Konaha's Black Storm - Yeni Bir Umut
Anime Manga Forum -> Fan Fiction
 
Yazar
Mesaj
mythogenic
Yeni Otaku
Yeni OtakuYaş: 33
Kayıt: 11 Ksm 2011
Mesajlar: 3
Cinsiyet: Erkek

Durumu: Çevrimdışı

mythogenic
Yeni Otaku
Konaha's Black Storm - Yeni Bir Umut Konu: Konaha's Black Storm - Yeni Bir Umut
Alıntıyla Cevap Gönder
arkadaslar
herkese merhaba
uzun süredir manga ve anime takip eden birisiyim.
narutoda içlerinde en sevdigimdir
bu siteye de yeni üye oldum ve uzun zaman önce yazdığım bir hikayeyi paylaşmak istedim
bu ilk hikayemdir
umarım begenirsiniz
begenilirse devam edicem

----------------------------------------------
Konaha’s Black Storm

bölüm 1Tsunade oldukça sasırmış bir vaziyetteydi. Konohanın gelmiş gecmiş en güçlü Ninjalarından biri, öldügünü sandığı Ninjalarından biri köye geri dönmüş ve şimdi karşısındaydı.

en son gördügü halinden pek bi farkı yoktu. Uzun boylu, geniş omuzlu ve etrafına güven veren bir asalet. Yalnız gözleri ürperti vericiydi kücükken ışıl ışıl parlayan gözler kaybolmuştu.
tsunade sessiz kalması yüzünden adamın ona bakıp gülümsediğini gördü ama gülümseme gözlerine hiç yansımadı. O gözleri sanki hiçbir duygu etkileyemezmiş gibi geliyordu. O gözler içindeki ateşi sönmüş birine aitti.

adam:
- komalıktan yeni cıkmşsın tsunade-sama. Şu meshur chakra jutsun yüzünden olmalı. Neyse seni iyi gördügüme sevindim. Jiraiya-san nerde?

tsunade soruyu duyunca bir acı hissetti.
-jiraiya öldü.

adamdaki değişim inanılmazdı. Az önceki güven veren havası yok olmuştu. Ah o gözler!!! Az önce korkutucu oldugunu mu düşünmüştü o gözlerin, şimdi o gözler yasayan her şeyi yok etmek istiyor gibiydi. Demek Konaha’s Black Storm’u içindeki ateşi kaybetmemişti.

black storm:
- aslında duymuştum ama inanmamıştım. Demek öldü ha!! Önce Minato ve Kuşina şimdi de jiraiya-san lanet olsnn.

tsunade ona karşı aniden büyük bir sefkat hissetti. O da yakınlarını kaybetmişti. Kızkardeşini , en yakın arkadasını ve şimdide canı kadar sevdigi adamın ölümünün dogru oldugunu ögreniyordu. Uzumaki Mytho, Konaha’s Black Storm, Minatoya denk gücteki efsanevi Ninja.

tsunade onunla ilgli olayları hatırlıyordu. Yondaime ile aynı görev sonucu lakabını kazanmıştı. Düşmanları ikisindende cok korkuyordu, dostları ise büyük bir sevgi ve saygı duyuyorlardı. Görevlere beraber cıkıyorlar ve hiçbir şekilde basarısız olmuyorlardı. Muhtesem ikili Konoha’s Yellow Flash & Black Storm. Sonraki yıllarda olan olaylar ve Uzumaki Mytho’nun köyden ayrılmak zorunda kalmasını hatrlayınca Tsunade hüzünlendi.

tsunade:
-sana sormak istediğim bircok soru var Mytho. Öldürüldügünü duymuştum.

mytho :
- o bir amac ugruna ortaya salınmış bir uydurma haberdi sadece. Amacıma ulastım ve köyüme geri döndüm. Aslında daha önce dönmeyi düşünmüştüm ama işimi bitirmeden dönersem eski olayların tekrar gerceklesmesinden korktum. Cok uzaklardaydım Tsunade-sama, okyanusun ötesinde. Konohaya gelirken ögrendim bircok haberi. Bazısı eski bazısı yeniydi. Danzonun öldürüldügünü de ögrendim. Yazık o kdar da hokage olmak için çabalamışken bu kdar kısa sürede ölmesi…

son sözlerini söylerken gülümsüyordu. Mytho’nun Danzoyu sevmedigini Tsunade de biliyordu
mytho:
-şimdi yeğenim nerde? O kücük babası kılıklı veleti görmek için sabırsızlanıyorum. 4 yıl önce jiraiya-sanı gördüğümde ona göz kulak olmak istedigini ve yakında köye geri dönecegini sölemişti.


tsunade :
- jiraiya senin yasadıgını biliyor mydu yani?

-evet biliyordu. Ama kimseye sölememesi ben istedim. Daha yapılacak işlerim vardı.
- anlıyorum
-tsunade-sama konusacak cok vakit olacak. Ama şimdi konuşmam gereken biri var. Naruto nerde?

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
11 Ksm 2011 22:04
mythogenic
Yeni Otaku
Yeni OtakuYaş: 33
Kayıt: 11 Ksm 2011
Mesajlar: 3
Cinsiyet: Erkek

Durumu: Çevrimdışı

mythogenic
Yeni Otaku
Konaha's Black Storm - Yeni Bir Umut Konu: Yanıt: Konaha's Black Storm - Yeni Bir Umut
Alıntıyla Cevap Gönder
BÖLÜM 2Tsunade pencereden Mytho’yu izlerken gülümsedi. Onu tekrar gördügüne sevinmişti. Bu zor günlerde onun gibi bir ninjanın köyde oldugunu bilmek Tsunadeyi rahatlatıyordu. Köyden ayrıldıgından beri başına neler geldigini cok merak ediyordu. O gözler acaba neleri görmüştü de o kdar soguk ve ürkütücüydü.
…………

mytho cok heyecanlydı hayatta en cok sevdigi iki insandan geriye tek kalan kişiyi birazdan görücekti. Kücükken babasına cok benziyordu ve annesi kadar da haylazdı. Kesinlikle harika bir cocuktu.

en sonunda hastaneye vardı. Uchiha sasuke ve uchiha madara nın da adının gectigi bir olaydan yeni dönmüştü. Tsunade durumun iyi oldugu sölemişti.
içeri girdi ve giristeki hemşireye narutonun oda numarısnı sordu.
…………

Kakashi duyduklarına inanamıyordu. Mytho-sensei yasıyordu, köye geri dönmüştü. Hokage-sama hastaneye gittigi sölemişti. Yondeime’nin dostu düşmanlarının belalısı Muhteşem İkilinin parcası Uzumaki Mytho. Sonra aklına bir dşünce takıldı. Hokage-samanın dediklerini hatrladı.cok değişmemiş ama gözleri cok farklı demişti. Acaba gercek Mytho-sensei miydi? Birisi onun yerine gecmişte olabilirdi. Hokage-sama onun olduguna inanıyordu htta bizzat kendisi garanti vermişti ama kakashi kendisi görmeden rahat etmeyecekti. Acele etmeliydi..
…………

Karin burada olduguna inanamıyordu. Konoha hastanesinde tedavi görüyordu.Daha önce bu insanlar onun için düşmandı oysa şimdi onlardan birine ziyarete gelmişti. Ama onlara minnet de duyuyordu. Pembe saclısı hayatını kurtarmıştı ve yataktaki sarı saclı arkadas canlısı da ona cok iyi davranıyordu. Karin aniden inanılmaz bir chakra gücü hissetti. Daha önce bölesine sahit olmamıştı. Cok dengesiz bir chakraydı , tam bir kargaşa içindeydi chakra sanki chakranın içinde fırtınalar kopuyor , chakra dışarı taşmak istiyormuş gibiydi.

karin:
- sakura, naruto birisi geliyor. Chakra kapasitesi muazzam!!! Ayrıca chakrasının iyi bir yanı ama bir o kdarda beklide daha da fazla karanlık bir yanı var. Bilemiyorum tam bir kargaşa.

kapı calındı, naruto saldırmaya hazır bir vaziyette:
-gel ,dedi

içeriye Oldukca sert ve güçlü görünmlü ama görünüşüne bir o kdar zıt bir gülümsemeyle uzun boylu birisi girdi. Ama gözleri cok soguktu.

yabancı :
-uzumaki naruto sen misin , diye sordu.

sakura hemen öne cıktı. Narutoyu olası bir saldırıdan korumak ister gibiydi.

Uzumaki Mytho:
- yo yooo sakin olun kücük hanım. Buraya narutoya zarar vermye gelmedim. Aksine ona yardım etmeyi düşünüoorm .

karsısındaki üç gencte ona inanmayan gözlerle bakıyordu. Pembe saclı olanda ona Tsunadeyi hatrlatan bir duruş vardı.

mytho:
-en iyisi bir an önce kim oldugumu sölemek. Benm adım Uzumaki Mytho. Şimdilerde yok olmuş olan girdap ülkesinde dogdum. Narutonun annesi Kuşinanın abisiyim.

-neeeeeeeeeeee!!!!!!!!!! Sen benim dayım mısın yani???
-evet naruto öz dayınım .

sakura adama inanmamıştı. Gözlerinde onu raahatsz eden birsey vardı. O gözler hiçte narutoya yardım etmeye gelen birinin gözleri gibi bakmıyordu.

naruto:
- peki bunca yıl neredeydin? Neden şimdi ortaya cıktın? Kac yıl boyunca kimsemin olmadıgını sanarak yasadım. Neden beni bıraktın?

-öle gerekiyordu. Her şeyi anlatıcam. Şimdi ögrendigim kadaryla durumun hastaneden ayrılacak kadar iyiymiş. Dışarıda bir yerlerde oturmaya ne dersin? Sorularını orada cevplarım.

Sakura ve karinde kendini tanıttı.

sakura:
-sizi narutoyla tek başına bırakamam. Ben de geliyorum.
-oo elbette benm için hiçbir sorun yok aksine memnun olrum bir an önce bircok kişiyle tanışmak konuşmak istiyorum .

Kapı hızla acıldı. Naruto , Sakura ve Karin gördüklere seye inanamıyordu. Mytho’nun bütün vücudu anında chakra ile sarılmıştı. Bu ne biçim bir chakraydı. İnsana verdigi his korkutucuydu ayrıca siyah chakrayı gözleriyle görebiliyorlardı , bu da onu saran chakranın cok yogun oldugunu gösteriyordu. Uzumaki Mytho :
- bu maske, sen konoha's white fang oğlu kakashi olmalısın?

Naruto hayran hayran dayısına bakıyordu. Onun daysı olduguna inanıyordu. İçinde ona karsı bi sıcaklık hissetmişti. Yalnız soruyu sorarken ki ses tonu buz kesmesine neden olmuştu. Ayrıca kakashiye bakan o gözler sanki her an kakashi-sensei ölebilirmiş gibi korkuya kapıldı. dayısı oldguna inansa bile eger kakashi senseiye saldırırsa o da ona saldırırdı.

kakashi:
-evet mytho-sensei. Sizin geldiginizi duydum ve şimdi siyah chakranızı görüyorum. İlk başta bir şüphe duymuştum, şimdi ise eminim. Sizi gördügüme sevindim

Mytho chakra korumasını kaldrdı. Saldırı konumunuda bıraktı. Karsısındaki minatonun örgencilerinden biriydi. Kücükken görevlere giderken devamlı benide yanınızda götürün diyen velet. O zamnlar onu severdi. Eger degişmemişse yine seveceginden emindi.

mytho:
-bende sevindm kakashi, biz de dışarıda bi yerde otrmaya gidiyoruz. Konohaya girişte bi kafe gördüm. Narutonun soruları var. İstersen sende gel. Hımm bu arada Sakura, senden bir ricam var gidip hokage-samaya cagırır msn??

sakura kakashi -sensie narutonun yanında olacagı için evet anlamında kafasını salladı ve dışarı cıktı. Karinde izin isteyerek ilac vektinin geldigini ve odasına gidecegini söledi.

Mytho ve Kakashi narutonun toparlanmasını beklediler ve sonrada hastaneden cıktılarBÖLÜM SONU

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
11 Ksm 2011 22:07
mythogenic
Yeni Otaku
Yeni OtakuYaş: 33
Kayıt: 11 Ksm 2011
Mesajlar: 3
Cinsiyet: Erkek

Durumu: Çevrimdışı

mythogenic
Yeni Otaku
Konaha's Black Storm - Yeni Bir Umut Konu: Yanıt: Konaha's Black Storm - Yeni Bir Umut
Alıntıyla Cevap Gönder
BÖLÜM 3


Mytho söze nasıl başlayacağını bilemiyordu. Her şeyi anlatmak istiyordu ama yapamazdı. Bazı anıları onda sır olarak kalmalıydı en azından acıklama zamanı gelinceye kadar. Karşısından oturanların yüzlerindeki merakı görebiliyordu.
- tsunade-sama ve kakashi benimle ilgili az cok bişyler biliyorlar ama sanırım naruto senin için en başından başlamak daha dogru.

tsunade mythonun ne kadarını anlatacağını bilemiyordu. Tek ümidi saklı kalması gerknleri anlatmamasaydı.

mytho söze başladı:
- daha öncede söledigim gibi girdap ülkesindenim.girdap ülkesinin yok oluşundan sonra Kuşina ailemden kalan tek kişiydi. Beraber cocuk yaşta konohaya geldk. Konohayı evimiz kabul ettik. O zamanlar cok hırslydım. Ailemi vatanımı kaybetmiştim ve bundan sorumluluk duyuyordum.

naruto:
- girdap ülkesi neden yok oldu peki??

tsunade gözlerini mythodan ayırmıyordu. Narutonun sorusuna mythonun nasıl cevap verecegini kestiremiyordu. Müdahale etmeye karar verdi , şimdi bunu anlatmasına izin veremezdi.

mytho tsunadenin aklından gecenleri okumuş gibi tsunadeye bi bakış attı.
- bunun bir önemi yok , asıl anlatmam gerekenleri anlatmalıyım ; dedi ve anlatmaya devam etti
-o hırsla calşmaya başladım büyük bir Ninja olmak istiyordum cok güçlü olmak ve sevdiklerimi bir daha kaybetmemek. Minatoyla da Ninja oklunda tanıştım. Zehir gibi zekiydi , enerjikti , havalydı ve cok yetenekliydi. Onunla dost oldum . hem birbirimizn en büyük rakibi hemde en yakın arkadaşıydık. Her zaman hokage olmak isterdi.

naruto bir mutluluk hissetti. Babası da demek kücükken hokage olmak istiyordu. O başarmıştı sıra kendisiydeydi.
naruto :
-demek seni hokage olmak konusunda gecti ha ,die dayısını takıldı.

- hokagelik için hiçbir zaman yarışmadıkki naruto. Benm hokage olmam mümkün değildi zaten. Hokage köyünü ,insanlarını korumalıdır ve beladan uzak tutmalıdır. Oysa ben hokage olrsam konoha devamlı bela cekicekti üzerine.

naruto ve sakura duyduklarına bi anlam veremediler. Neden mytho-san hokage olrsa bela devmlı konohayı bulacaktı? Uzumaki mythonun sırrı neydi? Neden girdap ülkesinin yok olşundan kendini sorumlu tutuyordu?

tsunade ve kakashi Mytho ya anlayışla baktılar. Konohadan ayrılma sebebide aynı nedenden olmuştu. Girdap ülkesinin başına gelenlerin konohanında başına gelmemesi için Mytho evi belledigi konohayı terk etmişti.

mytho:
- büyüdükce güçlendik , görevlere cıktıkca adımızı duyurduk. Tabi aynı zamanda düşmanlarda edindik ama o kdar güçlüydük ki karşımıza cıkmaya cesaret edemiyorlardı. Düşmanlarımın içinde Teke tekte yenemeyecegim Ninja yktu. Minatoyla beraber ise rakibimizn kac kişi oldugunun önemi yoktu. İşte bu nedenle bize saldramadılar. Birbirimizden hiç ayrılmıyorduk cünkü.. ben konohadan ayrılana kadar da hep beraberdik

sakura:
- peki neden konohadan ayrıldınız?


mytho konohadan ayrılma kararı vermesine neden olan olayı hatrladı.

21 yıl önce

konohaya bir an önce varmak için acele ediyordu. İçinde bir sıkıntı vardı. Minatoyla görev sırasında ayrılmak zorunda kalmştı. Minatonun kendi düşen kısmı başaryla yerine getirdiginden emindi ama bir haber alamamıştı. Merak içindeydi. Minato su düşüncelerini duysa heralde kendisiyle alay ederdi. Ne söyleyecegini adı gibi biliyordu: “mythoo benim için endişelendiğini mi sölüyorsun, dostum sen kendi başarısızlık korkunu yanlış yorumlamışsn ”.
konohaya gözle görülebilcek kadar yaklştıgında içindeki sıkıntının gercek oldgunu grdü. Konohadan dumanlar yükseliyordu. Hemen rüzgar jutsusu kullanarak bir hortum yarattı ve hortumun içine atlayarak tam merkezinden hortumu konohaya dogru yönlendirdi.

konohaya bir kasrga gibi girdi. Hemen hortumu yok edip chakrasyla btün vücudunu sardı. Ne kdar da kötü bir zamanda gelen saldırıydı bu böyle . tsunade-sama yada jiraiya-san konohada değildi, minato daha görevden dönmemişti ve o bu saldırının arkasında cok güçlü ninjalarn olduğnu hissediyordu. Görebildiği her yrde konoha Ninjaları savaşıyordu ama düşman sayısı cok fazlaydı , köylülerden bazıları esir alınmıştı . En kötüsü ise yerde kanlar içinde yatan Ninja olmayan erkekler, kadınlar ve cocuklardı. Saldırılara karsı duramamışlardı demek. İçindeki büyüyen öfkeyi hissetti. Onlar masum insanlardı, onların ölmemsi ,onları koruması gerekiyordu.

saldıranlar onun köye girdigini fark ettiler. Ona dogru 3 ninja yöneldi. Mytho onlarda tanıdık bir şey hissediyordu. Şimdi bunun üzerinde düşünmenin zamanı değildi. Müthiş bir hızla saldrdı.

Konaha’s Black Storm uzak,yakın yada orta mesafe dövüşte inaılmazdı. Her duruma özel teknikleri vardı ayrıca summon olarak bir Tengu (Tengular yüzü kırmızı ve koca burunlu büyük bir kuşa benzer yaratıklardır. Bazen saldırganlardır, bazen yardımcı olurlar. Yanlarında taşıdıkları sihirli yelpazelerini sallayınca rüzgar ve fırtına çıkarabilirler. Tengular insanları Buda ve Şinto yolundan saptırabilir. Sihirli pelerinleri sayesinde görünmez olabilirler. Birçok insanın korktuğu yaratıklardır ) cağırabiliyordu.

Ama mytho özellkle yakın dövüşte bir efsaneydi. Etrafını saran siyah chakra Mythonun savurduğu her tekme yada yumrukla uzuyor ve bıcak kadar keskin bir rüzgara dönüşüyordu . Uzumaki Mythonun yeteneği bu kdar da değildi. Mytho rüzgar elementinin yanında ates ve suyu da kullanabiliyordu. Ayrıca Chakrasının uzayan kısımları rüzgar halini alırken etrafını saran chakra saf haliyle kalıyordu. Bu sayede Uzumaki Mytho aynı anda ates veya su jutsularıda yapabliyordu. Dünyada chakrasını 3 farklı tip elemente dönüştürebilen tek ninjaydı.

Düşmanlar Mythoyu sasırtarak keskin rüzgar destekli tekme yumruk kombolarını zarar görmeden karşıladılar. Ama bunun için cok büyük bir caba sarfetmişlerdi. Mytho devam ettiği sürece onların bir acığını bulup zarar verebileceğini biliyordu. Ateşten oklar yaratarak onlara dogru fırlattı. Bu sadece bir aldatmacaydı. Onlar okları engellemeye calışırken ses hızına yakın bir hızla üzerlerine saldırdı. Birini su-ejderha jutsusyla uzaklastrdı. Diger ikisin tam ortasına daldı. Onlar bu saldrıya tepki verene kdar Mytho vücutlarının yüzden fazla noktasında derin kesikler açmıştı.

Mytho Sandaime Hokagenin 2 ninjayla dövüştügünü gördü. Hemen oraya dogru gitti. Sandaime hokage düşmanlarını epey hırpalamıştı. Mytho hokage-sanın dövüştügü düşmanların yüzünü tanıdıgında büyük bir şok yasadı. Bunlar yıllar önce girdp ülkesine gelip onu ele gecirmye calışan Ninjalrın liderlerinden ikisiydi. Demek kapıda dövüştüğü 3 ninjıda kücüklügünden hatrlıyordu. Ninjalar onu görünce gülümsediler. Tanındıklarını anlamışlardı.

içlerinden biri:
-elbet birgün seni ele gecirecegiz Mytho. Bu sadece halen seni aradığımızı ve gücümüz bir kısmını sana göstermek için yapılmış bir sardırıydı. Belki sana burada Sandaime Hokage ile yada görevlerde Konoha’s Yellow Flash ile birlikteyken zarar veremeyiz ama sen eğer buradan ayrılmaz isen konohaya her an tekrar saldırabiliriz. Eğer konohaya deger veriosan buradan ayrılacaksın Mytho, dedi ve ikiside gözden kayboldular.

mytho köyün girişinde yerde yatan cocukları hatrladı ve büyük bir vicdan azabı duydu. Kararını vermişti , onların istediklerini yapıcaktı.

………….

mytho anılarından sıyrıldı. Herkes pür dikkat ona bakıyor, naruto ve sakura bir şey söylemesini bekliyordu.

Kakashi Mytho-sensei’nin ayrılmasına neden olan olayı hatrlıyordu. O zamanlar cok kcüktü ama her bir ayrıntısı halen gözünün önündeydi.

Mytho Tsunade-sama’nın bakışını gördü , o bakışlar onun acısnı paylaşıyordu. Ona gülümsedi. Gülümseyiş gözlerine yine hiç ulaşmamıştı.
tsunade gülümseyişi görünce kafasını yana doğru salladı. Anlatmasını istemiyordu. Doğuracagı sorulara şimdi cevp verilemzdi.

mytho:
-benm farklı düşmanlarımda vardı. Oldukca güçlü ve yetenekli Ninjalar. Elde etmek istedikleri ugruna her şeyi yapabilecek zalim Ninjalar..BÖLÜM SONU

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
11 Ksm 2011 22:08
Kagura
Otaku (Level 3)
Otaku (Level 3)Yaş: 23
Kayıt: 28 Eyl 2011
Mesajlar: 216
Favori Anime & Manga: One Piece, Gintama
Nerden: Kabuki-cho
Teşekkür: 72

Durumu: Çevrimdışı

Kagura
Otaku (Level 3)
Konaha's Black Storm - Yeni Bir Umut Konu: Yanıt: Konaha's Black Storm - Yeni Bir Umut
Alıntıyla Cevap Gönder
Harika olmuş çok beğendim devamını bekliyorum Çok Mutlu Çok Mutlu Çok Mutlu

Eski nick: Konoha no Kiiroi Senkoo
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Anime Listesi  
16 Ksm 2011 13:36
CuRSeDMaN
Otaku (Level 3)
Otaku (Level 3)Yaş: 29
Kayıt: 04 Oca 2012
Mesajlar: 138
Favori Anime & Manga: One piece & D.gray Man
Cinsiyet: Erkek
Nerden: Şimdilik İstanbul
Teşekkür: 67

Durumu: Çevrimdışı

CuRSeDMaN
Otaku (Level 3)
Konaha's Black Storm - Yeni Bir Umut Konu: Yanıt: Konaha's Black Storm - Yeni Bir Umut
Alıntıyla Cevap Gönder
Konuya bayıldım ya devamını okumayı çok isterim Çok Mutlu

Spoiler:
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
08 Oca 2012 14:54
 
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder  
1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [ 5 mesaj ]  

 
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız