Yağmurla Yıkanan Düşler
Sayfaya git: 1, 2, 3, Sonraki

Anime Manga Forum -> RPG -> Naruto
 
Yazar
Mesaj
TaKa
Mangaka
MangakaYaş: 29
Kayıt: 09 May 2010
Mesajlar: 621
Favori Anime & Manga: DeathNote, Naruto, Bleach, FMA, One Piece, Wolf's Rain,
Cinsiyet: Erkek
Teşekkür: 168

Durumu: Çevrimdışı

TaKa
Mangaka
Yağmurla Yıkanan Düşler Konu: Yağmurla Yıkanan Düşler
Alıntıyla Cevap Gönder
Saklı Yağmur Köyü'nün sınırındaki ormandaki bir ağaç kovuğunda saklanmaktaydı üç kaçak ninja. Dante ve Dumatra'nın burun delikleri Yuurei'nin ıslak tüylerinden gelen koku tarafından feci şekilde ağrımaktaydı, kokuya alışık olan Ryoshi ise keyifle gülümsemekteydi. Dışarıda ise işler pek böyle yolunda gitmiyordu, onlar ağaç kovuğuna girerken avucuna konan bir böcekten aldığı bilgi ile kaçak üçlünün bir süre önce bulunduğu yerin yaklaşık on-on beş metre civarına doğru harekete geçmişti Makio. Böceki bilgiyi ilettikten saniyeler sonra hava koşulları yüzünden ölmüştü, bu yüzden tarif edilen yere gelip belirsiz ve takip edilemez izlerle karşılaşan deneyimli Jounin seçeneklerini gözden geçirmeye başlamıştı. Ya takibi bırakıp destek için köye dönecekti, ya da yeni izlerle karşılaşma umudunu koruyarak kısa süreliğine sığınacak bir yer bulacaktı. O seçeneklerini tartarken ağaç kovuğunda bir ramen partisi veriliyordu ve birbirine gittikçe ısınan üç ninja geçmişleriyle ilgili birçok şey paylaşıyordu birbirleriyle. Anlatılan her anıyla aynı tarzda dramlar yaşadıklarını ve neredeyse tamamen yalnız olduklarını anlıyorlar ve belki de bu garip rastlantının ömür boyu sürecek bir dostluğa gebe olduğunu düşünüyorlar. Artık yalnız kalmayacaklarını düşünüyorlar, düşünmeye cür'et ediyorlar.

Hızını arttıran yağmur, görünüşe göre ağaç kovuğunun içine sızmanın bir yolunu bulmayı başarmış. Yuurei de dahil hepsi yeniden ıslanmaya gönülsüz, bu yüzden içlerinden biri ormandan çıkıp dağlara doğru gitmeleri gerektiğini ve belki de şansları varsa bir mağara bulabileceklerini söyleyince bu garip üçlü girdikleri şekilde çıkıyorlar kovuğun içinden. Yağmur hızını azaltmış durumda, yine de uğursuz damlaları her birine çıplak bir insana işler gibi işliyor, uzaklarda çakan bir şimşek birazdan kulaklarında çınlayacak gök gürültüsünün habercisi adeta. Gürültü kulaklarına ulaştığı sırada üçlü ve köpek ormanın sınırını geçmiş, yağmur köyünden ve ormandan uzağa, batıya doğru hızla ilerlemekteydi. Dağlara doğru ilerleyen üçlü bir süre sonra şimşeğin hedefi olan şanssız ağaçla karşılaşıyorlar, çok haşmetli bir görüntüsü var ağacın ve bu görüntü üçlüyü etkiliyor, huşu içinde için için tüten ağaca bakan geninlerden hiçbiri ağacın koruyucu sınırları içerisindeki kamuflajlı çadırından onları izlemekte olan kişiyi görmüyor. Bu yabancının kokusunu normalde Ryoshi'nin hissetmesi gerekir, fakat yağmur ve ıslak toprağın o derin kokusu şimdilik duyuları kuvvetli ninjayı normal bir insandan farksız kılıyor. Yine de sahibinden daha iyi koku alan Yuurei'yi atlatamıyor bu yabancı ve köpek, tanıdık bir koku aldığını iletiyor Ryoshi'ye. Aralarında bir yaş olmasına rağmen kız çadırdan çıktığı an genç İnuzuka'nın gözlerinde karşısındakini tanıdığına şüphe bırakmayacak bir bakış belirdi. Yine de Şaşkınlığını gizleyememişti, bir günde konoha'dan tanıdığı iki kişiyle karşılaşmıştı. Gerçi bu kızı yalnızca Akademi'de birlikte derslere girdikleri için tanıyordu ve isminden başka hatırlayabildiği tek şey Uzumaki soyundan geldiğiydi.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger  
23 Eyl 2012 5:50
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): RPGer

BlindWarrior
Otaku (Level 4)
Otaku (Level 4)Kayıt: 10 Ksm 2011
Mesajlar: 266
Favori Anime & Manga: Naruto Ergo Proxy Samurai 7 Avatar
Teşekkür: 56

Durumu: Çevrimdışı

BlindWarrior
Otaku (Level 4)
Yağmurla Yıkanan Düşler Konu: Yanıt: Yağmurla Yıkanan Düşler
Alıntıyla Cevap Gönder
''Demek en son burada görülmüş'' der Makio o derenin oraya giderek.''Onlarla işbirliği yaptıklarını bilmeliydim!'' Makio'nun böcekleri fazla yağmura katlanamıyordur ve Makio ise sığınacak bir yer arıyordur.Çünkü yorulmuştur.Birden bir ağaç kovanı görür ve hemen oraya girer.Kimse yoktur fakat boş Ramen kaseleri gibi şeyler vardır.Biraz köşeye oturup dinlenirken bir yandanda düşünüyordur.Böcekler koku alamadığından bunlar onun için fazla bir delil sayılmazdı.Sadece burada biraz vakit geçirdiklerinin deliliydi.Ama en azından yakınlardamı uzaklardamı olduklarını anlamak için Ramen kırıntılarına baktı, eğer bayatlamışsa bu buradan biraz uzaklaştıklarını gösterirdi.Evet ramen bayatlamıştı.Belki de Konoha'ya dönüp bir sezgisel ninjayla bu aramaya geri dönmeliydi ama o zamana kadar onlar çok uzaklara gidebilirdi.Hem Makio'da görevi tek başına bitirmeye niyetliydi.Biraz Chakra'sını topladıktan sonra aramaya devam edecekti.Yağmurun bir an önce bitmesini istiyordu.

Yağmur şiddetini arttırmıştı.Halen iz sürmek için uygun değildi.Düşünüyordu.Belki de Konoha'ya dönüp bir sezgisel ninjayla dönmesi gerekiyordu fakat böyle yaparsa izini sürdükleri çok uzaklara gidebilirdi.Kafasında beliren bütün mantıklı veya mantıksız seçenekleri gözden geçirdi.Ve sonra da yağmuru izledi.Yağmurun yağışını izleyerek düşündü, düşündü ve sonunda aklına bir fikir geldi.Eğer bu kadar yağmur yağdıysa topraklar çamurlaşmıştır ve ayak izi olabilir diye düşündü.Eğer diğerleri ağaçların üstünden ilerlemedilerse mutlaka bir ayak izi olacaktı.Tabii iz bulsa bile bu sahte de olabilirdi, sonuçta ağaç üzerinden seyahat etmek daha kolay olurdu.Makio derin bir şekilde düşündükten sonra hızlıca ayağa kalktı.''Kaybedecek vaktim yok!'' diye içinden geçirdi ve kovandan hızla dışarı çıktı.İlk önce toprağı inceleyecekti.Ve sahte olup olmamasını umursamadan o yola doğru ilerleyecekti.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
23 Eyl 2012 10:23
challenger
Otaku (Level 2)
Otaku (Level 2)Yaş: 25
Kayıt: 04 Nis 2012
Mesajlar: 60
Cinsiyet: Erkek
Nerden: paralel evren
Teşekkür: 18

Durumu: Çevrimdışı

challenger
Otaku (Level 2)
Yağmurla Yıkanan Düşler Konu: Yanıt: Yağmurla Yıkanan Düşler
Alıntıyla Cevap Gönder
riyoshi yuureinin sebepsiz yere havlamayacağını biliyordu. çadırı gösteriyordu köpek. birazdan yuureinin hareketine göre anlayacaktı neler döndüğündünü yuurei çadırın önüne geldiğinde kuyruğu sevimli bir şekilde hareket etmeye başladı . riyoshi danteye baktı ve dumatraya içinden arkadaşlarım var vay be dedi.

çadıra yaklaştıklarında bir anda örtü açıldı ve bir yüz gördü o kim di. saçları ve yüz şekli onu tanıyor muyum? dedi içinden. O uzumaki klanından dı aklında ki bilgileri kurcaladığında sadece bunu biliyordu. İsmi ismi dilimin ucunda akademiden biri olabilir bu dedi.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Anime Listesi  
23 Eyl 2012 12:26, Değiştirme: 23 Eyl 2012 20:23 (Toplamda 1 kere)
kriyolit
Otaku (Level 3)
Otaku (Level 3)Yaş: 33
Kayıt: 13 Oca 2012
Mesajlar: 194
Favori Anime & Manga: Death Note, Naruto, Devil May Cry, Darker Than Black, Beelzebub, FMA
Cinsiyet: Erkek
Teşekkür: 76

Durumu: Çevrimdışı

kriyolit
Otaku (Level 3)
Yağmurla Yıkanan Düşler Konu: Yanıt: Yağmurla Yıkanan Düşler
Alıntıyla Cevap Gönder
Dante, ıslanmıştı ve yetmezmiş gibi bu pis kokulu köpek ile aynı kavuğu paylaşmak zorundaydı. Kiri sokaklarından pis kokuya alışıktı ama daha önce hiç ıslak bir köpeğin kokusunu duymamıştı. tam bir eziyetti. İmkanı olsa burnunu koparıp fırlatabilirdi. Ama sokaklarda da büyümüş olsa karnını doyuran bir insan karşısında saygısızlık yapmayacak kadar görgü sahibi bir insandı Dante. Bu nedenle kokudan dolayı hissizleşmiş suratındaki kasları biraz zorlayarak yeni tanıştığı arkadaşlarına hafifçe gülümsemeye çalıştı.

Yağmur giderek hızlanmaya başlamıştı ve artık bu kavuk onlar için yeterli korunağı sağlamıyordu. Bu nedenle dağlara doğru ilerleyip sığınmak için kuru ve daha korunaklı bir mağara aramaya karar verdiler. Kavuğu terketmeleri ile yer yüzünü döven şiddetli yıldırımların sayısı artmaya başlamıştı. Acaba bulundukları yeri terketmemeleri için Tanrıdan bir iaşretmiydi bu yıldırımlar. Dante hafifçe kafasını gökyüzüne kaldırdı ve sanki bir şeyler görmeyi umuyormuş gibi uzun uzun yağmur danlarının arasından kara bulutların hakim olduğu gökyüzüne baktı.

Dante kendini ıslatan yağmura saydırarak grubu arkadan takip ediyordu. Kiride sürekli yağmur yağardı ama bu kadar şiddetlisi iyiye işaret değildi. Gökyüzü kanıyordu, buda iyiye işaret değildi. Bu nedenle geride kalıp grubun arkasını kollamayı tercik etmişti. Grup ilerledikçe yıldırımların hedef tahtası gibi kullandığı ağaçlara rastlıyorlardı. Yıldırım ile vurulup parçalanmış ağaçların dumanları hala tepelerinde tütüyordu. Dante'nin içini daha da fazla bir sıkıntı kaplamaya başlamıştı. Gözlerini dört açmıştı ama lanet yağmur yüzünden hiçbirşey göremiyor, aralıksız gürleyen şimşekler yüzünden hiçbirşey duyamıyordu.

Gökyüzünü yırtacasına çatırdayan son şimşekten sonra Dante köpeğin havlaması ile irkildi. Köpek birşey farketmiş olmalıydı. Dante neredeyse hiç elinden düşürmediği kunaisini terar sımsıkı kavradı. Ama Riyoshi ondan hızlı davranıp çoktan köpeği ile birlikte, yıldırım ile parçalanmı bir ağacın dibine doğru koşturmaya başlamıştı. Riyoshinin hareketlerinden onları bekleyenin bir tehdit oluşturmadığı anlaşılıyordu. Yinede Dante tebiri elden bırakmadan olacakalrı beklemeye başladı.

Spoiler:

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
23 Eyl 2012 13:20
RPGer
Mangaka
MangakaYaş: 34
Kayıt: 15 Eyl 2012
Mesajlar: 523
Favori Anime & Manga: Kenshin, Gintama, Bleach
Cinsiyet: Kız
Teşekkür: 262

Durumu: Çevrimdışı

RPGer
Mangaka
Yağmurla Yıkanan Düşler Konu: Yanıt: Yağmurla Yıkanan Düşler
Alıntıyla Cevap Gönder
Dumatra Riyoshi ve Dante'yi sessizce takip ediyordu
Spoiler:


Bugün kendini pek iyi hissetmiyordu. Dumatra'nın bir ninjada olmaması gereken bir hastalığı vardı fakat şimdiye kadar bunu gizlemeyi bir şekilde başarmıştı. Şimdi de kimseye çaktırmaya niyeti yoktu.

Arada sırada Riyoshi ve Dante'ye göz gezdiriyor, kendindeki bu değişik durumu farkedip farketmediklerini kontrol ediyordu. Ama anlaşılan, gerek Riyoshi gerekse Dante tamamen kendi dünyalarında kaybolmuşlardı. Riyoshi enerji doluydu, Dante ise çok atak davranıyordu. Dumatra derin bir nefes çekti ve onlarla beraber çadıra doğru yürümeye devam etti.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et  
23 Eyl 2012 17:28
himekun
MangakaYaş: 26
Kayıt: 21 Eyl 2012
Mesajlar: 5
Teşekkür: 1

Durumu: Çevrimdışı

himekun
Mangaka
Yağmurla Yıkanan Düşler Konu: rpg
Alıntıyla Cevap Gönder
Aoi önce köpek sesleri duydu ve ayağa kalktı. çadırın örtüsünü kaldırdığında konohadan tanıdığı bir yüz gördü. onu çok eskilerden bir yerden tanıyordu. çadır yeni pişmiş onigiri kokuyordu ,bir anda aklına fikir geldi en güzel sohbetler ve ya tanışmalar yemekte olurdu bunu annesi demişti . yabancı olsalar da onlarla konuşmak istiyordu yalnızlıktan sıkılırdı hep ama ne olursa olsun hiç yüzünü asmazdı.
onlarla tanışacak niyetlerini öğrenecek belki hoşuna giderlerse yemeğe çağıracaktı.

önce kendini tanıtmalıydı tedbir olarak sol eli cantasının içine soktu ve 3 shurikeni kavradı.onlara'merhaba dedi ve ben Aoi uzumaki dedi.

[img] http://www.google.com.tr/imgres?q=tengen+toppa+gurren+lagann+imzaları&um=1&hl=tr&biw=1024&bih=634&tbm=isch&tbnid=n62xeFjx69yc-M:&imgref
[/img]
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
23 Eyl 2012 20:01
challenger
Otaku (Level 2)
Otaku (Level 2)Yaş: 25
Kayıt: 04 Nis 2012
Mesajlar: 60
Cinsiyet: Erkek
Nerden: paralel evren
Teşekkür: 18

Durumu: Çevrimdışı

challenger
Otaku (Level 2)
Yağmurla Yıkanan Düşler Konu: Yanıt: Yağmurla Yıkanan Düşler
Alıntıyla Cevap Gönder
Riyoshi ismini bir de kızdan duyunca gözlerine inanamadı . Peki onun burda ne işi vardı ? Aoi de değişmeyen tek şey yüzünde ki o ifade. ve 'ben riyoshi demekle kaldı.
Burnu bir anda farklı bir koku aldı mis gibi bir koku hemde fakat görgüsüz değildi belli etmedi.
Akademi akademi o zamanları hatırlamaya çalıştı o başka bir takımdaydı fakat derslerde beraber olmuşlardı.
Eski günleri hatırlamayı uzun zaman önce bırakmıştı kaçak yaşıyorsan geçmişi değil gelecek günleri düşünürsün dedi içinden.rei kuyruğunu neşeli şekilde sallıyordu sahibinin tepkilerini en iyi o anlardı ve silkelenmeye başladı. Üstün deki tüm suyu shinobilerin üstüne serpti ve sahibinin önünde diz çöktü
riyoshi çadırın önünde bekliyordu arkadaşları ne tepki verecekti.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Anime Listesi  
23 Eyl 2012 20:31
TaKa
Mangaka
MangakaYaş: 29
Kayıt: 09 May 2010
Mesajlar: 621
Favori Anime & Manga: DeathNote, Naruto, Bleach, FMA, One Piece, Wolf's Rain,
Cinsiyet: Erkek
Teşekkür: 168

Durumu: Çevrimdışı

TaKa
Mangaka
Yağmurla Yıkanan Düşler Konu: Yanıt: Yağmurla Yıkanan Düşler
Alıntıyla Cevap Gönder
Aoi çadırdan çıkıp karşısında üçlü formasyon almış bu garip gruba merhaba dedi ve kendini tanıttı. Önde Ryoshi, hemen arkasında bir yanda Dante, diğer yanda ise Dumatra vardı. Tanışma merasimi sürerken geride bıraktıkları ormandaki ağaç kovuğundan çıkan Makio etrafı araştırmaya başlamıştı ve ilk izleri tam kızın merhaba dediği an bulmuştu. Yağmurda ağaç dalları kaygan olur, bu yüzden üç genin içgüdüsel bir şekilde aldıkları eğitime uyup yerden gitmeyi tercih etmişlerdi. Aralarında bir tek Yuurei'nin izleri görünmüyordu çünkü hayvanın yürüyüşünde daha tam erişkinliğe ulaşmamasına rağmen mükemmel bir denge vardı. Makio üç çift ayak izini izlemeye karar vermişti. O bu kararı verdiği sırada Yuurei etrafındaki herkesi ıslatmış ve bu genç yürekli geninlere çocukluklarını sürekli savaş ve yıkımın hüküm sürdüğü ninja dünyasına nasıl feda ettiklerini hatırlatmıştı.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger  
23 Eyl 2012 20:35
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): challenger

BlindWarrior
Otaku (Level 4)
Otaku (Level 4)Kayıt: 10 Ksm 2011
Mesajlar: 266
Favori Anime & Manga: Naruto Ergo Proxy Samurai 7 Avatar
Teşekkür: 56

Durumu: Çevrimdışı

BlindWarrior
Otaku (Level 4)
Yağmurla Yıkanan Düşler Konu: Yanıt: Yağmurla Yıkanan Düşler
Alıntıyla Cevap Gönder
Makio bulduğu ayak izlerini takip ediyordur.Çamur onu sanki yeraltının en dibine sokarcasına batırsa da gözünün önünden akan yağmur damlaları onun görüşünü bir ağacı görmekte zorlayacak kadar engellese de o pes etmiyor ve maraton bir hızda koşuyordur.Bu sefer kararlıdır hızlı davranacaktır şayet bu bir aldatmaysa bunu mümkün olduğunca hızlı öğrenip başka delillere bakacaktır.Koşar, koşar...Bacakları çok feci ağrıyordur ve her nefesinde midesi dışarı çıkacakmış gibi oluyordur ama Makio durmuyordur.Fakat yine de sonucunda o bir insandır.Enerjisini toplamak için biraz dinlenir fakat yürüyerek dinlenir.En azından ormanı aşmıştır.Nefes alıp veriş hızını düzeltmesi yaklaşık 100 saniye sürmüştür.Yine de 10 dakikalık bir yavaş yürüyüş ardından maraton koşuşuna başlamıştır.İkinci bir 10 dakikalık moladan sonra yine koşmaya başlamıştır ki bu sefer fazla koşmasına gerek kalmaz.Bir dağın yukarısındadır ve uzaklarda bir çadır görüyordur.Onların aradığı kişi olması biraz zaman almıştır fakat çok dikkatli baktığında orada bir köpekte görüyordur.''Buldum sizi.' der fakat yine de uzaktadır ve şu yorgunluğuyla onlara yenilme ihtimali bile yüksektir.Enerjisini toplaması için biraz dinlenmesi gerekmektedir fakat uyumaması gerekmektedir yoksa oradan uzaklaşabilirler.Ayrıca uzaktadır ve Ryoshi kokuyu alırsa kaçabilirler.Ve mutlaka kaçacakları içinde bir kovalamaca olacaktır.Bu yüzden Makio'nun enerjiye ihtiyacı vardır.Oturur ve dinlenmeye odaklanır ve tabii uykuya dalmamaya.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
23 Eyl 2012 21:15
himekun
MangakaYaş: 26
Kayıt: 21 Eyl 2012
Mesajlar: 5
Teşekkür: 1

Durumu: Çevrimdışı

himekun
Mangaka
Yağmurla Yıkanan Düşler Konu: Yanıt: Yağmurla Yıkanan Düşler
Alıntıyla Cevap Gönder
Aoi o kadar sevindiki riyoshiyi görünce yalnızlıktan da bıkmıştı hani. riyoshi uzamış ve gerçekten güçlenmişe benziyordu. onu bir daha göreceğini düşünmemişti fakat şimdi karşısında duruyordu hafızanı kurcalamaya başladı.evleri yan yanaydı
Spoiler:
beraber büyümüşlerdi ona ve ailesine yapılan haksızlıklar insanların ona bakış açısını bilirdi. Ona çok kızgındı giderken veda etmemişti sadece yine geleceğim aoi ve insanlar benden özür dileyecek çok güçlü olana kadar göremeyeceğim seni demişti. Aoi ise sadece sen değil demekle yetinmişti .ve yuurei küçücük bir köpek ti onunla oynamayı severdi eskiden riyoshi yuureiyi ilk bulduğunda ona göstermişti ailesinden saklarken bazı geceler o evine alırdı köpeği ve şimdi o da büyümüş.
riyoshinin arkadaşlarına baktı sisten gelen güçlü birine benziyordu biraz gençti ama yabana atılmazdı onun güçleri ve diğer ninja biraz zayıf göründü gözüne fakat diğerlerinden pek farklı sayılmazdı . Aoi hepsinin yüzünde ki ifadeye baktı insan sarrafıydı az çok. Beraber dolaşmaktan güç bulan arkadaşları görünce daha da mutlu oldu.

Bir anda e neden içeri girmiyorsunuz kurulanın ve biraz atıştırın dinlenelim aç ve bitkin görünüyorsunuz baya yürümüş olmalısınız dedi. içerisi pek lüks değil ama hepimize yer var dedi.

[img] http://www.google.com.tr/imgres?q=tengen+toppa+gurren+lagann+imzaları&um=1&hl=tr&biw=1024&bih=634&tbm=isch&tbnid=n62xeFjx69yc-M:&imgref
[/img]
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
25 Eyl 2012 17:35
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): challenger

 
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder Sayfaya git: 1, 2, 3, Sonraki
1. sayfa (Toplam 3 sayfa) [ 21 mesaj ]  

 
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız