Profesyonel
Anime Manga Forum -> Fan Fiction
 
Yazar
Mesaj
Bellow
Otaku (Level 4)
Otaku (Level 4)

Avatar

Yaş: 35
Kayıt: 19 Nis 2007
Mesajlar: 262
Tanıtımlar: 1
Favori Anime & Manga: Hellsing, Dbz
Cinsiyet: Erkek
Teşekkür: 1

Durumu: Çevrimdışı

Avatar
Bellow
Otaku (Level 4)
Profesyonel Konu: Profesyonel
Alıntıyla Cevap Gönder
Geçmişi düşünürsün bazen. Olmayan geçmişini, hayatta asla güzel bir şeylere ve hatta bir şeylere sahip olmadığın geçmişini. Elin en iyi arkadaşına gider hemen, silahına. Kafana dayamazsın çünkü sen bir profesyonelsin başkasının kafasına dayarsın onun canını yakarsın. Yine böyle bir gündü herhalde.

Bir işe çıkmıştın öldürmek için her zamanki gibi. Sakin ve anlamsız bakıyordun. Zaten neden heyecanlı ve anlamlı bakacakmışsın ki ? Bu işi daha önce onlarca kez yaptın ne bir anlamı var ne bir heyecanı artık. Adresi ve kişinin resimlerini aldın. Yine bir kadın her zamanki gibi. Onun hakkında bilgi topladın, nerelerde yer, ne zaman yer, kimlerle gezer. Silahını temizledim bir güzel evden çıkmadan, mermilerini doldurdun içine, ayarlarını her zaman ki gibi kontrol ettin ve çıktın evinden arkadaşınla.

Temiz bir çatı bulmuştun bu sefer. Hedefi direk gören bir yer. Iskalama imkanın yoktu, zaten ne zaman ıskalamıştın ki. Boşuna düşünüyordum sanırım. Gözümü silahımın dürbününe dayadım ve hedefimi gördüm. Kalbimden bir ses geldi "bum" durdum bir an. Tekrar ses geldi "bum, bum" . Kalp atışım hızlanmaya başlamıştı anlam veremedim. Beynim öldür diyordu kalbim izle diyordu. Bakakaldım onun güzelliğne o anda. Kalbimi dinledim önce bu değişik duyguyu, bu garip sevgiyi "bum, bum, bum, bum" her atışında midende bir düğümlenme, suratımda bir gülme meydana geliyordu. Sanki ilk işime çıktığım ki gün gibi hissediyordum tekrar, heyecanlı, umutlu ve korkak. Ama bu daha güzel bir duyguydu. Tekrar kadına baktım; hayat doluydu kadın benim aksime, gülüyor, eğleniyor arkadaşlarıyla sohbet ediyordu. Onu izledim bir süre. İzledim, izledim ve izledim. Kalbimi dinledim hep o zaman içerisinde. Kendimden geçtim, duygularıma kulak verdim.

Sonra kadın ayağa kalktı, gidiyordu gitme zamanı gelmişti. Zamanım dolmuştu bugünlükte sanırım. Ben bir profesyoneldim çünkü, ne kalp atışları ne bir aşk beni durduramazdı. Kalbimi dinledim tekrar "bum" dedi bir kez "bam" dedim ağzımdan, "pum" dedi silahım, rüzgar sesiyle gitti mermim . İşte benim ritmim ve heyecanım buydu. Silahımı topladım oradan hızlıca uzaklaştım her zamanki günlerde ki gibi. Ne bir kalp atışı, ne bir duygu kalmıştı tekrardan. Hiç bir şey yoktu bende. Çünkü tanrı bana karşıydı bir kere sevmeme ...

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
15 Tem 2008 23:48
animecikızım
Otaku (Level 3)
Otaku (Level 3)

Avatar

Kayıt: 10 May 2008
Mesajlar: 118
Favori Anime & Manga: saliormoon

Durumu: Çevrimdışı

Avatar
animecikızım
Otaku (Level 3)
Profesyonel Konu: Yanıt: Profesyonel
Alıntıyla Cevap Gönder
bu nasıl devam edicek acaba profesyonel bir katilin hayatnı anlatıyor merak ettim benim hikayemdeki karaktere hafif benziyor

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
21 Tem 2008 19:16
 
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder  
1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [ 2 mesaj ]  

 
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız