Uzumaki Naruto FC
Sayfaya git: 1, 2, 3 ... 15, 16, 17, Sonraki

Anime Manga Forum -> Anime -> Fan Kulüpleri
 
Yazar
Mesaj
Strawberry
Mangaka
MangakaYaş: 29
Kayıt: 28 Tem 2011
Mesajlar: 1,057
Cinsiyet: Kız
Nerden: ...
Teşekkür: 1082

Durumu: Çevrimdışı

Strawberry
Mangaka
Uzumaki Naruto FC Konu: Uzumaki Naruto FC
Alıntıyla Cevap Gönder
Yaş: 12-13 (I.kısım), 15-16 ( II.kısım)
Yaşadığı yer: Konohagakure
Doğum Tarihi:10 Ekim
Ailesi: Uzumaki Kushina (Anne) Namikaze Minato (Baba)

Biyografi:

Naruto, Konoha Köyü'nde 10 Ekim'de Girdap Ülkesi'nden bir ninja olan Uzumaki Kushina'dan dünyaya geldi. Henüz yeni doğmuş bir bebekken Dokuz-kuyruklu Şeytan Tilki (Kyuubi no Yooko) köylerine saldırdı, Konohagakure (Gizli Yaprak) ve babası Yondaime Hokage (Dördüncü Hokage) Namikaze Minato şeytanı yasaklanmış bir yöntemle, bu işlem sırasında yaşamını sonlandıracağı halde, onun içine mühürlemeye karar verdi. Yondaime'nin dileği Naruto'nun köydeki insanlar tarafından bir kahraman olarak hatırlanmasıydı.
Ancak, işler öyle olmadı. Köy sakinleri suçlayacak ve acılarını ve kayıplarını yönlendirecek bir şey arıyorlardır, ve en uygun adayda oydu. Köyün yetişkinleri, bilinen birkaç istisna dışında, onu köylerine saldıran şeytan tilki olarak bildiler ve davrandılar. Sonuç olarak yalnız ve diğer insanlardan ayrı olarak büyümek zorunda kaldı. Mangada ima edildiğine göre, duygusal olarak çok zor zamanlar geçirdi ve sık sık göz yaşı döktü, fakat kendine ağlamakla bir yere varamayacağını söyledi. Nihayetinde Manga'nın başında çenesi düşük, hiperaktif yaramaz bir çocuğa dönüştü. Sandaime Hokage gözlemlediği (ve ileride Naruto'nun kendisinin de farkettiği) bu hareketlerinin nedeni sadece diğer insanlar tarafından kabul edilmektir.
Şans veya kader eseri, gençliğinde Naruto gibi hissetmiş olan öğretmeni Umino Iruka ile tanıştı. Iruka, Naruto'yu bir insan ve ninja gibi gören ve başarısız Dokuz-kuyruklu olarak görmeyen ilk kişiydi. Naruto Iruka'ya onunla beraberken bir baba ile beraber olmanın nasıl bir şey olduğunu anladığını söylemiştir.
Kendini yeterince kanıtlayamamış olan Naruto, Akademi'ye başladığı günden beri Hokage olmayı amaç edindi. Bu isteğinden dolayı Manga ve Anime'nin ilk kısmında çelimsizliği yüzünden herkes onunla dalga geçse de, bu ünvana ne kadar yakıştığını manga ve animenin ikinci kısmında kanıtlayacaktır.


Yetenekleri ve Güçleri:

Her ne kadar içinde çok kuvvetli bir canavar barındırsa da, Naruto sınıfının en kötü öğrencisiydi. Öğrenilmiş en kolay tekniklerden biri olan Bunshin no Jutsu'yu (İllüzyon klon tekniği) bile doğru bir şekilde yapamıyor, ve genelde bu sebepten dolayı öğretmeni Umino Iruka'yı sinirlendiriyordu. Yapabildiği en güçlü teknik, kendini güzel ve çıplak bir kadına dönüştüren "Oiroke no Jutsu" (Seksi teknik) idi. Aslına bakılırsa, Naruto bu teknik ile 3. Hokage'yi bile dize getirebiliyordu.
Ninja akademisinde mezuniyet gününde mezun olamayan tek kişi olan Naruto, Konoha'nın kötü kalpli Chunin'inden biri olan Mizuki tarafından tuzağa düşürülür. Mizuki, Naruto'ya 3. Hokage'nin odasındaki gizli bir belgeyi çalmasını, bu belgenin içinde çok güçlü teknikler olduğunu, bunu eğer kendisine getirirse mezun olacağını söyler. Bu belge aslında içinde yasak tekniklerin bulunduğu bir belgedir ve Mizuki bunu ele geçirerek bu yasak teknikleri öğrenmek, her şey bitince de bütün suçu Naruto'ya atmak istiyordu. Naruto, bu belgeyi ele geçirir ve ormana kaçar. Bu nedenle Konohagakure'deki tüm Chuninler Naruto'yu aramaya koyulur. En sonunda Naruto'yu bulan Iruka olur. Iruka, Naruto'yu gördüğünde şaşırmıştır. Çünkü Naruto kaçmak yerine bu belgedeki teknikleri öğrenmeye çalışmaktadır. Iruka tam Naruto'yu alıp şehre dönecekken Mizuki gelir. Büyük bir tartışmanın ardından Mizuki -söylenmesi aslında yasak olan- Naruto ve içindeki şeytan tilki hakkında konuşur. Bunları yeni öğrenen Naruto, üzgün bir şekilde belgeyi alıp kaçar. İki Chunnin Naruto'yu kovalarken en sonunda Mizuki, Iruka'yı kapana kıstırır. Mizuki, Iruka'yı tam öldürecekken Naruto elinde belge ile ortaya çıkar. Naruto, Mizuki'ye eğer Iruka öğretmenine dokunursa öldüreceğini söyler. Mizuki onu küçümser, fakat Naruto elindeki belgeden öğrendiği tek teknik olan Tajuu Kage Bunshin no Jutsu'yu ilk kez gerçekleştirir. Naruto bu teknik ile binlerce klon yaratarak Mizuki'yi yener. Bir süre sonra, ormanın ortasında, Iruka, Naruto'ya mezuniyetin kanıtı olan Konoha kafa bandını verir. Naruto artık mezun olmuştur.

Yukarıda bahsedilen Kage Bunshin no Jutsu (Gölge Kopyalama Tekniği), Naruto'nun tüm seri boyunca kullandığı en güçlü ve kullanışlı tekniklerden biridir. Bunshin no Jutsu'dan en büyük farkı, ortaya illüzyon yerine fiziksel olarak gerçek klonların meydana gelmesidir. Kage Bunshin'i gerçekleştirmek isteyen biri yarattığı tüm klonlara eşit sayıda çakra bölüştürmelidir ki; bu Jounin, hatta ve hatta Kage mertebesinde bir ninja için bile çok zordur. Naruto, bu tekniği kullanarak değişik kombinasyonlar yaratacaktır. Örnek olarak 5 klonun hızlı bir şekilde hedefe atak yaptığı Uzumaki Naruto Rendan (Uzumaki Naruto Kombinasyonu) veya Oroike no Jutsu ve Kage Bunşin'in birleşiminden oluşan Harem no Jutsu (Harem tekniği) gösterilebilir.
Naruto, Jiraiya'nın öğretileri sonucu Kuçiyose no Jutsu'yu da öğrenmiştir. Bu jutsu ile Naruto, paralel bir dünyadan kurbağa biçimindeki varlıkları ortaya çıkartabilir. Kuçiyose tekniğiyle ortaya çıkartılabilen en güçlü varlık, kurbağa kralı Gamabunta'dır. Naruto'nun en güçlü tekniği şüphesiz Rasengan'dır (Dönen Küre). Yine Jiraiya tarafından Naruto'ya öğretilen bu teknik, tamamen çakranın avuç içinde döndürülmesi ile gerçekleştirilir. Naruto, yeterli düzeyde avuç içinde çakra döndüremediğinden dolayı, ters yöne çakra döndürmek için ayrı bir klon kullanır. Rasengan tekniği, Uchiha Sasuke ve Hatake Kakashi tarafından kullanılan Chidori tekniğinden daha güçlüdür ve bir gün içinde istenildiği kadar kullanılabilir. Naruto, serinin ikinci bölümünde bu tekniği geliştirerek Oodama Rasengan ve Fuuton: RasenShuriken (Not: Fuuton: RasenShuriken tekniğini, Naruto ilk defa Akatsuki üyesi Kakuzu'nun üstünde uygulamıştır ancak bu teknik düşmana oldugu kadar kullanan kişiyede zarar vermektedir.Kullanan kişinin kullandığı kolunda ki çakra damarlarını yırtar. Bu yüzden Naruto bu teknigi bir daha kullanmamıştır ancak Naruto Myobokuzan (Gezginler Dağı)'daki egitimi sırasında bu teknigi dahada geliştirmiş ve Sennin (Bilge veya Keşiş) modundayken ona zarar vermeden kullanmanın bir yolunu bulmuştur) adlı varyasyonlar üretecektir. Ayrıca not edilmelidir ki, Kuçiyose no Jutsu ve Rasengan teknikleri A seviyesi yani Jounin seviyesi teknikler olup, Naruto'dan önce hem Jiraiya hem de 4. Hokage tarafından kullanılmış tekniklerdir.
Bütün bunlara ek olarak, Naruto, içindeki canavar sayesinde hızlı iyileşme gücüne sahiptir ve dayanıklılığı had safhadadır. Ayrıca, tamamen aşırı durumlarda Naruto'nun içindeki canavar Kyuubi yavaşça Naruto'yu kontrol altına almaktadır. İlk safhada Naruto'nun gözleri Kyuubi'nin kırmızı gözlerine dönüşür ve Naruto'nun yanaklarındaki çizgiler kalınlaşır. Buna karşın kontrol hala Naruto'dadır. Daha aşırı durumlarda kırmızı Kyuubi çakrası bir örtü gibi Naruto'yu kaplar ve yarı transparan bir Kyuubi görünümü alır. Ardından, Naruto'nun arka kısmında tamamen çakradan oluşan kuyruklar meydana gelir. Bu formların ilkinde 1 kuyruk ortaya çıkar. İlk olarak Naruto ve Sasuke savaşında görülmüştür. Bu formda kontrol Naruto'dadır. Ardından, durdurulmadığı sürece Naruto'nun arkasındaki kuyruk sayısı artar. Kuyruk sayısı arttıkça Naruto o kadar güçlenir fakat kontrolü ve benliğini yavaş yavaş kaybeder. Jiraiya tarafından gözlemlenilebilen en güçlü form 4 kuyruktur. 4 kuyrukta artık kontrol tamamen Kyuubi'nin elindedir. Çakra örtüsü Naruto'nun derisini yakar fakat aynı zamanda iyileştirir. Bu nedenle Naruto'nun yaşam süresi kısalmaktadır. Jiraiya, bu formu "Kyuubi'nin Pelerini" olarak nitelendirmiştir. Narutonun Painle olan savaşında 8 kuyruk belirmiştir. Mangada şuan naruto Kyubinin kontrolünü ele geçirmiştir ve kyubinin çakrasını kullandığında ışınlanma ve daha bilmediğimiz bir çok özel yetenek kazanmıştır.(Ayrıca 9 kıyruklunun çakrasını kullandığında naruto rikudou ya benzer bir görünüm kazanır.)


Jutsuları:
Spoiler:Kurucu
Spoiler:


Eski Kurucu
Spoiler:


VIP Üyeler
Spoiler:


Üyeler
Spoiler:


Eski FCKurallar

*Naruto hakkında bulduğunuz resim,fan art,video vs.her şeyi paylaşabilirsiniz (Naruto çiftleri ile ilgili olanlar ve hentailer hariç.)

*Vip üye olarak da sayfaya çokça katılan üyeler seçilecektir.

Bunların haricinde başka bir kural yok,Mangadan resimler bölümüne manga okumayanların spoiler almayacağı şekilde resimler koymaya çalıştım.
Tüm sevenleri bekliyorum.Gülücük DağıtıyorResimler

Spoiler:Spoiler:


Bölümlerden Kareler:
Spoiler:


Mangadan Resimler: (Düzenlenecek)

Spoiler:


Spoiler:


Bannerlar :
Spoiler:


Gifler
Spoiler:


Spoiler:


Spoiler:


Spoiler:


Spoiler:


Spoiler:


Spoiler:Spoiler:


En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
08 Mar 2012 20:29, Değiştirme: 26 Ağu 2013 14:59 (Toplamda 33 kere)
Bu mesaja teşekkür edenler (6 kişi): Migaki, hp^star, Luchia Nanami, vivi, ayhi, Hilda

Kawa No Uta
Mangaka
MangakaYaş: 24
Kayıt: 22 Oca 2012
Mesajlar: 793
Nerden: Ankara
Teşekkür: 1062

Durumu: Çevrimdışı

Kawa No Uta
Mangaka
Uzumaki Naruto FC Konu: Yanıt: Uzumaki Naruto FC
Alıntıyla Cevap Gönder
Beni de alır mısın? Hayranlık Besliyor

If you forget my name / You will go astray
Like a killer whale / Trapped in a bay


Fan Art | Tumblr

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Anime Listesi  
08 Mar 2012 21:10
betz
Otaku (Level 4)
Otaku (Level 4)Yaş: 25
Kayıt: 07 Oca 2012
Mesajlar: 267
Nerden: İstanbul
Teşekkür: 238

Durumu: Çevrimdışı

betz
Otaku (Level 4)
Uzumaki Naruto FC Konu: Yanıt: Uzumaki Naruto FC
Alıntıyla Cevap Gönder
Kawa No Uta yazmış:
Beni de alır mısın? Hayranlık Besliyor


En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger  
08 Mar 2012 21:12
Strawberry
Mangaka
MangakaYaş: 29
Kayıt: 28 Tem 2011
Mesajlar: 1,057
Cinsiyet: Kız
Nerden: ...
Teşekkür: 1082

Durumu: Çevrimdışı

Strawberry
Mangaka
Uzumaki Naruto FC Konu: Yanıt: Uzumaki Naruto FC
Alıntıyla Cevap Gönder
Tabi ki,Kawa No Uta, betz ekledim, hoşgeldiniz.Çok KeyifliEn Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
08 Mar 2012 21:17
Hilda
Mangaka
MangakaYaş: 32
Kayıt: 08 May 2010
Mesajlar: 1,079
Tanıtımlar: 16
Favori Anime & Manga: Beelzebub, Kimi ni Todoke, 20th Century Boys, Barakamon
Nerden: Istanbul
Teşekkür: 1583

Durumu: Çevrimdışı

Hilda
Mangaka
Uzumaki Naruto FC Konu: Yanıt: Uzumaki Naruto FC
Alıntıyla Cevap Gönder
Yepyeni bir sayfa açılmış, iyi de olmuş. *-* Eline sağlık Strawberry-chan. Çok Keyifli

Gif *-* Uyuyor...
Spoiler:


En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Anime Listesi  
09 Mar 2012 13:44
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): Strawberry

Strawberry
Mangaka
MangakaYaş: 29
Kayıt: 28 Tem 2011
Mesajlar: 1,057
Cinsiyet: Kız
Nerden: ...
Teşekkür: 1082

Durumu: Çevrimdışı

Strawberry
Mangaka
Uzumaki Naruto FC Konu: Yanıt: Uzumaki Naruto FC
Alıntıyla Cevap Gönder
Oww o gifler de ne öyle.*.*
Teşekkür ederim Hilda-Chan. Hayranlık BesliyorEn Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
09 Mar 2012 16:01
Nami
Üşengeç KalemYaş: 32
Kayıt: 16 Eyl 2007
Mesajlar: 3,833
Tanıtımlar: 7
Teşekkür: 4288

Durumu: Çevrimdışı

Nami
Üşengeç Kalem
Uzumaki Naruto FC Konu: Yanıt: Uzumaki Naruto FC
Alıntıyla Cevap Gönder
Hayranı değilim ama bugün 2-3 hoş resimlerini buldm eklemek istedim Çok Mutlu

Spoiler:


uğradığım gibi gittim, ben yokum farz edin asdf

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger Anime Listesi  
15 Mar 2012 2:48
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): Strawberry

Strawberry
Mangaka
MangakaYaş: 29
Kayıt: 28 Tem 2011
Mesajlar: 1,057
Cinsiyet: Kız
Nerden: ...
Teşekkür: 1082

Durumu: Çevrimdışı

Strawberry
Mangaka
Uzumaki Naruto FC Konu: Yanıt: Uzumaki Naruto FC
Alıntıyla Cevap Gönder
Teşekkür ederim Nami-san.*.*

Ben görmemiş gibi yaparım merak etme, ama arada sırada uğra yine de.Çok MutluEn Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
15 Mar 2012 21:04
Tantei
Mangaka
MangakaYaş: 23
Kayıt: 27 Nis 2011
Mesajlar: 683
Tanıtımlar: 4
Cinsiyet: Erkek
Teşekkür: 219

Durumu: Çevrimdışı

Tantei
Mangaka
Uzumaki Naruto FC Konu: Yanıt: Uzumaki Naruto FC
Alıntıyla Cevap Gönder
bende ccc ramenciler ccc

Sadece ben bu kadar başka bir şey yok.
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Anime Listesi  
15 Mar 2012 22:05
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): Strawberry

Tantei
Mangaka
MangakaYaş: 23
Kayıt: 27 Nis 2011
Mesajlar: 683
Tanıtımlar: 4
Cinsiyet: Erkek
Teşekkür: 219

Durumu: Çevrimdışı

Tantei
Mangaka
Uzumaki Naruto FC Konu: Yanıt: Uzumaki Naruto FC
Alıntıyla Cevap Gönder
bende ccc ramenciler ccc

Sadece ben bu kadar başka bir şey yok.
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Anime Listesi  
15 Mar 2012 22:05
 
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder Sayfaya git: 1, 2, 3 ... 15, 16, 17, Sonraki
1. sayfa (Toplam 17 sayfa) [ 167 mesaj ]  

 
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız