Cowboy Bebop Alternatif Son
Anime Manga Forum -> Fan Fiction
 
Yazar
Mesaj
NekoBetsy
Otaku (Level 4)
Otaku (Level 4)

Avatar

Yaş: 25
Kayıt: 09 Eyl 2020
Mesajlar: 283
Favori Anime & Manga: Naruto-Naruto Shippuden Attackon Titan Neon Genesis Evangelion
Teşekkür: 195

Durumu: Çevrimdışı

Avatar
NekoBetsy
Otaku (Level 4)
Cowboy Bebop Alternatif Son Konu: Cowboy Bebop Alternatif Son
Alıntıyla Cevap Gönder
Cowboy Bebop'ın sonundan çok etkilenmiştim ancak beni de bir o kadar üzmüştü. Bu yüzden ben de alternatif son yapmaya karar verdim ve böyle bir fanfiction çıktı ortaya. İyi okumalar!

1. Bölüm

Spike, “Bang!” dedi ve yere düştü.

Gözlerini açtığında karşısında duran kişi, dalgalı sarı saçları ve aşkla bakan mavi gözleriyle Julia’ydı, “Bu sadece bir rüya,” dedi. Spike’ın yanağını okşuyordu.

“Evet, sadece bir rüya,” diyerek Julia’ya katıldı Spike ve gözlerini kapattı.

Acıyla inleyerek uyandı derin uykusundan. Duyduğu ilk ses ise Faye’in o kötü sesiyle tutturduğu melodiydi. Ona susmasını söylemek için ağzını açmıştı ki acıyla inildemeden başka bir ses çıkmadı.

Spike’in sesini duyan Faye ise, “Sonunda uyandın demek. Ben de mandalina yiyecektim tam. İster misin?” diyerek elindeki mandalinayı Spike’a doğru uzattı. Ama Spike’ın bırak bir şeyler yemeyi, elini kaldıracak hali bile yoktu. Boş gözlerle baktı Faye’den tarafa. “İstemez misin? Keyfin bilir,” diyen Faye, aç bir domuz gibi yemeye başladı mandalinasını.

Spike ise düşüncelere daldı. Tüm bu olanlar, arkadaşlarının ve Julia’nın ölümü hiç yaşanmamış mıydı? Hepsi rüyasındaki Julia’nın dediği gibi sadece bir rüya mıydı? Ama rüya olamazdı. O kadar gerçekti ki her şey. Özellikle de Julia’nın kollarında son nefesini verdiği o anla beraber
Spike’ın hissettiği o acı… Bunun bir tarifi yoktu. Olamazdı da.

Faye’in o korkunç sesiyle tutturduğu melodi Spike’ı düşüncelerinden sıyırdı. Etrafta ne Jet vardı ne de Edward. Ein bile yoktu. Sadece Faye ve o korkunç sesi vardı. Birinin acilen mırıldanmayı kesmesini söylemesi lazımdı Faye’e.

Spike güçlükle kaldırdığı eliyle gelmesi için işaret yaptı Faye’e. Mandalinasını bitiren Faye, “Bir şey mi söyleyeceksin?” diyerek Spike’ın yanına geldi ve kulağını onun ağzına doğru yaklaştırdı. Duyduğu şey karşısında vücudu sargılarla yatan Spike’a sağlam bir yumruk atan Faye oradan uzaklaştı.

Spike ise acıyla haykırdı. Keşke Faye’e, berbat ötesi bir sesle melodi tutturmaması gerektiğini söylemeseydi.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
10 Eyl 2020 14:11
 
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder  
1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [ 1 mesaj ]  

 
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız