Aguri(Naruto Fan Fiction)
Anime Manga Forum -> Fan Fiction
 
Yazar
Mesaj
BlindWarrior
Otaku (Level 4)
Otaku (Level 4)Kayıt: 10 Ksm 2011
Mesajlar: 266
Favori Anime & Manga: Naruto Ergo Proxy Samurai 7 Avatar
Teşekkür: 56

Durumu: Çevrimdışı

BlindWarrior
Otaku (Level 4)
Aguri(Naruto Fan Fiction) Konu: Aguri(Naruto Fan Fiction)
Alıntıyla Cevap Gönder
SPOİLER YİYEBİLİRSİNİZ SONUÇTA NARUTO SERİSİNİN DEVAMI AMAÇLI YAZDIM

TANITIM-


İlk öncelikle şunu belirteyim, bu Fan Fiction'u kapsamlı düşünmedim o yüzden nitekim açıklarım ve mantıksızlıklarım olacaktır. Fakat güzel bir fikir gibi geldi ve biçimlendirebileceğim kadar biçimlendirip sizlere sunuyorum. Ayrıca şunuda belirtmek istiyorum ki isim seçme konusunda berbatım, isim konusunda her türlü tavsiyeyede açığım Gülücük Dağıtıyor, anlatım bozukluklarım olabilir ve betimleme konusunda berbat olduğum için betimlemeyi basit bir şekilde yapacağım şiirsel ve süslü bir biçimde değil yani roman okuyormuş havası yaşamayacaksınız.Ve geçmişi gerçekten özenerek yazmadım siz mantığını anlayın yeter. Bu sadece Fan Fiction'ımın tanıtımı.

Pekala Naruto serisinin nasıl bittiği hakkındaki kurguma geçelim(fazla detaylı düşünmedim) Naruto 20 li yaşlarında Hokage olmuştur ve NaruHina olayıda gerçekleşmiştir. Sasuke ise Naruto 16 yaşındayken(yani Shippuuden) karanlığa boğulduğuna ikna olmuş ve Naruto'yu korumak için savaşta ölmüştür. Naruto Hokage olmadan önce 4 yıllık süreç içinde yani 16-20 yaşları arasında Konohamaru'ya bildiği herşeyi öğretmek için bir yolculuğa çıkmıştır. Konohamaru'nun Kuchiyose'side Myoboku Diyarındakilerle kan bağı olmuştur ve Sage Mode'ıda orada öğrenmiştir. Konohamaru tıpkı Naruto'nun Kyuubi'siz hali gibi olmuştur, nitekim kendine has güçlü jutsularda geliştirmiştir. 6.Ninja Savaşı başladığındaysa Naruto köyü korumak adına ölür fakat Konoha Naruto'nun bütün çabalarına rağmen büyük kayıplar vermiştir bu savaşta. Yine de Naruto olmasaydı bütün köy yok olacaktı ayrıca Naruto ülkeler arası barışı sağlamış, Orochimaru'nun çok tehlikeli bir projesini önlemiş,nitekim 2.sınıf insan yaratan yönetim açıklıklarını kapatmak adına yasalar getirmiş(örneğin Hyuuga Clanı'nın saçma geleneğini ortadan kaldırmak gibi), birsürü yasak jutsu'nun mührünü arttırmış, Jinchuurikilerin dışlanmaması için ve içlerindeki güçleri ister istemez kötüye kullanmamaları için Jinchuurikilere özel bir eğitim ve mühür methodu geliştirmiş ve bütün ülkelerede bu methodu yaymıştır. Ve Madara'nında gözü dönmüşlüğüne bir son verip onu yok eden kişide Naruto'dur.


Şimdi kim ve ya nedir bu Aguri? Çoğunuzun tahmini doğru Naruto ve Hinata'nın oğludur. Naruto ölmeden önce içindeki Kyuubi'yi Aguri'ye falan aktarmamıştır köye saldıran güç Naruto öldükten sonra Kyuubi'yi çalmıştır. Aguri Hyuuga Kekkei Genkailerine sahiptir ve Uzumaki çakrasına. Aguri henüz 1 yaşındayken olmuştur bu savaş. Ve savaşta ölenleri saymayayımda ölmeyenleri sayayım bu daha kolay olur. Konohamaru, Shikamaru, Neji, Kakashidir. Geri kalan aklınızda ne kadar çok isim varsa savaşta hayatını kaybetmiştir. Konohamaru Hokage'dir ayrıca. Sarutobi Asuma(yani büyük Asuma'nın oğlu) ise 16 yaşında ve Jounindir. Hiçbir zaman Genin takımında yer almamıştır Shikamaru tarafından özel eğitilmiştir ve akademiyi 1.likle bitirmiş, Chuunin sınavlarına Genin takımı olmadan girip Chuunin Sınavlarındada en başarılısı olmuştur. Düşünürken tıpkı Shikamaru gibi ellerini elips yapar. Shikamaru kadar olmasada bir hayli zekidir. 16 yaşındadır ve Jounindir, ayrıca sadece C ve D sınıfı görev yapmıştır. Hiç B, A ve ya S sınıf göreve katılmamış, Chuunin sınavları dışında ciddi savaşı olmamıştır. Aguri akademiden öncede Hyuuga reisi Neji tarafındanda eğitim görmüştür.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
29 Ekm 2012 14:11
RPGer
Mangaka
MangakaYaş: 37
Kayıt: 15 Eyl 2012
Mesajlar: 523
Favori Anime & Manga: Kenshin, Gintama, Bleach
Cinsiyet: Kız
Teşekkür: 263

Durumu: Çevrimdışı

RPGer
Mangaka
Aguri(Naruto Fan Fiction) Konu: Yanıt: Aguri(Naruto Fan Fiction)
Alıntıyla Cevap Gönder
Güzel olmuş, Naruto'nun bir oğlu olduğunu düşünemiyorum Dil Çıkartıyor Sasuke'nin ise Naruto için canını feda edeceğini hiç mi hiç düşünemiyorum. Tabii sonuçta bu bir kurgu ve ilginç olmuş, devamını bekliyoruz heyecanla Çok Mutlu

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et  
29 Ekm 2012 16:36
Crazy Cat Lady
Mangaka
MangakaYaş: 26
Kayıt: 10 Eyl 2012
Mesajlar: 729
Teşekkür: 537

Durumu: Çevrimdışı

Crazy Cat Lady
Mangaka
Aguri(Naruto Fan Fiction) Konu: Yanıt: Aguri(Naruto Fan Fiction)
Alıntıyla Cevap Gönder
Hadi Hadi Hadi!

<font color="#01DFA5">2015 Manga Tr Renkli Nick Savaşları</font>

Şekilde görüldüğü üzere renkli yazmaya çalıştım ama olmadı. Çok üzücü. Nasıl renkli yazı yazacağımıza dair de yardım konusu açmalıyız bence. HTML kapalı diyor ama nasıl açabiliriz ki onu? İşte öyle her neyse.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
31 Ekm 2012 18:41
Şeyh Pir
Mangaka
MangakaKayıt: 24 Ekm 2010
Mesajlar: 1,645
Favori Anime & Manga: Anime:FMA.Manga:FMA.
Nerden: Homunculus ini.
Teşekkür: 1046

Durumu: Çevrimdışı

Şeyh Pir
Mangaka
Aguri(Naruto Fan Fiction) Konu: Yanıt: Aguri(Naruto Fan Fiction)
Alıntıyla Cevap Gönder
Konu gerçekten güzel olmuş. Devam. u__uEn Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Anime Listesi  
31 Ekm 2012 18:59
 
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder  
1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [ 4 mesaj ]  

 
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız