magellan doku doku nomi
Sayfaya git: Önceki, 1, 2

Anime Manga Forum -> Anime ve Manga (Seriler) -> One Piece
 
Yazar
Mesaj
bugraghost
Mangaka
MangakaYaş: 33
Kayıt: 09 Nis 2011
Mesajlar: 609
Favori Anime & Manga: naruto one piece helsing death note bleach fma
Cinsiyet: Erkek
Nerden: istanbul
Teşekkür: 88

Durumu: Çevrimdışı

bugraghost
Mangaka
magellan doku doku nomi Konu: Yanıt: magellan doku doku nomi
Alıntıyla Cevap Gönder
hayır benim yaptığğım sadece fanlık. fan görüşüm yani kahramanımın yenilmesine dayanamadım okdr büyütülcek bi durum yok:D

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
16 Ağu 2011 18:19
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): sade

Roshipafu
Otaku (Level 2)
Otaku (Level 2)Kayıt: 20 Oca 2017
Mesajlar: 79
Favori Anime & Manga: One Piece , Noblesse
Teşekkür: 15

Durumu: Çevrimdışı

Roshipafu
Otaku (Level 2)
magellan doku doku nomi Konu: Yanıt: magellan doku doku nomi
Alıntıyla Cevap Gönder
Bu adamın meyve yeteneği gerçekten çok tehlikeli. Magellan hapishanede oturup sürekli tuvaletini yapmasına ve muhtemelen ham olmasına rağmen bu meyveyle 6.seviye mahkumlarını kaçırtabiliyordu. 6.seviyedeki mahkumlar Teach ile birlik olup indirdi muhtemelen bunu. O meyve yeteneği panzehiri olmasa öldürücü bir güç direk. Crocodile'ın akrep zehri bile neler yapıyordu, Reiju yonkou'nun ilk 3 komutanından birisine zehirli atak yaptığında Smoothie'nin '' Baş belası kadın '' diyip tedirgin olması var ortada, Venom demon , neler yapmaz siz düşünün artık. Luffy adamı çelikten daha sert olan mum yumruklarıyla bile indiremedi, adam zehirle çelikten sert nesneyi eritiyor.

Bu adamın bazı logialar hariç herkese karşı şansı var, küçümsenmesin. Seviye olarakta en güçlü komutanlardan olur ( Sağ kol seviyesi var yok tartışmasına girmiyorum tabi, ama rahat rahat en güçlü Komutanlardan birisi olur. Beyazsakal'ın ve Roger'ın tayfasında sağ kol olupta bir yonkou'nun ilk 2 komutanını aynı anda tutan var çünkü, Chopper'ın dev modda artislik yaptığı bile var hatta. Bu adamın onlardan alt ligde olmasının imkanı yok bana göre.

Amiraller ve Caesar dışında yenecek logiada göremiyorum ( Caesar adama hiyerarşi olarak üstün. Birde uçabiliyor ve logianın avantajıyla alır gibi Magellan'ı. Amiralleri söylememe gerek yok zaten, Magellan'dan hasar bile alsalar ( Gerçek bedenlerine dokunulsa dahi yani ) yinede Amiraller yener derim ben. Anca logia tamamen kapalı olacakta, düz yumruk tekme atacaklar Magellan'a öyle yenebilir Magellan 3 amirali anca.

Edit : Birde Enel yenebilir her ne kadar kendisini çok vasıfsız görsemde Magellan'a karşı logia nın getirdiği avantaj büyük. Enel kendisi çöp ama meyvesi hayvan olan bir adam. Enel'in skypie'daki gibi temkinsiz tavrı olacaksa Magellan hapishanede kairoseki ile bile paketler ama işte bu sadece teoride kalır. Enel'inde şansı var bu yüzden.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
26 Nis 2021 5:13
Trao
Otaku (Level 2)
Otaku (Level 2)Yaş: 26
Kayıt: 04 Eyl 2020
Mesajlar: 60
Favori Anime & Manga: One Piece, Gungrave, Samurai Champloo, Ghost in the Shell: Stand Alone Complex, Hayao Miyazaki Animasyonları, One Punch Man
Cinsiyet: Erkek
Nerden: Beyaz Şehir Flevance
Teşekkür: 21

Durumu: Çevrimdışı

Trao
Otaku (Level 2)
magellan doku doku nomi Konu: Yanıt: magellan doku doku nomi
Alıntıyla Cevap Gönder
Magellan ilk gözüktüğü zamanlar bu adam neredeyse amiral gücünde demiştim. O zamanlar haki olayı pek işlenmemişti. Şimdi yine güçlüdür ama hakisi ne kadar gelişmiş bilemem.

Theatrum Mundi | Hato no Kaizokudan | Brandon Heat


"Tüm canlılar, kendilerinden üstün birine güvenip boyun eğmedikçe, hayatta kalamazlar. Bu baskıdan kaçmak için, diğerlerinden üstün olanlar, daha güçlü olanları ararlar. Daha güçlü olanlar da inanabilecekleri daha güçlü bireyler ararlar. Böylece, kral doğar, tanrı doğar."
-- Aizen Sousuke
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et Anime Listesi  
27 Nis 2021 11:54
Roshipafu
Otaku (Level 2)
Otaku (Level 2)Kayıt: 20 Oca 2017
Mesajlar: 79
Favori Anime & Manga: One Piece , Noblesse
Teşekkür: 15

Durumu: Çevrimdışı

Roshipafu
Otaku (Level 2)
magellan doku doku nomi Konu: Yanıt: magellan doku doku nomi
Alıntıyla Cevap Gönder
Kesinlikle amiral seviyesiydi buna kanaat getirdim. Ve bunun ana sebebi aslında meyvesi falan değil meyvesini '' O şekilde kullandığı '' içindir.

Zehir sıvı mıydı? Sıvı ama büyük hapishane kayasını zehir yumruğuyla kırıp yokediyordu. Ee peki normal kaya mıydı dersiniz? Öyle bile değil, bakın Enies Lobby'deki payandanın '' Çelikten daha sert olduğu vurgulanmıştı '' .

Rob Lucci cp9 versiyonunda çelikten daha sert bir maddeyi '' Rankyaku Gaichou '' atağı ile kesebiliyordu. Zoro'nun lafı ve Sanji'nin söylemleri bunun için yeterli kanıt, neden mi? Çünkü test edip gördükleri için onaylandı. Öyle havadan atıp '' Ben şunu yenerim, şu paramecia eziğin tekidir, ben Tanrıyım '' gibi saçmalıklardan dolayı değildir o sözler, direk test edip ne olduğunu kavrayıp manga içinden bilgi vermektir, kendi düşüncesi değil yani bu durum.

[Bağlantı]

Lucci şu bölgeyi deldiğinde '' Direk su bastı etrafa '' . Neden su bastı? Çünkü bulundukları o alanda suyun olduğu bölgedeydi yani '' Su altı geçitinde '' idi!

Yani Lucci saldırıları '' Çelikten sert maddeyi '' yok ediyordu rahatça.

[Bağlantı]

Magellan'ın zehri sıvı olmasına rağmen '' Büyük hapishane impel down'ın '' ki orasıda su altı geçidindeydi ve bu da oranın '' En az '' enies lobby'deki bu kaya kadar sert olması anlamına geliyor. En azından çelikten sert yani Magellan'ın yumruğuyla delip geçtiği yer. Özel olarak yapılması mantıklı olan çünkü.

[Bağlantı]

Ve buna ek olarak önplanda '' Buster Call '' diyeceğimiz koramirallerden biri olan ve ortalama b.haki sahibi Momonga'nın kuja yakınlarında '' Sert deriye sahip '' bir canavarı içerden kestiğini biliyoruz.

'' Toplar çok işe yaramadı '' demiş çünkü.

[Bağlantı]

[Bağlantı]

Buster Call'ın fırlattığı güçlü toplarda küçümsenmesin sakın çünkü '' 6 tanesi '' zaten o büyük savaş gemisini direk batırmak için yeterliydi.

[Bağlantı]

[Bağlantı]

Peki büyük güçlü amiralimizin '' Tek büyük meteoru '' aynı gemiye ne yapabildi?

[Bağlantı]

[Bağlantı]

'' Karinada delik oluştu '' fazlası değil. Gemi tamamen batmayı geçtim çok büyük hasar almadı. 2 yıl önceki Lucci'nin gövdeyi ve muhtemelen çelikten daha sert olan karinasını kesişi gibi bir etki bıraktı.

İşin özü anlayacağınız koca amiralin Dressrosa'daki meteoru bile Buster Call'ın Enies Lobby'de fırlattığı 6 top fırlatışı seviyesi değil.

Momonga'nın bile kuja yakınlarındaki canavarı içerden kesmesini hesaba katarsakki ( Kendisi en önplanda koramirallerden birisi ) Magellan'ın o sıvı zehriyle yaptığı bayağı takdire şayan birşey. O zehirle yumruk atsa tekler logia falan dinlemez yani anlayacağınız. Çelikten daha sert maddeyi bir yumrukla dağıtıyorsa logiayıda dağıtır rahat olun yani kasmaya gerek yok bunu anlamak için.

Bu adam kesinlikle amiral seviyesinde ve bu meyvesi sayesinde değil meyvesini çok iyi kullanmasının sayesindedir. Kendi gücüdür yani.

Amirallerden Aokiji'ye karşı falanda şansı var hatta onları zorlar en kötü ihtimalle off panel 1 gün dövüşür Çok Mutlu

Tuttuğu adamlar ortada çünkü, Jinbei+İvankov+Crocodile+En güçlü çaylak+İnazuma ve daha niceleri..

İki yıl önce Luffy'e yenilmeyen net rakip olan tek boss+ Enel gibi ne idüğü belirsiz küçücük bir ormana sahip köyde, 100 kişi savaşçı nüfusuna sahip olmayan ( Evet Cell oyunları benzerisi gibi Skypia ölüm kalım oyununda savaşan sadece 81 gereksiz kişi vardı ki bunların çoğunluğunun çoğunluğu Looney Tunes karakterlerinden bile daha aşağı varlıklardı ) 5 para etmez karakterlerin olduğu yerde ve foxy öncesi filler arc'ta '' Tanrıcılık '' oynayarak ve aşırı az darbe yiyipte yenilerek sağ çıkmadı bu adam ( Magellan ) Çok güçlü adamların olduğu yerde herkesi kovalayıp gerçek bir '' Patron '' olduğunu gösterdi ve yenilmedi, en son yenildi ama nasıl yenildi? Kesinlikle çok şaşalı bir yenilgiydi.

İşin özü amiral seviyesidir, amiraller dışındaki bütün gösterilmiş ve gösterilecek logialarada aynı anda tek atar sonrada gider 100 düzine daha tek atar bu seviyede logialara. Amirallerden sonraki en güçlü logiada Crocodile ( En iyi ihtimalle bu tabiki ) oradan hesap edin işte Çok Mutlu

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
16 Oca 2022 2:25
 
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder Sayfaya git: Önceki, 1, 2
2. sayfa (Toplam 2 sayfa) [ 14 mesaj ]  

 
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız