X-men Animated Series
Anime Manga Forum -> Müzik, Sinema, TV ve Kitap -> Çizgi Roman & Çizgi Dizi
 
Yazar
Mesaj
NekoBetsy
Otaku (Level 4)
Otaku (Level 4)

Avatar

Yaş: 25
Kayıt: 09 Eyl 2020
Mesajlar: 283
Favori Anime & Manga: Naruto-Naruto Shippuden Attackon Titan Neon Genesis Evangelion
Teşekkür: 195

Durumu: Çevrimdışı

Avatar
NekoBetsy
Otaku (Level 4)
X-men Animated Series Konu: X-men Animated Series
Alıntıyla Cevap Gönder
X-Men, bir Amerikan televizyon çizgi dizisidir. Birleşik Devletler'de 31 Ekim 1992'de Fox Network'e ait Fox Kids kanalında cumartesi sabahı kuşağında yayınlanmaya başlamıştır.

X-Men, Marvel Comics'in X-Men'in çizgi dizi olan gösterimindeki ikinci girişimidir. Bundan önce 1989 ve 1992 arasında birçok kez yayınlanan ve yetersiz kabul edilen yarım saatlik deneme yayınıyla "X-Men: Pryde of the X-Men" gösterimdeydi. X-Men'in popülerliği ve başarısı 1990'ların popüler çizgi romanlarının çizgi filme uyarlamalarının başlamasını sağladı.

Çizgi romanların televizyona uyarlanmasında en iyilerden biri olarak geniş açıda göz önüne alındı; en iyi TV çizgi dizilerinden birisi olan Batman: The Animated Series ile kalite açısından sık sık kıyaslanırdı. İlk döneminde X-Men cumartesi sabahı çizgi filmi olarak çok yüksek derece aldı ve çizgi romanı sayesinde farklı hikâye örgüsünü tanımlamada çok ciddi övgüler aldı.

Dizi hâlen IMDB'de ve TV.com'da 8.9/10 'luk bir skora sahiptir.

2009'da IGN En İyi 100 listesinde tüm zamanların en mükemmel çizgi dizisi olarak X-Men'i 13. sıraya yerleştirdi.X-men'in çizgi romanı veya 90'larda çıkmış olan çizgi dizisi hakkında neler düşünüyorsunuz? Şahsen ben bayılıyorum. Çocukluğumdan beri izlediğim bir çizgi dizidir. Eminim aranızda çocukluğundan bu yapımı izlemiş olanlar da vardır.

Şu sıralar X-men'e sardığım için bu başlığın altına böyle bir konu açmak istedim. Kesinlikle göz ardı edilmemesi gereken bir yapım olduğunu düşünüyorum.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
12 Eyl 2020 16:07
 
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder  
1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [ 1 mesaj ]  

 
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız