körpenaZ adventureZ
Sayfaya git: 1, 2, 3, 4, 5, Sonraki

Anime Manga Forum -> Fan Fiction

 
Yazar Mesaj
SanJi
YöneticiYaş: 22
Kayıt: 16 May 2008
Mesajlar: 4,627
Tanıtımlar: 7
Favori Anime & Manga: One Piece, Slam Dunk, Great Teacher Onizuka, Kyou Kara Ore Wa!!
Nerden: All Blue
Teşekkür: 3974

Durumu: Çevrimdışı

körpenaZ adventureZ Konu: körpenaZ adventureZ Alıntıyla Cevap Gönder
hiç aklıma gelmezdi buraya konu açacağım. çünkü yazı yazma yeteneğim sıfır. giriş konuşması da yapmayı bilmem direk sadede geleyim. günlerden bir gün forumdayım işte baktım millet fan fikşınlara comment atıyo. brubaker dedim biz niye yazmıyoruz dedim ne eksiğimiz var dedim. al dedi git dedi çocuklarını dedi.. tamam sustum. olur yapalım aga falan yaptı bu...
uzun fanfictionlar yazmayacagız. Kendimizden bildigimiz için okuyan arkadaslarımızı sıkmak ya da daha okumadan gözünü korkutmak istemiyoruz.
iki yazma özürlü 1 fan fiction bakalım neler olcek. haydi hayırlısı. ikuzo

Chapter 1
Spoiler:
bismillahirrahmanirrahim
yakıcı güne$in altında saatlerce yürüdü.. çorapları kaliteli olduğundan çölün sıcak kumlarını hissetmiyordu. fakat k**ından terler akıyordu.. cölün ortasında avara bir sekilde yürürken 5 hörgüçlü deveyi gördu ve ona doğru ilerledi.. deve lanet olası hendekten atlamıyordu. bunu görünce sinirlendi, $iddetle ko$maya başladı. Birden kar$ısına saçı sakalı birbirine karı$mı$, gözleri sıcaktan pörtlemi$ bu sıcaga rağmen kafasında sarığı olan garip bir adam belirdi ve körpenaz'a dönerek. ''Heyoo! Ben nasreTTin hoca'' dedi ve ardından:

-ya tutarsa!
körpenaz:
-hocaaa! alma mazlumun ahını. ayıp yapıyosun.
nasreTTin Hoca:
-el elden üstündür gorpenaz.
körpenaz:
-adımı nerden biliyosun hodja wtf?!
rıdvan dilmen:
-gol olur.

körpenaz olayların $a$kınlığı içerisinde iken çöle tsunami yakla$ıyor idi. tsunaminin arkasından iron man göründü. fakat aletin $arjı bittiği için tsunaminin içine gömüldü. $imdi n'olcak derken ''pikaçu! yıldırım $oku!'' diye bir ses geldi. bu eş keçım dı!. ow kami-sama yokattaa... bizi kurtarmaya gelmi$ *-* aa çotto matte! körpenaz:
-suya yıldırım verdin ulan dingil şindi çarpılarak boğulcanız zehaha!.
QorpenaZ 5 hörgüçlü deveye binerek uzaklaşır. hoca nasreTTin ve diğerleri suyun çölün derinliklerinde kaybolur..


Chapter 2
Spoiler:
5 hörgüçlü devesiyle ferrariye meydan okuyan körpenaz otobanda makas yaparken tarkan ve kurt'a rastladı. tarkan'ın atıl kurt demesine fırsat vermeden cebinden çıkardığı çubuk makarnayı tarkanın ağzına sokuverdi. makarnayı çok beğenen tarkan markasını sorcaktı ki kendini deniz kenarında baglı buldu. ahtapot ona doğru yaklaşıyordu.

körpenaz özel silahı olan çubuk makarnayı ahtapotun gözüne sokunca hayvancEğiz kaçıp gitti. tarkanla aşk yaşamaya başlayan korpenaz 2 ay içinde 3 çocuk yaptı.


bu olayın ardından fok katliamına katılmak için kutuplara taşınan çiftimiz fok derisinden büyük kâr etmeye başladı. kısa süre sonra iklim şartlarına dayanamayan kurt öldü. kurdun ölümünü körpenaza yükleyen tarkan kutuplardan ayrıldı. antartikadan fas'a yüzerek gitme planı yapan tarkan suya atladığı gibi dondu. körpenaz yine yalnız kaldı ve kendini fok katliamına verdi. bir canavar gibi öldürüyordu. tanrım.. biri körpenazı durdursun. 739. fok'a geldiğinde karşısına dadaloğlu çıktı ve ;

bahçelerde yaz olur
dallarda kiraz olur
ben yarime gül demem
gülün ömrü az olur..

dizelerini söylediği anda körpenaz kendini fildişi sahillerinde drogbayla seksek oynarken buldu. böylece körpenazın afrika macerası başlamış oldu.


Chapter 3
Spoiler:
Afrikada sıcak bir yaz ak$amıydı, hava o kadar sıcaktı ki körpenaz yere i$emeye falan calı$sa sidiği daha toprağa ula$madan kuruyabilirdi… Bir deve bulması gerektiğini düşünüyordu. çölün ortasiıda bu $ekilde yürümek hiç güvenli değildi. çaresiz bir $ekilde çölde yürürken uzaklardan bir ses, bir uğultu geliyordu. holy god! Koca bir çığ üzerine doğru geliyordu. üstünde de yüzü gözü cizilmis bir eli olmayan garip bir adam vardi. Atladı çığın üstünden körpenazın bulunduğu yere doğru.

-Napıyorsun? deven nerde senin?
-deveyi bo$ verde sen ne ayaksın? çığ üstünden gelmeler, sağından solundan kumlar cikartmalar, pelerin falan giymeler.. sizin gibilerin sayısı artı$ gösterdi bu aralar..
-artiz mi? ne artizi? artiz ne arar la çölde?

kar$ıdan hortuma benzer bir$eyler geliyordu. içinde de kırmızı saçlı garip bir herif vardi. devenin üzerinden ''sabaku fuyun!'' diye daldı ortalığa..

-adım gaara. bir$ey soracaktım. $anssız bedeviyi mi çölde kutup ayısı $aapardı yoksa $anssız deveyi mi ?

Pelerinli garip adam hemen cevap vermeye ba$ladı.

-vata$iva crocodile. ben buradayken senin esamen okunmaz! git baska yerde yap kumdan kalelerini, buralarda gözüme gözükme fazla!

ikisi hareretli bir $ekilde tartı$ırken körpenaz oldugu yerden bunları izliyordu. kafasına bedevi-deve ikilemi takılmı$tı. Tartı$ma iyicene alevlendi ve dövü$meye ba$ladılar. croco-boy sables yaptı otekisi desert confin dedi derken ortalık toz duman oldu. Göz gözü görmüyordu bunu fırsat bilen körpenaz gaaranın deveyi kaptığı gibi olay yerinden uzakla$tı…

DN: artiz muhabbetini bilmeyenler için; http://www.youtube.com/watch?v=ucUujPhO7w4


Chapter 4
Spoiler:
körpenaz yeni devesiyle ilerlerken karşıda küvet gördü ve deveyi kamçılamaya başladı. küvetin yanına geldiginde ise serap olduğunu anladı küvet aslında küvet değil duşakabindi. körpenazda klostrofobi* olduğu için duşakabine giremiyordu. korkup uzaklaştı. yakıcı güneşin altında 5000 adam gördü. bunların 5000 kişi olduğunu bir bakışta anlayabilme kabiliyetine sahipti körpenaz. su bulma umuduyla yanlarına gittiğinde süprizle karşılaştı. *onun arabası vaaaar~ güzel mi güzeel~...* körpenaz sese doğru yöneldi. bunlar mustafa sandalın adamlarıydı ve mustafanın altında bmw vardı. mustafaya sesini kısması için hareket çekti. mustafa:

-nanda temeee? sen kimsinde bana hareket çekiyosun?
-wataşiva körpenaz. buraların yabancısıyım. su arıyorum. varsa ?
-bizi talebe mi sandın güzelim? hadi ilerle..

derinden bir ses gelir. *bas gaza aşkım bas gaza~ kim tutar seni bas gaza~..* OLAMAZ. Bu ismayil yeka ve robot tayfası! ismayilin altında ferrari vardı. elinde de *ferrarisini satan bilge*. iki dallamanın hücum emriyle iki ordu birbirlerine doğru taarruza geçti. körpenaz aradan sıvışarak mustafaların üssüne ulaştı. burdan 3 bardak su içip garaja kaydı. garajda ne görsün! kolları-bacakları bağlı, ağzı bantlı ajdar!

*klostrofobi: Kapalı alanda kalma korkusu


Chapter 5
Spoiler:
ajdarın başında alihan beklemekteydi. mustafa sandalla iyi dost olan alihan ajdarı sorguya çekiyordu. bunları gören körpenaz:
-alihan reis sana yakışmıyor! bu dövüş adil değil! ajdarı çözelim öyle kapışın.
alihan:
-madam haklı beyler.
ve ipleri çözer.
körpenazın startıyla dövüş başlar.. FİGHT


dövüş biter.


Alihan win. FATALİTY

bu olaylar üzerine lady gaga gelir ve alejandro şarkısını söylemeye başlar. körpenaz fırsattan istifade ortamdan sıvışır.


Chapter 6
Spoiler:
Fatalitynin şokunu üzerinden atmaya çalışan körpenaz kaldırıma oturmş salya sumuk aglarken karsidan tam takir kuru bakir zayif kapkara bir kedi uzerine dogru geliyordu.
uğursuzluk olmasın diye 3 kere saçını çekti. Bu celimsiz kediye cok aciyan körpenaz egilerek basini oksarken , derinlerden "Yare yare~" diye bir ses geldi. Elinde bastonu ,ayaginda takunyasi, kafasinda yeşil beyaz sapkasi olan garip yasli bir adam belirdi. adam bursasporluydu. *bursanın ufak tefek taşlaaarı~ bursanın ufak teke taşlaaarı~ keman olmuş guizamın kaşlaarı~~* melodisiyle telefonu çaldı. gol haberini ilettiler evet 2-2 olmuştu. telefon kapanınca adamın ilgisi kedisini okşayan körpenaza kaydı. Yasli adam bastonuyla kediyi isaret ederek;
-bırak yorouchimi.
-amca yogurt icirdigim falan yok sadece başını okşuyordum. eger abdest alcak yer ariyorsun asagi sokakta bir cami var. çok dolasma o takunyalarla, bir yere takılıp düşeceksin, sonra benim başıma bela olacaksın, zaten bombok bir kavganin icinden yeni cıktm birde senle ugrasmiyim surda.
-ulan bi nefes alarak konus simdi bir taraflarin yanacak motormusn ne boksun anlamadim ki.. dedi ve elindeki bastonunu havaya kaldirarak BeniHime...


Chapter 7
Spoiler:
durun 1 sn yanlış anons. benihime değil 2-2. bursadan gol haberi geldi evet 2-2.


fenerlilerin arasında kalan körpenaz timsah yürüyüşü yapanları atlatıp kalabalıga karıştı. bu aralar maddi sıkıntılar çektiginden kalabalığı çarpıp stadyumdan uzaklaştı. 15 fenerlinin cüzdanını çalmıştı. bu parayla 3 sakız 5 şeker alabilirdi. evet tahmin edeceginiz gibi fenerliler çulsuz çıktı.

korpenaz omzunda bir el hissetti. ov may gudnıs! cüzdanlarını çaldığı fenerliler toplanmıştı etrafına. hepsinin aklından aynı şey geçiyordu. korpenazın ırzına geçip cüzdanları geri almak. tam o anda bir ışık belirdi. körpenazın önünde bir adam duruyordu. amanın! bu bozkurt devlet bahçeli reyisti!

-40 yapar! Dağılın!

fenerliler kaçacak delik arıyordu. devlet bahçeli gururla körpenaza dönüp *cCc bozkurt simgesi yapar cCc* haşin erkek bakışı attı. etraf sakinleşince devlet fiyakasını basa basa uzaklaştı. körpenazın dili tutulmuştu. *pat*patpat* 3 el silah sesi duyuldu. derinden *damüstündeuneler~* geliyordu..

to be continued..


En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et Anime Listesi 11 May 2010 11:18, Değiştirme: 23 Ağu 2010 0:18 (Toplamda 16 kere)
Monkey D. Luffy
Mangaka
MangakaYaş: 31
Kayıt: 21 Şub 2008
Mesajlar: 2,700
Cinsiyet: Erkek
Nerden: Mugiwara Pirates
Teşekkür: 1853

Durumu: Çevrimdışı

körpenaZ adventureZ Konu: Yanıt: körpenaZ adventureZ Alıntıyla Cevap Gönder
Puhahah cok harika ya guzel bir isbirligi oldu sanji:D umarim bundan sonra hergun boyle guzel chapterlar cikartiriz ortaya. Okuyanlarida sykmayiz o.o Kahramanimiz Korpenazn basina bakalm daha nelere gelecek XDXDSpoiler:

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger Anime Listesi 11 May 2010 11:22
Brook
Mangaka
MangakaYaş: 28
Kayıt: 17 Mar 2009
Mesajlar: 1,182
Cinsiyet: Erkek
Nerden: Grand Line
Teşekkür: 135

Durumu: Çevrimdışı

körpenaZ adventureZ Konu: Yanıt: körpenaZ adventureZ Alıntıyla Cevap Gönder
puhahhah bu ne ya Kahkaha Atıyor çok güzel olmuş elinize sağlık Kahkaha Atıyor devamı gelsin lütfen sanji ve bru Çok Mutlu

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder 11 May 2010 11:51
agita
Mangaka
MangakaYaş: 29
Kayıt: 23 Tem 2009
Mesajlar: 866
Tanıtımlar: 1
Favori Anime & Manga: naruto
Cinsiyet: Erkek
Teşekkür: 227

Durumu: Çevrimdışı

körpenaZ adventureZ Konu: Yanıt: körpenaZ adventureZ Alıntıyla Cevap Gönder
asdsdffas daha ilk bölümde ortalık karışmış hadi hayırlısı xD heyecanla yeni bölümleri bekliyoruz xD

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger Anime Listesi 11 May 2010 21:05
lantis^^
Mangaka
MangakaKayıt: 15 Hzr 2007
Mesajlar: 1,394
Cinsiyet: Kız
Nerden: istanbul'dan orda diilsem elfler diyarından...
Teşekkür: 19

Durumu: Çevrimdışı

körpenaZ adventureZ Konu: Yanıt: körpenaZ adventureZ Alıntıyla Cevap Gönder
şu ş leri düzgün yazabileniniz varsa gözünüzü seveyim o yazsın...

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder 12 May 2010 0:08
Monkey D. Luffy
Mangaka
MangakaYaş: 31
Kayıt: 21 Şub 2008
Mesajlar: 2,700
Cinsiyet: Erkek
Nerden: Mugiwara Pirates
Teşekkür: 1853

Durumu: Çevrimdışı

körpenaZ adventureZ Konu: Yanıt: körpenaZ adventureZ Alıntıyla Cevap Gönder
Boyle yazmanin ne sakincasi varki??Spoiler:

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger Anime Listesi 12 May 2010 0:14
SanJi
YöneticiYaş: 22
Kayıt: 16 May 2008
Mesajlar: 4,627
Tanıtımlar: 7
Favori Anime & Manga: One Piece, Slam Dunk, Great Teacher Onizuka, Kyou Kara Ore Wa!!
Nerden: All Blue
Teşekkür: 3974

Durumu: Çevrimdışı

körpenaZ adventureZ Konu: Yanıt: körpenaZ adventureZ Alıntıyla Cevap Gönder
gözümüzü falan sevme lantis karde$ ßiz ßöyLe yazarızZ! aLayıNa gidEr!!

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et Anime Listesi 12 May 2010 13:43
SanJi
YöneticiYaş: 22
Kayıt: 16 May 2008
Mesajlar: 4,627
Tanıtımlar: 7
Favori Anime & Manga: One Piece, Slam Dunk, Great Teacher Onizuka, Kyou Kara Ore Wa!!
Nerden: All Blue
Teşekkür: 3974

Durumu: Çevrimdışı

körpenaZ adventureZ Konu: Yanıt: körpenaZ adventureZ Alıntıyla Cevap Gönder
chapter 2 eklendi

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et Anime Listesi 12 May 2010 20:38
Brook
Mangaka
MangakaYaş: 28
Kayıt: 17 Mar 2009
Mesajlar: 1,182
Cinsiyet: Erkek
Nerden: Grand Line
Teşekkür: 135

Durumu: Çevrimdışı

körpenaZ adventureZ Konu: Yanıt: körpenaZ adventureZ Alıntıyla Cevap Gönder
hahhaa o ahtapot sahnesi süperdi Kahkaha Atıyor olm çok sürükleyici ya Çok Mutlu

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder 12 May 2010 20:44
agita
Mangaka
MangakaYaş: 29
Kayıt: 23 Tem 2009
Mesajlar: 866
Tanıtımlar: 1
Favori Anime & Manga: naruto
Cinsiyet: Erkek
Teşekkür: 227

Durumu: Çevrimdışı

körpenaZ adventureZ Konu: Yanıt: körpenaZ adventureZ Alıntıyla Cevap Gönder
ooo bir hafta olmuş ikinci bölüm geleli daha yeni gördüm. mükemmel bir bölümdüya xD ^2 ayda 3 çocuk yapıvermişler^ xD

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger Anime Listesi 17 May 2010 21:17
 
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder Sayfaya git: 1, 2, 3, 4, 5, Sonraki
1. sayfa (Toplam 5 sayfa) [ 46 mesaj ]
Geçiş Yap:   

 
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız