Sayfaya git: 1, 2, 3 ... 6, 7, 8, Sonraki

Anime Manga Forum -> Fan Fiction

 
Yazar Mesaj
Leia
Otaku (Level 2)
Otaku (Level 2)Kayıt: 19 Oca 2010
Mesajlar: 51
Favori Anime & Manga: Junjou Romantica, Ouran, Kimi ni Todoke, Death Note, Fairy Tail
Cinsiyet: Kız
Nerden: Uwajima
Teşekkür: 1

Durumu: Çevrimdışı

Son Görüşte Aşk Konu: Son Görüşte Aşk Alıntıyla Cevap Gönder
Arkadaşlar merhaba,

Yeni bir romantik komedi, yeni bir hayattan kesitler serisi.

Biraz hikayeden bahsetmek istiyorum ve nasıl bir tarzda yazdığımı, neleri koyacağımı söylemek istiyorum.

Hikayemiz 2 bölümden oluşan kısa bir hikaye. ( 2 bölüm diye kararlaştırmıştım ama büyük ihtimaller uzayacak hikaye. Malzeme çok.. Gülücük Dağıtıyor )
Ünlü kişi olarak 1 numaram, gözdem Gong Yoo var. Gülücük Dağıtıyor
Hikayedeki diğer karakterler ise benim oluşturduğum karakterler.
Hikayemizde giriş, orta ve kapanış parçası olmak üzere bölüm bölüm hikayeye de uygun olduğunu düşündüğüm 3 tane şarkı olacak. 2 bölüm 6 şarkı. Gülücük Dağıtıyor

Şu kısım önemli o yüzden biraz bahsetmek istiyorum;

Ben yazdığım hikayelerde Uzakdoğu ve Türk kültürü olsun kullanırım. O yüzden olay Kore'de geçebilir, Türkiye'de geçebilir ya da dünyanın herhangi bir yerinde geçebilir. Kore'den geçen bir hikayede tamamen Türklerden bahseden bir şey diyebilirim. Seul'de koşu yaparken Gong Niran Ünsal dinliyor gibi. Dil Çıkartıyor

Hani yanlış bakılmasın lütfen. Bu ne lan böyle, ne alaka filan denmesin. Gülücük Dağıtıyor
Sizden gelen tepkilere göre bu böyle devam edebilir ya da sadece hikayenin geçtiği yer ve karakterlere göre bunlar şekillenebilir.

Bir de gönderme filan çok kullanırım. Belki bu hikayede fazla değil ama ileriki hikayelerde bayağı bir gönderme olacaktır.

Hatta şöyle bir şey de yapıyorum ben. Göndermelerin olduğu kelime ya da cümleleri * şeklinde belirtiyorum. Bunu okuyanlarda o göndermenin ne olduğunu başlıkta yazıyordu. Hem hikaye hem de eğlenceli bir oyun oluyordu. Bu sayede gerek genel kültür, gerekse Uzakdoğu hakkında ki bilgilerini sınayabilirsiniz. Gülücük Dağıtıyor

Bakalım sevilecek mi bu olayda..

Kısa keseyim ve gelelim hikaye türüne filan:

Adı: Son Görüşte Aşk
Türü: Romantik, komedi
Bölüm: Belirsiz..
Karakterler:


Gong Yoo

20 yaşında.
Yonsei Üniversite'si Psikoloji Bölümü 3. sınıf öğrencisi.
Ev Arkadaşı Lee ile beraber Seul merkezde kalıyor.
Boy: 185 Kilo: 74
En sevdiğim şey grissini yemek.
Kore yemeklerine düşkün. İçmeyi seven bir yapısı var.
Her gün elmalı soda ve İngiliz keki ( ve tabi grissini ) yemeden duramıyor.
Atak bir insan. İnsan ilişkileri ve insan psikolojisi konusunda uzman.
Nerede nasıl davranılması gerektiğini iyi biliyor.
Yılanlardan feci derecede çekiniyor. Bu korkusunu yenmek için Gwacheon'daki Seul Hayvanat Bahçesin'de her ayın son Pazarı yılanları ziyaret ediyor. ( Takviminde o günler lanetli günler diye işaretli. )
Yılan korkusunu yenmesinin altında küçüklüğünde birine verdiği bir söz var.

Lee Han Do

Gong'un ev arkadaşı.
Boy 182 Kilo 71
Seul National Üniversitesi'nde Fizik bölümü 3. sınıf öğrencisi.
20 yaşında.
Zevk aldığı en büyük şey başkalarını büstün bilgisiyle ezmek.
Gong'a sürekli laf sokan bir yapısı var. Ama bunu sevdiğinden yapıyor.
Aşka ve aşık olmaya inanmıyor.
Aşkla ilgili cümlelerinin sonu gelmez. Gerçekten aşık olan bir insanı bile aşktan soğutabilir.
Zeki olmasının getirdiği kötü özelliklerinden birisi kibirli olması. Ama Lee bunun farkında ve sadece sevmediği kişilere kibirli davranıyor. Gong'u ise deli etmeyi sevdiği için ona öyle davranıyor.
Kötü özelliği kafasına estiğini yapması. Canı sıkıldığında bir de bakmışsınız ki Lee Busan'da sörf yapıyor; Jeju'da balık avlıyor.

Cha Jen Ma

Hikayede esas kızımız.
Boy 1.72 Kilo 56
Seul National Üniversitesi Tarih Bölümü 2. sınıf öğrencisi
19 yaşında
Part-time olarak Seul merkezde Felta Bakery & Grissinini'de çalışmakta.
Çok atak ve konuşkan bir kız.
Doğru bulduğu bir şeyi saatlerce savunabilir.
Hayallerini gerçekleştirmek en büyük dileği. Bu yolda karşısına çıkanları ezmekten geri kalmaz.
Grissini dükkanında çalışmasının bir nedeni var. Orada çalışmaktan nefret ediyor. Ama kendini alıkoyamıyor bir türlü.
Güçlü karakterli bir kişiliğe sahip. Ama hikayede tek bir zayıf yönü var ve bu zayıf yönünden dolayı evdeki boy aynasında sürekli kendisiyle konuşup kendisine hakaret etmekte.

Cha Ewon Yong

Jen Ma'nın kardeşi.
18 yaşında.
Yonsei Üniversitesi Beden Eğitimi 1. sınıf öğrencisi.
Kendisi biseksüel.
Uçuk kaçık bir karaktere sahip.
Boy 184 Kilo 74
Kendisine ve vücuduna çok güvendiği için gittiği her yerde ilgi odağı olmayı seviyor.
Kızları da, erkekleri de baştan çıkarmak en büyük zevki.
Uzun süredir hoşlandığı biri var. Ama hoşlandığı kişi kendisinin farkında değil. Bu yüzden de bu tür davranışlar sergiliyor.
Ablasıyla arası gayet iyi. Ablasına takılmaktan hoşlanıyor.


Karakterlerimiz de kısaca böyle.

Hikayeyi ufaktan da olsa bir giriş yapmış bulunmaktayız. Şimdi aklınızdaki sorulara cevap verebilirim. Yazdıklarıma bakın ve varsa sorularınız lütfen sorun.

Tabi ki tavsiyelere de ihtiyacım olacaktır. Şu şöyle mi olsa filan gibi şeyler de diyebilirsiniz.. Gülücük Dağıtıyor

Kısa kısa notlar:

^^ Hikayede anlatım 3. tekil şahıs olacak.

^^ Hikayede konuşmadan çok anlatım olacak.

^^ 2 bölüm olacağı için bölümler biraz uzun olabilir. Ve doğal olarak yine 2 bölüm olduğu için karakter sayısı az. ( Uzarsa çeşitlilik olacaktır. )

^^ Flashback kullanımı az da olsa olacak. Genelde ben fazla flashback kullanmayı seven bir insanım. Gülücük Dağıtıyor

^^ Yer yer +16 lık anlatımlar olabilir. O yüzden baştan yazayım dedim. Bu bizim uçuk kaçık, serseri tipli beden eğitimi öğrencimizin düşünceleri filan pek değişik, alerginli böyle.. Dil Çıkartıyor


Şimdilik bu kadar arkadaşlar.

Bu mesaj bile yeterince uzun olmuş.

Bu mesaj güncellenecektir.

Bölümleri buraya alacağım zaten.

Aklıma gelen şeyler olduğu zaman da buraya ekleyip belirtirim.

Görüşlerinizi bekliyorum. Kızarmış Durumda!***


1. BölümYonsei'nin yanında bulunan Bamboo Cafe üniversite öğrencilerinin uğrak mekanlarından biriydi. Öğrenciler bu kafede yaştaşlarıyla sosyalleşme olanağı buluyordu. Kafenin "öğrenci duvarı" denilen kısmında ise ev arayan kişilerin, 2. el eşya satmak isteyen öğrencilerin ilanları vardı.

Gong ağır adımlarla kafenin ahşap merdivenlerini çıkıyordu. Kendine güveninin bir göstergesi olan o sert bakışı yüzündeydi. Günü güzel geçmiş olmalıydı. Yoksa bu bakışa sahip olmazdı. Gong'un bu bakışını görmek nadir bir olaydı.

Kafenin kapısını açıp etrafına şöyle bir baktı. "Yine mi aynı insanlar yahu?" diye düşündü. Farklılıkları seven biriydi Gong. Biri bu düşüncelerini okusa direk "Madem aynı kişileri görmekten sıkıldın, o zaman neden hep aynı kafeye geliyorsun?" diye sorardı.

Gong öğrenci duvarına doğru yöneldi. Abercrombie & Fitch tişörtü kollarının kaslarını belirgin bir şekilde ortaya çıkarmıştı. Ara sıra gösteriş yapmak iyidir diye düşünmüş olmalıydı.

Öğrenci duvarındaki ev ilanlarına bakarken bir ilan ilgisini çekti. 4 + 1 190 metrekare ev için 300.000 Won isteniyordu. ( 300.000 W: 300 TL diye alabiliriz. ) Bu kadar geniş bir ev için neden böyle ucuz bir fiyat isteniyordu. Evin resmini de gördükten sonra merak iyiden iyiye kafasını kamçılamaya başlamıştı.

Itaewon'daki evi görmeye giden Gong ev sahibinde iyi bir izlenim bırakacağına emindi. 2 katlı müstakil ev oldukça güzel gözüküyordu. Bahçesindenki leylaklar ve mimozalar bir harikaydı. Gong'un o andaki tek düşüncesi ev sahibinin kız çıkmamasıydı. İlanda telefon numarası vardı; ama böyle çok güzel bir evi kaçırmak istemiyordu. Daha iyi bir etki bırakmak için telefon etmeden ilandaki adrese gelmişti.

Kapıya doğru emin adımlarla giderken esprili mi olsam yoksa ciddi mi olsam diye ikilemde kaldı Gong. Zili çaldı; saçıyla oynamayı kesti.

Kapı açıldığından karşısında bornozla duran yaşıtı bir çocuk vardı. Tanrıya şükür erkekmiş dedi Gong. Vücuduna bakarak keşke erkek isteğim bu kadar belli edilmeseydi diye düşündü.

Çocuk sert bir ses tonuyla "Ne var?" dedi. "Ev için gelmiştim" sözleri çıktı ağzından. "Telefon diye bir şey icat edildi değil mi?" dediği sırada Gong afalladı. Ne bu asabiyet, neden birden çıkıştı diye düşündü.

"Şahsen gelmek istedim. Daha iyi bir etki bırakabilmek için" diyerek üste çıkmaya çalıştı Gong. Çocuk derin bir nefes alarak "O zaman bıraktığın etkinin sonuçlarını görmek ister misin?" diye sordu. Gong "Tabiki de" diye cevapladı.

Soruyu cevaplar cevaplamaz kapı suratına "Şakk" diye kapandı. Bıraktığı etkinin sonucu buydu.

Ve Gong Lee ile böyle tanışmış oldu.

***

Seul Belediye Binası şehrin merkezinde bulunan devasa bir yapıdır. Önündeki havuzda hafta onları aileleriyle gelen çocuklar eğlenceli saatler yaşarlar. Belediye Binası'nın çevresi tamamen eğlence için yapılmış yerlerden oluşmaktadır. Çeşit çeşit süs havuzları, piknik için ideal yemyeşil parklar, ateri ve karaoke salonları, manhwa ve manga cafeleri, bowling salonları.. 24 saatin yetmediği yerlerdendir burası.

Lee aceleyle Belediye binasındaki işlerini halletti biraz dinlenmek için Kwang-na parkına yöneldi. Amacı en sevdiği dondurma olan kivili-limonlu dondurmadan alıp güneşin tadını doyasıya çıkarmaktı.

Elinde belgeleri, sırtında çantası ve kulağındaki kulaklıkta çalıp ona eşlik eden Wonders Girls – So Hot ile yolda emin adımlarla yürüyordu Lee. Bronz teki güneşte parlayınca yoldakilerin dikkatini çekiyordu. Bir insanın dönüp dönüp bakacağı tipte biriydi Lee. Keskin bakışlı gözleri ve kısacık saçlarıyla karşısındaki çabucak etkileyebilirdi.

Dondurmacıdan dondurmasını aldı, parasını ödedi ve karşı tarafta yer alan parka doğru adımlarını çevirdi. Trafik lambasının kırmızı olmasını bekliyordu.

24, 23, 22, 21, 20..

Geriye doğru sayıları sayarken 20'de birden aklına bugün evine gelen çocuk gelmişti.

Kendisinden birt kaç santim uzundu. Yakışıklıydı biriydi. O sırada dondurmasının eridiğini farketti, eriyen kısmını yaladı. Kendisinden böyle bahsetmesine rağmen Lee çocuğa sinir olmuştu. Telefon etmek bu kadar mı zordu? İnsan bir arar önce di mi? Ne bu patavatsızlık diye düşündü.

Sonra çocuğun sözleri aklına geldi:

Daha iyi bir etki bırakabilmek için bizzat geldim.

"Peh" dedi Lee. Çocuğun "Daha iyi bir etki bırakabilmek için kendimi de teslim edebilirim" gibi bir cümleyi bile kurabileceğini düşündü. Isınamamıştı ona. Belki kendisi de suçluydu, bir sinirle çocuğun suratına kapıyı kapatmıştı.

Tek neden çocuğun patavatsızlığı değildi. 2 Gün önce Itaewon'un ünlü barlarından birinde yaşadığı bir olay vardı Lee'nin. O olaydan sonra çevresindekilere daha bir değişik bakar olmuştu. İnsanları güvensizliği ya da yalancılığıyla daha çok ilgilenir olmuştu.

"Karşıma hiç düzgün insan çıkmayacak mı" diye kendi kendine hayıflanmıştı o gece yatağında Lee.

Parka geldiğinde her zaman oturmuş olduğu havuz kenarındaki bankın boş olduğu görüp sevindi. Hemen banka kuruldu, gelirken evinin oradaki pastaneden aldığı grissinileri çıkardı.

"Ah işte buna keyif derler, huzur derler" diye söylendi.

Grissini'den bir parçayı tam ısırmıştı ki karşısında onu gördü. Takip mi etmişti kendisini? Yoksa yine başının etini mi yiyecekti? Lee'nin aklına takılan biri vardı zaten, acaba bu çocukğunda aklına kendisi mi takılmıştı?


Aynı dakikalarda


Gong umarsızca etrafta dolanıp duruyordu. Aklına bu Salı gününde yapacak hiç bir şey gelmiyordu. Bir an önce ev bulmalıydı, zira okulun açılmasına 12 gün kalmıştı. Aradığı çoğu ev çoktan tutulmuştu.

Artık 3. sınıftı ve yurtta süğrünmekten kurtulmalıydı. Evim diyebileceğim bi yere ihtiyacım var diye düşünüp duruyordu son zamanlarda.

Bu düşüncelerle birlikte aklına bugünkü kişi geldi.

"Ah ne sinir bozucu biriydi. Aptal insan. Ben bütün iyi niyetimle bizzat gelmişim kapının önüne, pisliğin bana yaptığı muameleye bak"


Sinirliydi, yatışması gerkeiyordu. Her zaman sakinleşmek istediğinde yaptığı şeyi yapmak istiyordu yine: Kwang-san parkındaki havuzda yaşayan ördekleri beslemek..

Parka 2 dakika mesafe uzaklıktaydı zaten. Parkın önünde geldiğinde hemen oradaki dükkanlardan birinden yem aldı; parka girdi. Havuz başına doğru yöneldiğinde serap gördüğünü sandı.

Aynı gün içerisinde 2. kez o çocuğu görüyordu yine. Koskoca Seuş'de dondurma yalayacak başka mekanın mı yoktu serseri diye düşündü, sonra çocuğun yüzüne bakarak yalancıktan gülümsedi.


10 dakika sonra


Gong ördekleri beslemiş Lee'de dondurmasını bitirmişti. 2 gencinde birbirlerininin akıllarından neler geçtiklerine dair en ufak bir düşünceleri dahi yoktu. Bu sessizliği Lee bozdu.

"Bakıyorumda bu koca şehirde daha da karşılaşacağız sanırım bu gidişle"

"Sanıyorum öyle olacak. Her ne kadar istesemde böyle bir şeyi.

"Haklısın. Ama ünlü bir söz vardır "adın her neyse" En çok görmek istemediklerini görürsün diye"


"Öncelikle adım Gong "adın her neyse 2" Ve buraya tamamen tesadüf eseri geldim. Ördekleri beslemek rahatlamamı sağlıyor"

"Ben de Lee Gong. Hatta panter Gong seni. Demek öyle. Bugün yaptığım o davranıştan sonra beni burda gördüğünde üzerime çuvallanırsın diye düşnümüştüm halbuki"


"Medeniliğimi göstereyim dedim senin tam aksine. O, o grissini mi?"

"Hayır lolipop o. Neye benziyor sence. Bingo. Grissini"

"Hem de Felta'dan almışsın"

"Ee. Nolmuş yani alamaz mıyım. Felta'nın yasaklı listesinde miyim?"

"Ondan demedim be 2 dakika bir dinlesen ölürsün zaten. Ben de Felta'ya giderim. Oranın grissinilerine bayılıyorum ben de"


"Ahh!! O zaman evlen benimle Gong. Ne kadar çok ortak yönümüz var. Hem eve de kira vermek zorunda bile kalmazsın artık haha"

"Şakacı şey seni. Dalganı geç sen. Zaten ukala biri olduğun uzaktan hemen anlaşılıyor. Kokusu senden önce ulaşıyor hemen"


"Bak bak bak. Gong beye bakın. Ufaktan lafta sokarmış. Laf sokmalarını bir yana bırakıp, yanımda ne zaman uzaklaşacağını söylese keşke. Pek bir mesut olurdum hani"

"Şu ev konusunu adam akıllı konuşamaz mıyız. Sen ev arkadaşı arıyorsun, ben de ev. Ee daha ne o zaman?"

"Belli kriterlerim var Gong. Hangi üniversitede okuyorsun mesela"

"Yonsei'de 3. sınıfım. Psikoloji okuyorum"

"Hmm güzelmiş. Bizim okulun en büyük rakibi hem"

"Seul'desin o zaman Lee"

"Aynen öyle. Madem konuşmak istiyorsun konuşalım o zaman. Ama oturmaktan sıkıldım, belediye binasında son bir işim kaldı. Oraya kadar yürüyüp konuşalım ne dersin?"

"Bana uyar Lee. Hadi gidelim"

2 genç Belediye binasına doğru yol alıp ev hakkında konuşmaya başladılar. Ev arkadaşı olacaklar mıydı acaba. Olsalar bile onların Itaewon'daki o evde neler bekliyordu.

15 dakika sonra

Ev hakkında konuşan gençlerin anlaşıp anlaşmadıkları hala meçhuldü. Ev konuşması bitmiş yerine güncel sorunlarla ilgili çeşitli sorular gelmişti. Lee'nin son işini halletmesine 5 dakika kalmıştı. Zirta 5 dakika sonra öğle tatili bitiyordu ve ilk numara Lee'ye aitti.

Belediye binasının meşhur büyük havuzunun kenarına gelen 2 genç hararetli bir tartışma içerisindeydi. Lee insanların iyi yaşamalarının tamamen kendilerine bağlı olduğunu, devletin sadece yan aracı olarak yer aldığını savunurken Gong; insanların yan aracı olduğunu ve devletin onların yaşamlarını iyi veya kötü yönde yönlendirdiğini savunuyordu.

Lee'de Gong'ta ortak bir payda da buluşamıyorlardı.

"Hayır anlamıyorum yani Lee. Devlet yardımları nasıl yan aracı olabilirki? Nasıl senin gözünü böyle bağlamışlar. Basbayağı belli olan bir şeyin tam zıttıda nasıl böyle körü körüne savunabiliyorsun. Çok anlamsız, çok gereksiz" diye söylendi Gong.

Lee içinden "Demek anlamsız ve gereksiz ha" diye söylendi.

Havuz kenarından yürümeye başlarlarken Lee

"Biliyor musun Gong. Onca gereksiz ve anlamsız söylemlerinden sonra şu anda yapacağım/diyeceğim son şey çok anlamlı olacak bence" dedi.

Gong birazcık şaşkın bir yüz ifadesi takınarak "O nedir ki" diye sordu.

Sinsice gülen Lee "Hasta la vista" diyerek Gong'u havuza itti.

Dengesini tamamen kaybeden Gong sırt üstü havuza çakıldı.

Havuzda sırılsıklam olduktan sonra

"Leeeee!! Seni piç. Bunu sana ödeteceğim. Lanet olasıca. Hadım edeceğim seni. Hayalarından tutup duvara asacağım. Adi herif!!!!" diye bağırıyordu.

Lee ise uzun zamandır böyle içten gülmemişti.

***

Bu sırada Jen Ma ile Ewon Yong Belediye Binası'nın çevresindeki yürüyüş yolunda kağıt helva yiyerek koyu bir sohbete dalıp yürüyorlardı.

"Jen yapma böyle. Sana diyorum süper birisiydi. Kafayı yiyorum 2 gündür uyuyamıyorum, yemek yiyemiyorum. Anla beni lütfen"

"Hayır anlamıyorum Ewon. Yine ben, kandırıyorsun buna eminim. En son birini çok beğendiğini söyleyip bana gösterdiğinde 130 kiloluk bir travesti çıkmıştı karşıma. Bu saçma laflarını ve esprilerini kendine sakla"

"Ciddiyim bu sefer. Öyle böyle değil. Kağıt helvayı bile tehdidin yüzünden yiyorum şu anda. İçimden gelmiyor hiç bir şekilde. Bu kağıt helvayı büyük bir keyifle yemezsen Felta'da seni maskot yaparım diye tehdit ettim Daha ne yapayım"

"Haha senden de süper Tavşan olur hani. Kaslı tavşanım benim. Hadi bitir kağıt helvanı da havuzun oraya gidip ayaklarımızı serinletelim"

"Hala çocuksun varya. Ayak serinletip ne yapacaksın o zaman. Ayak fetişi bi koca bulursun belki de kurtuluruz. Ahh tamam vurma yahu şakaydı"

Abla kardeş ( aralarında bir yaş olmasına rağmen Ewon sinir etmek için Jen Ma'ya ara sıra abla der ) havuzun kenarındaki yolun başına geldiğinde havuzda birinin olduğunu gördü.

Havuzdaki adam çıkıp mermere oturunca Jen Ma şaşkınlığını gizleyemedi.

Sadece "Bu o" diyebildi.

O sırada Ewon'un şaşkınlıkl karışık bir mutluluk yaşıyordu. Gözlerinin içi gülüyordu.

"Buldum seni. Buldum!!"

O anda Jen Ma'ya bahane bulması gerektiğini düşündü.

Ne olursa olsun onu kaybetmek istemiyordu bir daha. Bu yüzden de onu takip edecekti.

Ewon'un da dahil olacağı bir hayat başlıyordu.

Geriye sadece Jen Ma'nın katılması lazımdı.


Devam edecek..

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder 19 Oca 2010 14:54, Değiştirme: 23 Nis 2010 20:53 (Toplamda 14 kere)
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): Hellworld

gabriella
Otaku (Level 2)
Otaku (Level 2)

Avatar

Kayıt: 27 Oca 2009
Mesajlar: 83
Favori Anime & Manga: shugo chara

Durumu: Çevrimdışı

Son Görüşte Aşk Konu: Yanıt: Son Görüşte Aşk (Karakter tanıtımları) Alıntıyla Cevap Gönder
şak şak şak (heycanla el çırpar)
yaz yaz yaz (intihar etmek üzeredir *karne* Üzgün ya da Ağlıyor bu haber onu hayata bağlar)
veee oley oley oley (hemde romantik komedi, mmmm *sinsice güler* bayılırım)
beklio olacağım Hayranlık Besliyor (çok bekletme yine de Kahkaha Atıyor )

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder 19 Oca 2010 19:01
Leia
Otaku (Level 2)
Otaku (Level 2)Kayıt: 19 Oca 2010
Mesajlar: 51
Favori Anime & Manga: Junjou Romantica, Ouran, Kimi ni Todoke, Death Note, Fairy Tail
Cinsiyet: Kız
Nerden: Uwajima
Teşekkür: 1

Durumu: Çevrimdışı

Son Görüşte Aşk Konu: Yanıt: Son Görüşte Aşk (Karakter tanıtımları) Alıntıyla Cevap Gönder
@ Gabrielle güzel şeyler çıkacak ortaya. Hissediyorum.. Gülücük Dağıtıyor

***

1. tanıtım: Gong Yoo


12 Temmuz 2006

Üniversite bambaşka bir dünya.
Gerçekleştirilecek hayallere bir adım daha yaklaşma. Son radde.
Yeni bir çevre, yeni bir çehre.
Liseden sonra inanılmaz bir level atlama gibi.
İnsanın büyüdüğünü hissetmesi, olgunluğa erişmesi.
İçindeki çocuğun yanında yeni yeni filizlenen bir yetişkinin yer alması.
Gunsan'dan sonra Seul'ün büyüleyici havası.
18 yaşındaki Gong Yoo'nun Yonsei Üniversitesi ana kapısındaki banklarda günlüğüne yazdığı satırlardı bunlar.
Bu üniversite ve bu üniversitenin çevresi hayatını tamamiyle değişecekti.
Gunsan'dan gelen Yoo'nun hayatındaki değişim 5 km ile mi sınırlı kalacaktı?
Yoksa küçükken söz verdiği gibi ucu bucağı olmayan bir hayata mı kucak açacaktı?

Yakında.. Burada..

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder 20 Oca 2010 20:49
nana17
Otaku (Level 3)
Otaku (Level 3)Yaş: 29
Kayıt: 11 Oca 2009
Mesajlar: 166
Favori Anime & Manga: [IMGhttp://img153.imageshack.us/img153/3491/thsebassmile02.png[/IMG]
Nerden: ****hibari-sama'mın yanından :))****
Teşekkür: 6

Durumu: Çevrimdışı

Son Görüşte Aşk Konu: Yanıt: Son Görüşte Aşk (Karakter tanıtımları) Alıntıyla Cevap Gönder
çok güzel bi tanıtım olmuş ve ve çabuk yazsan meraklandım şimdi kesin güzel bişi olcak bekliyorum merakla

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger 20 Oca 2010 21:14
Leia
Otaku (Level 2)
Otaku (Level 2)Kayıt: 19 Oca 2010
Mesajlar: 51
Favori Anime & Manga: Junjou Romantica, Ouran, Kimi ni Todoke, Death Note, Fairy Tail
Cinsiyet: Kız
Nerden: Uwajima
Teşekkür: 1

Durumu: Çevrimdışı

Son Görüşte Aşk Konu: Yanıt: Son Görüşte Aşk - ( 1. tanıtım eklendi. ) Alıntıyla Cevap Gönder
@ Nana17.. Şu aralar sınavlarımda var o yüzden ufacık bir giriş yapabildim hikayeye. Gülücük Dağıtıyor

Bir kaç tanıtım ve karakterlerin cümlelerini koyacağım buraya.

Hem konuyu sıcak tutmuş oluruz, hem de merak artar değil mi? Gülücük Dağıtıyor

***

Karakterlerin cümlelerini okuyunca karakterler hakkında birazcık daha net düşüncelere sahip olcaksınız.

Birazdan Lee'nin cümleleri geliyor. Göz Kırpıyor

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder 20 Oca 2010 22:20
Leia
Otaku (Level 2)
Otaku (Level 2)Kayıt: 19 Oca 2010
Mesajlar: 51
Favori Anime & Manga: Junjou Romantica, Ouran, Kimi ni Todoke, Death Note, Fairy Tail
Cinsiyet: Kız
Nerden: Uwajima
Teşekkür: 1

Durumu: Çevrimdışı

Son Görüşte Aşk Konu: Yanıt: Son Görüşte Aşk - ( 1. tanıtım eklendi. ) Alıntıyla Cevap Gönder


Fizyolojik olarak kan basıncını artırması ve adrenalin salgılaması aşkın belki bir belirtisi olabilir. Ama bunları bir insana hissettirecek kişi bence başka bir insan olamaz. İnsan gibi hem en akıllı, hem de en salak olan varlığın bu tarz ulvi hisleri başka birine hissettirmesi olağan dışı bir durum.

Aşka bakış açılarımdan sadece biri bu.

Lee

Yakında.. Burada..

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder 21 Oca 2010 1:23
ElfenL1ed
Otaku (Level 2)
Otaku (Level 2)Kayıt: 09 Oca 2010
Mesajlar: 53
Cinsiyet: Erkek
Nerden: Cehennem.

Durumu: Çevrimdışı

Son Görüşte Aşk Konu: Yanıt: Son Görüşte Aşk - ( 1. tanıtım eklendi. ) Alıntıyla Cevap Gönder
iyi gidiyorsun Gülücük Dağıtıyor

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder 21 Oca 2010 1:33
Leia
Otaku (Level 2)
Otaku (Level 2)Kayıt: 19 Oca 2010
Mesajlar: 51
Favori Anime & Manga: Junjou Romantica, Ouran, Kimi ni Todoke, Death Note, Fairy Tail
Cinsiyet: Kız
Nerden: Uwajima
Teşekkür: 1

Durumu: Çevrimdışı

Son Görüşte Aşk Konu: Yanıt: Son Görüşte Aşk - ( 1. tanıtım eklendi. ) Alıntıyla Cevap Gönder
@ ElfenL1ed teşekkürler. Gülücük Dağıtıyor ( Dipnot: Çok sevdiğim bir animedir. Gülücük Dağıtıyor )

Sınavlarım olmasa ilk bölümü bitirirdim ama sınavlar elvermiyor. Bir de güzel bir giriş yapmak istiyorum. Gülücük Dağıtıyor

2 tane tanıtım ve 3 tane karakter cümleleri daha var. Gülücük Dağıtıyor Onları da verdikten sonra ilk bölümle güzel bir giriş yapmak istiyorum. Gülücük Dağıtıyor

Tanıtımlar ve karakter cümleleri gibi ana hikayede beğenilir inşallah. Göz Kırpıyor

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder 21 Oca 2010 1:44
mikannakusoa
Otaku (Level 3)
Otaku (Level 3)Yaş: 25
Kayıt: 03 Ksm 2009
Mesajlar: 110
Tanıtımlar: 41
Favori Anime & Manga: naruto, bleach,narutoshippuden
Cinsiyet: Kız
Nerden: yıldızlar aleminden
Teşekkür: 13

Durumu: Çevrimdışı

Son Görüşte Aşk Konu: Yanıt: Son Görüşte Aşk - ( 1. tanıtım eklendi. ) Alıntıyla Cevap Gönder
çok güzel bir anlatım tarzın var gibi bence müthiş bir giriş olmus devamını bekliyorum karakterlerin özellikleri cok iyi Hayranlık Besliyor

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder 21 Oca 2010 3:01
Dattebayo
Mangaka
MangakaKayıt: 19 Şub 2009
Mesajlar: 668
Favori Anime & Manga: CUT
Teşekkür: 30

Durumu: Çevrimdışı

Son Görüşte Aşk Konu: Yanıt: Son Görüşte Aşk (Karakter tanıtımları) Alıntıyla Cevap Gönder
Leia yazmış:
@ Gabrielle güzel şeyler çıkacak ortaya. Hissediyorum.. Gülücük Dağıtıyor

***

1. tanıtım: Gong Yoo


12 Temmuz 2006

Üniversite bambaşka bir dünya.
Gerçekleştirilecek hayallere bir adım daha yaklaşma. Son radde.
Yeni bir çevre, yeni bir çehre.
Liseden sonra inanılmaz bir level atlama gibi.
İnsanın büyüdüğünü hissetmesi, olgunluğa erişmesi.
İçindeki çocuğun yanında yeni yeni filizlenen bir yetişkinin yer alması.
Gunsan'dan sonra Seul'ün büyüleyici havası.
18 yaşındaki Gong Yoo'nun Yonsei Üniversitesi ana kapısındaki banklarda günlüğüne yazdığı satırlardı bunlar.
Bu üniversite ve bu üniversitenin çevresi hayatını tamamiyle değişecekti.
Gunsan'dan gelen Yoo'nun hayatındaki değişim 5 km ile mi sınırlı kalacaktı?
Yoksa küçükken söz verdiği gibi ucu bucağı olmayan bir hayata mı kucak açacaktı?

Yakında.. Burada..


Tatlım burada 18 demişmissin ama ana tanıtımda Goong'un yaşına 20 demişsin Gülücük Dağıtıyor

Gong Yoo

20 yaşında.
Yonsei Üniversite'si Psikoloji Bölümü 3. sınıf öğrencisi.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder 21 Oca 2010 12:30
 
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder Sayfaya git: 1, 2, 3 ... 6, 7, 8, Sonraki
1. sayfa (Toplam 8 sayfa) [ 71 mesaj ]
Geçiş Yap:   

 
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız