Satılık Kore Dizileri + Japon Dizileri + Animeler=Osman Ağa
Sayfaya git: Önceki, 1, 2

Anime Manga Forum -> Anime Manga Yardım -> Takas- Satış
 
Yazar
Mesaj
japanese
Mangaka

Avatar

Kayıt: 27 Nis 2011
Mesajlar: 4
Favori Anime & Manga: death note, basilsk, amatsuki

Durumu: Çevrimdışı

Avatar
japanese
Mangaka
Satılık Kore Dizileri + Japon Dizileri + Animeler=Osman Ağa Konu: Yanıt: Satılık Kore Dizileri + Japon Dizileri + Animeler=Osm
Alıntıyla Cevap Gönder
Ben elinizdeki animelerin listesine bakmak istiyorum nasıl olacak? özle mesajlamı göndeiyorsunuz?

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
31 Tem 2011 14:03
ay lov yu
Mangaka

Avatar

Yaş: 25
Kayıt: 27 Ağu 2011
Mesajlar: 4

Durumu: Çevrimdışı

Avatar
ay lov yu
Mangaka
Satılık Kore Dizileri + Japon Dizileri + Animeler=Osman Ağa Konu: Yanıt: Satılık Kore Dizileri + Japon Dizileri + Animeler=Osm
Alıntıyla Cevap Gönder
ss501 klip ve konserlerı toplam kaç dvd ediyor bilgi verebilirmisin?

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
11 Ksm 2011 16:31
fatmakarahan
Mangaka

Avatar

Kayıt: 13 Arl 2011
Mesajlar: 1
Favori Anime & Manga: city hunter your beautiful

Durumu: Çevrimdışı

Avatar
fatmakarahan
Mangaka
Satılık Kore Dizileri + Japon Dizileri + Animeler=Osman Ağa Konu: Yanıt: Satılık Kore Dizileri + Japon Dizileri + Animeler=Osm
Alıntıyla Cevap Gönder
osman ağa yazmış:
İrtibat: koredizilerim @hotmail.com
[SIZE="3"]1 dvd : 1.50 TL dir[/SIZE]
[SIZE="3"]ARKADAŞLAR HDD DOLUMU YAPMAMAKTAYIM.[/SIZE]
Öncelikle şunu belirteyim.Normalde bu dizilerin tümünü paylaşmaya çalışıyorum sırasıyla.fakat
telekomun ''kotalı adsl'' uygulaması yüzünden çoğu arkadaşım bu dizileri indiremiyor. Bende arkadşlarımdan gelen talep doğrultusunda elimdeki dizileri satışa sundum.
[center][SIZE="7"]İrtibat: [email][COLOR="Red"]koredizilerim@hotmail.com[/COLOR][/email][/SIZE]

[SIZE="6"][URL="http://rapidshare.com/files/269586784/deniler_imp._tuerk_e_senkron.bl.21_1_clip0.rar"][COLOR="Magenta"]Denizler imparatoru örnek video için tıkla[/COLOR][/URL][/SIZE]
[SIZE="5"]DENİZLER İMPARATORU HD (Kendi Çalışmamdır)Çalışma tamamlanmıştır. Almayı düşünüyorsanız adresimden benimle irtibata geçiniz.[/SIZE]
[SIZE="6"][URL="http://www.youtube.com/watch?v=NS8pLeQXVPI"][COLOR="Blue"]Youtube'a girebiliyorsanız tıklayın[/COLOR][/URL][/SIZE]
Kang Il Soo (Wang Guhn) ve Kang Byung Taek'in yönetmenliğini yaptığı, senaryosunu Jung Jin Ok Sangdo ve Hwang Joo Ha (Dae Jang-geum)'un yazdığı Kore ( Şila Hanedanlığı )'de 850 yıllarında yaşayan Jangbogo (Goong-Bo) adlı tüccarın hayatını, kölelikten kurtuluşunu, yükselişini ve verdiği savaşları anlatan biyografi tarzındaki televizyon dizisi.

Bir Kore Draması olan Denizler İmparatoru'nun orijinal adı Deniz Tanrısı anlamına gelen Haeshin'dir. Toplam 51 bölümdür ve bölümler 70dk sürer. Kore yapımı bu dizi KBS2 TV tarafından çekilmiş ve çekimleri 8 ay sürmüştür. Başrol oyuncuları Choi Soo-jong, Chae Si Ra, Song Il-Gook, Soo Ae paylaşmaktadır.[SIZE="5"]EFSANE PRENS(kısa bir zaman sonra 720p TR senkron versiyonu ile karşınızda)[/SIZE]


Gojoseon, Çin Han İmparatorluğunun eline geçmiştir ve geriye kaldan yönetimi birbirinden ayrılmış olan şehirlerin Han imparatorluğuna karşı koyma şansı yoktur. Zalim Han imparatorluğu esir olarak aldığı Gojoseon halkını hapseder ve imparatorluğun yeni silahlarını onlar üzerinde kullanır
Efsanevi asker Hae Mo-su , Buyeo Hükümdarlığı prensi Geumwa ile Han’ın bu vahşetine son vermek ve Da-Mul Gun’u kurmak için Wiman-Chosun şehrinin tutsaklarını korumaya çalışan bir gurup asker ile el ele verirler. Hae Mo-su Han’ın askerleri ile yaptığı savaş sonunda yarı ölü yarı canlı olarak nehre düşer.
Haebaek kabilesi prensesi onu bulur ve tekrar sağlığına kavuşmasına yardım eder. Tamda aralarında bir ilişki başlarken her nasılsa Hae Mo-su yu arayan Han Haebaek kabilesi prensesin onu koruduğundan ve Hae Mo-su kabileye sığınmasından şüphelenir ve kabileyi yerle bir eder. Hae Mo-su son anda kurtulur ve göçebe bir kabile olan Gyeh-Ru nun kervanına katılır.
Tüccarların başı aynı zamanda Gyeh-Ru kabilesininde başıdır, Hae Mo-su ya kim olduğunu bilmeden ona kervanda bir iş önerir. Yeon Ta-Bal, Hae Mo-su’ya kendi koruması ve çadırının altına girmesi gerektiğini anlatır ve kervandakiler ile tanışmasını, kaynaşmasını sağlar. Tamda konuşmanın ortasında Haebaek’ten bir haber gelir ve herkes yeni misafirlerinin yüzündeki o korku dolu ifadeyi görür ve bu nedenle Yeon Ta-Bal Hae Mo-su’dan şüphelenmeye başlar. Ertesi gün kervan yola çıkar ancak Yeon Ta-Bal’ın eşinin doğum sancısı çekmeye başlamasıyla kervan durur.
Kervanın durmuş ve sonradan Yeon Ta-Bal’ın Seo-No adını verdiği bebeğinin doğumu sırasında kervanı koruma görevi Hae Mo-su ya verilmiştir. Doğum sonrasında Yeon Ta-Bal ticaret içinde bulundukları Han Dynasty aracılığı ile Hae Mo-su nun kaçak olduğunu ve yakalanması için başına ödül konduğunu ögrenir. Ancak gerek kızını tehlikelere karşı korumuş olması gerekse kervanı savunması nedeni ile Yeon Ta-Bal’ın Hae Mo-su ya olan güveni tamdır ve bu nedenle onu ele vermemeye karar verrir.
Hae Mo-su Geumwa ‘ya geri döner ve çatışmayı kabul eder. Ancak, Damulgun (Damul ordusu) esirleri özgür bırakmak için ellerinden geleni yaparkan Han’da Damul ordusu esirleri kurtarmaya geldiğinde onlara saldırmak için ordusunun bir bölümünü esir gibi saklamaktadır. Tuzağa düşürülen Damul ordusu ,sahte esirler ve zırhlı süvariler tarafından öldürülür ve Hae Mo-su yakalanır. Han’ın emriyle Hae Mo-su ya işkence edilir ve gözleri kör edilir.
Geum-wa, herkesin kör sandığı ama ata bile binebilen Hae Mo-sunun özgür kalması için verdiği savaşı kazanır Hae Mo-su özgür kalır. Geum-wa bir şatoda tuzağa düşürülmüş olan Hae Mo-su’yu kurtarmak için edindiği görevde başarılı olamadığını çok geçmeden farkeder. Hae Mo-su bir okçu tarafından vurulmuştur ve muhtemelen nehrin kenarında ölmüştür.
Haebaek prensesi Hae Mo-su ‘nun çocuğunu doğurmuş, Buyeo Hükümdarlığının prensinin yanına gider. Haebaek prensini hamile bıraktıktan sonra, Jumong, Buyeo prensi olmuştur ve Haebaek prensi yeni kurulan İmparatorluğunda isteği ile artık bir saray cariyesidir. Jumong babasını öğrenecektir, öz ve üvey kardeşleri ile birlikte vahşi bir rekabete girecektir, So Seo-No olan aşkı, ve sonunda Da-mul Gun’ı yeniden canlandıracak ve Goguryeo kuracaktır.


[SIZE="5"]MUHTEŞEM KRALİÇE(QUEEN SEON DUK)HD TR senkron versiyonu [/SIZE]


Kral Jinpyeong'un,ondan sonra tahta geçecek bir halefi yoktur.Bu yüzden en büyük kızını yani Princess Duk Man'ı halef yapar.Bu durumda Silla'nın ilk kraliçesi olur.


[SIZE="5"]KINGDOM OF THE WIND[/SIZE]


The Kingdom of The Winds aynı isimli bir manhw'dan (efsane) uyarlanmış olan Koguryeo’un “Savaşların Tanrısı” olarak tanınan 3. kralı Muhyul / Daemosin’in hayatını konu edinmektedir. Muhyul’un doğumuyla beraber bir kehanetide dünyaya getirdiğine inanılır, bu kehanete göre Muhyul aynı zamanda ailesini ve ülkesini yok edecek kişidir. Kehanetten korkan ancak kendi oğlunu öldürebilecek bir yapıya sahip olmayan babası Kral Yuri en büyük oğlu Haemyung’u Muhyul’u alıp saraydar götürmesi ve halk tabakasından birisi olarak yaşaması için görevlendirir. Muhyul’u yanına alan Haemyung, Kral Jumong’un Mezarında çalışmakta olan arkadaşı Şef Dekarotör Hye-Ap’ın yanına götürür. Aradan 20 yıl geçer, Muhyul artık büyümüş ve yetişkin bir adam olmuştur ancak gerçek kimliği hakkında hiçbir bilgiye sahip değildir. 36 Bölümden oluşan dizi genel olarak Muhyul’un kötü kaderine odaklanmaktadır.

[SIZE="5"]Yi San (Sarayın Rüzgarı)[/SIZE]


Dizi Çoson hanedanlığının (Joseon Dynasty) 22. hükümdarı olan Kral Jeongjo’nun (1776 - 1800) hayatını gözler önüne sermektedir. Jeongjo saray hanedanlığınında şımartılarak yetiştirilmiş olmasınına rağmen halkın içinde bulunduğu kötü durum karşısında göstermiş olduğu anlayış ile hatırlanmakta, anılmaktadır.
iş olan dizi o dönümin saray hayatını gözler önüne serecek şekilde çekilmiştir.


[SIZE="5"]Princess Ja Myung Go[/SIZE]


Efsane 2000 yıl önce Ja Myung Drum (Ja Myung Go) adlı bir kahine sahip olan Nangnang Krallığı, düşman istilesına uğrayacaktır. Prenses Ja Myung ve prenses Nak-Rang aynı günde doğmuştur. Babaları aynı ama anneleri farklıdır. Kehanetlere göre biri krallığı yokedecek diğeri ise yüceltecektir. Prenses Nak-Rang’ın annesi başarılı bir planla kızını karallığın kurtarıcısı olarak gösterir. Prenses Ja Myung ise annesinin yardımıyla saraydan ve ölümden kurtulur. Halkın içinde bilinmez bir hayatta yaşar. Ama büyüyüp gerçek kimliğini öğrendiğinde krallığı ve halkını kurtarmak için saraya geri döner.

[SIZE="5"]BICHUNMOO[/SIZE]


Konusu:Bu drama, dört merkezi karakterin sevgi, intikam için yaptığı ve her yolculuk olarak seçilen ayrı kaderin bir yolunu şereflendirdiği fedaları yansıtır.[SIZE="5"]THE IRON EMPRESS (Empress Chun Chu)[/SIZE]Bu drama, Manchuria'nın Tungustic insanlarına karşı ellerindeki topraklarını geri alma rüyasını başarmak için savaşan Goryeo çağının 3. imparatoriçesinin hakkındadır.

[SIZE="5"]MUHTEŞEM KRALİÇE(QUEEN SEON DUK)[/SIZE]Kral Jinpyeong'un,ondan sonra tahta geçecek bir halefi yoktur.Bu yüzden en büyük kızını yani Princess Duk Man'ı halef yapar.Bu durumda Silla'nın ilk kraliçesi olur.

[SIZE="5"]SEO DONG YOO[/SIZE]seo dong yoo konusu : hikaye, Kore'nin en eski halk şarkılarına dayanıyor.Suh Dong, Paekche(Baekje) kralının gayrımeşru oğludur ve prenses Sonhwa'nın yardımıyla - Silla Kralının kızı- tüm kötülüklere karşı imparatorluğunu sürdürmüştür.

[SIZE="5"]PAINTER OF THE WIND[/SIZE]painter of the wind konusu : Shin Yoon Bok, bayan bir ressamdır ancak dizide babasının ölümünü araştırmak için kendisini Joseonlu bir erkek olarak tanıtır. Ona harika resimler yapmayı öğretecek olan ressamla karşılaşır. Kim Hong Do , Shin Yoon Bok' resim yapmayı öğretecek adamdır... Kim Hong Do ile aralarında da duygusal bir yakınlık olacaktır...
Shin Yoon Bok, gerçek hayatta var olan bir karakter olur dizi onun yaşamı üzerine şekillenmiştir. Ressamın diğer adı da Hyeon'dur.[b]

[B][SIZE="5"]HWANG JİN Yİ[/SIZE]
Hwang jin yi konusu : Ailesinin ölümü ile öksüz kalan No-mi, bir gece apar topar Hwanglar 'ın konağından ayrılır. Aradan yıllar geçer ve Baron Hwang 'ın ölümü ile No-mi geri döner. Gidişi suskun olan No-mi 'nin, gelişi adeta muhteşem olmuştur. Hizmetini sunmak için Hwang konağına dönerken; yolda, Baron 'un ölümü ile konağı soyan eski kâhyaya uğramış ve ikna kabiliyeti sayesinde (Kimileri buna "şiddet kullanmak"ta diyor.) konağın çalınan tüm mallarını geri almıştır...


[SIZE="5"]THE SPIRIT OF THE SWORD[/SIZE]The spirit of the sword konusu : 40 bölümlük muhteşem bir dizi. Han imparatorluğu zamanındaki tang hanedanlığında geçen bir hikaye. dövüş sahneleriyle bezenmiş muhteşem bir çin yapımı dizi

[SIZE="5"]HONG GİL DONG[/SIZE]Robin hood dizisinin Kore versiyonudur. Hong Gil Dong, aynı zamana ve aynı kitaptaki hikayeye dayanmaktadır. Hong Gil Dong, yüksek mevki sahibi bir bakanın gayri meşru çocuğudur. Yerel bir rahip, onu kanatları altına almış ve ona dövüş sanatlarını öğretmiştir. Hong Gil Dong, toplumun soylular ve sıradan insanlar olarak bölünmesi adaletsizliğine karşı savaşma tutusuyla yanmaktadır.
Bayan kahramanımız Heo Yi Nok büyük babasıyl Çin'den kore'ye yeni dönmüştür. Onlar özel ilaçlar satarak ve shovlar yaparak geçimlerini sağlamaktadırlar.
Diğer kahramanımız Lee Chang Hwi'ye, küçük yaştan itibaren tahtın asıl ve gerçek varisi olduğu söylenmiştir. ancak tahta üvey kardeşi geçmiştir. O da Çin'deki sürgünden dönmüştür.
İşte bu 3'lü aşk, nefret, sadakat ve ihanet çemberlerinden geçeçektir.[SIZE="5"]SS-501-1080p Full HD klipleri ve konserleri[/SIZE]SS501 (Double-S 501 olarak söylenir) Güney Koreli 5 erkekten oluşan bir müzik grupüdür. DSP Entertaintment (Daesung enternaintment) altındadırlar.
2005'de ilk albümleri (Warning) ile çıkış yapmışlardır, ve ikinci bir albümde "Snow Prince" olarak 2005'in sonlarında çıkmıştır. 2006'nin çoğunu aktif olmayarak geçiren grupun aslında büyük bir hayran kitlesi oluşmuştu, ve ilk hayranlarıyla Nisan ayında Japonya'da görüsmüşlerdi. Temmuz-Eylül 2006 aralarında ilk konserlerini de vermişlerdir, Seoul, Buşan ve Daeğu da (Güney Kore), ve Osaja (Japonya). 2006nin sonlarında Kore'ye geri dönüp ilk gerçek albümlerinin çalışmalarına başlayan grup, 10 Kasımda albümleri çıkmıştır. "Unlock" ve "Four Chance" de o albümde olan parçalar arasında. 600'üncü günlerinde (26 Ocak, 2007) SBS İnkı Gayo'da "Four Chance" şarkısıyla da ödül kazanmışlardır.
Kore'de grupun yaklaşık 417.000 hayranı olmakta iken, dünyanın çoğu ülkelerinde de tanınmaktadırlar...Paylaşımların hemen hemen Hepside HDRiptir.(yüksek görüntü kalitesi)


Peki HDRip görüntü nedir? ''High Defination'' yani yüksek çözünürlükte görüntü anlamına gelir. Bildiğiniz DVD görüntüsünden daha nettir.
[COLOR="Red"]Dizinin birinden örnek görüntüdür.(Kingdom Of The Wind)[/COLOR]

[COLOR="Red"]Dizinin birinden örnek görüntüdür.(Princess Ja Myung Go)[/COLOR]

[COLOR="Red"]Denizler imparatoru[/COLOR]

[COLOR="Red"]Lütfen dosyayı indirin netliği görün.[/COLOR]
http://rapidshare.com/files/269586784/deniler_imp._tuerk_e_senkron.bl.21_1_clip0.rar[SIZE="5"][COLOR="SeaGreen"]YEŞİL RENKLİ OLANLAR: TÜRKÇE SESLENDİRMELİ [/COLOR]
[COLOR="RoyalBlue"]MAVİ RENKTE OLANLAR: TÜRKÇE ALTYAZILI[/COLOR]
DİĞERLERİ İSE ŞU AN İÇİN İNGİLİZCE ALTYAZILI[/SIZE][/CENTER]

[SIZE="4"]

  #
  1% of Anything
  18 vs 29
  101st Proposal
  5th Republic
  0 Goshitsu no Kyaku
  2nd House
  14 Sai no Haha
  33 Minute Detective
  4 Shimai Tantei Dan
  6-jikan Go ni Kimi wa Shinu

  A

  Air City
  A Good Person
  Alien Sam
  All In
  A Love to Kill
  Angry Mom
  Art of Seduction OCN
  A Second Proposal
  Asphalt Man
  Auction House
  Autumn of Chief Hong Special
  Autumn Tale
  Aishiteru
  Akahana no Sensei
  Akai Ito
  Akai Unmei
  Anego
  Anna-san no Omame
  Antique
  Arifureta Kiseki
  Around 40
  Asami Mitsuhiko
  Asunaro Hakusho
  Atashinchi No Danshi
  Attention Please

  B
  Bad Couple
  Bad Family
  Bad Girl Diary 5 High School
  Bad Girl Diary 6: Europe
  Bad Girl Diary Returns
  Bad Housewife
  Bad Love
  Banjun Drama
  Barefooted Youth
  Beating Heart
  Beautiful Days
  Beautiful My Lady
  Beethoven Virus
  Before and After Plastic Surgery
  Beijing My Love
  Belle
  Bichunmoo
  Billie Jean, Look At Me
  Blissful Woman
  Blue Fish
  Bodyguard
  Boys Over Flowers
  Breathless
  By Land and Sky
  Bambino!
  Bara no nai Hanaya
  Beautiful Life
  Bengoshi no Kuzu
  Black Swindler
  Bloody Monday
  Boku dake no Madonna
  Boku no Imoto
  Boku no Mahou Tsukai
  Boku to Kanojo to Kanojo no Ikiru Michi
  BOSS
  Bouchou Mania 09
  Buzzer Beat
  Byakuyako


  C
  Cain and Abel
  Can Anyone Love
  Cannot Hate You
  Capital Scandal
  Catch a Kang Nam Mother
  Children of Heaven
  Chosun Police 2005
  Chosun Police Season 2
  Chun Ja's Happy Events
  Cinderella Man
  City Hall
  City of Glass
  Cloud Stairway
  Coffee Prince
  Coma
  Come Back Soon-Ae
  Company Love
  Conspiracy in the Court
  Couple Breaking
  Crazy for You
  Cute or Crazy
  Call Center no Koibito
  Camouflage
  Celeb to Binbo Taro
  Challenged
  CHANGE
  Code Blue
  Crescent Moon (Mikazuki)
  Cupid no Itazura


  D
  Dae Mang
  Dal Ja's Spring
  Dear Heaven
  Delightful Girl Choon Yang
  Der Yalu Fliesst
  Detective Mr. Lee
  Don't Ask of My Past
  Don't Be Swayed
  Drama City
  Dream
  Dandy Daddy?
  Danso no Reijin
  Dekichatta Kekkon
  Densetsu no Kyoshi
  Densha Otoko
  Double Score
  Dragon Zakura
  Dream Again  E
  East of Eden
  Eight Days Mystery of Jeong Jo Assassination
  Emperor Of The Sea
  Empress Chun Chu
  Evasive Inquiry Agency
  Eyes of Dawn
  Elite Yankee Saburo
  Engine  F
  Family's Honor
  Fantasy Couple
  Fashion 70’s
  Father, Your Place
  Feelings
  Fight
  Fireworks
  First Love 2003
  First Love 1996
  Flowers for My Life
  Friend, The Legend
  Friends
  Fly High
  Fugitive Lee Doo Young
  First Kiss
  First Love
  Fumo Chitai
  Fuurin Kazan  G
  General Hospital 2
  Get Karl! Oh Soo Jung
  Give Me Food!
  Glory of Youth
  Golden Bride
  Golden Era of Daughter-in-Law
  Goodbye Solo
  Great Catsby
  Great Game Show
  Great Inheritance
  Green Coach
  Green Rose
  Guardian Angel
  Gumiho: Nine Tailed Fox
  Gaiji Keisatsu
  Galcir
  Galileo
  Ghost Friends
  Gift
  Glory of Team Batista SP - Silence of the Nightingale
  Godhand Teru
  Gokusen
  Good Luck!!
  Golden Bowl
  Great Teacher Onizuka
  Great White Tower
  Gyne  H
  Hanoi Bride
  Happiness
  Hardtack Teacher and Star Candy
  Hateful But Once Again
  Heading to the Ground
  Heaven's Tree
  Hello Franceska
  Hello God
  Hello! Miss
  Heo Jun
  Here Comes Ajumma
  Her Style
  H.I.T
  Hometown Legends 2008
  Hometown Legends 2009
  Hong Gil Dong
  Hong Kong Express
  Hot Blood
  How Much Love
  How To Meet the Perfect Neighbor
  Hwang Jin Yi
  Hyena
  Hagetaka
  Haikei, Chichiue-sama
  Hana Yori Dango Season 1
  Hanayome to Papa
  Hanazakari no Kimitachi e
  Hancho
  Hero
  Himitsu no Hanazono
  Holyland
  Hotaru no Hikari
  Hotelier
  Hotman  I
  I Am Going Too
  I Am Sam
  Ice Girl
  If In Love...Like Them
  Iljimae
  Iljimae 1993
  I Love Hyun Jung
  I Love You, Don't Cry
  I Love You, My Enemy
  Immortal Lee Soon-Shin
  I'm Sorry I Love You
  Innocent You
  In-Soon is Pretty
  Inspector Park Moon Soo
  Invincible Parachute Agent
  Ireland
  Island Village Teacher
  It Started With A Kiss
  Ima Ai ni Yukimasu
  Iryu Team Medical Dragon
  Itsumo Futari de
  J
  Ja Myung Go
  Job Well Done
  Juliet's Man
  Jungle Fish
  Just Looking aka That Fool
  Jigoku no Sata mo Yome Shidai
  Jigoku Shoujo
  JIN
  Jodan ja nai!
  Joshi Deka!
  Jotei
  Jyouou Virgin  K
  KAIST
  Kid Gang
  Kimchee Radish Cubes
  Kind Woman Baek Il Hong
  Kingdom of the Winds
  Kokkiri
  Kyung Sook's Father
  Kami no Shizuku
  Kamisama, Mou Sukoshi Dake
  Kanryotachi no Natsu
  Kansahojin
  Kao
  Karei naru Ichizoku
  Karei naru Spy
  Katagoshi no Koibito
  Keiji no Genba 2
  Kekkon Dekinai Otoko
  Kemonomichi
  Ketsuekigatabetsu Onna ga Kekkon Suru Hoho
  Kiken na Aneki
  Kimi Wa Petto
  Kisarazu Cat's Eye
  Koishite Akuma
  Komyo ga Tsuji
  Konkatsu
  Koori no Sekai
  Koshonin
  Koshonin 2
  Kyumei Byoto 24 Ji
  L
  La Dolce Vita
  Land of Wine
  Landscape in My Heart
  Last Match
  Last Scandal
  Law Firm
  Lawyers of the Great Republic Korea
  Legend
  Legend of Hyang Dan
  Let's Go To The Beach
  Life Special Investigation Team
  Lobbyist
  Looking for Dorothy
  Love and Ambition
  Love and Marriage
  Love Can't Wait
  Loveholic
  Love Hymn
  Lovers
  Lovers in Paris
  Love Story in Harvard
  Loving You
  Last Christmas
  Last Friends
  Liar Game
  Liar Game 2
  Long Love Letter
  Long Vacation
  Love Generation
  Love Shuffle
  Lunch Queen
  M
  Mackerel Run
  Marrying a Millionaire
  Mermaid Story
  Me Ri, Dae Gu's Attack and Defense Battle
  Mina
  Miss Mermaid
  Model
  Moonhee
  More Beautiful Than A Flower
  Mr. Goodbye
  Ms. Kim's Million Dollar Quest
  My Boss, My Lady
  My Beloved Children
  My Fair Lady
  My Life's Golden Age
  My Love
  My Lovely Fool
  My Man's Woman
  My Older Sister
  My Rosy Life
  My Sister in Law is 19
  My Sweet Seoul
  My Woman
  Maid Deka
  Majo no Jouken
  Majo Saiban
  Major
  Manatsu no Merry Christmas
  Manhattan Love Story
  Maou
  Mei-chan no Shitsuji
  Meitantei no Okite
  Mendol
  Mirai Koshi Meguru
  Moso Shimai
  MR. BRAIN
  My Boss My Hero
  My Girl  N
  New Heart
  New Wise Mother, Good Wife
  NonStop 2
  NonStop 4
  NonStop 5
  Nanase Futatabi
  Ninkyo Helper
  Nisennen no Koi
  Nobuta wo Produce
  Nodame Cantabile
  Nouka no Yome ni Naritai

  O
  Oh Lovers
  Oh! Pil-Seung Bong Soon Young
  On Air
  Only You
  Our Happy Ending
  Oh! My Girl!!
  Ohitorisama
  Oishii Proposal
  Okusama wa Majo
  Omiai Kekkon
  One Pound Gospel
  Orange Days
  Oretachi wa Tenshi da!
  Orthros no Inu
  Osen
  Otomen
  Otousan

  P
  Painter of the Wind
  Papa
  Partner
  Person That I Love
  Powerful Opponents
  Prince Hours
  Princess Lulu
  Propose
  Punch
  Pure 19
  Papa to Musume no Nanokakan
  Pride
  Prince of Tennis
  Prisoner
  Proposal Daisakusen
  Puzzle 2008

  Q
  Queen of Ahyun
  Queen of the Game
  Queen of Housewives
  Que Sera, Sera
  Queen seon Duk (muhteşem kraliçe)
  Queen of Pop Enka
  Quiz Show

  R
  Rebirth-Next
  Returned Earthen Bowl
  Return of Iljimae
  Resurrection
  Robbers
  Romance Hunter
  Romance Zero
  Rude Miss Young-Ae Season 1
  Rude Miss Young-Ae Season 2
  Rude Miss Young-Ae Season 3
  Rude Miss Young-Ae Season 4
  Rude Miss Young-Ae Season 5
  Rude Women
  Real Clothes
  Remote
  Ringu Saishusho
  Rinjo
  Rocket Boy
  ROMES
  Rookies
  Ryusei no Kizuna


  S
  Saint Tail
  Salt Doll
  Sang Doo, Let's Go To School
  Scale of Providence
  School 1
  Screen
  Secret Campus
  Secret of Coo Coo Island
  Secret Lovers
  Seo Dong Yo
  Seoul 1945
  Seoul Warrior Story
  SETI
  Sexy Mong
  Sexy Mong Returns
  Several Questions That Make Us Happy
  Shin Don
  Shining Inheritance
  Single Again
  Single Dad in Love
  Singles Life
  Smile Again
  Snow Flowers 2006
  Snowflakes 2000
  Snow in August
  Snowman
  Snow White
  Sons of Sol Pharmacy House
  Soul
  Soulmate
  Soul Special
  Special of My Life
  Spotlight
  Springtime
  Star's Echo
  Star's Lovers
  Star Secret Life Mnet
  Stock Flower
  Story of a Man
  Stranger than Paradise
  Strike Love
  Strongest Chil Woo
  Style
  Successful Story of a Bright Girl
  Summer Days
  Sunflower
  Surgeon Bong Dal Hee
  Swallow the Sun
  SWAT Police
  Sweet 18
  Sweet Buns
  Saigo no Koi
  Saiko no Kataomoi
  Sailor Fuku to Kikanjuu
  Sailor Moon
  Saisei no Machi
  SAITO san
  Saka no Ue no Kumo
  Samurai High School
  Saru Lock
  Seigi no Mikata
  Seija no Koushin
  Seito Shokun!
  Sekai no Chuushin de, Ai wo Sakebu
  Sexy Voice and Robo
  Shibatora
  Shimane no Bengoshi
  Shimokita GLORY DAYS
  Shinya Shokudo
  Shiroi Haru
  Shiroi Kage
  Shokojo Seira
  Slayers Next
  Smile
  Sora Kara Furu Ichioku no Hoshi
  Soratobu Taiya
  Sore wa, Totsuzen, Arashi no you ni
  Soten Koro
  SP-Security Police
  Stand Up!
  Star No Koi
  Suika
  Summer Snow
  Supernova Flashman
  Suppli


  T
  Tae-hee, Hye-gyo, Ji-hyun
  Taereung National Village
  Take Care of Agasshi
  Tamra, The Island
  Tazza
  Tears of Diamond
  Temptation of Wife
  Terms of Endearment
  Terroir
  That Person is Coming
  The Bean Chaff of My Life
  The Count of Myeongdong
  The Devil
  The Legend of Bruce Lee
  The Man Who Can't Get Married
  The Road Home
  The Tale of Janghwa and Hongryeon
  The Queen Returns
  The Woman Who Wants to Marry
  They Kiss Again
  Things We Do That We Know We Will Regret
  Thirty Thousand Miles in Search of My Son
  Thousand Years of Love
  Three Dads One Mom
  Three Guys and Three Girls
  Three-Leaf Clover
  Three Men
  Tokyo Shower
  Tough Guy's Love
  Triple
  Tropical Nights in December
  Two Wives
  Taiyo no Uta
  Tantei Gakuen Q
  Tatta Hitotsu no Koi
  Team Batista no Eiko
  TEIOH
  Tenchijin
  Tiger & Dragon
  Tokyo DOGS
  Tokyo Tower
  Tomorrow
  Top Caster
  Triangle
  Tsure ga Utsu ni Narimashite.


  U
  Unstoppable High Kick
  U-Turn
  Unfair
  Untouchable
  Utahime

  V
  Vineyard Man
  Voice

  W
  War of Money
  Water Flower
  Wedding
  What's Up Fox?
  When a Man is in Love
  When It's At Night
  When Spring Flowers Bloom
  White Lies
  Who Are You?
  Why Did You Come To Our House?
  Wife and Woman
  Witch Yoo Hee
  Women In The Sun
  Woman of Matchless Beauty, Park Jung Kum
  Wonderful Life
  Working Mom
  Worlds Within
  Warui Yatsura
  Where is Love?


  X
  X-Man
  Xenos  Y
  Ya Shim Man Man 2
  Yi San (sarayın Rüzgarı)
  You Are My Destiny
  You Are Very Good
  You're Beautiful
  Young Jae's Golden Days
  Yako no Kaidan
  Yama Onna Kabe Onna
  Yamada Taro Monogatari
  Yamato Nadeshiko
  Yankee Bokou ni Kaeru
  Yan Papa
  Yaoh
  Yasashii Jikan
  Yasuko to Kenji
  Yukan Club


 • JApon yapımı Diziler

 • 1 Pound no Fukuin (One Pound Gospel)
 • 4 Shimai Tantei Dan
 • Ace wo Nerae!
 • Akai Ito
 • Arifureta Kiseki
 • Ashita no Kita Yoshio
 • Atashinchi no Danshi
 • Atsu-Hime
 • Attack no.1
 • Bambino!
 • Bara no nai Hanaya
 • Battery
 • Binbo Danshi
 • Bloody Monday
 • Boss
 • Buzzer Beat
 • Call Centre no Koibito
 • Cat Street
 • Celeb to Binbo Tarou
 • Change
 • Coin Locker Monogatari
 • Futatsu no Spica
 • Ghost Friends
 • Giragira
 • Godhand Teru
 • Hachimutsu to Clover
 • Hana Yori Dango
 • Hana Yori Dango 2 Returns
 • Hancho
 • Hero
 • Hissatsu Shigotonin 2009
 • Hitotsu Yane no Shita
 • Holyland
 • Honey and Clover
 • Hyoryu Net Cafe
 • Innocent Love
 • Iryu Team Medical Dragon
 • Iryu Team Medical Dragon 2
 • Isshun Kaze ni Nare
 • Itazura na Kiss
 • Kami no Shizuku
 • Kaze no Garden
 • Ketsuekigatabetsu Onna ga Kekkon Suru Hoho
 • Kimi wa Petto
 • Kisarazu Cat's Eye
 • Konkatsu!
 • Kurosagi
 • Last Friends
 • Lotto 6 de 3 oku 2 senman En Ateta Otoko
 • Love Game
 • Love Shuffle
 • Maid Deka
 • Majo Saiban
 • Mei-chan no Shitsuji
 • Meitantei no Okite
 • Mendol
 • MR. BRAIN
 • Narita Rikon
 • Ninkyo Helper
 • Nodame Cantabile
 • Odoru Daisousasen
 • Oh! My Girl!!
 • Oniyome Nikki
 • Orthros no Inu
 • Osen
 • Prisoner
 • Proposal Daisakusen
 • RESCUE
 • Room of King
 • Ryuusei no Kizuna
 • Sanada Taiheiki
 • Sapuri
 • Scandal
 • Seija no Koushin
 • Shibatora
 • Shiroi Haru
 • Shomuni
 • Shomuni 2
 • Shomuni 3
 • Shoni Kyumei
 • Shukan Maki Yoko
 • Smile
 • Team Batista no Eiko
 • Tenchijin
 • The Quiz Show Golden
 • Tokyo Love Story
 • Triangle
 • Uta no Onii-san
 • Voice
 • Yako no Kaidan
 • Yakusha Damashii
 • Yama Onna Kabe Onna
 • Yamada Tarou Monogatari
 • Yamato Nadeshiko
 • Yan Papa (Young Father)
 • Yankee Bokou ni Kaeru
 • Yaoh
 • Yasashii Jikan
 • Yasha
 • Yasuko to Kenji
 • Yoiko no Mikata
 • Yoshitsune
 • You're Under Arrest!
 • Yukan Club
 • Yume no California
 • Yume wo Kanaeru Zou
 • Zeni Geba
 • Zettai Kareshi
 • 33 Minute Detective (13 bölüm)
 • 4 Shimai Tantei Dan (9 bölüm)
 • Akai Ito (11 bölüm)
 • Asunaro Hakusho (11 bölüm)
 • [COLOR="RoyalBlue"Atashinchi No Danshi (11 bölüm)[/COLOR]
 • Attention Please (11 bölüm)
 • Black Swindler (curosagi) (11 bölüm) Altyazı çalışması başlayacak
 • Bloody Monday (11 bölüm)
 • Code Blue (11 bölüm)
 • Densha Otoko (11 bölüm)
 • Dragon Zakura (11 bölüm)
 • First Love (11 bölüm)
 • Great Teacher Onizuka (12 bölüm + 2 special)
 • Hagetaka (5 bölüm)
 • Holyland (13 bölüm)
 • Hanazakari no Kimitachi e (12 bölüm)(tr altyazılı)
 • Hotaru no Hikari (10 bölüm)
 • Ima Ai ni Yukimasu (10 bölüm)
 • Kekkon Dekinai Otoko (10 bölüm)
 • Kimi Wa Petto (10 bölüm)
 • Koori no Sekai (10 bölüm)
 • Last Friends (10 bölüm)
 • Liar Game (10 bölüm)
 • Long Love Letter (10 bölüm)
 • Love Shuffle (12 bölüm)
 • Lunch Queen (12 bölüm)
 • Major (10 bölüm)
 • Mei-chan no Shitsuji (10 bölüm)
 • Meitantei no Okite (11 bölüm)
 • Mirai Koshi Meguru (10 bölüm)
 • My Boss My Hero (10 bölüm)
 • Nobuta wo Produce (10 bölüm)
 • Nodame Cantabile (10 bölüm)
 • Oh! My Girl(10 bölüm)(10 bölüm)
 • One Pound Gospel (10 bölüm)
 • Papa to Musume no Nanokakan (10 bölüm)
 • Prince of Tennis (12 bölüm)
 • Prisoner (10 bölüm)
 • Queen of Pop Enka (10 bölüm)
 • Quiz Show (12 bölüm)
 • Rookies (10 bölüm)
 • Ryusei no Kizuna (10 bölüm)
 • Sailor Moon (12 bölüm)
 • Seigi no Mikata (11 bölüm)
 • Shiroi Haru (10 bölüm)
 • Slayers Next (10 bölüm)
 • Smile (10 bölüm)
 • Soten Koro (11 bölüm)
 • Star No Koi (12 bölüm)
 • Supernova Flashman (12 bölüm)
 • Where is Love? (12 bölüm)
 • Yamada Taro Monogatari (12 bölüm)
 • Yasashii Jikan (10 bölüm)
 • Yukan Club (12 bölüm) • [COLOR="Magenta"][B]Taiwan yapımı Diziler [/COLOR]


 • A game about love
 • At Dolphin Bay
 • Brown Sugar Macchiato
 • Bull Fighting
 • Corner With Love
 • Devil Beside You
 • Evil Spirit 05 (2005)
 • Fated to Love You
 • Green Forest
 • Hana Kimi
 • Hot Shot
 • It Started With A Kiss
 • It Started With A Kiss 2 (2007)
 • KO One
 • Lavender (2001)
 • Legend of Star Apple (2006)
 • Love Contract (2004)
 • Meteor Garden I (2001)
 • Meteor Garden II (2002)
 • Meteor Rain (2001)
 • Miss No Good (2008)
 • Mysterious Incredible Terminator
 • Peach Girl
 • Pi Li MIT
 • Rolling Love
 • The Graduate


  [COLOR="Magenta"]Çin yapımı Diziler [/COLOR]


  • A Chinese Ghost Story (2003)
  • A Mobile Love Story (2008)
  • A Pillow Case of Mystery (2006)
  • Bi Chun Mu (2005)
  • Big Shot (2007)
  • Chess Warriors (2000)
  • Chien Lung Dynasty (2004)
  • Chinese Paladin (2004)
  • Conquerors Story, THE (2004)
  • Demi-Gods & Semi-Devils,THE (1982)
  • Demi-Gods & Semi-Devils,THE (2003)
  • Drunken Kung Fu (2004)
  • Duke of Mount Deer, THE (1984)
  • Duke of Mount Deer, THE (2000)
  • Duke of Mount Deer, THE (2008)
  • Face to Fate (2006)
  • Fairies Of Liaozhai, THE (2007)
  • Fairy from Wonderland (2006)
  • Fairy of the Chalice (2006)
  • Fist of Fury (1995)
  • Four, THE (2008)
  • Fox Volant of the Snowy Mountain, THE (2006)
  • Gem of Life, THE (2008)
  • Genghis Khan (2004)
  • Genius Physician Ti Ying (2004)
  • Great Qing Dynasty, THE (2006)
  • Great Revival, THE (2007)
  • Greatness of a Hero, THE (2009)
  • Heaven Sword and Dragon Sabre, THE (1986)
  • Heaven Sword and Dragon Sabre, THE (2003)
  • Huan Zhu Ge Ge - Season 1 (1998)
  • Huo Yuan Jia (2007)
  • Invincible Duo, THE (2005)
  • Invincible Duo, THE (2005) - Cantonese Version
  • Journey To The West (1986)
  • Legend And The Hero, THE (2007)
  • Legend Of Demi Gods (2008)
  • Legend of Madame White Snake (2006)
  • Legend of the Condor Heroes, THE (1983)
  • Legend of the Condor Heroes, THE (2003)
  • Legend of the Condor Heroes, THE (2008)
  • Legend of the Condor Heroes, THE (2008) 'SC' version
  • Legendary Warrior, THE (2006)
  • Lethal Weapons of Love and Passion (2006)
  • Little Nyonya, THE (2008)
  • Lofty Waters Verdant Bow (2002)
  • Lotus Lantern (2005)
  • Love at First Fight (2007)
  • Lu Xiao Feng II (2001)
  • Magic Sword of Heaven and Earth (2005)
  • Magical Needle, THE (2005)
  • Master of Tai Chi, THE (2008)
  • Mischievous Princess (2005)
  • Monkey King (2002)
  • Moonlight Resonance (2008)
  • Patriotic Knights (2006)
  • Proud Twins, THE (1999)
  • Real Kung Fu (2005)
  • Return of the Condor Heroes, THE (1983)
  • Return of the Condor Heroes, THE (1998)
  • Return of the Condor Heroes, THE (2006)
  • Romace of Red Dust, THE (2005)
  • Romance of Three Kingdoms (1994)
  • Romance of Three Kingdoms (1994) - DVD Version
  • Seven Swords of Mt. Tian (2006)
  • Seventh Day (2008)
  • Shanghai Bund (2007)
  • Smiling Proud Wanderer, THE (2001)
  • Spirit of the Sword, THE (2007)
  • Step Into The Past (2001)
  • Story Of Han Dynasty (2005)
  • Strange Tales of Liao Zhai (2005)
  • Sweetness in the Salt (2009)
  • Switch, THE (2002)
  • Sword Stained With Royal Blood, THE (2000)
  • Sword Stained With Royal Blood, THE (2007)
  • Swordsman
  • Tearful Sword, THE (2007)
  • Treacherous Waters (2004)
  • Twin of Brother (2004)
  • Warriors of the Yang Clan (2004)
  • Water Margin (1997)
  • Wind and cloud 2 (2004)
  • Wing Chun (2007)
  • Word Twister’s Adventures (2007)
  • Young Justice Bao II (2001)
  • Young Warriors, THE (2006)
  • Young Zhang San Feng (2002) • Ödül Törenleri (Avards)

 • MBC Drama Awards 2007
 • SBS Drama Awards 2007
 • KBS Drama Awards 2007
 • 45th Daejong Grand Bell Film Awards 2008
 • Seoul Drama Awards 2008
 • 29th Blue Dragon Film Awards 2008
 • 7th Annual Korean Film Festival 2008
 • 22nd Golden Disk Awards 2007
 • 23rd Golden Disk Awards 2008
 • 2008 KBS Entertainment Awards
 • 2008 MBC Broadcast Entertainment Awards
 • 2008 SBS Broadcast Entertainment Awards
 • MBC Drama Awards 2008
 • KBS Drama Awards 2008
 • SBS Drama Awards 2008
 • 2008 EBS Character Awards
 • 45th Annual Paeksang Awards

 • Müzik Ödülleri ve şovlar

 • Asia Song Festival
 • 2007 KBS Gayo Festival
 • 2007 SBS Gayo Music Awards
 • 2008 Dream Concert
 • 2008 SBS Gayo Daejeon Awards
 • 2008 KBS Gayo Festival
 • 2008 MBC Gayo Festival
 • Mnet KM Music Festival
 • 18th Seoul Music Awards 2009

 • Ünlülerin gezileri ve şovları

 • Ara’s Twenty-Year-Old Story in Tokyo
 • Choi Jung Won in Melbourne
 • Choi Kang Hee's 6 Addictions
 • Han Chae Young in Cannes
 • Han Hye Jin in Las Vegas
 • Han Ye Seul in Los Angeles
 • Jung Ryeo Won in London
 • Lee Bo Young from Grasse to Paris
 • Lee Mi Yeon in Barcelona
 • Mina's French Kiss
 • Song Hye Gyo in Paris
 • Yoon Eun Hye in New York

 • 1% of Anything (25 bölüm)
 • 18 vs 29 (16 bölüm)
 • 101st Proposal (15 bölüm)


 • [COLOR="Red"]A[/COLOR][COLOR="Green"]N[/COLOR][COLOR="DarkOrchid"]İM[/COLOR][COLOR="Magenta"]EL[/COLOR][COLOR="DarkOrange"]ER[/COLOR]

  [COLOR="DarkOrchid"]
 • Avatar (Türkçe altyazılı)
 • HE-MAN (Türkçe Dublaj)
 • Sünger Bob (Tüm bölümler TR Dublaj)
 • Brainy Baby - Bebek Gelişim Seti (VCD)
 • Pokemon (full)
 • Naruto Shippuuden Tüm Bölümler mp4 olarak(Türkçe Altyazı)
 • Dragon ball Tüm Bölümler Tr altyazılı
 • Death Note-Türkçe Altyazılı (DVD Rip)
 • Devil May Cry (Türkçe Altyazılı)
 • Claymore (Türkçe altyazılı)
 • Robotech (Türkçe altyazılı)
 • Bleach (Türkçe Altyazılı)
 • elfen lied (Türkçe Altyazılı)
 • Love Hina (Türkçe Altyazılı)
 • basilisk (Türkçe Altyazılı)
 • Blood (Türkçe Altyazılı)
 • Full Metâl Alchemist (Türkçe Altyazılı)
 • Wall-E (Türkçe Altyazılı)
 • Simpsons 19 episode Full(Türkçe Altyazılı)
 • South Park The Movie (Türkçe Altyazılı)
 • Bolt (2008) (Türkçe Altyazılı)
 • Samurai Deeper Kyo (2002) (Türkçe Altyazılı)
 • Amatsuki (Türkçe Altyazılı)
 • Family Guy (Türkçe Altyazılı) tüm sezonlar
 • Vampire Knight Guilty (Türkçe Altyazılı)
 • Naruto (Türkçe Altyazılı)
 • Rurouni Kenshin (Türkçe Altyazılı)
 • Fate-Stay Night (Türkçe Altyazılı)
 • School Days (Türkçe Altyazılı)
 • Great Teacher Onizuka (Türkçe Altyazılı)
 • Busou Renkin (Türkçe Altyazılı)
 • One Piece(türkçe Altyazılı)
 • Samurai X - The Movie (Türkçe Altyazılı)
 • Tom and Jerry Full DVD Rip Collection
 • Ninja Scroll Movie DVDRip
 • Happy Tree Friends (full bölümler)
 • Onegai Teacher (Türkçe Altyazılı)
 • Hulk vs Thor DVDRiP
 • The Polar Express / Kutup Ekspresi (Türkçe Altyazılı)
 • La Linea - Çizgi Adam
 • Rurouni Kenshin (Türkçe Altyazılı)
 • Cowboy Bebop (Türkçe Altyazılı)
 • Wall-E(Türkçe Altyazılı)
 • Vampire Knight (Türkçe Altyazılı)
 • Soul Eater (Türkçe Altyazılı)
 • Ninja Scroll (Türkçe Altyazılı)[/COLOR]
[/SIZE]
Uzak doğu film arşivi biraz fazla olduğu için ayrı bir liste yaptım. mailinizi yazarsanız gönderirim arkadaşlar.
[/B]


Çekim yaptığıum DVD ler Memorex markadır ve asla hata vermez yıllarca saklanabilir.piyasadaki en kaliteli DVDlerdendir.
Herhangi bir hata olursa ki küçük bir ihtimaldir, tekrar çekip gönderiyorum.Bu durumda kargo masrafıda bana ait.
a) Dvdlerde hata olmaması için 4x hızında kaydediyorum
b) Çekim sonrası hepsinide ontrol ederim çalışıp çalışmadığını
c) Dvd ler zarf içinde teslim edilir.
d) yoğunluk yok ise genellikle aynı gün içinde kargoya veriyorum.

Güven sorununuz olmasın, saygılarımla..

Toplamda 3,6 Terabayt kore dizisi
[/B]

[SIZE="5"]İrtibat: koredizilerim@hotmail.com[/SIZE]

elimde çok miktarda anime de mevcuttur.

[SIZE="4"][FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Red"]Alfabetik Ayrıntılı ve daha kapsamlı liste için mail adresinizi yazın göndereyim.[/COLOR][/FONT][/SIZE]

Referanslar:
[QUOTE=Shahiηηηη;2336755]Kendİsİne Sonuna Kadar GÜvenebİlİrsİnİz Çok SaĞlam Karekterlİ Temİz Bİr ArkadaŞimdir.


[QUOTE=Blue Fox;2388717]osman abiye sonuna kadar gövene bilirsinz çok iyi ve cok temiz kalpli bir abimizdir sonuna kadar güvene bilirsiniz[/QUOTE]

[QUOTE=filmperest;2399810]üstadımla alış veriş yaptım dediği gibi sözünün eri bir arkadaştır
kore dizileri konusunda tanıdığım birkaç arkadaştan biri kendisi
sonuna kadar güvenebilirisiniz[/QUOTE]

[QUOTE=preson_break;2403791]osman beyle bi alışverişimiz oldu kendisine tamamen güvenebilirsiniz cd lerde ve kargo da hiç bi problem yaşamadım hatta tekrardan dizi satın alıcam. kendisine teşekkür ederim[/QUOTE]

[QUOTE=SedoRKinG;2404219]Osman abi iyi bir düşünce olmuş almak isteyenler Osman abiye sonuna kadar güvenebilirler. Osman abi tarafında bir problem olacağını düşünmüyorum bende kefilim kendisine hayrıyetten.[/QUOTE][QUOTE=.::YoUnG::.;2411962]Kendisine ve dizilerine bende kefilim. Dizilerin görüntü kalitesi gerçekten mükemmel.

İnternetten indirme fırsatı olmayanlar için çok güzel bir hizmet olmuş. Ellerine sağlık Osman Ağa...[/QUOTE]

[QUOTE=manisali16;2472553]osman abi sen bu işte bir tanesin abi.Life kardeşim bir sen iki abi Gülücük Dağıtıyor sizin gibi ustalar olduktan sonra bizim gibilerin sırtı yere gelmez.satın almak isteyipte hala tereddüte olan arkadaşlarım varsa bi an bile çekinmesinler derim.

çok şükür bende kota sorunu olmadığı için indirebiliyorum.ama kota sorunum olsaydı bu güzel dizileri güvendiğim osman abiden bi an bile çekinmeden alırdım Gülücük Dağıtıyor[/QUOTE]

[QUOTE=ceyar esen;2512660]Çok değeri Osman kardeşimden 16 adet dizi iştedim sağolsun iki gün içinde hazılayıp,sağolsun elden getirip teslim etti.O görüntülerin temizliğini,netliğini görünce ona karşı olan HAYRANLIĞIM iki kat daha arttı.Çok büyük TİTİZLİKLE hazırlamış DVD leri.Osman Ağa'biğimin Ellerine,GözNuruna Sağlık.Kesinlikle LİSTE deki bütün dizileri alacağım.Şimdi Kore Dizi'lerini Seven Kardeşlerime ve Ağa'bilerime Kesinlikle TAVSİYE Ediyorum.Ben şahsen Seyrettiğim ve henüz almadığım dizilerin tamamına KEFİLİM.inanınki HDTV denilizce bence bu kulvarda TEK diyebilirim.İştediğiniz Dizileri enufak bir terettüt etmeden alıp,MÜTHİŞ bir GÖZ ZEVKİYLEN İzleyebilirsiniz.Bütün Sitedeki Arkadaşlarım,Kendinize iyi bakın.Kalınız Sağlıcakla.[/QUOTE]

[QUOTE=Temuçin Han;2531846]Bekliyordum da bu kadar çabuk değil.
Denizler İmparatoru'nu 2 gün önce sipariş ettim bu akşam elimdeydi.
Görüntü kalitesini ise söylememe bile gerek yok.
Teşekkürler Osman Ağa. Umarım bundan sonra da alışverişlerimiz devam eder Göz Kırpıyor
[/QUOTE]
[QUOTE=yesilbuz;2546008]selam lar herkese

forumlar da yazma alışkanlığım olmamasına rağmen osman ağa ya teşekkür etmek için yazmak istedim. 2 gün önce kendisinden jumong adlı dizinin alımını yaptım.tanımadığım bir kişiyle alışveriş yapmanın tedirginliğini ilk başta yaşamama rağmen sonrasında kendisinin bu derece ilgili olduğunu görünce rahatladım. ayrıca cd ler elime gectikten sonra baktım ki internetten indirdiğimden cok daha güzel görüntü kalitesine sahip üstelik de bu kadar uzunlukta dizileri indirebilmek için rapidshare üye olmaktan da cok daha ucuz kendisine bu uğraşılarını bizimle paylaştığı için tekrar teşekkür kendisine.[/QUOTE]
[QUOTE=maskeli_katil;2550172]Osman Bey'den tam 4 dizi sipariş ettim ve kendisi çok ilgili davrandı, başta biraz tereddütüm olmasına rağmen artık kalmadı. Gülücük Dağıtıyor Güvenerek alış veriş yapabilirsiniz kendisiyle.[/QUOTE]
[QUOTE=ceyar esen;2554126]Saygıdeğer Osman Ağa'biğimden tam 16 dizi almıştım.İki haftada 9 diziyi adeta soluk almadan izledim.İzlerkende ona karşı hayranlığım birkat daha arttı.Dizilerin kalitesi MUHTEŞEM,ses ve görüntüsü SÜPER.Aldığım dizilerin seyri bitmek üzereyken,enaz 10 dizi daha almam lazım,çünkü yeni ilave ettiği dizileri inanın çok merak ediyorum.Bu Sitede dolaşıpta bu dizileri görüp okuyan TÜM Arkadaşlarıma bu dizileri enkısa zamanda izlemelerini tavsiye ediyorum.Ben sonuna kadar kendisine KEFİLİM.Bütün arkadaşlarıma şimdiden iyi seyirler Diliyorum.[/QUOTE]
[QUOTE=aladar;2570500]Osman Abiden kore dizisi aldım ve görüntü kalitesi olsun ses kalitesi olsun gercekten mükemmeldir.ayrıca dvd leri özenle hazırlaması..iş öncesi ve sonrası ilgisi ile mükememmeldir.Yaptığı işin hakkını veren bi abimizdir.Sizlerin huzurunda da bir kere daha Tesekkürlerimi sunuyorum.Hayırlı İşler diliyorum..[/QUOTE]
[QUOTE=Blue Fox;2584839]kendisinden yeni 2 tane dizi aldım öğlen göndermiş kendisi ama evde yoktum evdekiler alımış cok güzel hazırlamış paketi ayriyetten ve dvd ler cok kaliteli cidden cok kişiden alış veriş yaptım ama osman abi den aldğım kadar hiç biri temiz göndermedi teşkkürler osman abi zaten bu konuda herkez hem fikir osman abi kadar kaliteli ve iyi düşünceli bir insana rastlamadım şu internet aleminde[/QUOTE]
[QUOTE=canaycanay;2573680]Osman Beyle 4 adet dizi alışverişimiz oldu görüntü altyazı kargo hepsi mükemmel kendisine çok teşekkür eder. Asya dizi ve film sever olarak yeni alışverişlerde görüşeceğimizi umuyorum.Gülücük Dağıtıyor[/QUOTE]
[QUOTE=by_kuzey;2595394]Arkadaşlar!
Bende Bu Diziye OsmanAğa Sayesinde Sahip Olanlardan Biriyim Görüntü Kalitesi Çok Güzel Almayı Düşünenlerin Kesinlikle Hiç Bir Tereddüt Etmeden Almalarını Önerir, OsmanAğa Ya Teşekkür Ederim...
[/QUOTE]

[QUOTE=mefa2009;2604530]osman beyle sorunsuz ve güvenli alışverişimiz oldu çekimler süper ve hızlı kargo tşk.ederimmmm[/QUOTE]
[QUOTE=sayurisan;2605011]Osman kardeşim emeğin için teşekkürler.Kesinlikle hiç bir sorun yaşamadan elinize geçecek dizi ve filmleri keyifle izleyebilir kalitesiyle tadını çıkarabilirsiniz. Osman kardeşimin hazırladıkları bağımlılık yapıyor Gülücük Dağıtıyor bende Osman kardeşime kefilim.Eline emeğine sağlık Osman Ağamız Gülücük Dağıtıyor[/QUOTE]
[QUOTE=FIDEL_CAStro;2620398]Vallahi ben bayagidir paylasimlarini takip ediyorum
Kesinlikle sunu söylüyebilirim kendisi kore dizilerinde bir numaradir
görüntu ve ses kalitesi 10 uzerinden 10 ben onun kadar kaliteye önem veren birisini daha görmedim
eger kafalarinda soru isareti olan arkadaslar varsa hic dusunmesinler[/QUOTE]
[QUOTE=sevgikuşu;2635518]bende osman bey den bir dizi aldım adı :[COLOR="Red"]saraydaki mücevher[/COLOR] Gülücük Dağıtıyor gerçekten görüntü kalitesi süper.cd leri güzelce paketleyip yollamış.hiçbiri zarar görmeden ulaştı elime . güzel hizmet için teşekkürler Gülücük Dağıtıyor[/QUOTE]
[QUOTE=harim;2636425]arkadaslar filmlerin görüntüsü çok mükemmel arkadasın kendisi de aynı şekilde güvenilir ve seker biri Dil Çıkartıyor uzakdogu dizilerine çok merakLı biriyim görüntü çok önemli vede herkese güvenemiyorsunuz tabiki ben sonuna kadar kendisine güveniyorum onunla tanıştıgım içinde Çok memnunum Gülücük Dağıtıyor hiç tereddüt etmedim cünki güvenilir biri filmlerin netligi görüntüsü mükemmel daha ne istersiniz fiyatlarıda cok uygun herkese tavsiye ederim...[/QUOTE][/quote]

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
13 Arl 2011 19:12
japanese
Mangaka

Avatar

Kayıt: 27 Nis 2011
Mesajlar: 4
Favori Anime & Manga: death note, basilsk, amatsuki

Durumu: Çevrimdışı

Avatar
japanese
Mangaka
Satılık Kore Dizileri + Japon Dizileri + Animeler=Osman Ağa Konu: Yanıt: Satılık Kore Dizileri + Japon Dizileri + Animeler=Osm
Alıntıyla Cevap Gönder
tacir dizisi ve seo dong yo kore dizileri ni araştırıyorum elşinizde var mı acaba? şimdiden teşekkürler.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
04 Mar 2012 20:31
osman ağa
Mangaka

Avatar

Kayıt: 03 Tem 2009
Mesajlar: 13
Favori Anime & Manga: death note

Durumu: Çevrimdışı

Avatar
osman ağa
Mangaka
Satılık Kore Dizileri + Japon Dizileri + Animeler=Osman Ağa Konu: Yanıt: Satılık Kore Dizileri + Japon Dizileri + Animeler=Osm
Alıntıyla Cevap Gönder
liste isteyen arkadaşlara listeleri gönderilmiştir.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
25 Nis 2012 17:44
japanese
Mangaka

Avatar

Kayıt: 27 Nis 2011
Mesajlar: 4
Favori Anime & Manga: death note, basilsk, amatsuki

Durumu: Çevrimdışı

Avatar
japanese
Mangaka
Satılık Kore Dizileri + Japon Dizileri + Animeler=Osman Ağa Konu: Yanıt: Satılık Kore Dizileri + Japon Dizileri + Animeler=Osm
Alıntıyla Cevap Gönder
Anime listenizi gönderir misiniz, teşekkürler.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
13 Ağu 2012 23:11
osman ağa
Mangaka

Avatar

Kayıt: 03 Tem 2009
Mesajlar: 13
Favori Anime & Manga: death note

Durumu: Çevrimdışı

Avatar
osman ağa
Mangaka
Satılık Kore Dizileri + Japon Dizileri + Animeler=Osman Ağa Konu: Yanıt: Satılık Kore Dizileri + Japon Dizileri + Animeler=Osm
Alıntıyla Cevap Gönder
listenizi gönderdim, ilgilenen arkadaşlar mail atabilir = koredizilerim@hotmail.com

kore dizi satın al
kore dizi izle
kore dizileri seyret

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
25 Arl 2012 22:33
osman ağa
Mangaka

Avatar

Kayıt: 03 Tem 2009
Mesajlar: 13
Favori Anime & Manga: death note

Durumu: Çevrimdışı

Avatar
osman ağa
Mangaka
Satılık Kore Dizileri + Japon Dizileri + Animeler=Osman Ağa Konu: Yanıt: Satılık Kore Dizileri + Japon Dizileri + Animeler=Osm
Alıntıyla Cevap Gönder
Arkadaşlar toplam 8 terabayttan oluşan ve tüm kore dizi ve filmlerini içeren arşivimi devrediyorum, ilgilenen olursa koredizilerim@hotmail.com adresimden irtibata geçebilir.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
01 Eyl 2013 11:20
 
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder Sayfaya git: Önceki, 1, 2
2. sayfa (Toplam 2 sayfa) [ 18 mesaj ]  

 
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız