Kaçış.
Sayfaya git: Önceki, 1, 2

Anime Manga Forum -> RPG -> One Piece
 
Yazar
Mesaj
BlindWarrior
Otaku (Level 4)
Otaku (Level 4)Kayıt: 10 Ksm 2011
Mesajlar: 266
Favori Anime & Manga: Naruto Ergo Proxy Samurai 7 Avatar
Teşekkür: 56

Durumu: Çevrimdışı

BlindWarrior
Otaku (Level 4)
Kaçış. Konu: Yanıt: Kaçış.
Alıntıyla Cevap Gönder
Wei gözlerini zorlukla açtı.Dün gece kafasını çok sert çarpmıştı.Halsiz halsiz ayağa kalktı.Fakat hücre kapısında bir tuhaflık vardı.Kapı açıktı!Wei hemen ayıldı ve kapıyı açtı, etrafta birsürü sevinçli köleler vardı.Birisine neler olduğunu sorduktan sonra neler olup bittiğini öğrendiği zaman gerçekten sevindi.Denizin ufuklarını seyretmek ona küçüklüğünde kaçırıldığı gemiden beri büyük zevk ve huzur vermiştir Wei'ye.Uzun bir süre daldı.Bir süre sonra keyifle izlemesi dağıldı çünkü ufukta birşey görmüştü.Biraz dikkatini ona verdi.İyice baktıktan sonra emindi...Bu bir adaydı!Hemen gemidekilere duyurdu.Wei kendini gerçekten çok kötü ve halsiz hissediyordu, dün zaten hafif hafif ağrıları vardı.Biraz gidip kimseye varlığını farkettirmeden kestirdi.

Adaya yaklaşmaya başladıklarında herkez gibi farketti ki bu denizlerde korsan gemisi yoktu.Kaptan Gamazashi etrafa emirler savuruyordu.Denizci kıyafeti giymesini emrediyordu.Wei ne olduğunu anlamadı fakat düşünecek zamanı yoktu.Bir koşu gidip denizci kıyafetleri giydi.Sahildeki iskeleye yakınlaştılar ve oranın önde gelen biri olduğunu düşündüğü kişi konuştu.Wei ne dediğini duyamayacağı kadar arkadaydı.Konuşması fazla iyi değildi büyüme koşulları nedeniyle bu yüzden işi diğerlerine bırakmayı tercih edip normal bir denizci gibi davranmaya çalıştı.Yapmacık görünüyordu belki ama elinden geldiği kadarı buydu.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
04 Ekm 2012 0:33
kriyolit
Otaku (Level 3)
Otaku (Level 3)Yaş: 33
Kayıt: 13 Oca 2012
Mesajlar: 194
Favori Anime & Manga: Death Note, Naruto, Devil May Cry, Darker Than Black, Beelzebub, FMA
Cinsiyet: Erkek
Teşekkür: 76

Durumu: Çevrimdışı

kriyolit
Otaku (Level 3)
Kaçış. Konu: Yanıt: Kaçış.
Alıntıyla Cevap Gönder
Hisashi yattığı yerden ağzının sulanmasına engel olamayarak gökyüzünde uçuşan kuşları izliyordu. Gemide büyük bir sesizlik vardı ve bu derin sessizlik her on saniyede bir Hisashi'nin midesinden gelen korkunç gurlamalar ile kesiliyordu. Aradan birkaç saniye geçmiştiki gemideki sessizliği Hisashi'nin midesinin dışında bir ses böldü. Bu ses kaptana aitti ve bir planı var gibi duruyordu. Hisashi dikkatli bir şekilde kaptanı dinlemeye başladı, tabi dikkatinin ve zekasının el verdiği kadar. Kaptan konuşmasına son verdiğinde Hisashi tüm olayı anlamıştı. Korsanlıktan vazgeçip denizci olmaya karar vermişlerdi!

Hisashi yerinden fırladı ve bir solukta cephaneliğe daldı. Etrafı darmadağın ettikten sonra üzerine en uygun denizci üniformasını geçirdikten sonra büyükçe bir piyade kılıcını beline bağlayıp kendini güverteye attı. Bir süre güvertede topal bir köpek gibi piyade hareketlerini taklit etmeye çalıştıktan sonra kaptana doğru dönerek selam durdu ve yüksek bir sesle;

"Emir ve görüşlerinize hazırım kap-" biraz durup düşündükten sonra devam etti "-denizci gemisini yöneten eski kaptan yeni ne olduğunu tam olarak anlamadığım ama emirleine uyacağım kişi."

Hisashi söylediklerinden kendi de birşey anlamamıştı ama gururlu bir şekilde kılıcını çekerek geminin ucuna tırmandı ve kılıcını adaya doğrulttu.

Spoiler:

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
09 Ekm 2012 13:03
Moody
Mangaka
MangakaKayıt: 02 Ağu 2011
Mesajlar: 535
Tanıtımlar: 1
Teşekkür: 659

Durumu: Çevrimdışı

Moody
Mangaka
Kaçış. Konu: Yanıt: Kaçış.
Alıntıyla Cevap Gönder
Kölelik sefaletinin ağırlığıyla yine kendisini tamamen bırakmıştı beton zemine, hala alışamamıştı bu soğuğa, tiksinç kokulara ve kıpırdanış seslerine... gözlerini kapatmış uyumaya çalışıyordu. Sesler yükselmeye başlamıştı, yoksa ona mı öyle geliyordu, göz kapaklarını yavaşça aralayıp etrafına bakındı. Tuhaf! Kölelerin çoğu serbest ve dışarıdaydı. Telaşla etrafına bakınmaya başladı, onu arkalarında bırakamazlardı. Aha! İşte anahtar buradaydı, hemen önünde. Anahtarı yerden hızla kaptı, alelacele klidi açtı ve hiç etrafına bakınmadan hızla koşmaya başladı, işte gemi, deniz ve özgürlük! Tüm köleler bir bir gemiye doluşuyordu, bu nasıl olmuştu? Şu an bunu düşünmek istemiyordu, kurtulmuştu, önemli olan da buydu. Uygun bulduğu bir köşeye sığındı ve ilgiyle etrafını gözlemeye koyuldu.

Kaptan havasındaki adamın dediklerini duymuş ve ilk kaçtıkları andan itibaren güven veren ve bu insanları bir arada tutabilen bu adamın dediklerine uymamak için bir neden görememişti. Herkes gibi o da denizci kıyafetlerini giydi, tüfeğini aldı ve dikkat çekmemeye çalışarak biraz gerilerinden peşlerine takıldı. Yine de kendisine bir sapan yapmayı ihmal etmedi. bu onun uğurlu silahıydı. Her zaman sapanla hedefi tutturma olasılığı daha yüksekti. Neyse ki iyi atlatmışlardı, muhafızlar onlardan şüphelenmemişti bile. Şimdi daha rahat davranabilirdi. Ama kaptanın başı dertte gibiydi, belli ki onu başka bir denizciyle karıştırmışlar. Arkada durduğu için durumu tam sezememişti, ama tetikte olmakta fayda var diyerek minik sert taşlarla doldurduğu cebine götürdü elini ve kaptanının işaretini beklemeye başladı.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Anime Listesi  
10 Ekm 2012 23:16
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): RPGer

 
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder Sayfaya git: Önceki, 1, 2
2. sayfa (Toplam 2 sayfa) [ 13 mesaj ]  

 
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız