Yıllar Sonra 5. Bölüm: Eğitim
Sayfaya git: 1, 2, 3, Sonraki

Anime Manga Forum -> Fan Fiction
 

Nasıl ?
İdare eder
42%
 42%  [ 3 ]
Yazmasan daha iyi!
42%
 42%  [ 3 ]
Harika yazıyorsun devam et!
14%
 14%  [ 1 ]
Toplam Oylar : 7

Yazar
Mesaj
sailor V
Otaku (Level 3)
Otaku (Level 3)Yaş: 25
Kayıt: 17 Ağu 2011
Mesajlar: 188
Nerden: Konoha Gakure
Teşekkür: 36

Durumu: Çevrimdışı

sailor V
Otaku (Level 3)
Yıllar Sonra 5. Bölüm: Eğitim Konu: Yıllar Sonra 5. Bölüm: Eğitim
Alıntıyla Cevap Gönder
Arkadaşlar işte benim fanficim umarım beğenirsiniz birkaç bölüm var ama ben şimdi ilk bölümünü paylaşıcam ve beğenirsenizde devamı gelicek XD

Saat sabahın dördü yada beşiydi.Çok güzel bir rüyadan uyanmıştı.Kendi kendine küfür etti.Bu o kızdı.Geçen gün yolda karşılaştığı kız.

Ama neden? Neden o kızı rüyasında görmüştü ? Bunun ne anlamı vardı ki?
Birden aklına o geldi.Yolda ona yanlışlıkla çarpmıştı. Sonra ikiside aynı anda konuşunca kız ona gülümsemişti.Bembeyaz inci gibi dişleri vardı ve gül yaprağı gibi dudaklar.Ah evet ve birde o gözler daha önce hiç görmediği bir maviydi.Aslında biraz gökyüzünüde andırıyordu.Ve saçları onlarda açık kahverengiydi.Çok değişik bukleleri vardı sanki denizin dalgalarından alınmış gibi çok ve bir o kadar da durgundu.
Kalkıp aynada kendine baktı.Siyah saçları vardı.Saçları düzdü.Ve gözleri turkuaz mavisiydi.Boyu oldukça uzundu.Eğer yanılmıyorsa 1.85'ti.Birden babasının ona söylediklerini hatırladı.Babası ona küçükken ;
''Sen de benimkisi gibi uzun olacaksın bundan adım gibi eminim''demişti.Sonra aklına anne ve babaların çocukları hep söyledikleri bir söz geldi;
''Anneler ve babalar herşeyi bilirler''demişti annesiyle babası.
Gerçekten de öyle miydi ? Gerçekten de anne ve babalar herşeyi biliyorlar mıydı.
Belki de babasının dedikleri gerçekten de doğruydu o gerçekten de babası kadar uzundu anneside uzundu,sanırım bütün akrabaları ve ailesi uzundu.
Yatağına tekrar yattı ve uyuyabilmeyi umut etti...
''Ah! Lanet olsun! Sanırım okula geç kalacağım''dedi.
Asla saatini kurmayı unutmazdı ancak görünüşe bakılırsa dün gece unutmuştu.Hepsi o kız yüzündendi.Ancak bir süre sonra vicdanı ona kızın değil kendisinin suçlu olduğunu söyledi.
Beş dakika içinde evden uçarcasına çıkmıştı ve kendisinin bile inanamadığı bir hızla okula varmıştı.Sanırım Futbol oynamak hergün biraz daha işine yarıyordu.Futbol da gerçekten iyiydi , geçen dönem yapılan iki maçıda onlar kazanmştı aslında bunu kendine değil daha çokta takım arkadaşlarına borçluydu.
Kapının önü her zamankisi gibi kalabalıktı ve çoğu sınıf arkadaşı yine muzurluk peşindeydi.Bu artık ona çok normal geliyordu.Sınıfa doğru bir adım attı ve en iyi arkadaşı olan Daisuke hemen önünü kesti ve o anda ona hayran olan kızların şimdi ona yaklaşmadıklarını farketti çünkü başka bir kalabalığın etrafını karınca sürüsü gibi sarmışlardı.
Hey! Bunun sebebini o da öğrenmek istiyordu.Kafasını en iyi arkadaşı olan Daisukiye çevirdi ve ona;
''Bu da neyin nesi ''diye sordu aslında bu daha çok söylenmek gibi birşeydi.Çünkü sınıfta ne zaman bir kalabalık olsa bu yeni bir öğrenci demekti ve yeni bir öğrenci demek çoğu zaman kız demekti.
Daisuke kafasını gittikçe yoğunlaşan kaşabalığa çevirdi ve ;
''Ha o mu? Yine yeni bir öğrenci geldi ve yine kız''dedi.Bunu duyunca Kennosuke gözlerini çevirmekten kendini alamadı. sınıfta tam onbeş tane kız ve dokuz tane de erkek öğrenci vardı.
Daisuke ona baktı ve ;
''Yine kız olmasının kötü olduğunu pekala ben de biliyorum ancak bu seferki kız bence bir melek onu görmelisin''dedi.
Kennosuke kaşlarını çattı ve ;
''Sınıfa tekrar bir kız gelmesi beni ilgilendirmiyor''dedi.Ve her zamanki sırasına geçip oturudu ve onu gördü.Evet bu kesinlikle oydu.Bunda hiç şüphesi yoktu o gözleri nerde görse tanırdı.
Birden onun yanına girmekte olduğunu farketti.Aslında şu anda ne yaptığının pekte bir önemi yoktu.Kızın yanına gitti ve ona en baştan çıkracı gülümsemesiyle baktı.O kızı gördükten sonra aynanın karşısında saatlerce bu gülümsemeyi çalışmıştı.Birden kendiyle gurur duydu ve şaşırtıcı bir şekilde yapabilse sırtını sıvazlamak istediğini farketti. Ne yapıyordu? Nerdeyse kızın önünde kendini küçük düşürecekti!
Ona elini uzattı ve ;
''Ben Kennosuke Yamahi tanıştığımıza memnun oldum''dedi.
Kız ona gülümsedi ve ;
''Benim adım da Hanabi Suzumiya , ben de tanıştığımıza memnun oldum''dedi.
Bu olamazdı bir insanın sesi bu kadar yumuşak olamazdı. Olabilir miydi?
Sesi harikaydı aslında harika değil dinlendirici bir sesti bu.Bunu hep duymak istediğini farketti.Ve aynı anda kızın dudaklarına bakmakta olduğunuda farketti.Ah o dudaklar onları bir kere öpmek için nelerini vermezdi ki!
Hemen gözlerini kızın gözlerine dikti gözleri harikaydı sanki gözlerine cennetten ışıltılar serpilmişti.Ve elleri,elleri pamuktan bile daha yumuşaktı.Ve o anda konuşmaları çatlak Psikoliji öğretmenlerinin sınıfa gelmesiyle bitmiş oldu.
Herkes hemen yerlerine geçti ve öğretmende kıza kendisini tanıtmasını söyledi.
''Benim adım Hanabi Suzumiya ve Utakata Keichi okulundan geliyorum.Buraya gelmemin sebebi ise ailemin işlerinden kaynaklanıyor''dedi.
Birden Kennosuke onun konuşma aksanının bir leydi gibi olduğunu farketti.Kimdi bu kız ? Bunu kesinlikle bilmesi gerektiğine emindi onu daha önce görmediğine yemin edebilirdi ama kalbi ona bunun doğru olmadığını söylüyordu...


Umarım begenirsiniz bu benim ilk Fanficim yorumlarınızı bekliyorum devamı da gelecek..

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
18 Ağu 2011 21:00, Değiştirme: 10 Şub 2012 18:51 (Toplamda 2 kere)
pinkflower
Otaku (Level 1)
Otaku (Level 1)Yaş: 25
Kayıt: 24 Tem 2011
Mesajlar: 42
Favori Anime & Manga: anime:naruto manga:merupuri
Cinsiyet: Kız
Nerden: İstanbul
Teşekkür: 10

Durumu: Çevrimdışı

pinkflower
Otaku (Level 1)
Yıllar Sonra 5. Bölüm: Eğitim Konu: Yanıt: Yıllar Sonra : Cennetten bir ışık
Alıntıyla Cevap Gönder
çok güzel olmuş Hayranlık Besliyor devamını sabırsızlıkla bekliyorum Çok Mutlu

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
18 Ağu 2011 21:06
sailor V
Otaku (Level 3)
Otaku (Level 3)Yaş: 25
Kayıt: 17 Ağu 2011
Mesajlar: 188
Nerden: Konoha Gakure
Teşekkür: 36

Durumu: Çevrimdışı

sailor V
Otaku (Level 3)
Yıllar Sonra 5. Bölüm: Eğitim Konu: Yanıt: Yıllar Sonra : Cennetten bir ışık
Alıntıyla Cevap Gönder
Yorumlar artarsa gelicek

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
18 Ağu 2011 21:07
sailor V
Otaku (Level 3)
Otaku (Level 3)Yaş: 25
Kayıt: 17 Ağu 2011
Mesajlar: 188
Nerden: Konoha Gakure
Teşekkür: 36

Durumu: Çevrimdışı

sailor V
Otaku (Level 3)
Yıllar Sonra 5. Bölüm: Eğitim Konu: Yanıt: Yıllar Sonra : Cennetten bir ışık
Alıntıyla Cevap Gönder
Arkadaşlar işte fanficimin yeni bölümü

Eve geldiğinde kafası hiç olmadığı kadar karışıktı.Hala onu düşünüyordu.Neden bilmiyordu,onu düşünmek için hiç bir sebebi yoktu.Aslında gözleri vardı.O gözler çok güzeldi.Onu alıp başka yerlere götürüyor,düzgün düşünmesini engelliyordu.
Ellerini hatırladı.Tam onun hakkında güzel hayallere dalıcakken telefonu çaldı.
''Tam da zamanı''diye düşündü.Tahmin ettiği gibi ailesiydi.Telefenu açtı ve ;
''Evet ?''dedi.Telefondaki annesiydi.Annesi;
''Ah! Sen ne hayırsız bir çocuksun. Neden bizi hiç aramıyorsun ? Yoksa kontürün mü bitti ?''dedi.
Kennosuke ise;
''Hayır , sadece şu aralar biraz fazla yoğunum ''dedi.Görünüşe göre bu annesini pek tatmin etmemişti.
''Bize ayıracak beş dakikan bile yok mu? Her neyse.Okul nasıl gidiyor? Kız arkadaşın var mı ? Evliliği düşünüyor musunuz ?'' diye sordu.Ne! O daha sadece ondokuz yaşında, ünüversiteye giden bir gençti.Evliliği nasıl düşünebilirdi! Ayrıca evlilik için bir kıza ihtiyacı vardı, o da onda yoktu.Aslında biri var-
''Kennosuke seninle konuştuğumun umarım farkındasındır.Bana cevap vermeyeck misin ? Evlenmek istediğin biri var mı?.''
Annesinin müthiş saçma sorusuyla ya da sorularımı demeliydi - Düşüncelerinden sıyrıldı ve sert bir şekilde anesinin müthiş saçma sorusunu cevapladı;
''Ah! Anne lütfen şu saçma sorularından vazgeçer misin? Tabi ki ız arkadaşım yok , ve onunla evlenmeyi düşünmüyorum! Bu gibi konulardan hoşlanmadığımı hatta hiç ilgilenmediğimi biliyorsun!''dedi.
''Of sadece sormuştum, oğlumun güzel bir kızla evlenip torunumun olmasını sence hak etmiyor muyum ?
'' Pekala hak ediyorsun ancak unutma ki ben daha sadece 19 yaşında üniversiteye giden bir gencim, ve evleneceğim zaman söz veriyorum ilk senin haberin olacak''dedi.Sanırım bu sözle annesi tatmin olmuştu.Bu iyiydi.
''Tabi ki de ilk benim haberim olacak, neyse kendine dikkat et, babanda ben de sen seviyoruz.Hoşçakal''diyerek telefonu kapattı ve rahat bir nefes aldı.Cep telefonunu masaya koydu ve gidip sıcak bir banyo yaptı.Banyo yapmaya bayılıyordu.Ne zaman banyo yapsa ruhunu saf ve temizlenmiş hissediyordu.
Üstünü giydi saçlarını kuruttu ve yatağa uzanıp düşünmeye başladı.
Neredeyse 2.5 senedir yalnız yaşıyordu.Üniversiteye İngilterede gitmek istediğini söylemişti ve ailesi de bunu onun için kabul etmişti.Ayrılmak zor olmuştu ancak okuması için ailesi buna göz yummuştu. En zorlarından bir tanesi de arkadaşlarını bırakıp gitmekti.Evet orda ondan hoşlanan bir kız vardı bunu ona itiraf etmişti. O gün aklına geldi;
Bir yaz günüydü.Okuldaki tüm arkadaşları onun gideceğini biliyor ve bu duruma çok üzülüyorlardı.Zaten üzülmek ellerinde değildi.Birbirlerini tam beş senedir tanıyorlardı.Ve iste o gün kız onun yanına gelip ;
''Senden hoşlanıyorum''demişti.Kennosuke buna çok şaşırmıştı ve hiçbirşey söyliyememişti.Kız çok güzeldi.Kahverengi saçları vardı.Gözleri ise yeşildi ancak insan onun gözlerine baktığında doğayı görür gibi olurdu hep.İşte kız ona söylemişti.Onunla asla irtibatını kesip yada ona kötü davranıp,küçük düşüremezdi.Bu olmazdı , o çok hassastı.Kennosuke ona baktı ve;
''Misa -chan, bunun için çok mutluyum sen benim en iyi dostumsun, ancak ben sana karşı aynı duyguları beslemiyorum.İsterdim inan çok isterdim ancak ...''devamını getirememişti.Çünkü dudakları kızınkilerle buluşmuştu.Kız onu öpmüştü!Bu çok garipti oda öpmek istedi ancak yapamazdı, yapmazdı yoksa kız ümitlenir ve daha sonra da hayl kırıklığına uğrardı.Onu yavaşça kendinden uzaklaştırdı.İncitmeyi onu incitmeyi hiç istemiyordu.Kıza baktı ve şaşırdı gözlerinde yaş vardı.Daha önce hiç akmamış onun için hiç akmamış olan göz yaşları ona sarıldı ve ''üzgünüm'' dedi.Gerçekten üzgündü ve gitti.Arkasına dönüp bakmak istemişti ancak yapamazdı onun yerine gözünden akan bir damla yaşı sildi.Neden ağlıyordu ki! Gideceği için mi? Yoksa ona acımış mıydı? Bu olmazdı...

Kennosuke anılarından sıyrıldı.Çünkü uyuya kalmıştı bu garipti....

***************************************


''Hayır!'' diye bağırdı.Ailesi onunla Kennoske ile konuşmaması için tartışıyordu.Hanabi ise ağlayarak karşı çıkıyordu.Ailesi onun Kennosukeye kötü davranması için ısrar ediyor,Hanabi ise itiraz ediyordu.
Onların her biri Melekti.Ancak Cehennem Melekleriydi.Buraya kötülük için gelmişlerdi.Ancak Hanabi dünyayı çok sevmişti,özelliklede Kennosukeyi.Aslında gerçek adı Hanabi değil Ellie'ydi.Bu Ateşle Kutsanmış ya da yerine göre Ateşten doğmuş anlamına geliyordu.O cehennem meleğinin kızıydı.Anneside melekti ancak bir Cehennem Meleği değildi.Annesi bir Deniz Meleğiydi, dolayısıyla abisi olan Hadeste Deniz Meleğiydi.Bu yüzden Ellieden nefret ediyor ve onun güçlerine sahip olmak istiyordu.Melekler olmalarına rağmen onlar kralliyet ailelerindendi.Bu da ona daha fazla sorumluluk yüklüyordu.Tam 17 yaşındaydı.Ve bu Cehennem Krallığında kutsal bir yaştı.Çünkü , bir Cehennem Meleği 17 yaşına bastığı gün güçleri eline geçecek ve en çok hangi güçte usta olduğu bilinecekti.Ellienin güçleri ise daha önce kimsede olmamış olan güçlerdi.Onun güçleri Ateşin en derin ırmaklarından gelen Ateş Tanrıçasının güçleriydi.Efsaneye göre bu güce her kim sahipse 20 yaşına geldiğinde Kraliçe olma onuruna erişecekti.Ancak evlenmeside gerekliydi.Ve o bunu şu anda hiç düşünmüyordu.Ve evet onun bu güçleri babası olan Zeustan bile daha güçlüydü.Babası bir Cehennem Kralıydı ancak onun güçleri ateşten değil Şimşek Tanrıçasından geliyordu.Her bir gücün sahibinin bir Tanrıçaya ait olmasının sebebiyse Eskiden hiç Tanrı olmamasıydı.Her Tanrıça başka biriyle evlenirdi.Bu yüzden ana güçler hep Tanrıçlardaydı.Ve annesi o da bir Deniz tanrıçasıydı.Bir başka değişle Deniz meleğiydi.

Annesi Ellie'ye;
''Hemen odana git , yoksa seni cezalandırırım.Bir insanoğlu için bize karşı çıkmamalısın.Sen yakında yirmi yaşına basıcaksın artık olgunlaşmış olman gerekli''dedi.Ellie tam itiraz edicekti ki babasının bakışları altında annesinin emrine boyun eydi ve koşarak uzaklaştı.Hızla odasına girdi ve kapıyı kilitledi.Ailesinden nefret ediyordu hiçbir zaman onu anlamamışlar, sadece emir vermişler ve onun boyun eğmesini izlemişlerdi.Bu sadece Kennosuke konusun da böyle değildi , her zaman böyleydi.Onun hiç hakkı yoktu.Ancak abisi Olan Hadese herşey serbestti ve babası yakında onun kral olacağını söylüyordu.Bu berbat ve mide bulandırıcıydı.Kardeşini seven hiçbir abi böyle yapmazdı ancak Hades ne zaman biri kardeşini azarlasa katıla katıla gülüyordu.Ondan gerçekten nefret ediyordu.Yatağa uzandı ve gözlerini kapatıp özgürlük hayalleri kurmaya başladı ve birkaç dakika sonra o da uykuya daldı...

Devamı yakında gelicek umarım bu bölümde hoşunuza gider...

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
19 Ağu 2011 13:33
Atabetü'l-Hakayık
Yasaklı ÜyeYaş: 27
Kayıt: 28 Oca 2011
Mesajlar: 1,159
Cinsiyet: Erkek
Teşekkür: 701

Durumu: Çevrimdışı

Atabetü'l-Hakayık
Yasaklı Üye
Yıllar Sonra 5. Bölüm: Eğitim Konu: Yanıt: Yıllar Sonra : Cennetten bir ışık
Alıntıyla Cevap Gönder
..

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
26 Ağu 2011 9:04, Değiştirme: 21 Mar 2012 19:07 (Toplamda 1 kere)
Bu mesaja teşekkür edenler (3 kişi): Get A Life, sailor V, Lawliet

sailor V
Otaku (Level 3)
Otaku (Level 3)Yaş: 25
Kayıt: 17 Ağu 2011
Mesajlar: 188
Nerden: Konoha Gakure
Teşekkür: 36

Durumu: Çevrimdışı

sailor V
Otaku (Level 3)
Yıllar Sonra 5. Bölüm: Eğitim Konu: Yanıt: Yıllar Sonra : Cennetten bir ışık
Alıntıyla Cevap Gönder
Uyardığın için teşekkürler ben aklıma geleni yazıyorum ama düzeltmeye çalışacağım ben ilerki bölümleri çoktan yazdım o yüzden ondan sonraki bölümlerde sizleri çok daha fazla bilgilendiririm ve sanırım sonradan kafanızda soru işareti kalmaz neyse yinede uyarı için saol

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
27 Ağu 2011 12:04
Get A Life
Otaku (Level 4)
Otaku (Level 4)

Avatar

Kayıt: 01 Ağu 2010
Mesajlar: 455
Teşekkür: 141

Durumu: Çevrimdışı

Avatar
Get A Life
Otaku (Level 4)
Yıllar Sonra 5. Bölüm: Eğitim Konu: Yanıt: Yıllar Sonra : Cennetten bir ışık
Alıntıyla Cevap Gönder
...

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
27 Ağu 2011 13:37, Değiştirme: 27 May 2013 13:40 (Toplamda 1 kere)
sailor usagi
Otaku (Level 3)
Otaku (Level 3)Kayıt: 17 Ağu 2011
Mesajlar: 131
Favori Anime & Manga: Sailor Moon, Naruto,İtazura na Kiss, Fairy Tail Beast Master,Dengeki Daisy.
Teşekkür: 9

Durumu: Çevrimdışı

sailor usagi
Otaku (Level 3)
Yıllar Sonra 5. Bölüm: Eğitim Konu: Yanıt: Yıllar Sonra : Cennetten bir ışık
Alıntıyla Cevap Gönder
Çok güzel yazmışssın ama noktalamalarda hataların var.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
27 Ağu 2011 20:57
sailor V
Otaku (Level 3)
Otaku (Level 3)Yaş: 25
Kayıt: 17 Ağu 2011
Mesajlar: 188
Nerden: Konoha Gakure
Teşekkür: 36

Durumu: Çevrimdışı

sailor V
Otaku (Level 3)
Yıllar Sonra 5. Bölüm: Eğitim Konu: Yanıt: Yıllar Sonra : Cennetten bir ışık
Alıntıyla Cevap Gönder
Benim türkçem pek mükemmel değil ama düzeltmeye çalışıyorum . Çok fazla türkçe konuşmadığım ve türkçe dersler pek almadığım için unutuyorum ne öğrendiysem...

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
27 Ağu 2011 21:01
sailor V
Otaku (Level 3)
Otaku (Level 3)Yaş: 25
Kayıt: 17 Ağu 2011
Mesajlar: 188
Nerden: Konoha Gakure
Teşekkür: 36

Durumu: Çevrimdışı

sailor V
Otaku (Level 3)
Yıllar Sonra 5. Bölüm: Eğitim Konu: Yanıt: Yıllar Sonra : Cennetten bir ışık
Alıntıyla Cevap Gönder
Yürüyordu ... Bu Garipti çünkü uyuyor olmasi gerekiyordu.Ama bir isik vardi ve çok güzeldi. Bunu da nereden biliyordu. Ortada isik falan yoktu....

Ama sanki bu bir aniydi ve bu aniyi daha önce yasamisti.Ah evet iste simdi görüyordu,isik bir kapinin ardindan günes gibi parliyordu.
Kapiyi yavasca araladi.Icinde cok garip bir heycan vardi.Nedenini o da bilmiyordu.Belki de meraktandi.Yavasca bir adim atti. En basta göremedi , isik cok parlakti sanki günes yeryüzüne inmis gibiydi.Elini alnina dogru tuttu ancak bir yarari yoktu.Bir kaç kere gözlerini kirpistirdi.Ah sanki simdi daha iyi görüyordu...

Yavasça yürümeye basladi.Sanki Cennetten Bir Isikti bu.Acaba cennette miydi?
Ileriride bir bahce vardi , sadece beyaz güllerle kapliydi.Hayatinda ilk defa bu kadar gülü bir arada görüyordu.Sanki hepsi onu yanina cagiriyor gibiydi.Güllere dogru elini uzatti, tam birine dokunacakti ki bir el onu durdurdu.Öylece duruyordu.Arkasina dönüp bakmali mi yoksa bakmamali mi ? Bunu kesinlikle bilmiyordu.Aslinda bu hiçte zor bir soru degildi. Öyle degil mi? Birden bu aniyi daha önce hic yasamadigini farketti.
Yavasça arkasina döndü.Karsilastigi kisinin surat ifadesi gercekten de gericiydi. Kadin ona cok ciddi bir sekilde bakiyordu.Sanki zaman durmustu.Yavasça ayaga kalkti ve oldugu yerde döndü.Kadinin yüzüne bakti.Ah bu bir kadin degil , bu bir kizdi...
Ve oldukça güzeldi.Dur biraz sanki bu kizi daha önceden görmüstü.Kizin sözleriyle düsüncelerinden siyrildi.
“Burada ne yapiyorsun? Bu güllere dokunamazssin.Bunlar Cehennem Kralinin gülleri.
Eger bir tanesi koparsa basin çok büyük belaya girer, duydun mu beni!”

Kennosuke ürkmüstü.Neden simdi ona bagiriyordu ki! Nerden bilebilirdi!En azindan bir tabela filan asabilirlerdi degil mi?! Kizi bastan asagiya süzdü.Üzerinde siyahli ve gümüs renkli bir elbise vardi.Yerlere kadar iniyordu.Omuzlari acikti ve Elbisenin askilari bileklerine dogru kanat seklinde uzuyordu.Bileklerinde ise bitiyordu.Elbisede büyük bir gül sembolü vardi.Büyük olasilikla güllerle ilgileniyordu.Elinde cok uzun bir kilic vardi. Oldukça keskin görünüyordu.Kennosuke bir adim geriledi.Kizin yüzünde alayci bir ifade belirdi.
“Ne oldu yoksa korktun mu minik kedicik? Merak etme seni kesicek degilim , bu kiliç güllere zarar vermeye çalisanlar için.Aslinda seni öldürmeliyim ancak kötü bir çocuga benzemiyorsun bu yüzden seni bagisliyorum” dedi ve gülmeye basladi oldukça egleniyor gibi gözüküyordu.Bu Kennosukeyi kizdirmisti.Ona dogru bir adim atti ve ;
“ Neden güldügünü bana da söyle , ben de güleyim!”dedi.Kizin kahkasi birden kesili verdi Kennosukeye simdi gerçektende kötü bakiyordu.Dudaklarinin ucu yavasça yukari dogru kivrildi ve ona;
“Beni sakin azarlamaya çalisma hatta aklina bile getirmeye cüret etme , göründügümden cok daha güçlüyüm inan bana ve beni en son azarlayan kisi simdi suradaki ölü topraklarin altinda onu öldürdüm”dedi ve siritmaya basladi.Sanki bundan zevk aliyormus gibi bir hali vardi.Kennosuke onun kilicina bakti. Ve gözlerine gözleri kirmiziydi kan gibilerdi.Ve çok parlaklardi.Aslinda müthislerdi.Ve belkide digerleride o gözlere bakarak ölmüslerdi... Aman Tanrim ! Neler düsünüyordu böyle...
Hemen oradan uzaklasmaliydi. Kiz ona dogru egildi ve ;
“Demek farkettin bu inanailmaz daha önce kimse farketmemisti ve her birini teker teker yok ettim.”dedi.Kennosuke kaslarini çatti ve sesini sakin tutmaya çalisarak ;
“Neyi farkettim ?”dedi.
Kiz ona;
“Simdi de aptal numarasina mi basladin ? Benim gözlerime bakan çogu kisi aklini kaybetti ve bana onlari öldürmem için yalvardilar.Garip degil mi? En basta ben de sasirmistim ancak artik normal geliyor. Daha önce buradan çikan kimse olmadi.Ama sen zeki bir çocuksun hadi git buradan.”dedi ve yüzüne sevkatli bir gülümseme yerlesti.Kennosuke çok sasirmisti.Kizin gözleri kirmizidan bal rengine döndü simsiyah saclariyla oldukça uyumlulardi.Elini kaldirdi ve yavasça kizin saçlarina degdirdi.Ne yapiyordu.! Kiz çok sasirmisti bir adim geriledi.
“Git buradan , sen buraya laik degilsin. Sen bir insansin ve burada olmamalisin.Güller bizi izliyor ayrica senin bana dokunmaya hiçbir hakkin yok git buradan hemen simdi!”dedi.Kennosuke basini salladi ve ;
“Geri gelecegim”dedi.Sonrada kosarak uzaklasti.Kapidan geçtigi anda hersey bitti.Yatagindaydi.Demek hepsi bir rüyaydi.Yavasça dogruldu.Saatine bakti , saat gecenin 1`iydi bu kötüydü.Cünkü tekrar uyumak istemiyordu.Rüyayi düsünmeye basladi , hayatinda gördügü en garip rüyaydi.Disari cikmaya karar verdi. Belki biraz geçti ama hava almaya ihtiyaci vardi.Üzerine bir mont aldi ve disari çikti.

Yolda yürümeye basladi.Evinin yolu arbalar icin bir yer degildi.Sadece yayalar icindi ve gecenin bu saatinde oldukça sessizdi.
Düsünmeye basladi , rüya çok garipti ve o kiz oldukça korkunç bir görünüsü vardi.Gözleri kirmiziydi ancak daha sonra harika bir bal rengine dönüsmüstü.Ve ona dokununca bir an erimisti sanki sonra kizgin bir kaplan gibi ona bagirmisti.Onu kovmustu.Bu rüyayi neden görmüstü ki? Ve evet geçn sefer de Rüyasinda Hanabiyi görmüstü ertesi günde inanilmaz bir biçimde siniflarina gelmisti.Acaba rüyasinda gördügü kizin adi neydi? Ah bir sey hakkinda çok fazla düsünüyordu alt tarafi saçma bir rüyaydi.Yürümeye devam etti birden bir çiglikla oldugu yerde siçradi.Ciglik yanindaki ara sokaktan gelmisti. Biri tekrar bir ciglik atti sonra da;
“Biri yardim etsin , birakin beni”diye sesler birbirini takip etti....
Kennosuke hç düsünmeden sokaga kostu ve iki adamin bir kadini sikistirmis olduklari ni gördü biri agzini kapatmis bagarmasini engelliyor biri de bogazina bicak dayamis cantasini almaya calisiyordu.Kennosuke yavasca yaklasti ve sertçe ;
“Birakin kizi”dedi.Tabi ki de beklenecegi gibi ikiside ona deliymis gibi baktilar.Sonra biri siritti ve;
“Oh yoksa bizi döver misin hmmm “tipki filmlerdeki gibi degil mi? Diye düsündü Kennosuke ve bir kasi havaya kalkti.Kennosuke gülerek;
“Ben öyle birsey söylemdim sadece kizi birakmanizi rica ediyorum hepsi bu “ dedi.Ne diyordu dövülmek mi istiyordu.Adamlardan biri ona dogru yaklasti yoksa cocuk mu demeliydi.En fazla 17 yasinda filandi.Gerçi kendisi sadece 19 yasindaydi.Cocuk ona ;
“Birakmazssak ne olucak “dedi.Ah yine mi onlara onlari dövmeyecegini zaten söylemisti.Kennosukenin aklina harika bir fikir geldi.
“Ben polisim”dedi.Cocuk Yavasça geri çekildi.Ne kadar da safti yoksa aptal mi demeliydi! Kennosuke güldü .Eger bu kadar saf olmasalardi mutlaka kimligini görmek isterlerdi.Cocuklar cantayi ona firlattilar , Kennosuke parayi almis olabileceklei için ikisini de duvara yapistirdi üstlerini taradi ve sasirtici bir sekilde para Ya da ona benzer birsey almamislardi.Kennosuke;
“Sizi tutklatmaliyim böylece bu pis islere bir daha bulasamazssiniz “dedi.Ccuklarin gözleri korkuyla büydü belliki henüz yeniydiler.Onlara ;
“Hemen bayandan özür dileyin yoksa basiniz büyük bir belaya girer!”dedi.Sonra da basini kadina dogru çevirdi ,sanki basindan kaynar sular akiyordu.Kalbi inanilmaz derecede hizli atiyordu.Bu nasil olurdu nasil....

Umarım beğenirsiniz...

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
28 Ağu 2011 21:22
 
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder Sayfaya git: 1, 2, 3, Sonraki
1. sayfa (Toplam 3 sayfa) [ 21 mesaj ]  

 
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız