Naruto , Bleach , One Piece PC de Oynamak İstermisiniz?
Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3 ... 7, 8, 9, Sonraki

Anime Manga Forum -> Oyunlar

Yazar
Yeni Otaku
Yeni Otaku

Favori Anime & Manga: Naruto

Durumu: Çevrimdışı

ahmet235
Yeni Otaku
Naruto , Bleach , One Piece PC de Oynamak İstermisiniz? Konu: Yanıt: Naruto , Bleach , One Piece PC de Oynamak İstermisini
Alıntıyla Cevap Gönder
Warcraft III ü bilmeyen hala warmı ya?? Çok Mutlu
He arkadaşım bide ss'sini koyduğun maplerin isimlierini verseydin keşke biz de yaralanalım dimi Kayan Gözler
Heh bide beyler Sırf Warcraft Map'i bulunan bir site biliyorum.Başka site adı wermek yasak olduğundan(yani ben öyle biliyorum:D) veremiyorum.İsteyen özel mesaj atsın ben ona sitenin adını verebilirm...Gülücük Dağıtıyor

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
02 May 2009 13:43
cleric
Mangaka
Mangaka

Favori Anime & Manga: Bleach
Teşekkür: 1017

cleric
Mangaka
Naruto , Bleach , One Piece PC de Oynamak İstermisiniz? Konu: Yanıt: Naruto , Bleach , One Piece PC de Oynamak İstermisini
Alıntıyla Cevap Gönder
Evet schizoprenic arkadasımız baya bi önce açıklama yapmıs bende bunu gelıstırmek ıstıyorum yanı onun ss lerıyle benımkılerı karsılastırın buyrun Çok Mutlu

mapları
Spoiler:
adresinden indiriyoruz ..

ilk olarak

Map adı : Bleach VS One Piece v2.07

evet schizipreniz arkadasımızın oynadıgı map da ulqiyi secince bi bakmısz heromuz vampir oluvermıs tabıkı bu eskidi Çok Mutlu Evet benım en sevdıgım maptir kendısı zaten suanda serverde en cok oynanan bleach mapıdır ( kendı gozlemlemem sonucunda Çok Mutlu )
Size bu maptaki 2 resmı koyuvereyım de anlayın ne demek ıstedıgmı Çok Mutlu

Spoiler:

sıradaki map Dil Çıkartıyor

Map adı : Naruto vs Bleach 1.0e

Evet ichigo vs naruto isteyenler ıcın ıdeal bir map Çok Mutlu
Hemen ss lere gecıyım
Spoiler:

evet son olarak bu mapta sadece bleach heroları bulunmakta seiretei vs huecho mundo yapabılırsınız Dil Çıkartıyor ( hirako ve uraharanın eski tegmenıde huecho mundo tarafında nıe bole yaptılar bılmıyorum ama genede guzel map Dil Çıkartıyor)

Map adı : Bleach Blade battlers 2.0b
Ssler ;

Spoiler:

Evet kesinlikle alıntı deıldır Dil Çıkartıyor gecenın 11 inde sızler ıcın yaptım yeterki w3 oynayın bleach oynayın Dil Çıkartıyor hayattan zevk alın Çok Mutlu

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger  
24 May 2009 23:02
cleric
Mangaka
Mangaka

cleric
Mangaka
Alıntıyla Cevap Gönder
evet suana kadar sadede hero resımlerını gostermıstım şimdi skilleri görelim Dil Çıkartıyor

ilk olarak byakuyanın bankaisi ve bence en cok benzeyenlerden ( anımeye gore ) skillerden biri

Spoiler:

Ve son bankai salınıs formu

Spoiler:

Evet sırada hisugaya var kendısını hıc sevmesemde o kadar fanı varki koyma gereği duydum Dil Çıkartıyor

Spoiler:

Spoiler:

Evet sırada ichigo var ilk olarak bankaisiz resmini cektım yanı bankai olunca ne oluyo Dil Çıkartıyor aradakı farkı anlayın diye Çok Mutlu

Spoiler:

Evet buda bankai + hollow hali Dil Çıkartıyor arada fark varmı sızce Dil Çıkartıyor

Spoiler:

Evet gelelım ichigonun getsugasına Dil Çıkartıyor ilk olarak bankai formunda attıgını vercem sonra ise shikai halındekıni Dil Çıkartıyor sonucta oyun warcraft oyunu oldugu ıcın o kadar saşalı bi grafık beklemeyın Dil Çıkartıyor

Spoiler:

Ve buda shikai halındekı getsuga Dil Çıkartıyor

Spoiler:

evet sımdılık bu kadar daha artık yarına yana bu aksama dıger karakterlerınde sslerini çekıp koyarım foruma Dil Çıkartıyor

En Yukarı Git
25 May 2009 7:25
cleric
Mangaka
Mangaka

cleric
Mangaka
Alıntıyla Cevap Gönder
Evet güzel bir yarım gün okul maceramdan sonra ekrar eve gelmıs bulunuyorum neyse kısa kesip hemen geriye kalan karakterlerle cektıgım ssleri paylasıyım Dil Çıkartıyor,

ilk olarak ikkaku yu paylasayım ıstedım cunku oncekı maplerde yoktu yenı eklenen bir karakter bu bence oldukcada benzetılmıs Dil Çıkartıyor

Spoiler:

Evet sımdı s.s sini cektıgım krakter ishida uryuu fazla uzatmaya gerek yok ssler konussun Dil Çıkartıyor

Spoiler:

Spoiler:

evet gelelım s.s nin en guclu kaptanına bu kaptanın shıkai özelligi bile bilinmemesı bu krakteri oldukca gucsuz yapmıs yanı sallamasyon skıll koymuslar ama genede epey saglam bi karakter Dil Çıkartıyor

Spoiler:

Evet sırada ogichi var yani hollow ıchıgo ve benım en cok sevdıgım hero Dil Çıkartıyor ( ayıptır solemesı Çok Mutlu )
Bu karakterınde hıc bır ozellıgının bılınmemesi yuzunden skıller sallamasyon ama saglam olmuş Dil Çıkartıyor işte ssler

Spoiler:

Burda canavarların beynıne ınerken cekmeye calıstım ne kadr güzel oldu tartısılır ama genede ogichi dir ne yapsa yerıdır dıyorum Dil Çıkartıyor

Spoiler:

En Yukarı Git
25 May 2009 14:21
Schizophrenic
Misafir

Schizophrenic
Misafir
Alıntıyla Cevap Gönder
Eline Sağlık cleric03 güzel tanıtım yapmşsın...

En Yukarı Git

25 May 2009 15:18
cleric
Mangaka
Mangaka

cleric
Mangaka
Alıntıyla Cevap Gönder
Schizophrenic yazmış:
Eline Sağlık cleric03 güzel tanıtım yapmşsın...

Saol bir şey değil..

De sen w3 ü nerden oynuyosun orjinal mi eurobattlemi ?

En Yukarı Git
25 May 2009 15:21
Schizophrenic
Misafir

Schizophrenic
Misafir
Alıntıyla Cevap Gönder
eurobattle oynuyodum ^^ format attığımdan beri pc'mde yok indirip oynicam tekrardan arkadaşlar flnda çağırıyo gel oynayalım diye.

En Yukarı Git

25 May 2009 15:22
cleric
Mangaka
Mangaka

cleric
Mangaka
Alıntıyla Cevap Gönder
Schizophrenic yazmış:
eurobattle oynuyodum ^^ format attığımdan beri pc'mde yok indirip oynicam tekrardan arkadaşlar flnda çağırıyo gel oynayalım diye.

iyi güzel o zamn senle oyun atmak ıcın sabırsızlanıyorum Dil Çıkartıyor O kadar pro olmasamda Çok Mutlu ( dota ıcın soyluyorum Çok Mutlu )

En Yukarı Git
25 May 2009 15:26
Schizophrenic
Misafir

Schizophrenic
Misafir
Alıntıyla Cevap Gönder
farketmez ^^ bakıyım download linkleri bulabilirsem indirip yüklerim bulamazsam biraz daha beklicen xD

En Yukarı Git

25 May 2009 15:27
cleric
Mangaka
Mangaka

cleric
Mangaka
Alıntıyla Cevap Gönder
Schizophrenic yazmış:
farketmez ^^ bakıyım download linkleri bulabilirsem indirip yüklerim bulamazsam biraz daha beklicen xD

İyi beklerizde bende hostluk yok varmı sende Dil Çıkartıyor Dil Çıkartıyor sende varsa daha güzel olur 1 v 1 felan atarık Dil Çıkartıyor

En Yukarı Git
25 May 2009 17:56

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3 ... 7, 8, 9, Sonraki
2. sayfa (Toplam 9 sayfa) [ 87 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız