One Piece Rpg Karakter Yaratma
Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3, 4

Anime Manga Forum -> RPG -> One Piece
 
Yazar
Mesaj
Leo Burn
Yeni Otaku
Yeni OtakuKayıt: 11 Ekm 2012
Mesajlar: 4
Favori Anime & Manga: OnePiece,Bleach,Fairy Tail
Teşekkür: 1

Durumu: Çevrimdışı

Leo Burn
Yeni Otaku
One Piece Rpg Karakter Yaratma Konu: Yanıt: One Piece Rpg Karakter Yaratma
Alıntıyla Cevap Gönder
Karakter İsmi: Leo Burn

Yaşı: 24

Görünümü:

Marine/Korsan: Korsan

Deniz: East Blue

Tayfası: -

Kişiliği:

*Küçüklüğünden beri çok çabuk sinirlenen birisiydi en küçük bir laf edilirse bile o kişiyi öldürebilecek biri.

*Paraya hastaydı para için herşeyi yapardı öldürmek,suikast,Her ne olursa.

*Küçüklüğünde annesi gözü önünde öldürüldügünden beri serserilik yapardı bir sokak çocuğuydu hep itilip kakılırdı ve sonunda acımasız biri oldu.

*Ama arkadaşı için ölümüne savaşırdı arkadaşınmı paramı deseler arkadaşını seçerdi arkadaşlarına çok düşkündü çünki küçükken hiç arkadaşı yoktu.

*Bir savaşa girdiğinde ölümüne savaşan çok cesaretli biriydi.

Öz Geçmiş:

Küçüklüğünde annesi gözleri önünde öldürüldü o günden bu güne her zaman serseri olmuştur.Sokak aralarında yaşamış hırsızlık yapmış yaşamak için kendinden 10-20 yaş büyük yetişkinleri öldürmüş,paralarını almış ve her zaman hayata tutunmuştur.Hiçbir zaman doğru düzgün arkasını kollayan ve onun arkasını kolladığı hiç bir arkadaşı olmamıştı o yüzden çok yalnız bir çocuktu.Acımasız dünyada sadece öldürmek ve para için varolduğunu düşünmüştü.Babası o daha bebekken savaşta ölmüş evleri yakılmıştı.Babası bir korsandı hükumet tarafından öldürülmüştü.O günden sonra hükumetten nefret eden bir kişi olarak yaşadı.Korsan kralı olmak onun en büyük hayaliydi Güçlü korsan olup kendini dünyaya tanıtmak ve çok fazla arkadaşı olmasını istiyordu.Tüm Dünyaya nam salıp ismini herkezin bildiği meşur bir korsan olmak istiyordu.17 yaşına geldiğinde denize açılmaya karar verdi.O günden bu güne tayfa toplamak ve gemi için para biriktirmeye çalışıyor.

Yetenek Statları:

Dayanıklılık :5
Fiziksel kuvvet :10
Zeka :3
Çeviklik :5
Seyir bilgisi(rotacılık) :3
Nişancılık yeteneği :0
Yönetme yeteneği :3
Onarım bilgisi :2
Tedavi-ilk yardım bilgisi :2
Silah kullanma yeteneği(kılıç-balta vs. belirtilecek) :10(Kılıç)
Müzikal enstruman kullanabilme yeteneği :0
Aşçılık yeteneği :2

(ilk kez rp yazmaya başlıyorum umarım doğru düzgün yazmısımdır Kayan Gözler )

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
11 Ekm 2012 16:19
TaKa
Mangaka
MangakaYaş: 31
Kayıt: 09 May 2010
Mesajlar: 621
Favori Anime & Manga: DeathNote, Naruto, Bleach, FMA, One Piece, Wolf's Rain,
Cinsiyet: Erkek
Teşekkür: 168

Durumu: Çevrimdışı

TaKa
Mangaka
One Piece Rpg Karakter Yaratma Konu: Yanıt: One Piece Rpg Karakter Yaratma
Alıntıyla Cevap Gönder
Leo burn onaylandı, rpglerinde şimdiki zamandan çok, geçmiş zamanın hikayesi-yapıyordu vs- ve duyulan geçmiş zamanın hikayesini-yapmıştı, etmişti vs- kullanmaya gayret göster Çok Mutlu

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger  
13 Ekm 2012 11:32
FarukS
Yeni Otaku
Yeni OtakuYaş: 24
Kayıt: 28 Oca 2013
Mesajlar: 3
Cinsiyet: Erkek
Nerden: İstanbul

Durumu: Çevrimdışı

FarukS
Yeni Otaku
One Piece Rpg Karakter Yaratma Konu: Yanıt: One Piece Rpg Karakter Yaratma
Alıntıyla Cevap Gönder
Karakter Adı:Kiroshi Mu

Yaş:16

Kiroshi dünya yüzü görmeyen yerin altında bir hapiste doğmuştu.Gariptir ki isyanı sonucunda en azılı mahkumlar arasına atıldı.Günlerce aç,susuz kaldı.Oradaki mahkumlarda kavga ederek silahsız dövüşmeyi öğrendi,Bazen Gizlice bıçaklarla alıştırmalar yapıyordu.Anne-baba terimini bilmiyordu.Sonra kulak misafiri olduğu mahkumdan şunları duydu:
-Biliyormusun Dostum Şu kiroshi varya onun akrabalırını(Anne,Baba vs.) Şu bizim Batıdaki Baş Müdür öldürmüş Ve Tirolara (Hapisanenin acıma duygusu nedir bilmeyen azılı kurtlar)'a yem etmiş.Bunu Duyan Kiroshi'nin hayatına kara darbeler vurdu.Çok sinirlenen Kiroshi Bunu duyunca hapisaneden bir yolunu bulup Batıyo doğru yola çıkmıştır.

Dayanıklılık:7
Fiziksel Kuvvet:6
Zeka:4
Çeviklik:5
Rotacılık:3
Nişancılık Yeteneği:3
Yönetme Yeteneği:2
Onarım Bilgisi:0
Tedavi İlk-Yardım Bilgisi:0
Silah Kullanma Yeteneği:11 (Bıçak)
Müzikal Enstruman Çalabilme:0
Aşçılık:2

Kuslar gibi ucmasinin, baliklar gibi yuzmesini ogrendik ama kardesce yasamayi ogrenemedik. M.L.KING
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
28 Oca 2013 18:29
LazyOtakuTehe
Yeni Otaku
Yeni OtakuKayıt: 24 Tem 2014
Mesajlar: 2

Durumu: Çevrimdışı

LazyOtakuTehe
Yeni Otaku
One Piece Rpg Karakter Yaratma Konu: Yanıt: One Piece Rpg Karakter Yaratma
Alıntıyla Cevap Gönder
Karakterin ismi: Kiyoshi(kullanılıyorsa Kin)
yaş:15
saç:mavi
göz:kırmızı
giysi: ağzını ve saçlarını kapayacak şekilde bir suikastçi giysisi.
sevdikler: müzik, kadınlar, içki
sevmedikleri: siyah saçl insanlar,yemek,insanlar Çok Mutlu

Özgeçmiş: Kiyoshi(yiada kin) Küçüklüğünde mavi saçlarının ve kırmızı gözlerinin rengi yüzünden tuhaf algılanıp 3 yaşında ormana bırakılmıştır. Çünkü oun doğduğu yerde insanların hepsi siyah saçlı ve mavi gözlüymüş. Ormanda yaşayan yaşlı bir kadın onu bulmuş ve kimsesi olmadığı için onu yanına almıştır. Kiyoshiyi beslemiş ve bakmıştır. 5 yaşına geldiğinde ona müziği öğretmeye başlamış ve ondaki yeteneğin fakına varmıştır. İlerliyen zamanlarda Kiyoshi ve kadın arasında sıkı bir bağ oluşmuştur. Kiyoshi 10 yaşına geldiğinde artık müzikte neredeyse ustalaşmıştır. Şarkılarını kadına her gün söylüyormuş. İnsanlar mana geldiklerinde ve kiyoshinin sesini duyduklarında onu peri sanıyorlarmış.

Bir gün Kiyoshi odun toplamak için yaşlı kadını evde bırakıp çıkmış. Yine giderken şarkı söylüyormuş. Odunları toplarken göl kenarına yaklaşmış. Bir kız gölün yanında oturumuş. Kiyoshi onu görmemiş ve şarkı söylemeye devam etmiş. Kız sesi duyup olduğu tarafa baktığında kiyoshiyi görmüş. Mvi saçları ve kızrmızı gözlerinden korkmuş. Ama genede sesinden büyülenmiş. Kiyoshi odun toplamasını bitirdiğind evine dönmüş, kız da onu takip etmiş. Köydeki dedikodular yüzünden ormanda bir peri olduğu söylentisini biliyormuş. Kiyoshinin evin kapısını çaldğını ve yaşlı kadının açtığını görmüş.

Kız kadının büyü ile uğraştıp Kendie peri çağırdığını sanmış ve köye koşmuş. Herkese haber vermiş yerlerini. Sonraki gün Kiyoshi gene odun toplamak için dışarı çıkmış. Döndüğünde evinin yakıldığını ve birçok köylünün yaşlı kadını dövdüğünü görmüş. Durmaları için bağırmış. Durmamışlar. Sonunda Kiyoshi kendini içlerine atmış ve kadını bedeniyle korumaya çalışmış. Sonunda Kiyoshi ve kadın bayıldığında köylüler öldüler sanıp geri gitmişler. Kiyoshi ayıldığında kadını sarsmış. Kadın kanlar içindeymiş. Tıp bilgisi olmadığından yapacak hiçbir şeyi yokmuş. Sadece bağırmaya başlamış. Kadın az sonra gözlerini açmış ama genede hala durumu ciddiymiş. Ondan şarkı söylemesini istemiş. O uyuyana kadar.

Kiyoshi söylemeye başlamış. Sesi köye kadar duyulmuş. Kiyoshi hiç durmadan 3 gün boyunca şarkı söylemiş ki kadın 1. gün ölmüş. Köylüler her gece Kiyoshinin üzünlü sesini duydukça içten içe ağlamış. 4. Gün kiyoshi şarkısını kesmiş ve intikam için and içmiş.yok olan evine girip kurtulan bişi varmı bakmış . Ne varki herşey yanmış.

Kiyoshi kadını gömüp köyden ayrılmış ve türlü türlü yerlerde saçlarını gizleyerek işe başlamış. Sonunda bir gitar aldığnda sokakta çalmaya başlamış. Bir gece yolda yürürken gizli bir sapığı ona bıçakla yaklaşmış Kiyoshi kendini korumak amacıyla gitarını adamın kafasına savurmuş ve adam ölmüş. Kiyoshi gitarını silah larak kullanabiliceğini farkettiğinde bir takım değişillikler yapmış ve paralı asker olmaya karar vermiş. Sesi sayesinde insanların uykusunu getirip yada dikkatlerini dağıtabildiğinden kısa zamanda daha çok işi olmuş. Ve gücünün farkına vardığında köyüne dönüp herkesi yok etmek işçin gemi aramaya başlamış. Ne varki yön duygusu 0 olduğundan bir tayfada olması lazımmış.Dayanıklılık : 5
Fiziksel kuvvet : 7
Zeka : 4
Çeviklik : 7
Seyir bilgisi(rotacılık) : 0
Nişancılık yeteneği : 1
Yönetme yeteneği : 0
Onarım bilgisi :
Tedavi-ilk yardım bilgisi : 0
Silah kullanma yeteneği :10(gitarının şekli balta gibi ve yanları aşırı keskin)
Müzikal enstruman kullanabilme yeteneği : 11
Aşçılık yeteneği : 0

benim ilk rpg im umarım doğru yapışımdır tehe~ Dil Çıkartıyor Şaşırmış Durumda

Tehe~
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
24 Tem 2014 15:47
Allwise
Yeni Otaku
Yeni Otaku

Avatar

Kayıt: 19 Eyl 2015
Mesajlar: 7
Favori Anime & Manga: Fairy Tail,No Game No Life
Teşekkür: 1

Durumu: Çevrimdışı

Avatar
Allwise
Yeni Otaku
One Piece Rpg Karakter Yaratma Konu: Yanıt: One Piece Rpg Karakter Yaratma
Alıntıyla Cevap Gönder
Adı:Ayame

Özgeçmiş:Ayame 10 yaşına kadar gayet mutluydu.3 kardeşi,annesi ve babası çok iyi insanlardı.Bir grup korsan evde annesi ve babası yokken eve gelip 3 kardeşini esir aldılar.300.000.000 beli vermezlerse kardeşlerini öldürmekle tehdit ettiler.Ayameler oldukça fakir bir aileydi bu yüzden veremedi.Kardeşleri gözlerinin önünde çarmıha gerilerek öldü.

Bu olaydan sonra babasının psikolojisi bozuldu.İlk önce annesini,sonra da kendini öldürdü.Ayame bu yüzden 11 yaşında yetimhaneye gitti.

Ayame ailesinin acısını nasıl dindireceğini bilmiyordu.Hiçbir fikri yoktu.Daha küçüktü düzgün düşünemiyordu.Bu yüzden sürekli dengesizlikler yaşıyor,aynı gün içinde ağzını bıçak açmayıp yetimhaneyi ayağa kaldırabiliyordu.Oradaki görevlilerden biri olan Hana başta olmak üzere hiçkimse Ayame'yle ne yapacaklarını bilmiyordu.

Ayame güzel bir kız değildi ama yanaklarını sıkıp duracağınız dünya tatlısı lolinin biriydi.Herkes onun dünyadaki en şirin varlık olduğunu ama bunu kullanmadığını söylüyordu.

Hana bir gün Ayame'nin geçmişini merak etti.Öğrendiğinde ise Ayame'ye acıdı.Onu karanlıktan kurtarma isteğiyle onunla ilgilenip sevmeye başladı.Hatta geçmişi yüzünden ona Bad Loli diye sesleniyordu.En sonunda Ayame'ye masumluğuyla korsanları dolandırmayı önerdi.Ayame kardeşlerini esir alanın korsanlar olduğunu öğrenince bu teklifi kabul etti.

Ayame artık korsanları dolandırıp paralarını almaya başladı.Aynı zamanda oldukça iyi,bir melek gibi şarkı söyleyip keman çaldığından dolayı yüzü görünmese bile dolandırmada ustalaşmıştı.Bir süre sonra bazı denizciler boş bir iftiradan dolayı Hana'yı öldürdüler.

Ayame hayata tutunmasını sağlayan kişinin denizciler tarafından öldürüldüğünü öğrenince bir süre düşündü.Yani denizciler de korsanlar da kötü müydü?O zaman kim iyiydi?

Kendi kendine denizciler de korsanlar da birbirleriyle yarışıyorlar,korsanlar hem kendi aralarında da kral olmak için yarışıyor.O zaman bende korsan olmalıyım ki ikisiyle de savaşabileyim diye düşündü.Tabiki o bunu masum kişilere zarar vermeden yapacaktı.Dolandırıcılıktan edindiği rol deneyimiyle bir korsan olup denizlere açıldı...

Dayanıklılık:1
Fiziksel kuvvet:3
Zeka:12
Çeviklik:3
Seyir bilgisi(rotacılık):1
Nişancılık yeteneği: 9
Yönetme yeteneği:1
Onarım bilgisi:0
Tedavi-ilk yardım bilgisi:1
Silah kullanma yeteneği:0
Müzikal enstruman kullanabilme yeteneği:12
Aşçılık yeteneği:2

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
07 Ekm 2015 19:33
 
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3, 4
4. sayfa (Toplam 4 sayfa) [ 35 mesaj ]  

 
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız