Karakter Yaratma Başlığı
Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3 ... 6, 7, 8

Anime Manga Forum -> RPG -> Naruto
 
Yazar
Mesaj
Hunlu
Yeni Otaku
Yeni Otaku

Avatar

Kayıt: 19 Mar 2013
Mesajlar: 1
Favori Anime & Manga: one piece, naruto, bleach, death note

Durumu: Çevrimdışı

Avatar
Hunlu
Yeni Otaku
Karakter Yaratma Başlığı Konu: Yanıt: Karakter Yaratma Başlığı
Alıntıyla Cevap Gönder
Soyadı-Adı : Tatsumi Daimyo

Cinsiyeti : Erkek

Yaşı : 14

Köyü : Konoha

Rütbesi : Genin

Elementi : Ateş

Klanı : Tatsumi

Dış Görünüş : Kafasında miğfer türü bir başlık var, gözleri klanın genlerinden gelmesi nedeniyle kırmızı. Bir özelliği yok fakat herkesin ondan korkmasına sebep olmaktadır. Bu nedenle kimse onu sevmiyor ve ondan korkuyordur. Saçları uzun üstten arkaya doğru bağlıdır. Boyu 1.70 cm civarlarında kilosu ise 60 kg. dır. Üzerinde yeşil ve gri beneklerden oluşan bir pelerin vardır. Bunu kendisi kamuflaj etkisi yapmak için kullanmaktadır.

Kişilik : Kamuflaj olarak bir şeyleri gafil avlamayı çok sever. Savaşmak onun kanında vardır. Bir gün en büyük savaşçı olmak en büyük hayalidir. Bunun için her şeyini feda edebilir. Geceleri dışarı çıkıp etrafı gözleyip stratejik bilgiler toplamayı ve onları kullanmayı düşünmeyi sever. Hayvan avlamak onun için ayrı bir zevkdir. Avlanmaya çok sık çıkar. Kendi başının çaresine bakmak onun için çok önemlidir başkasının onu koruması gururunu en çok kıran şeydir.

Geçmiş : Tatsumi klanı zamanında bir samuray birliğiydi. Savaşta yenilerek boylara ayrılmıştır. Tatsumi Daimyo'nun ailesi ninja olmayı seçmiştir. Daimyo'nun ailesi uyruğunu değiştirdiği için samuraylar tarafından katledilmiştir. O sırada Daimyo yeni doğmuş ve hastanede koruma altındaydı. Samuraylar bir çocuk olduğunu bilmediği için Daimyoya zarar veremediler. Daimyo ailesinin intikamını almak için güçlenme çabası ve samuraylardan her zaman gizlenmek için kamuflaj, saklanma gibi beceriler elde etmiştir. Genin okuluna katılıp ninja dünyasında büyüyüp bütün hayallerini gerçekleştirmeye ant içmiştir. Genin Akademisine başvurusunun kabul edilmesini beklemektedir.

Temel Stat Paunlar
Güç : 7
Dayanıklılık : 3
Hız : 10

Stat Puanları
Ninjutsu : 10
Tajitsu : 3
Genjutsu : 5
Chakra : 7

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
19 Mar 2013 13:11
UchihaYodai
Otaku (Level 2)
Otaku (Level 2)Yaş: 25
Kayıt: 21 Tem 2013
Mesajlar: 61
Cinsiyet: Erkek
Nerden: Hokage'nin ofisinden
Teşekkür: 28

Durumu: Çevrimdışı

UchihaYodai
Otaku (Level 2)
Karakter Yaratma Başlığı Konu: Yanıt: Karakter Yaratma Başlığı
Alıntıyla Cevap Gönder
Soyadı-Adı:İchiba Garu

Yaş:16

Köyü:Konoha

Rütbesi:Genin

Elementi:Ateş

Klanı:İchiba

Dış Görünüş:Yeşil gözlü kızıl saçlıdır.Pek kimseyle konuşmadığı için pek arkadaşı yoktur.Saçları uzun dikiktir.Bir kılıcı vardır.Sırtına asar.Boyu 1.78 dir 56 kilodur.Mavi-gri bir kolsuz T-shirt ve krem rengi şort giyer.Elleri bandajlıdır.

Kişiliği:Boş zamanlarında balık tutmayı ve ek antrenman yapmayı sever.Gereksiz savaşa katılmaz.Sadece gerektiğinde savaşır.Genelde casusluk işleri yapar.Klanının özelliği olan "Duman Klonu Tekniği" ni kullanabilir.Genelde casusluk görevlerinde kullanır.Kimseden yardım istemez ama herkese yardım edebilir.Hayali öldüğünde yaptıklarının unutulmamasıdır.

Geçmiş:Geçmişte gerçek ailesi tarafından Çim Köyü'ne götürülerek İchiba klanına teslim edilir.İchiba'lar Garu'yu eğitir,büyütür ve güçlendirir.16 yaşına geldiğinde İchiba klanı ve Konoha arasında antlaşma olur ve İchiba klanı Konoha'ya yerleşir.Garu gerçek ailesini tanısada İchiba klanından olduğunu söyler.

Temel Stat Puanlar:
Güç:7
Dayanıklılık:6
Hız:7

Stat Puanları:
Ninjutsu:8
Taijutsu:8
Genjutsu:4
Chakra:5

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger  
22 Tem 2013 17:50
Allwise
Yeni Otaku
Yeni Otaku

Avatar

Kayıt: 19 Eyl 2015
Mesajlar: 7
Favori Anime & Manga: Fairy Tail,No Game No Life
Teşekkür: 1

Durumu: Çevrimdışı

Avatar
Allwise
Yeni Otaku
Karakter Yaratma Başlığı Konu: Yanıt: Karakter Yaratma Başlığı
Alıntıyla Cevap Gönder
Soyadı-Adı:Uzumaki Sayuri

Lakabı:Cho-chan,Hime-sama ve Aoi-chan

Yaş:19

Köyü:Konoha

Rütbe:Genin

Element:Elektrik

Klanı:Uzumaki

Dış Görünüş:Beline kadar gelen koyu,parlak,salık kızıl saçları ve açık mavi büyük gözleri var.Beyaz tenli ama yanaklarından çok hafif bir pembelik var.Yumuşacık,pamuk gibi sürekli dokunmak istediğiniz saçları ve sevimli yüz hatlarıyla Konoha'nın şüphesiz en güzel kadını.Uzun boylu ve her ne kadar bundan memnun olsa bile tahta.Biraz sıska bir kız,genellikle boyundan bağlamalı beyaz tişört ve dizin çok az altında kırmızı pantolon giyiyor.Konoha bandajını kemer olarak kullanıyor.Sırtında da beyaz,uçlarında iki küçük melek kanadı olan kılıcı var.

Kişilik:Pozitif ve iyimser biri,kesinlikle saf değil.Onu saf sananlara haddini bildirmesini biliyor.Fedakar biri,dostlarına zarar gelecekse kendini öne atmaktan çekinmez.Geçmişi yüzünden bazı duyguları yoktur,bilmediği duyguların ne olduğunu merak eder.Boş zamanlarında şarkı söyleyip arp çalar,antreman yapar veya bilmediği duyguları araştırır.Duyguduz denilince akla ifadesizlikler gelse bile bazı duyguları bildiği için mimikleriyle açık ve net tepkiler verir.Odundur,hem kilitli duygularından biri aşk olduğu hem de romantizmden anlamayan biri olduğu için kimse onu tavlayamaz.El ele tutuşmak vb. gibi şeylerin ne olduğunu bilmediği için çapkın erkeklerden biri onu korumazsa durum kötüdür.Hırslı ve erkeksi olduğu için görünüşüyle kişiliğinin pek bir alakası yok.Sushiye bayılır,sushisini alanı öldürür.Sürekli sushi yemesine rağmen asla kilo almaz.Yardımseverdir,yardım isteyene elini uzatır.Güzelliğinin farkında değildir,iltifat alınca hemen kızarır.Şiddet yanlısı değildir,sorunu konuşarak,anlaşma imzalayarak veya zeka savaşı yaparak çözmeyi tercih eder ama gerektiği zaman da herkesin arkasında durur.Hayvanları çok sever özellikle kedileri ve yarasaları.Hayvanlara zarar verenlere ağzının payını verir.Çabuk sarhoş olduğu için asla içmez.Sarhoş olunca da geceleri gelen geçeni dövmeye çalışır.Bir keresinde hokageye saldırdığı için artık bu konuda çok dikkatli.

Geçmiş:Babası ve annesi aslında çocuk istemiyorlardı.Sayuri doğunca ona işkence ettiler.Her gün kırbaçlandı,herkes tarafından kötü bilindiği için de kimse ona karşı azıcık bir sevgi göstermedi.Annesi ve babasının amacı işkencelerle psikolojisinin bozulup kendini öldürmesiydi.Onlar öldürmüyorlardı çünkü itibarlarının zedelenmesini istemiyorlardı.Sayuri ise inatla hayata tutunuyordu.Babası işlediği bir yığın suç yüzünden sürgün edildi.Annesi ise babasının gitmesinin suçunu Sayuri'ye atıp işkenceleri en üst seviyeye çıkardı.Kızın küçücük vücudu buna zorla dayanıyordu.Annesi gözü dönmüş bir şekilde Sayuri'yi öldürmeye çalıştı ama kazayla kendini öldürdü.Ama birşey başarmıştı,Sayuri'nin bazı duyguları yok olmuştu.Sonra onların ailesinden Kushina'yla tanıştı.Kushina ona sevgi gösterdi,Sayuri duygularına tam kavuşacakken öldü.Böylece Sayuri "sevdiği" birinin ölmesinin acısını da yaşadı.Kızın tek ihtiyacı biraz sevgiydi.Sonra Naruto'yla tanıştı,Kushina'nın oğlu olduğunu öğrenince sürekli beraber vakit geçirmeye başladılar.

Temel Stat Puanları:

Güç:7
Dayanıklılık:8
Hız:5

Stat Puanları:

Ninjutsu:6
Taijutsu:8
Genjutsu:5
Chakra:6

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
07 Ekm 2015 0:09
 
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3 ... 6, 7, 8
8. sayfa (Toplam 8 sayfa) [ 73 mesaj ]  

 
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız