Saf Arkadaşlık
Sayfaya git: 1, 2, Sonraki

Anime Manga Forum -> Fan Fiction

 
Yazar Mesaj
Aya
Otaku (Level 4)
Otaku (Level 4)



Kayıt: 11 Mar 2011
Mesajlar: 471
Teşekkür: 369

Durumu: Çevrimdışı

Saf Arkadaşlık Konu: Saf Arkadaşlık Alıntıyla Cevap Gönder
*İsimleri Türkçe seçmeme rağmen Japon ünvan eklerini kullanmadan edemedim Çok Mutlu
*Hikayemin 3 bölümü hazır yavaş yavaş yayınlıyorum
*Perde ismini seçtim neden bilmiyorum :p Perdeleri de ayrı ayrı bölümlere ayırdım

Umarım beğenirsiniz ^^


Perde - 1
Spoiler:

Sabah saat 5.10du. Büyükçe bir odada telefon sesi yankılanıyordu. Genç adam istemeyerek de olsa sıcak yatağından kalkıp telefonuna yöneldi. Telefonu açtığında karşılığı ses telaşlıydı:
-Alo, Korcan San
-Bu saatte neden arıyorsun beni! Bay bay
Telefon tekrar çaldı. Arayan kişi aynıydı:
-Alo... Çok önemli bir haber aldım. Korcan:
- Hah? Muti:
-Akad Sama öğleye doğru size sürpriz bir baskın yapacak. N’olur dikkatli olun. Hatta evden gizlice uzaklaşın. Ne zamandır Akad Sama’nın gözü sizin üzerinizdeydi. Korcan:
-Ahh... Muti sakin ol. Daha akşama çok var
- Hah? Beni dinlediniz mi? Alo... Kapattı. Umarım başınıza kötü bir şey gelmez
Muti kendi kendine konuşurken aynı malikâneden çalıştığı Murat isimli uşak meslektaşıyla karşılaştı. Murat, onun bir derdi olduğunu düşünüp:
-Muti kötü bir haber m aldın? Seni endişeli gördüm.
-Yok. Yok bir şey. Murat sakin ve alaycı bir tavırla:
-Oyalanmayı bırakmalıyız. Sofrayı hazırlamamda bana yardım et. Akad Sama’yı kızdırmak istiyorsan sen bilirsin.
- Ha... Ta tamam Murat San


Erik malikânesi çalışanları, 6.00’da uyanan ev sahipleri için 5.00’te kalkıp sofrayı hazırlarlar. Evin aşçısı Almina, yirmi yaşlarında sessiz ve sinirli bakışlı bir bayandı. En erken o kalkar; salataları doğrar, çay yapar ve Akad’ın sevdiği gibi peynirli omletini hazırlardı. Almina işleriyle meşgul olurken sakarlığı ile meşhur Muti, büyük bir sakinlikle tabak, bardak, çatal, kaşıkları özenle dizmeye çalışırdı. Murat, malikânenin en çalışkanı olmasına rağmen sabahları bütün enerjisini Burak’ı uyandırmakla harcardı. Burak, 15 yaşlarında derslerinde başarılı ancak patavatsız bir ergendi. Akad ile akrabalığı olmasına rağmen orada uşak olarak çalışır.
Sofranın hazırlanması işi bitmiş, son rötuşlar yapılıyordu. Almina her zamanki gibi asık suratlı, Burak ise dünden kalmıştı. Muti daha önce olduğundan daha endişeliydi ve elleri titriyordu. Muti, Murat’ın dikkatini çekmişti. Onun bu halini öğrenmek istiyordu.


Perde- 2
Spoiler:



Akad Erik, bu kocaman malikânenin sahibi ve Erik Halı Yıkama ve Yağlama Şirketleri Zinciri’nin patronuydu. 30lu yaşlarında, neşeli, sakin ve iyimser birisidir. Dışarıdan bakıldığında iyi, yardımsever birisiymiş gibi gözükse de çevresini alaycı bir tavırla tehdit etmeye bayılan, ağır şakalar yapan, çatlak, herkesin ona yalvarmasından zevk alan tatlı biriydi. Halı Yıkama ve Yağlama Şirketleri’ne sahip olmasına rağmen sırayla halı, iplik, dokuma işlerinde birçok ortağı vardı. Halı yıkama işinden kimse böyle zengin olamazdı. Elini attığı her işte başarılı olurdu.
Herkese göre bu kadar zengin olmasının arkasındaki tek neden ona taktılan cimri lakabı yüzündendi. Evinde lüks eşya göremezsiniz. Ancak cimri de değildi.
Zor geçen çocukluk yılları nedeniyle “sana ihtiyacım yok para” diye riskli işlere cesurca atılırdı. Parayı kolay biriktirme ve riskli işlere atılma nedeniyle etrafından çok alkış toplardı. Ama bunların hiçbiri onun umurunda bile olmazdı.
Murat, onun bu tehditkâr zamanlarında onu frenlemeye çalışırdı.


Akad, sofrasında büyük bir iştahla peynirli omletini yerken tüm hizmetlileri etrafına dizilmişlerdi. Muti, onun Korcan hakkında bir şeyler söylemesini bekliyordu.
Akad: Omlet hari...
Muti: Lütfen bir şey yapmayın.
Büyük bir sessizlik koptu.
Akad, kahvaltısı bitmeden sofradan kaktı ve işine gitti. Sofra toplandıktan sonra Muti tekrar telefon açacağı sırada Murat’a yakalandı. Muti büyük bir gürültüyle:
-Akad Sama, Korcan’a zarar vermek istiyor. Diye ağlamaya başladı.
-Akad Sama’nın eline düşmeden önce iplik işindeki ortağın olan Korcan mı? Akad Sama’nın şu günlerde ele geçirmek istediği bir şirket vardı. O mu?
- O da benim gibi olacak.
- Korcan için üzüldüm. Çünkü Akad Sama aklına ne koyduysa...
Muti daha beter bir şekilde ağlamaya başladı. Murat devam etti:
- Saçma sapan harekelerde bulunacağına bize bağlanması onun için de iyi olur hem. O salak herif için neden böyle üzülüyorsun.
- Taa çocukluktan beri arkadaşız.
6. sınıftan beri aynı sınıftaydık.
Lise 1’de de öyle. Ama sonra atıldı.
6. Sınıfta babamın işlerinin büyümesi nedeniyle başka bir mahalleye taşınmıştık. Haliyle okulumda değişmişti. Yeni okulum umutsuz vakalarla doluydu. Okuma gibi amaçları olmayan hormon mağdurları... Parayla bir üst sınıfa geçiyorlardı. Eğer eğitim almak istemiyorlarsa aile mesleklerini nasıl yürütebileceklerdi? El üstünde tutulmuş, narinliklerinden ağır işlere de gelemezlerdi. Hep onların anlamsızlıklarını düşünürdüm. Okul arkadaşlarımı hiç sevmedim. Sessiz ve çalışkan olduğumdan onlarda beni... Aslında utangaç olduğumdan hiç kimseyle konuşamazdım ya. Beni hep burnu Kaf dağında sanırlardı. Asıl onlar öyleydi.
Murat: Güzel hikâye de. Korcan ile ne alakası var şimdi? Muti devam etti:
-Korcan da benim gibi çok sessizdi. Diğerleriyle aynı koşullara sahip olmasına rağmen dışlanırdı. Arkasından onun kıyafetleri için söylemediklerini bırakmazlardı. Kendi haklarındaki dedikodulara bile şahit olduğumdan benim için neler söylüyorlardı da hiç kulak asmazdım.
Korcan’a böyle davranmaları da hiç hoşuma gitmedi. Her zaman onun yanında olmaya çalıştım.
Annesi de beni pek sevmezdi. Ne zaman onlara gitsem “Bu çocuğu neden getirdin” diye kızardı. Duymazlıktan gelmeye çalışırdım. Ama Korcan’ın “Onun tek arkadaşı benim, kimse onunla arkadaşlık etmiyor” sözleri annesinin kızmasından daha acıydı. Kim kimin tek arkadaşı!
Kendisi çok zeki olmasına rağmen ailesinin onu çalıştırması, biraz da kendi tembelliği yüzünden derslerine pek vakit ayıramazdı.
Ben okulumdan nefret ederken o, kendini aşağılayanlar tarafından kabul edilmek istedi. Onun bu saflığını hiç anlayamadım. Ben ona kardeşi gibi davranırken herkese kötüydüm. Acaba sorun bende miydi?


Perde-3


Lisede tekrar karşılaşmamız da tam bir rastlantıydı. Hatta nasıl olduysa aynı sınıftaydık. Lisede çok değişmişti. Sekizinci sınıftaki halinden eser yoktu.
Üstelik aynı kıza aşık olmuştuk. Sürekli benim kızın ela gözlerinden bahsetmesi sinirime dokunuyordu. Aslında ben, onun gülümsemesine aşık... Murat :
-Ooo... Muti... Seni gidi çapkın seni... Eee madem yengeye asılmış neden onu korumaya çalışıyorsun. Korcan’a bir tane de sen koycan gitsin.
-Korcan her şeye rağmen benim arkadaşımdı. Böyle bir şey yüzünden arkadaşlığımıza son verseydim kendimden nefret ederdim. Sadece havalanması sinirime gitmişti.
-Yengeyi anlatsana Muti... Adı ne? Aşık Muti’yi hayal edemiyorum <3
-Ne anlatayım ki. Artık ona karşı bir şey de hissetmiyorum. Muti kendinin duyabileceği kısık sesle mırıldanarak: Hem benim hoşlandığın kimse de var... Bu benim zaten aşık halim
Murat:
-Ha ne dedin duymadım? Neyse benim içinde böyle çabalarsın değil mi Muti? Ha? Biz arkadaş değil miyiz? Muti kızararak:
-Gerçekten arkadaş olduğumuzu mu düşünüyorsun Murat San. Sadece aynı işte, aynı iş yerinde çalışan iki kişiyiz sanıyordum.
-Korcan sana arkadaş olmanız için rüşvet falan mı verdi? Gerçekten de insanlara karşı çok soğuksun. Üstelik ben burayı sıcak bir yuva olarak görüyorum. Nasıl bir çocukluk geçirdin merak ediyorum.
Sen anlatırken evin işi gecikiyor. Aniden soğuyan havalar yüzünden romatizma ağrılarım beter oldu. Bugün biraz tembellik yapabiliriz Almina ve Akad Sama’ya yakalanmadığımız sürece. Sen anlatmaya devam et. Kor-chan’ın okuldan atılma hikâyesi bende pek merak uyandırmadı ama.

Murat ile Muti konuşmaya iyice dalmışlardı ki Akad’ın olağandışı sofradan hemen kalkması meselesini düşünemediler bile. Akad, şirketlerinin hayati bağı olan Koordinat Müdür Ateş Tarkan ile görüşmeye gitmişti. Korcan’ın batmaktaki küçük işletmesi ve hapishaneye düşme ihtimali bu ikiliyi bir araya getirmişti. Ateş- sanın işi başından aşkın; birbiriyle bağlantılı olan birimlerin bütün haliyle ilgilenmek çor işti. Ateşi görüşmenin konusunu bildiğinden hemen konuya girmek istedi.
“Size inanamıyorum Akad sama. Şu küçük işletmeyi almak inanın bizim zararımıza. İçinde küçük ir kıymak parçası bile kalmamış kereste deposu ile ne yapmayı düşünüyorsunuz. Dahası Halı Yıkama ve Yağlama Şirketi’mizin kerestecilikle ne gibi faaliyetleri olabilir ki. Ayırca Korcan sanın borçlarını ödemekten de bahsediyorsunuz. Kusura bakmayın. Patronuma karşı haddimi aştım. Bu şirket benim için her şey ve bir adımımız için benim bin günüm ve bin uykusuz gecem geçiyor. İlerlemek, gelişmek güzel şeyler ancak günümüz işletmelerin kendi iyilikleri için küçülme politikalarını benimsediklerini görüyoruz.
Ateş, bütün hışımıyla kereste işletmesini kendi bünyelerine katılmaması gerektiğini anlatırken, patronuna büyük bir kabalık yaptığının da farkındaydı. Kendini haklı çıkartan özür dilemesinden sonra önceki kabalıklarını unutturacak -üniversitede okuduğu bülüm olan İşletme derslerinden öğrendiklerini gururla bir ifadeyle anlatmıştı.
“Haklısın Ateş-san. Ayrıca senin Erikli Halı Yıkama ve Yağlama Şirketi’yle ilgili iyi niyetlerini bildiğimden sana kızmıyorum da.
Akad’ın bu sözleri Ateş’i biraz olsun utandırmıştı. Akad’ın yerinde başka birisi olsaydı asla bu kadar hoşgörülü olmazdı.
Ateş, eve gidince 100 kez şınav, 100 kez de mekik çekeceğim diye kendini cezalandırmayı düşünüyordu.
“İyiliğimi düşündüğünüz için teşekkür ederim.” diye devam etti Akad. “ Üzerindeki şu uçuk pembe gömlekten nefret ediyorum.”
Ateş, psikolojik baskının farkındaydı. Korcan’ın ailelerine katılma meselesinin kapanmasını isteyen Ateş, konuya odaklanamadığından saatlerdir içinde bulunduğu kafeye göz attı. Akad’ın söylediklerine sadece kafayı sallayıp, akşama eve gittiğinde kendisini karşılayacak güzel eşinin hayalini kurmaya başladı.
Patronu Akad sama güçlü bir insandı. Kötü bir şey olduğunu sezecek olsaydı asla bu işe kalkışmazdı zaten.

Murat: “ Sıcak çay getirdim... Derinlere fazla dalma Muti. Boğulursun.”
Muti: “ Ha.... Ne dedin. Ben devam edeyim. Korcan öyle çalışkan değildi. Dediğim gibi çift dikişe üçüncüyü ilave edemedi.
- Çift dikiş?
- Her seneyi iki kere okumak... Lise jargonunda böyle
- Neyse ki hiç ergen olmadım.
- ?
- Çocukluğumdan direk yetişkinliğe atladım. Öyle televizyonda izlediğim gibi isyankarlık dönemim olmadı.

Derin bir sessizlik koptu. Keşke senin gibi biri olsaydım diye içinden geçirdi Muti

Murat: “Korcan’ın aramıza katılmasını istemiyorsun hala değil mi?”
Muti: “ Dün geceden beridir aynı şeyi düşünüyorum. Onun da benim gibi olmasını istemiyorum.
- Hapishaneye düşeceği söylentileri var. Ayrıca bizim halimize nolmuş. Ayıp bir şey mi yapıyoruz
Muti yanlış bir şey söylediğinin farkındaydı da o an. Üzüntülü anında Murat’ın kendisini anlamasını bekledi. Biliyordu ayıp değildi de

Murat heyecanlı bir şekilde anlatmaya devam etti : “^Ben sırf bu meslek için *KHSS’den tam puan aldım ve böyle iyi bir yere yerleştim. Sırf iyi bir malikanede iş görebilmek için gitmediğim kurs, katılmadığım seminer kalmadı. İnternetten gün be gün kurs ve seminer günlerini takip ettiğim oluyordu. Siz iflas etmiş büyük patron oğulları işimize göz koyuyorlar. Devlet kapısında torpilden sonra şimdi de burada

Muti, durumun bu olmadığını sadece iş çökertenlerin ego tatmini amaçlı böyle yaptıklarını açıklamak istese de içinden gelmedi.

*kahya ve hizmetçilik seçme sınavı

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder 22 Ksm 2011 22:45, Değiştirme: 28 Nis 2012 12:40 (Toplamda 4 kere)
Bu mesaja teşekkür edenler (3 kişi): nigma, vivi, C-Raito

C-Raito
Mangaka
Mangaka



Yaş: 24
Kayıt: 11 Oca 2011
Mesajlar: 630
Favori Anime & Manga: Death Note,Naruto,Bleach,Blood+,Hellsing,Avatar the last airbender,Fullmetal Alchemist,Togainu no Chi,Hellgirl
Cinsiyet: Kız
Nerden: Republic Cityden
Teşekkür: 285

Durumu: Çevrimdışı

Saf Arkadaşlık Konu: Yanıt: Saf Arkadaşlık Alıntıyla Cevap Gönder
ilginç... İlginç... Son derece ilginç...
Olaylar umarım bi dahaki perdede açıklığa kavuşur. Normal

İmza için Viliaine teşekkürler.
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger 22 Ksm 2011 22:58
Bu mesaja teşekkür edenler (2 kişi): nigma, Aya

Rukia
Mangaka
Mangaka



Yaş: 28
Kayıt: 15 Hzr 2011
Mesajlar: 2,947
Tanıtımlar: 2
Nerden: soul society
Teşekkür: 1886

Durumu: Çevrimdışı

Saf Arkadaşlık Konu: Yanıt: Saf Arkadaşlık Alıntıyla Cevap Gönder
Kahkaha Atıyor Kahkaha Atıyor Kahkaha Atıyor tam da kuroshitsuji ye başlıyacak günü bulmuşum Çok Mutlu
orada da uşak ffnde de uşak aya chan. Gülücük Dağıtıyor
gelelim yorumuma;gerçekten kısa yazmışsın hemen okudum Gülücük Dağıtıyor
biraz daha uzun yazmalısın bence.
konu ilginç gerçekten
ama şimdilik pek birşey anlaşılmıyor açıkçası.ilk bölüm olan bu 2 perde sadece çok kısa ve net olamayan bir karakter tanıtımı gibi olmuş
aya chan devamı hazırmış madem en kısa zamanda koy buraya.ne biliyim yarım kalmış gibi geldi bana bu bölüm.olaylar anlaşılmıyor falan...

ama imla hatası yoktu Çok Mutlu bu güzel Gülücük Dağıtıyor
devamını bekliyoruz aya chan devamını da koy da şu olaylar anlaşılsın biraz kim kimdir,konu nedir,ne oluyor falan...

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Anime Listesi 27 Ksm 2011 19:57
Bu mesaja teşekkür edenler (2 kişi): nigma, Aya

Aya
Otaku (Level 4)
Otaku (Level 4)



Kayıt: 11 Mar 2011
Mesajlar: 471
Teşekkür: 369

Durumu: Çevrimdışı

Saf Arkadaşlık Konu: Yanıt: Saf Arkadaşlık Alıntıyla Cevap Gönder
Hemen bütün bilgiyi vermeyeyim okuyucuya,azcık gizem olsun istedim Çok Mutlu
Muti'nin korktuğunu görün yeter Çok Mutlu Muti,uysal,yumuşak başlı anlamlarına geliyor onu da ekliyeyim.
Wordden yazıyorum hikayelerimi Göz Kırpıyor

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder 27 Ksm 2011 20:04
Bu mesaja teşekkür edenler (2 kişi): nigma, Rukia

C-Raito
Mangaka
Mangaka



Yaş: 24
Kayıt: 11 Oca 2011
Mesajlar: 630
Favori Anime & Manga: Death Note,Naruto,Bleach,Blood+,Hellsing,Avatar the last airbender,Fullmetal Alchemist,Togainu no Chi,Hellgirl
Cinsiyet: Kız
Nerden: Republic Cityden
Teşekkür: 285

Durumu: Çevrimdışı

Saf Arkadaşlık Konu: Yanıt: Saf Arkadaşlık Alıntıyla Cevap Gönder
"Dışarıdan bakıldığında iyi, yardımsever birisiymiş gibi gözükse de çevresini alaycı bir tavırla tehdit etmeye bayılan, ağır şakalar yapan, çatlak, herkesin ona yalvarmasından zevk alan tatlı biriydi"

kendimi gördüm Normal

İmza için Viliaine teşekkürler.
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger 27 Ksm 2011 21:31
Moody
Mangaka
Mangaka



Kayıt: 02 Ağu 2011
Mesajlar: 535
Tanıtımlar: 1
Teşekkür: 659

Durumu: Çevrimdışı

Saf Arkadaşlık Konu: Yanıt: Saf Arkadaşlık Alıntıyla Cevap Gönder
Kısa olması dışında şimdilik bi eleştirim yok Çok Mutlu Acilen devam et, ilginç bi tarzın var, ilgimi çekti. Devamını çabuk yazsan iyi edersin! ee, şey çabuk yaz lütfen Madde

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Anime Listesi 30 Ksm 2011 1:42
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): Aya

CuRSeDMaN
Otaku (Level 3)
Otaku (Level 3)



Yaş: 29
Kayıt: 04 Oca 2012
Mesajlar: 138
Favori Anime & Manga: One piece & D.gray Man
Cinsiyet: Erkek
Nerden: Şimdilik İstanbul
Teşekkür: 67

Durumu: Çevrimdışı

Saf Arkadaşlık Konu: Yanıt: Saf Arkadaşlık Alıntıyla Cevap Gönder
Tasfirleri kısa kesiyorsun baş sebebi aklında bir konu var (Güzelde bir konu, ne yalan söylim beğendim) ve çabucak aklındaki fikri vermeye çalışıyorsun çünkü yazmazsan o ilham uçar gider diye düşünüyorsun, haklısın ama bu eksiğini kapatabilirsin bana bir yayın evi çalışanı önermişti o an aklına gelen fikri teybe çek, ses kaydı yap yani. Sonra fikri işleyerek yaz tasfire önem ver daha verimli sonuç alacağına inanıyorum başarılar...

Spoiler:
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder 08 Oca 2012 2:35
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): Aya

Aya
Otaku (Level 4)
Otaku (Level 4)



Kayıt: 11 Mar 2011
Mesajlar: 471
Teşekkür: 369

Durumu: Çevrimdışı

Saf Arkadaşlık Konu: Yanıt: Saf Arkadaşlık Alıntıyla Cevap Gönder
M.Derman yazmış:
Tasfirleri kısa kesiyorsun baş sebebi aklında bir konu var (Güzelde bir konu, ne yalan söylim beğendim) ve çabucak aklındaki fikri vermeye çalışıyorsun çünkü yazmazsan o ilham uçar gider diye düşünüyorsun, haklısın ama bu eksiğini kapatabilirsin bana bir yayın evi çalışanı önermişti o an aklına gelen fikri teybe çek, ses kaydı yap yani. Sonra fikri işleyerek yaz tasfire önem ver daha verimli sonuç alacağına inanıyorum başarılar...


Önerilerin için teşekür ederim ve söylediklerini dikkate alacağım. Yayın evleriyle ilgisi olan birinin hikayemi beğenmesine sevindim


Dışarıdan bakıldığında iyi, yardımsever birisiymiş gibi gözükse de çevresini alaycı bir tavırla tehdit etmeye bayılan, ağır şakalar yapan, çatlak, herkesin ona yalvarmasından zevk alan tatlı biriydi"

Betimlemelere bi başladım mı sonunu tam getiremiyorum. C-Raito'nun kendine benzettiği yazımda biraz kopukluk,tuhaflık var gibi.
3.cü kısmı da yayınlayacaktım ama çok kısaydı. Uzatmaya da azcık erindim. Paylaşmadım bu yüzden. Önce elde yaz sonra da wordden yaz azcık yazmaya da eriniyorum ama hikayem için çok güzel fikirlerim var. Hayranlarım azcık bekleticeğim sizi :p
FF'min ismini de değiştiriceğim

"Erik Halı Yıkama ve Yağlama Şirketleri Zinciri" aklıma geldikçe gülüyorum. ahahahah. Yazarken çok eğleniyorum onu da söyliyeyim.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder 12 Şub 2012 20:11
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): nigma

vivi
Mangaka
Mangaka



Yaş: 30
Kayıt: 06 Tem 2010
Mesajlar: 3,162
Tanıtımlar: 6
Teşekkür: 4641

Durumu: Çevrimdışı

Saf Arkadaşlık Konu: Yanıt: Saf Arkadaşlık Alıntıyla Cevap Gönder
vayy ilginçmiş Çok Mutlu isimler falan da ilginç aklımda kalaması biraz zor olacak ama seri seri bölüm yayınlarsam hemen alışırım Kahkaha Atıyor
betimlemeleri falan güzel bence okuyunca akıyor..
kolay gelsin Çok Mutlu

"ilk önce kalbin kırılır, sonra çürümeye başlarsın... (C.S.)"


En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et Anime Listesi 03 Mar 2012 20:10
Bu mesaja teşekkür edenler (2 kişi): nigma, Aya

Aya
Otaku (Level 4)
Otaku (Level 4)



Kayıt: 11 Mar 2011
Mesajlar: 471
Teşekkür: 369

Durumu: Çevrimdışı

Saf Arkadaşlık Konu: Yanıt: Saf Arkadaşlık Alıntıyla Cevap Gönder
Spoiler:
Aya yazmış:
M.Derman yazmış:
Tasfirleri kısa kesiyorsun baş sebebi aklında bir konu var (Güzelde bir konu, ne yalan söylim beğendim) ve çabucak aklındaki fikri vermeye çalışıyorsun çünkü yazmazsan o ilham uçar gider diye düşünüyorsun, haklısın ama bu eksiğini kapatabilirsin bana bir yayın evi çalışanı önermişti o an aklına gelen fikri teybe çek, ses kaydı yap yani. Sonra fikri işleyerek yaz tasfire önem ver daha verimli sonuç alacağına inanıyorum başarılar...


Önerilerin için teşekür ederim ve söylediklerini dikkate alacağım. Yayın evleriyle ilgisi olan birinin hikayemi beğenmesine sevindim



Yuh eskiden biz birbirimize nasıl da kibar davranıyormuşuz. Şimdi bu yazdıklarımı okuyunca bir gülesim geldi Kahkaha Atıyor

Yeni bölüm eklenmiştir^^ Part kısımlarını kaldırdım
Umarım beğenirsiniz ^^

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder 28 Nis 2012 12:38
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): nigma

 
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder Sayfaya git: 1, 2, Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa) [ 15 mesaj ]
Geçiş Yap:   

 
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız