Yağmurla Yıkanan Düşler
Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3, Sonraki

Anime Manga Forum -> RPG -> Naruto
 
Yazar
Mesaj
challenger
Otaku (Level 2)
Otaku (Level 2)Yaş: 25
Kayıt: 04 Nis 2012
Mesajlar: 60
Cinsiyet: Erkek
Nerden: paralel evren
Teşekkür: 18

Durumu: Çevrimdışı

challenger
Otaku (Level 2)
Yağmurla Yıkanan Düşler Konu: Yanıt: Yağmurla Yıkanan Düşler
Alıntıyla Cevap Gönder
riyoshi teklifi ilkabul eden oldu ve çantasından bir kaç bez çıkardı saçını ve yüzünü sildi diğer bezlede içeri giren yuureinin kafasını sildi ve vücudunu . 2 özel yetişen çiçekten yapılmış bir esans çıkardı arkadaşlarını yuureinin kokusundan bayılacak gibi olduğu için biraz üstüne döktü köpeğin . Artık o kadar kötü kokmaz herhalde pis kokuyu bastırır bu esans dedi. İçeriye baktı ve gerçekten de yemek kokusu burdan geliyormuş dedi

Aoi hala yeni arkadaşlarını süzüyordu . aoiye onlar iyi insanlar merak etme dedi. Bir anda aklına makio geldi ya takip etmişse o usta bir jounin ve belki beni bile yenebilir dedi. Tam bu sırada ayaklarının altına kıvrılan köpeği havladı sahibine bakıp.anladın mı dedi köpeğine gülümseyerek yalnız olmadığını hatırlattı bir anda. Düşünmreye devam etti ya benimle birlikte arkadaşlarımlada savaşırsa ben önemli değilim fakat bu insanlara zarar veremem dedi ve arkadaşlarına bir kez daha baktı. Bu insanları korumak için savaşırım o halde dedi. çadırın en uc köşesine gitti ve silahlarını çıkardı ıslanmışlardı onları da bir paçavrayla az çok kuruladı. sarı bir kunai vardı ve tutma yerinde ki yuvarlağı çevirip açtı içinde bir tüp için de morumsu bir zehir vardı sızmamış galiba dedi ve çevirerek yerine taktı.
Tekrar Makioya gitti aklı benimle napacak bu herif ona saldırmadım konohadan birini öldürdüm mü acaba dedi. Hatırlamıyorum dedi inşallah güçlenmişimdir dedi kendi kendine. Para kesesini çantaya koydu fazla değildi bu para fakat karınlarını doyuracak kadar ve bir kaç item alacak kadar vardı.
Spoiler:
silahlarını tekrardan bacağında ki shinobi çantasına koydu ve düşüncelerinden uzaklaştı uyanmış gibi hissetti kendini .

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Anime Listesi  
25 Eyl 2012 17:56
kriyolit
Otaku (Level 3)
Otaku (Level 3)Yaş: 33
Kayıt: 13 Oca 2012
Mesajlar: 194
Favori Anime & Manga: Death Note, Naruto, Devil May Cry, Darker Than Black, Beelzebub, FMA
Cinsiyet: Erkek
Teşekkür: 76

Durumu: Çevrimdışı

kriyolit
Otaku (Level 3)
Yağmurla Yıkanan Düşler Konu: Yanıt: Yağmurla Yıkanan Düşler
Alıntıyla Cevap Gönder
Riyoshi'nin hareketlerinden tehlikeli bir durum olmadığı anlaşılmıştı, hatta görünene göre Riyoshi ve bu yabancı eskiden tanışıyorlardı. Birgün içerisinde edinebileceği arkadaş sınırı yok gibi görünmüştü Dante'nin gözüne. Hayatında ilk defa birinin arkadaşı olmasına izin vermişti ki işler bir anda açılmıştı. Başta bu kadar kalabalık olmak gözüne tehlikeli görünmüştü. Bu kadar kalabalık bir grubun farkedilmesi kolay olurdu ama aynı zamanda kalabalık göz korkutmak anlamınada gelebilirdi.

Dante kendi kendisine kafasını "neyse" anlamından salladı. Fazla düşünmeye ne gerek vardıki. Onun aradığı maceraydı ve gidişat yakın zamanda istediğini alacağını gösteriyordu.

Elindeki kunaisini bir kez daha cebine yerleştirirken bugün ne kadar çok aynı hareketi tekrarladığını düşündü. Tekrar ve tekrar kunaisini çekmişti ama her kunaisini çektiği arkadaşı oluyordu. Belkide kunaisi sihirliydi, insanlarla arkadaş olmasını sağlayan bir büyü. Dante düşündüklerine gülmemek için kendisini zor tutarak Aoi'nin kibar teklifini kabul etti.

Spoiler:

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
25 Eyl 2012 19:42
RPGer
Mangaka
MangakaYaş: 34
Kayıt: 15 Eyl 2012
Mesajlar: 523
Favori Anime & Manga: Kenshin, Gintama, Bleach
Cinsiyet: Kız
Teşekkür: 263

Durumu: Çevrimdışı

RPGer
Mangaka
Yağmurla Yıkanan Düşler Konu: Yanıt: Yağmurla Yıkanan Düşler
Alıntıyla Cevap Gönder
Dumatra bugünün ne kadar güzel geçtiğini düşünüyordu. İster istemez çehresini tatlı bir gülümseme kapladı. Hastalığının belirtileri yemek kokusuyla beraber hafiflemeye başlamıştı. Dumatra'nın en iyi arkadaşlarından biri uykuysa diğeri de yemekti. Çünkü Dumatra enerji seviyesi çok düşük ve soluk bir ninjaydı. Daha çok chakrasının gücüne dayanarak savaşları alırdı.

Dumatra çadırın içine göz ucundan baktı. Aoi çok güzel bir kızdı. Yeni tanıştıkları arkadaşları Riyoshi'yle de önceden tanıştıklarını öğrenince çok mutlu oldu. Sanki kendine yeni bir aile bulmuş gibi hissediyordu. İlk tanıştığı arkadaşı Dante de çok mutlu görünüyordu sanki. Dumatra hem kendi adına hem Dante adına çok sevinmişti. İkisi de kirli ve karanlık bir geçmişe sahiplerdi, bunu hissediyordu. Bundan sonra günler daha aydınlık ve eğlenceli geçecek gibi gözüküyordu. Nice savaşlar göreceklerdi. Nice anılar toplayacaklardı.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et  
25 Eyl 2012 20:39
TaKa
Mangaka
MangakaYaş: 29
Kayıt: 09 May 2010
Mesajlar: 621
Favori Anime & Manga: DeathNote, Naruto, Bleach, FMA, One Piece, Wolf's Rain,
Cinsiyet: Erkek
Teşekkür: 168

Durumu: Çevrimdışı

TaKa
Mangaka
Yağmurla Yıkanan Düşler Konu: Yanıt: Yağmurla Yıkanan Düşler
Alıntıyla Cevap Gönder
Yorgunluğunun geçmesini beklerken gizliden gizliye çadıra giren grubu izliyen Makio, yıldırımın vurduğu ağacın yarığında beliren bir hareket gördü. Göz ucuyla yakaladığı bu hareket, belki de şimdiye kadar gördüğü en şaşırtıcı şey olarak hafızasının bir kenarına kazınacaktı sonsuza dek.

*Yıllar önce*
Şu sıralar Pain olarak bilinen Nagato adlı ninja, yanında dostlarıyla belirli bir amaç için ilerlemekteydi, nitekim Saklı Yaprak Köyünden 'Kök' adlı örgüt ve Saklı Yağmur Köyünden Hanzou adlı bir ninja ve adamları bu ilerleyişe dur demek için karşılarına dikilmişti bu genç shinobilerin. Rinnegan adlı güce sahip olan Nagato, arkadaşı Yahiko'nun öldürülmesiyle çılgına dönüp Kök'ü ve Hanzou'nun adamlarını yok etmiştir. Bu güçle başa çıkamayacağını anlayan Hanzou oradan kaçar, fakat içinden bir ses bu insan görünümlü iblisin peşini bırakmayacağını ve eninde sonunda intikam alacağını söylemektedir. Bu yüzden olsa gerek hiçbir halefi olmayan bu büyük ninja, kaçarken İmzası niteliğindeki Kuchuyose'sini saklamaya karar verir. O öldükten sonra İbuse adlı salamanderin ve onun daha küçük boyutlardaki akrabalarının kendinden başka kimse tarafından çağrılamayacak olması fikri bunu yapmaya itmişti Hanzou'yu. İbuse ile durumu konuşup o sıralarda henüz ergenlik çağında sayılabilecek bir fidanın içine mühürlemişti salamanderi ve ağacın gövdesine zarar verilince mühür kırılacaktı. Bu mührü gerçekleştirdikten üç gün sonra Hanzou ve onla ilişkisi olan herkes çoktan tarih olmuştu ve saklı Yağmur Köyünün başına Pain geçmişti.

*Şimdi*
Ağacın içinden dışarıya doğru akan morumsu sis çadırın içindeki geninlerden önce Makio'nun dikkatini çekti, oraya gidip gitmemek için iç çatışma yaşayan Jounin mor rengin zehri temsil ettiğini biliyordu ve bu yüzden biraz daha bekleyip olacakları izlemeye karar verdi. Nitekim içeridekiler garip sisi fark ettikleri anda herşey için çok geç olmuştu, felç eden zehir her birinin akciğerlerine girmiş ve onları yalnızca göz kapaklarını ve bilinçlerini açık tutabilecek bir hale sokmuştu. Yıldırımın çarptığı ve ağacın gövdesini yardığı yerden dışarıya bir pençe uzandı, sanki minicik bir fare deliğinden dışarı çıkmaya çalışan bir ejderha pencesiydi. Pençeyi bir ön kol, ön kolu bir başka pençe, o pençeyi de bir başka ön kol izledi ve birkaç saniye sonra büyük bir çatırtıyla ağaç ikiye ayrıldı. Dışarı fırlayan şey mor duman bulutunun içinde rahatça nefes alabilen bir sürüngendi, Salamander İbuse çatallı dilini ağzından dışarı çıkarıp havayı tattı, çadırın içindeki dört geninin kokusunu hemen hissetmişti. Çadıra yaklaşıp kafasını girişten içeri soktu, zehriyle geçici felce uğrayan genç shinobilerin gözlerinin içine baktı tek tek ve onları tarttı. Yürekli oldukları belliydi, fakat önce cevap vermeleri gereken bir soru vardı ve cevaplarına göre onların Salamander Kuchuyose için yeterli olup olmadıklarına karar verecekti. Soru her bir ninjanın kulaklarından çok zihninde yankılandı.
"Bundan sonraki yaşamın boyunca önce içgüdülerinle sonra mantığınla hareket edeceğine ant içer misin? Tıpkı bir salamander gibi."

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger  
25 Eyl 2012 21:41
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): Gama_Sennin

BlindWarrior
Otaku (Level 4)
Otaku (Level 4)Kayıt: 10 Ksm 2011
Mesajlar: 266
Favori Anime & Manga: Naruto Ergo Proxy Samurai 7 Avatar
Teşekkür: 56

Durumu: Çevrimdışı

BlindWarrior
Otaku (Level 4)
Yağmurla Yıkanan Düşler Konu: Yanıt: Yağmurla Yıkanan Düşler
Alıntıyla Cevap Gönder
Makio o salamanderi tanıyordu.Hiç görmedi fakat efsanevi Sannin'lerin anlattığı kadarıyla biliyordu.Amacının Genin'lere zarar vermek olduğu ihtimali aklına geldi.Ve gelir gelmez direkt oturduğu yerden hızlıca dikildi.Direkt çadıra doğru koştu.Arada çok mesafe vardı ve halen tam bir enerjisi yoktu.Arada temposunu yavaşlatması gerekiyordu.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
25 Eyl 2012 22:39
kriyolit
Otaku (Level 3)
Otaku (Level 3)Yaş: 33
Kayıt: 13 Oca 2012
Mesajlar: 194
Favori Anime & Manga: Death Note, Naruto, Devil May Cry, Darker Than Black, Beelzebub, FMA
Cinsiyet: Erkek
Teşekkür: 76

Durumu: Çevrimdışı

kriyolit
Otaku (Level 3)
Yağmurla Yıkanan Düşler Konu: Yanıt: Yağmurla Yıkanan Düşler
Alıntıyla Cevap Gönder
Bu bir kabus olmalıydı. Daha az önce etrafı gülen suratlar, güzel kokular ile kaplıydı ama şimdi; hiçlik. Etrafını tamamen hiçlik sarmıştı. Duyamıyordu, hissedemiyordu, sadece görüyordu. Bitmek bilmeyen bir karabasana yakalanmış gibiydi. Beyni tüm gücüyle vücuduna hareket etmesi için emirler yağdırıp duruyordu ama Bir ceset kadar tepkisiz kalıyordu bedeni zihninin tüm çığlıklarına rağmen. Dante'nin içini ilk defa büyük bir korku kaplamıştı. Çarasizdi, yapabileceği hiçbirşey yoktu. Tıpkı o gecede olduğu gibi; köy yanıyordu, insanlar çığlık atıyordu ama Dante çaresizliğin soğuk pençesinin içinde sadece ağlıyordu...

Dante, kendine bir söz vermişti; ne olursa olsun, canına dahi mal olsa asla ama asla bu iğrenç duygunun bir daha onu ele geçirmesine izin vermeyecekti. Biran önce kendine gelmeli bu işe bir çare düşünmeliydi. Dante kafasında dolanıp duran tüm düşüncelerden sıyrılarak etrafında neler olduğunu anlamaya çalıştı. Hareket edemiyordu ama görebiliyorde, aynı zamanda düşüncelerinde de bir gariplik hissetmemişti. Demekki bir genjutsuya yakalanmamıştı. Peki ne olmuştu? Dante zihnini zorlayarak "düşün seni salak, düşün" dedi kendine. "en son ne hatırlıyorum?" "Mor bir duman" evet evet kesinlikle son hatırladığı mor bir dumanın etrafında yayıldığı ve ciğerlerini hızlı bir şekilde doldurduğuydu. Demekki bu bir zehirdi. peki ya bunun sebebi neydi?

Dante'nin cevabı fazla düşünmesine gerek kalmamıştı. Tüm ihtişamı ile cevap karşısında dikiliyordu. Lanet olası devasa bir Salamander çatallı dili ile havayı koklayarak çadırın içerisine adım atmıştı. Yavaş adımlarla ilerliyor ve herbir shinobiyi tek tek gözleri ile süzüyordu. Sıra Danteye gelmişti. Dante'nin içinde korku ve geçmiş tekrar alevlenmeye başlamıştı. Salamanderin her adımında içerisindeki boşluk büyüyor, korkuları beynini tırmalamaya başlıyordu. Salamender iyice yaklaştı. Dante gözlerini kapatmak istiyordu, oradan koşarak uzaklaşmak istiyordu ama o anada kendine verdiği sözü tekrar hatırladı. Tüm duygular sifon çekilmiş gibi zihnini tekrar boşalttı. Dante hareket ettirebildiği tek uzuvu lan gözlerini üzerine doğru gelen Salamanderin soğuk bakışlarının içine doğrulttu. ne olursa olsun asla geri adım atmayacaktı.

İşte o anda kafasının içerisinde o sözcükler yankılandı. Salamander, Danteye bir teklif sunuyordu. Dante teklifi duyduğunda eğer yapabilseydi bir kahkaha atardı. Yıllarca aradığı güç şimdi karşısında dimdik duruyordu. Dante konuşamayacağını bildiği için zihninde yankılanan sese zihni ile cevap vermeyi denedi.

"Bu zamana kadar olan hayatımı içgüdülerime ve mantığıma borçluyum ve bundan sonraki hayatımıda tıpkı bir salamander gibi yaşamaya ant içerim usta Salamander."

Spoiler:

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
25 Eyl 2012 23:42
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): TaKa

challenger
Otaku (Level 2)
Otaku (Level 2)Yaş: 25
Kayıt: 04 Nis 2012
Mesajlar: 60
Cinsiyet: Erkek
Nerden: paralel evren
Teşekkür: 18

Durumu: Çevrimdışı

challenger
Otaku (Level 2)
Yağmurla Yıkanan Düşler Konu: Yanıt: Yağmurla Yıkanan Düşler
Alıntıyla Cevap Gönder
Riyoshi havanın değiştiğini anlamıştı köpekte huzursuzdu fakat şimşeğin çarpması sonucu olduğunu düşünmüştü.bir anda göz kapakları ağırlaştı .Kendinden geçmişti canı acıyormuydu, yoksa makio gelip boğazını mı kesmişti.Hayır kalp atışını duyuyordu fakat bu neydi.Kunailerine uzanmak ya da jutsu yapmak için hareket edecekti ki kolları kalkmıyordu. Sanki vücudu ondan uzaklaşmıştı. Karanlıktı hokagenin adamları ailesini almaya giderken annesi onu dolaba koymuştu karanlık bir dolap o günkü karanlıktaydı fakat ses duymuyordu. Köpeğim arkadaşlarım onları koruyamadım ben güçsüz kahrolasıca bir shinobiyim dedi. Keşke bir şansım daha olsa da onları korumak için harekete geçsem dedi. Göz ucuyla yuureiye baktı köpek hemen kolunun altında dili dışarda baygın yatıyordu aynı şey herkes için olmuştu ki bir anda pençeler kollar ve bir salamander gördü.

Bu da neyin nesi dedi kendine. Canavar önce köpeğine yaklaştı sonra kendine.Dili bir yılanın ki gibiydi.Islak ve tiksindirici havayı kokluyordu yılan gibi ve benim gibi dedi. Korku iliklerine kadar geldi bir anda yerinden fırlamak ve ona saldırmak istedi ama bu mümkün değildi. Az önce bilinci yerindeydi.

Onu duymuştu sadece duymuştu o efsanevi ıbusaydı. Ona karşı hiç bir şansım yok hiç dedi. Ve ibusa bir soru sordu .Kulaklarına inanamadı efsanevi ıbusa ve ben Riyoshi .Peki yuurei kensiyle olacak mıydı o ben ne istersem hep onu yapar dedi. soru beyninde yankılanıyordu ye diğerleri dedi kendi kendine

"Bundan sonraki yaşamın boyunca önce içgüdülerinle sonra mantığınla hareket edeceğine ant içer misin? Tıpkı bir salamander gibi." artık anladı soruyu o kadar karmaşa yaşadı ki soruyu anlamakta güçlük çekti

ve Riyoshi "Bundan sonraki yaşamım boyunca önce içgüdülerimle sonra mantığımla hareket edeceğine ant içerim dedi.
Spoiler:


Dm notu: gelecek evet ama İbuse'nin adını bilmiyorsunuz ona göre editle mesajını.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Anime Listesi  
26 Eyl 2012 18:07
himekun
MangakaYaş: 26
Kayıt: 21 Eyl 2012
Mesajlar: 5
Teşekkür: 1

Durumu: Çevrimdışı

himekun
Mangaka
Yağmurla Yıkanan Düşler Konu: Yanıt: Yağmurla Yıkanan Düşler
Alıntıyla Cevap Gönder
Aoi ne olduğunu anlayamadı çadırın ışıkları söndü sandı fakat bu değildi.Kendini okyanusun derinliklerin de hissetti ışık yok ve rahatlamıştı.Kollarını hareket ettiremediğini anlayınca korkuya kapıldı.Çırpınmak bağırmak istedi.Korkuya kapıldı kalbi yerinden fırlayacak gibiydi.Bütün bunların korkunç bir kabus olmasını istemekten öteye gidemedi yinede.
Son hatırladığı şey etrafta gülen suratlar olduğu reinin üstün deki esans o kadar hoş tu ki başka bir koku duymuyordu hatta yemeğin kokusunu bile kaplıyordu. riyoshi tabağında ki onigirileri bitirmişti yuurei onun kucağındaydı ve diğerleri gülümser bir ifadeyle oturuyorlardı ama ne geldi başlarına bilemedi.Onlar da bu durumda mı merak etti.

gözü bir anda kısık bir şekilde açıldı.Yarım görüyordu.Köpek ve riyoshi yatıyorlardı köpek tam da sahibinin kolunun altındaydı.Dante ve dumatrada baygın görünüyor gibiydiler derken pençe ve beraberinde ön kol gördü. Bu bir yaratıktı diliyle havayı kokladı ve dantenin üstündeydi ona yemin ettirdi galiba çünkü dantenin yeminini duydu.İçi ürperdi bir anda bu çocuk soğukkanlılıkla teklifini kabul edecek kadar yürekli dedi ve yaratık ona yaklaştı.
"Bundan sonraki yaşamın boyunca önce içgüdülerinle sonra mantığınla hareket edeceğine ant içer misin? dedi Aoi aynı şeyi diğerlerine de sorduğunu anlamıştı dante kabul ettiğine göre diğerlerine de sormuş olabilir dedi.Riyoshi de kabul etti mi diye merak etti.
Ailesi yoktu güçsüz hissediyordu arkadaşlar buldu ve gücünün 2 ye katladığını hissetti bel ki de semenderden bir eğitim olabilir mi mümkün mü? dedi
Aoi gözlerini kapadı ve "Bundan sonraki yaşamım boyunca önce içgüdülerimle sonra mantığımla hareket edeceğine ant içerim dedi. Bunu daha iyi bir shinobi olabilmek için yapması sarttı ve yaptıda

[img] http://www.google.com.tr/imgres?q=tengen+toppa+gurren+lagann+imzaları&um=1&hl=tr&biw=1024&bih=634&tbm=isch&tbnid=n62xeFjx69yc-M:&imgref
[/img]
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
27 Eyl 2012 16:52
RPGer
Mangaka
MangakaYaş: 34
Kayıt: 15 Eyl 2012
Mesajlar: 523
Favori Anime & Manga: Kenshin, Gintama, Bleach
Cinsiyet: Kız
Teşekkür: 263

Durumu: Çevrimdışı

RPGer
Mangaka
Yağmurla Yıkanan Düşler Konu: Yanıt: Yağmurla Yıkanan Düşler
Alıntıyla Cevap Gönder
Dumatra yemeğini yemeye büyük bir hazla koyulmuştu ki içini bir korku kaplamaya başladı. Etrafına baktığında dikkat çeken bir şey göremedi. Fakat kesin kötü bir şey olacaktı. Dumatra önce kendine kızdı. Neden herşeyi berbat etmek zorundayım ki? diye düşündü. Yine de içgüdülerini dinlemeye karar verdi.

Dumatra istemsizce yemeği bıraktı ve tam o esnada etrafı bir sis kapladı. Kahretsin, yine yanılmamıştı. Bir kez olsun yanılıp, kendini kandıramaz mıydı sanki?

Dumatra hiçliğin içindeydi. Sadece boşluk ve 5 boyutlu cisimler arasındaydı. Çok huzurlu hissetti. Uzun zamandır duymadığı bir huzur içini kaplamıştı. Kendinin şu an neye benzediğini çok merak ediyordu. Acaba 5 boyutlu hali nasıldı? Aynada hep 3 boyutlu halini görmüştü. Kendinin gerçekten neye benzediğini, aurasının nasıl olduğunu belki şimdi görme ihtimali olabilirdi.

Dumatra kendinden geçmiş bir şekilde bunları düşünürken Salamender'i hisssetti. Salamender yabancı olduğu bir canlı değildi. Belki de kendisi bile bir Salamender olabilrdi. Ne bir ses duyuyordu, ne de 5 boyutlu cisimlerden başka bir şey görüyordu. Salamenderla iletişime geçtiler. Buna cevaben Dumatra gülümsedi. Salamender mesajı almıştı.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et  
04 Ekm 2012 14:20
TaKa
Mangaka
MangakaYaş: 29
Kayıt: 09 May 2010
Mesajlar: 621
Favori Anime & Manga: DeathNote, Naruto, Bleach, FMA, One Piece, Wolf's Rain,
Cinsiyet: Erkek
Teşekkür: 168

Durumu: Çevrimdışı

TaKa
Mangaka
Yağmurla Yıkanan Düşler Konu: Yanıt: Yağmurla Yıkanan Düşler
Alıntıyla Cevap Gönder
Çağrılan her yaratık kendine has bir anlaşma imzalatır onu çağırana, salamander da karşısındaki bu shinobilerle gerekli anlaşmayı imzalamalıydı. Zaten soruyu da bu yüzden sormuştu, içgüdülerinin sesini dinlemeyi öncelik haline getiremeyen hiçbir ninja bu yaratığı çağıramazdı. Çatallı dilini her birinin alnına sırayla değdirip onlarda uzun bir süre kalacak olan anlaşma mührünü dağladı tenlerine, aynı zamanda her birinin vücuduna salamanderın zehirli nefesine karşı bir panzehir salgılandı bu yaradan ve içlerini, ta kalplerinin içinden yakmaya başlayan bu panzehir felçli vücutlarını garip bir karıncalanma ile normale döndürmeye başlamıştı. Her birinin üzerindeki felç kalkmadan hemen önce yaratık onları eğiteceği yere götürecek jutsuyu yaptı ve bir "puv" sesinin ardından çadırın içindeki genç shinobiler ve salamander gözden kayboldu. İbuse'nin diyarına vardıklarında felç edici zehrin etkisi tamamen geçmişti ve alınlarındaki çatal dil şeklindeki yara yerinde olduğu müddetçe bir daha salamander zehrinden etkilenmeyeceklerdi. Gerçi bunu İbuse söyleyene kadar bilmeyeceklerdi, yine de vardıklarında etrafa göz gerdiren shinobiler hayatlarının garip bir şekilde anlamsızlıktan kurtulduğunu hissettiler. Heybetli salamander keskin bir sesle haykırdı, birkaç saniye sonra her bir ninjanın karşısına birer salamander gelmişti ve çatallı dilleri karşılarındakini tanımak için ağızlarından dışarı çıkıp geri giriyordu her saniye. İbuse yeniden shinobilere hitaben konuştu "İlk dersiniz, karşınızdaki salamanderin adını öğrenmeyi denemek."

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger  
10 Ekm 2012 22:03
 
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3, Sonraki
2. sayfa (Toplam 3 sayfa) [ 21 mesaj ]  

 
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız