Aşk Karşılık Beklemez...
Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3, Sonraki

Anime Manga Forum -> Fan Fiction
 
Yazar
Mesaj
Desdemona
Reis-i CumhurYaş: 27
Kayıt: 20 Tem 2011
Mesajlar: 1,319
Tanıtımlar: 13
Favori Anime & Manga: FMA & 20th Century Boys, Nijigahara Holograph, Watashitachi no Shiawase na Jikan.
Nerden: SAMCRO
Teşekkür: 2352

Durumu: Çevrimdışı

Desdemona
Reis-i Cumhur
Aşk Karşılık Beklemez... Konu: Yanıt: Aşk Karşılık Beklemez...
Alıntıyla Cevap Gönder
"Klasik başlamışsın."dan kastım, kızla çocuğun birbirini sevmemesi (ya da hoşlanıp bunu kendilerine bile itiraf edememeleri diyelim) ama sonradan -muhtemelen- işlerin değişeceğiydi. Yani aslında olumsuz bir şey söylemek istememiştim.(: Geç koyacak da olsan, yeni bölümü bekliyorum. Umarım hikaye yarım kalmaz; çünkü cidden beğendim.

müzik, her daim.
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et Anime Listesi  
02 Oca 2012 5:31
butterflyauthor
Otaku (Level 1)
Otaku (Level 1)Yaş: 26
Kayıt: 15 Oca 2011
Mesajlar: 32
Cinsiyet: Kız
Teşekkür: 22

Durumu: Çevrimdışı

butterflyauthor
Otaku (Level 1)
Aşk Karşılık Beklemez... Konu: Yanıt: Aşk Karşılık Beklemez...
Alıntıyla Cevap Gönder
beğendiğin için teşekkür ederim bende sizin için belimi ağrıtıp yeni bölümü yazdım Çok Mutlu umarım bunu da beğenirsiniz gözünüze çarpan bir olumsuzluk olursa yazın düzeltmeye çalışırım Gülücük Dağıtıyor

4.Ona Yumruk Atmalıydım
Taksiye bindiğim anda o kadar çok rahatlamıştım ki akmasın diye tuttuğum gözyaşlarım sel gibi akmaya başlamıştı. Hıçkırıklarımın arasında evin adresini verdikten sonra taksi ilerlerken pencereden yaşlı gözlerimle etrafı incelemeye başladım. Ne kadarda aptaldım. Kendini beğenmiş bir züppeden daha iyisini bekleyemezdim zaten. “Sen kim olduğunu sanıyorsun şımarık velet.” Sadece sıktığı kolum değil duyduğu sözler karşısında kulaklarımda sızlıyordu. Bir anlık sorumluluğun verdiği yükle haksız yere öyle bir şey söylemiştim. Ama böyle bir öfkeyi hak etmiyordum. Onu asla affetmeyecektim. Saren Sezgin bir söz verdimi tutardı. Aileme onlar için her şeyi yapacağıma dair söz vermiştim, babamın işleri biraz çalkantıya girdiğinde düzeltmek için elimden geleni yapacağıma dair söz vermiştim, bu önemli teklif geldiğinde bu iki sözü tutabilmek için evlenme sözü vermiştim ve hepsini yapmıştım. Şimdi ise bu kaba ve kendini bilmez adamı kendine getirmek için söz vermiştim kendi kendime.
Evime yaklaşırken hıçkırıklarımı dindirip gözyaşlarımı temizledim. Makyajımın üzerinden geçerek ağlamamın belli olmaması için uğraştım.
Kendimi hala aptal gibi hissediyordum. Bunun hep kolay olacağını, hiçbir şeyi değiştirmeyeceğini kendime tekrarlamış durmuştum. Ama şuan bu sözleri birinden duysam ona iyi bir yumruk geçirirdim. Belki de o zaman da öyle yapmalıydım. Üzgün yüzümü ve dolu gözlerimi fark etmeden ya da fark etmek istemeden bağırmış ve öfkesini kusmuştu. O bana öyle öfkeyle bakarken suratının ortasına yumruk atmalıydım belki de. Gözümde canlanan bu hayal biraz olsun rahatlamamı sağlamıştı. Araba evin önünde durunca taksiciye parasını verip arabadan indim. Duruşumu düzelterek yüzüme yalan bir gülümseme yapıştırdım.
Kapıyı çalmamdan bir-iki dakika sonra en sevdiğim yardımcımız Canan kapıyı açmıştı. O da benim gibi 20 yaşındaydı. Kollarımı açıp ona sarıldım. Hiç kardeşim olmadığından onu kardeş gibi görüyordum. Annemlerle selamlaştıktan sonra olan biteni ona anlatacaktım.
“Ah, Canan! Seni şimdiden çok özledim. Annem ve babamı da öyle. Seni bile kolay olacak diye avuturken şu halime bak. Başlamadan bitseydi keşke diyorum.”
“Neden? Ne oldu? Sana bir şey mi yaptı ya da söyledi?”
“Kavga ettik. Daha buraya gelmeden biraz önce. Budala herifin bana söylediklerini bir duysan. Annemle babamı da göreyim sana her şeyi anlatacağım.”
“Tamam. Gel de gidelim.”
Salonda oturmuş derin bir sohbete dalmış olan annemle babam beni görünce önce çok şaşırdılar ama sonra bu şaşkınlığı gizleyerek sevinçlerini gösterdiler. İkisine de sarılıp öptükten sonra Cananla birlikte odama giderek yatağa oturduk ve ona dün akşamdan buraya gelene kadar olan her şeyi anlattım. Konuşmam bitince yüzü öyle bir hal almıştı ki şuan sinirli ve üzgün olmasam gülebilirdim. Her zaman ki gibi Canan benim tarafımdaydı ve benim haklı olduğumu biliyordu.
“Sana ‘şımarık velet’ mi dedi?” Canan’da benim gibi oraya takılmıştı. “Ama sen şımarık değilsin ki hem 20 yaşındasın nasıl velet olabilirsin ki. Bu moruk kaç yaşındaymış?” Onun konuşması beni her zaman mutlu ederdi ve güldürürdü. Ne zaman moralim kötü olsa Cananla konuşurdum.
“26 ama sorsan kendini 46 hissediyordur.”
“Kaç yaşında gösteriyor?”
“Ben burada bu adama olan nefretimden bahsediyorum sen neden bahsediyorsun. Taş çatlasa 20 gösteriyor. Ama herkes dışı kadar güzel olmuyor.”
İkimizde kahkahalarla gülmeye başladık. Yine moralimin bozuk olduğu bir anımda beni güldürmeyi başarmıştı. Susup tekrar kaşlarımı çatarak karşımdaki kapıya baktım.
“Bu akşam babasının evine yemeğe gidiyormuşuz. Yine onun suratını görmek zorundayım. Ama babama söyleyeceğim yemekten sonra tekrar buraya geleceğim ve bir süre burada kalacağım.”
Konuşarak ve akşam için elbise seçerek zamanımızın büyük çoğunluğunu harcamıştık ve hava çoktan kararmıştı. Canan’ın zevkine güvenerek onun seçtiği elbiseyi giymiş aynanın karşısında onun saçıma şekil verişini izliyordum. Saçımı tarayıp tepemde derli toplu bir topuz yaptıktan sonra beni ayağa kaldırıp baştan aşağı süzdü.
“Her zaman ki gibi olmuşsun.”
“Kötü mü?”
“Mükemmel.”
“Teşekkür ederim. Beni şımartıyorsun. Bazılarını haklı çıkarmak istemeyiz değil mi?”
İkimizde güldük. Sonra Canan’ın simsiyah gözleri değişik bir parıltıyla aydınlandı. Siyah saçlarını geriye attı ve salına salına yanıma geldi. Fısıldayarak konuşuyordu. Sanki söylediklerini başkalarından çok benden ya da kendinden saklıyordu.
“Bence sen bu adama aşık olacaksın.”
Şaşkınlıkla ona baktım. Sonra söylediklerinin hoşuma gitmediğini belli etmek için kaşlarımı çattım ama o sadece omuzlarını silkmekle yetinmişti. Ona sırtımı dönüp pencereden dışarıyı seyrederken geri kalan saatlerin nasıl geçeceğini düşünüyordum. Öyle ki kalan son birkaç saat ölüm gibiydi. Bir türlü gelmek geçmek bilmiyordu. Umarım akşam yemeğinde de böyle olmazdı. Başladığı gibi biterdi de bende kurtulurdum belki. Eğer şanslıysam o yemeğe bile gelmezdi ama gelmemek için bir sebebi yoktu.
Başımı çevirip odanın içinde Canan’ı aradım ama o daha yeni odaya giriyordu. Ben düşüncelere dalmışken onun çıkmış olduğunu fark etmemiştim. Bana bakıp gülümseyerek yanıma geldi.
“Saat 7 oldu. Daha ne bekliyorsun. Annenle baban seni çağırıyor.”
“O kadar çabuk mu? Ben de zamanın yavaş geçtiğini zannediyordum. Gitme zamanı geldi.”
Hızla ayağa kalkıp Canan’ın koluna girerek onunla birlikte aşağıya indim. Annemle babam ayakkabılarını giymiş yardımcımızın onlara tuttuğu ceketlerini giyiyorlardı. Annem beni görünce adeta gözleri ışıldadı.
“Çok güzel olmuşsun Saren.”
“Teşekkür ederim anne.”
Hızla yanıma gelerek elbisemin omuzlarını ve belindeki saten kuşağı düzeltti. Bende uzun, geniş kollarını ve dizlerimde biten dantel işlemeli eteğini düzelttim. Beyaz, sade bir elbiseydi bu sadece ama herkes çok güzel olduğumu söylüyorsa öyleyimdir.
Dışarıda bizi bekleyen arabanın kapısını tutan şoförün yanına gelince durduk. Her zaman ki gibi babam ön koltuğa, annemle ben de arka koltuğa oturduk.
Şoför arabayı çalıştırıp hareket ettirince sabah ki gerginliğim tekrar ayaklanmıştı. Orada kavga etmek istemiyordum ama onu görünce kendimi tutamamaktan korkuyordum. Ben akıllı ve iradeliydim. İçimdeki sesi susturabilir ve de onu dinlemeyebilirdim. Bağırıp çağırarak kendimi güçsüz gösterirdim. Bu yüzden tek yapmam gereken susmak, anlayışlı olmak ve ona vicdan azabı çektirmek. Tabi öyle bir şeye sahipse.
Şoför uzanıp arabanın kapısını açınca oraya vardığımızın daha yeni farkına vardım. Arabadan inip annemin koluna girdim ve onlar villanın kapısına giderken ben de onlara ayak uydurdum. Kapıyı genç, temiz üniformalı hizmetçi kız açıp bize salona kadar eşlik etmişti. Salona girer girmez hemen etrafı incelemeye başladım. Buraya ilk defa geliyordum ama bu zevkli döşenmiş salon beni şaşırtmamıştı. Zaten ben salonu incelemiyordum İlker’i arıyordum ama yoktu. Annem, benim odanın içinde İlker’i arayan gözlerimi fark etmiş olmalıydı ki hemen Senay Hanım’a İlker’i sormuştu.
“Yok, daha gelmedi. Geç gelmek huyu değildir aslında. Aramadı ama büyük ihtimalle birazdan burada olur. Sen niye onunla değilsin Saren?”
Ne diyeceğimi bilemedim. Soru aniden yöneltilince şaşırmıştım. Kavga ettiğimizi söyleyemezdim. Daha kendi anne babama söylememiştim.
“Halletmesi gereken küçük bir işi olduğu için gitti. Bende annemlere geldim. Bana onlarla buraya gelirsin demişti.”
“Ha… ha… Bu çocuk tam bir işkolik. Onu dosyalarından ayırmak çok zor.”
Annemle birlikte güldüler. Sonra onlar ederlerken onları dinleyerek zamanın geçmesini bekledim. İlker’i bekliyorduk. Neden bekliyorduk anlamıyordum. Gelmek istemiyorsa zorlamanın alemi yoktu ya.
Bir saat kadar bir süre bekledikten sonra artık beklemeyip yemeğe başlamaya karar verdiler. Bende onlara uyup sıkıntıdan ölmek yerine ayağa kalkıp yemek masasına geçtim. Sonunda açlığımı dindirebilecektim. Sandalyeyi oturmak için çektiğimde ayak sesleri duyup hemen salonun girişine baktım. Birkaç saniye sonra İlker kapının önündeydi. Onun umursamaz bakışlarıyla benim uykulu bakışlarım birleşince ikimizde kaşlarımızı çattık. Hızlı adımlarla yemek masasına yaklaşıp benim dışımda herkese gülümsedi.
“Size haber vermediğim için suçluyum. Önemli bir işim çıktı onunla ilgilendim.”
“Asıl seni beklediğimiz için biz suçluyuz.” Aslında çok kısık sesle konuştuğumu düşünmüştüm. Ama kaşları çatık İlker ve herkesin bana baktığını göz önünde bulundurursak herkes beni duymuştu. Kendimi tutamamıştım ama bu kaybettiğim anlamına gelmezdi.


En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
07 Oca 2012 23:33
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): Desdemona

Desdemona
Reis-i CumhurYaş: 27
Kayıt: 20 Tem 2011
Mesajlar: 1,319
Tanıtımlar: 13
Favori Anime & Manga: FMA & 20th Century Boys, Nijigahara Holograph, Watashitachi no Shiawase na Jikan.
Nerden: SAMCRO
Teşekkür: 2352

Durumu: Çevrimdışı

Desdemona
Reis-i Cumhur
Aşk Karşılık Beklemez... Konu: Yanıt: Aşk Karşılık Beklemez...
Alıntıyla Cevap Gönder
Güzel bölümdü. Çok fazla olay olmamasına rağmen akıcı yazmayı başarabilmişsin. Ayrıca ikili diyaloglarını sevdiğimi de bir kez daha söyleyesim geldi. Tek takip ettiğim ff'in yarım kalmasını istemem, umarım sonuna kadar yazarsın. Eline sağlık.(:

müzik, her daim.
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et Anime Listesi  
07 Oca 2012 23:53
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): butterflyauthor

CuRSeDMaN
Otaku (Level 3)
Otaku (Level 3)Yaş: 29
Kayıt: 04 Oca 2012
Mesajlar: 138
Favori Anime & Manga: One piece & D.gray Man
Cinsiyet: Erkek
Nerden: Şimdilik İstanbul
Teşekkür: 67

Durumu: Çevrimdışı

CuRSeDMaN
Otaku (Level 3)
Aşk Karşılık Beklemez... Konu: Yanıt: Aşk Karşılık Beklemez...
Alıntıyla Cevap Gönder
İlk sayfaya düşen konu benim kitabı elimden bırakmama sebep olurdu ama iyiki devam etmişim dedirtiyor. Tasfir ederken oldukça güzel detaya girmişsin ne gereksiz derecesinde fazla nede kafada soru işareti bırakacak kadar az, kendine has güzel detaylar vermişsin. Oldukça fazla kitap okuyorum sanırım tam anlamıyla benim ilgi alanıma giren bir konu değil belki ama gayet hoş bir kalemin var. Oğlan biraz eksik bence ki buda kitapla ilgili planlarını ortaya koyuyor, duygusal olsun istiyorsun ama oğlanda çok önemli, çocuk ihanete uğramış ardından evlendirilmiş ya acaip sinirli yada acaip hayata küsmüş olması beklenir, sen ''ailesine sinirli olsada içine atmak zorunda kaldı'' tarzında gibi bir konu kullanmıştın sanırım, yani çocuk sinirli, genelde sinirini kızdan çıkartırdı fekat kıza oldukça sıradan davranıyor ayrıca kızında evlenmeye niyeti olmadığını düşünürsek düğün gecesi kızın kendini korumak için acaip baskın bir tavır sergilemesi gerekirdi, çünkü Türk kültürü işlemişsin yazında, Bizim burda kız kendini dominant göstermeye çalışırdı çünkü çocuğun evliliğe niyeti olmadığını biliyor dahi olsa ona el sürmeyeceğinden emin olmalıydı, ve son olarak çocuğun o gece zararsız olmasına epeyce şaşırmalıydı ama ikiside zaten böyle anlaşmıştık edasıyla yatıp uyudular ouuuuuf ne uzun yazdım Çok Mutlu kusra bakma ya yazını beğenip devamını istemesem bu kadar detaya girmezdim yazmayı bırakma Çok Mutlu

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
08 Oca 2012 0:04
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): butterflyauthor

-erzascarlet-
Grafik UstasıYaş: 22
Kayıt: 16 Nis 2011
Mesajlar: 1,606
Teşekkür: 1797

Durumu: Çevrimdışı

-erzascarlet-
Grafik Ustası
Aşk Karşılık Beklemez... Konu: Yanıt: Aşk Karşılık Beklemez...
Alıntıyla Cevap Gönder
Süper süper devam et çook hoşuma gitti ilk defa bu karar uzun bi ff okurken sıkılmıyorum gerçekten çok güzel olmuş ilk başta adından dolatı pek hoşuma gitmedi fakat sonradan bayıldım Çok Mutlu Hayranlık Besliyor

Bir sonraki bölümü sabırsızlıkla bekliyorum Hayranlık Besliyor


En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
08 Oca 2012 0:10
butterflyauthor
Otaku (Level 1)
Otaku (Level 1)Yaş: 26
Kayıt: 15 Oca 2011
Mesajlar: 32
Cinsiyet: Kız
Teşekkür: 22

Durumu: Çevrimdışı

butterflyauthor
Otaku (Level 1)
Aşk Karşılık Beklemez... Konu: Yanıt: Aşk Karşılık Beklemez...
Alıntıyla Cevap Gönder
teşekkür ederim beğendiğiniz için Gülücük Dağıtıyor

yorum yazdığınız içinde teşekkür ederim.

çocuk duygusal açıdan bence de biraz eksik ama konuyu devam ettirirken onun duygularına pek fazla yer veremiyorum ve bazen ne yazacağımı bile bilemiyorum bunu ilk yazdığım halinde çocuk fazla dengesiz ve değişkendi ben buna bile şükrediyorum bide ihanete uğradığı için hayata küsmüş ve artık biraz umursamaz olmuş ve bunu daha sonraya yazmıştım ama çocuk zorla evlendirilmemiş nasıl olsa aşk evliliği yapmayacağım deyip mantık evliliğini kendi kabul etmiş o yüzden evliliği de pek takmıyo aslında yani öyle yazmaya çalışıyorum aslında Gülücük Dağıtıyor ama düğün gecesi için yazdığımın yeterli olduğunu düşünüyordum demek ki yeterli değilmiş (kız cidden fazla mı geniş duruyo orda yani hiç mi takmıyo gibi duruyo???)

iyi ki de uzun yazmış ve bana olması gerekenleri hatırlatmışsın tekrar teşekkür ederim M.Derman Gülücük Dağıtıyor

Desdemona yazmış:
Güzel bölümdü. Çok fazla olay olmamasına rağmen akıcı yazmayı başarabilmişsin. Ayrıca ikili diyaloglarını sevdiğimi de bir kez daha söyleyesim geldi. Tek takip ettiğim ff'in yarım kalmasını istemem, umarım sonuna kadar yazarsın. Eline sağlık.(:


akıcı bulduğun ve diyaloglarımı sevdiğin için tekrar teşekkür ederim ve takip ettiğin tek ff olmak beni çok sevindirdi. Hayranlık Besliyor

-erzascarlet- yazmış:
Süper süper devam et çook hoşuma gitti ilk defa bu karar uzun bi ff okurken sıkılmıyorum gerçekten çok güzel olmuş ilk başta adından dolatı pek hoşuma gitmedi fakat sonradan bayıldım Çok Mutlu Hayranlık Besliyor

Bir sonraki bölümü sabırsızlıkla bekliyorum Hayranlık Besliyor


yazdığım ff'ın seni sıkmadığına sevindim. aslında adı benimde pek hoşuma gitmedi ama buna bir isim koymamıştım ve bu birden aklıma geldi bende ziyan olmasın dedim ve isim olarak bunu kullandım. Dil Çıkartıyor Çok Mutlu

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
08 Oca 2012 0:36
CuRSeDMaN
Otaku (Level 3)
Otaku (Level 3)Yaş: 29
Kayıt: 04 Oca 2012
Mesajlar: 138
Favori Anime & Manga: One piece & D.gray Man
Cinsiyet: Erkek
Nerden: Şimdilik İstanbul
Teşekkür: 67

Durumu: Çevrimdışı

CuRSeDMaN
Otaku (Level 3)
Aşk Karşılık Beklemez... Konu: Yanıt: Aşk Karşılık Beklemez...
Alıntıyla Cevap Gönder
Ya orda Türk kültürünü baz almışsın demekle onu kast etmiştim pek iyi cümle kuramam gerçekten Çok Mutlu yurt dışında geçseydi olay yazdıkların yeterli ve normaldi ama olay Türkiye de geçiyor yani kızın kendini onu hiç tanımayan birine ispat etmesi gerekir çünkü o herifle evleniyor Çok Mutlu ayrıca kadına karşı baskıcı tavırlarla yaşıyoruz genellikle, burda kızlar kendini komik duruma düşürüp bunun hakkında gülemez bile kolay kolay, çünkü olan baskınlıklarını kaybedeceklerinden korkarlar, o az buluşmalarda bile ben senden nefret ediyorum tarzında bir tavır sergilerdi bence, amaç yavaştan çocuğu başına geleceğe hazırlamak Çok Mutlu ama çok zorla evlendirildiğini düşünüp ilk başta şikayet edemedi diyelim o gece epey baskı kurardı, halbuki uyumuş bile tanımadığı adamın yanında Çok Mutlu çocuğun psikolojisi yavaş yavaş renk veriyor zaten ama ilk başları boş Gülücük Dağıtıyor şimdi olay ilgisini çekiyor anlaşılan ve ihanete uğradığından beri hayatındaki tek renk evli olduğu insan, hoşuna gitmeside kızdan hoşlandı mesela. Uzun eleştiri gördüm tarzı bir şikayet gelmediği için teşekkür ederim Çok Mutlu

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
08 Oca 2012 0:55
butterflyauthor
Otaku (Level 1)
Otaku (Level 1)Yaş: 26
Kayıt: 15 Oca 2011
Mesajlar: 32
Cinsiyet: Kız
Teşekkür: 22

Durumu: Çevrimdışı

butterflyauthor
Otaku (Level 1)
Aşk Karşılık Beklemez... Konu: Yanıt: Aşk Karşılık Beklemez...
Alıntıyla Cevap Gönder
kendini onu hiç tanımayan birine ispat etmesi gerekir derken neyi ispat etmesi gerekirdi tam anlamadım ????

aslında yorumunu biraz daha açabilir misin ben tam olarak anlayamadım kusuruma bakma Şaşırmış Durumda

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
08 Oca 2012 1:12
CuRSeDMaN
Otaku (Level 3)
Otaku (Level 3)Yaş: 29
Kayıt: 04 Oca 2012
Mesajlar: 138
Favori Anime & Manga: One piece & D.gray Man
Cinsiyet: Erkek
Nerden: Şimdilik İstanbul
Teşekkür: 67

Durumu: Çevrimdışı

CuRSeDMaN
Otaku (Level 3)
Aşk Karşılık Beklemez... Konu: Yanıt: Aşk Karşılık Beklemez...
Alıntıyla Cevap Gönder
Yok yok sorun sende değil üşendim tam yazmaya sanırım bilinçli yaptığım birşey değil Çok Mutlu
İspat etmesi gerekir derken ağırlığını koyması gerekirdi ''bak yeğen benle evleniyorsun amaaaa elinin elime deymesini bırak bunu düşündüğün an, ağzını yırtarım'' ı tavırlarında göstermeliydi yane Çok Mutlu çünkü karşı tarafı tanımıyor işini garantiye almalıydı dünyada binbir çeşit manyak var ayrıca oğlanı ailesi seçti diye önceden gelen bir önyargı olduğunu da varsayarsak kesin tavır koyardı, anlatabildimmi ki ya Çok Mutlu


Spoiler:
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
08 Oca 2012 1:21
-erzascarlet-
Grafik UstasıYaş: 22
Kayıt: 16 Nis 2011
Mesajlar: 1,606
Teşekkür: 1797

Durumu: Çevrimdışı

-erzascarlet-
Grafik Ustası
Aşk Karşılık Beklemez... Konu: Yanıt: Aşk Karşılık Beklemez...
Alıntıyla Cevap Gönder
Yeni bölümmmm Üzgün ya da Ağlıyor


En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
15 Oca 2012 17:38
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): Desdemona

 
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3, Sonraki
2. sayfa (Toplam 3 sayfa) [ 29 mesaj ]  

 
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız