Nabari no Ou
Sayfaya git: 1, 2, Sonraki

Anime Manga Forum -> Anime -> Anime Serileri Genel Başlığı
 
Yazar
Mesaj
nida
Otaku (Level 3)
Otaku (Level 3)Yaş: 33
Kayıt: 17 Oca 2007
Mesajlar: 205
Tanıtımlar: 107
Favori Anime & Manga: lovely complex,D.Gray-man,Kimi ni Todoke,hatenkou yuugi,special A,Vampire Knight,KouKou debut,ouran high school host club,Beast Master vs
Nerden: İstanbul
Teşekkür: 2

Durumu: Çevrimdışı

nida
Otaku (Level 3)
Nabari no Ou Konu: Nabari no Ou
Alıntıyla Cevap Gönder
Nabari no Ou


Yılı: 2008
Türü: Aksiyon,komedi,drama,doğaüstü güçler
Bölüm Sayısı: 26

Konusu:

Miharu Rokujou içinde hijutsu (saklı teknik) sahip olan bir çocuktur.Hijutsu yaratmanın gücüdür,birçok ninja klanı hijutsuyu ninja dünyasının yöneticisi konumuna sahip tek kişi olmak için aramaktadır.Miharu'nun sınıf arkadaşı Kouichi İngilizce öğretmeni Kumohira ile okuldaki nindou (Ninja Yolu) Klübüne başlar. Hem Kouichi hem de Kumohira gizli birer ninjadırlar ve Miharu'yu nindou klübüne katılması için ikna etmeye çalışırlar ama Miharu'nun hiçbir zaman Ninja teknikleri ilgisini çekmemiştir.Kısa bir zaman sonra Miharu gerçek bir ninja grubu tarafından saldırıya uğrar ve Kumohira ile Koichi tarafından kurtarılır ve saklı Ninja dünyası olan Nabari'yi öğrenir.Sınıf arkadaşı Koichi,öğretmeni ve hijutsu Shinrabanshou (Doğadaki bütün her şey) Miharu ile birliktedir.Hinjutsu bütün dünyanın bilgisini içerdiğinden Miharu eski yaşamına dönememiştir.Bütün bu karmaşadan kurtulmak için Miharu Nabari'nin yöneticisi olmalıdır.

Karakterler:

Banten Köyü

Miharu Rokujou
Yaşı: 14
Doğum Günü: 10 Ekim
Boyu: 1.57
Kilosu: 35
Sevdiği Şeyler: Yok
Sevmedi şeyler : Yok
Özel Yeteneği: Aldırmazlık,Küçük şeytan
Seslendiricisi: Rie Kugimiya

Serinin baş karakteridir,Miharu 14 yaşında orta okul öğrencisidir.Nabari'nin hijutsusuna sahiptir, Shinrabanshou vücudunun içindedir.Etrafındaki insanlara zarar gelmemesi için onlara karşı ilgisiz görünür,kendisini hiç kimseye açmaz içine kapanıktır çok nadiren gerçek hislerini belli eder,istediği şeyi elde etmek için ve karşısındakilerin ilgisini dağıtmak için masun ve şirin bir kişiliğe bürünür.Geçmişi hakkında fazla bilgiye sahip değildir,küçükken ailesini kaybetmiştir.Onun tek amacı ailesinden kalan okonomiyaki restorantını devralmaktır.

Durandal Thobari Kumohira


Doğum Yeri: Waterford, İrlanda
Yaşı: 25
Doğum Günü: 3 Mart
Boyu: 1.86
Kilosu: 73
Kan Grubu: AB
Sevdiği Şeyler: Bahçe işleri
Sevmedi şeyler : Bütün ulaşım araçları
Uzmanlık alanı: Dışsarda olmayı bahane etmek,mühür iptal etme tekniği
Seslendiricisi: Daisuke Namikawa

Miharu ve Koichi'nin İngilizce öğretmeni (Dünyadaki),17 Mart'ta İrlanda'da doğdu,Kumohira Nabari dünyasında Bonten Köyünün bir ninjasıdır.Miharu'yu korumaya çok önem verir ve Nabari'nin yöneticisi olarak onu ister.ulaşım araçlarına karşı müthiş bir nefreti vardır ve hiçbirine binmeyi düşünmez (Miharu onu ikna edinceye kadar),Hanabusa adında paleontologla birlikte yaşamaktadır.Miharu ,Koichi ve Raimei'ye çok değer verir.

Kouichi Aizawa


Yaşı: 14
Doğum Günü: 31 Temmuz
Boyu: 1.68
Kilosu: 54
Seslendiricisi: Satoshi Hino

Miharu'nun sınıf arkadaşıdır,normal zamanlarda diğer kişilerin etrafında enerjik , sevencen ve saf bir görüntüsü olmasına rağmen iş ninjalığa gelince son derece ciddi,acımasız ve atiktir.Karşısındaki kişinin gözlerine bakması ile istediği her şeyi yaptırttabilir ayrıca ölümsüzdür.

Kairoushuu

Yoite


Gerçek İsmi: Sora
Yaşı: 16
Doğum Günü: Aralık
Boyu: 1.80
Kilosu: 53
Sevdiği Şeyler: Gecenin karanlığı, chikuzenni
Sevmedi şeyler : Aydınlık yerler, İnsanları dış görünüşüne göre yargılayanlar.
Uzmanlık alanı: Zihinsel hesaplar
Tekniği : Kira
Seslendiricisi: Mitsuki Saiga

16 yaşında Kairoushuu ninjasıdır İga'nın yasaklanmış olan hijutsu tekniği Kira'yı kullanır.Bu teknik kullanıldığı kişinin vücudunu vurur ve içten dışa doğru tekniği kullanan kişi tarafından kontrol edilir.Kira tekniğini kullanan kişi bu gücün karşılığı olarak kendi yaşam enerjisini verir veaşama olarak teker teker 5 duyu organını kaybetmeye başlar daha sonrada ölür.Yoite'nin karmaşık bir geçmişi vardır kendide bu geçmişini hatırlamaya çalıştığında bunalıma girer,dıştan ne kadar acımasız görünsede Yoite böyle bir kişiliğe sahip değildir kafası sürekli bir karmaşanın içindedir.
Yoite ile Miharu ilk olarak Fuuma köyünde karşılaşırlar,daha sonra Yoie ile Miharu arasındaki bir söz sonuncunda arlarında bir bağ oluşur.Bu söz; Miharu Shinrabanshou'yu kullanarak Yoite'nin hayatını kurtarıcak ve Yoitede onu Nabari 'nin yöneticisi yapacaktır.

Raikou Shimizu


Yaşı: 20
Doğum Günü: 20 Ağustos
Boyu: 1.77
Kilosu: 65
Sevdiği Şeyler: Bal, su içmek, higan bana
Yetenekleri: Katana kullanmak, Bir şey ile ilgilenmiyormuş gibi görünmek.
Seslendiricisi: Junichi Suwabe

20 Yaşında Shimizu ailesinde samuraydır ve Kairoushuu elemanlarındandır.Kız kardeşi haric klanının hepsini tek başına katletdiğine dair söylenti çıkmıştır ve Kairouhu'ya katılmıştır ancak Raikou bu şuçu işlememiştir ama annesini ve kanlı öldüren kıskanç amcasına cezasını vermek için onu öldürmüştür tam o sırada kız kardeşi Raimei gelmiştir bu yüzdende Raimei bütün klanı Raikou'nun öldürdüğünü sanmaktadır.
Raikou insanlar ile çok iyi geçinir ve sorumluluklarını bilen birisidir,fotoraf konusunda iyi değildir bunu kendiside itiraf eder genelde fotorafları bozar.İyi bir sürücü olduğunu söylemesine rağmen pek iyi değildir.( Grup arkadaşlarının olduğu bir arabayı nehre sürüklemiştir)

Kazuhiko Yukimi


Yaşı: 27
Sesnlendiricisi: Kenjirou Tsuda

27 yaşında Kairoushuu elemanlarındandır,grup lideridir.Yoite ile birlikte yaşamaktadır Yoite'yi korur ve onun sağlığını önemser.Raikou ile iyi arkadaştırlar grup liderliğini birlikte yürüttükleride olur.Yukimi her ne kadar cool takılmaya çalışsada çocukça davranışları patlak verir.

Gau Meguro


Yaşı: 16
Seslendiricisi: Nobuhiko Okamoto

16 yaşındadır ve 3 sene önce Raikou tarafından kurtarılmıştır.Genellikle Raikou'nun emri altındadır Kairoushu'da Raikou'ya yardım eder,genellikle hedeflerin raporlarını dünzeler.Gau Wakachi'nin amacının sadece Nabari'nin kötülüklerinden dünyayı korumak olduğunu sanır.

Toujuurou Hattori


Yaşı: 59
Sesnlendiricisi: Jouji Nakata

59 Yaşında İga klanının ve Kairoushuu'nun lideridir.Hattori'nin ideali zamanı değiştirmek ve Shinrabanshou ile insanların arasında eşitliği sağlamaktır.Hattori insanlar tarafındasn dışlanmış olan birçok kişiyi yanına almıştır, Yukimi,Raikou ve Yoite gibi ve onlara Kairoushuu'da yetki vermiştir.

Fuuma Köyü

Raimei Shimizu


Yaşı: 14
Doğum Günü: 1 Mayıs
Boyu: 1.61
Kilosu: 44
Sevdiği Şeyler: Alıştırma,pastalar, Bossa Nova
Sevmediği Şeyler: Çiçekler
Özel Katanası: Kurogamon (Siyah gamon)
Seslendiricisi: Ayumi Fujimura

14 yaşında Nabari dünyasının gardiyanı ve Shimizu kalnının başıdır.Raimei bir Fuuma no nin (Büyülü rüzgar/Şeytan Ninja)ninjutsu kullanarak katanası(Kurogamon) ile dövüş etmeyi tercih eder.Raimei bazen karşısındaki insanı dinlemeyerek olayları kendince değerlendirme huyu vardır. Bunlardan bitanesi beş yıl önce olanları dinlemeden bütün Shimizu klanını abisinin öldürdüğünü sanar ve intikam almak için abisibi öldürmeye yemin etmiştir ama Gau gerçekleri anlatara Raimei le abisi Raikou'nun arasını düzeltmiştir.

Kotarou Fuuma


Fuuma köyünün lideridir.Neredeyse ninijitsu ile Shinrabanshou hakkında yazılmış olan bütün metinleri , Nabari ile ninja tekniklerini bilir.Bayanları sever hatta köyünün büyük bir kısmını bayanlar oluşturur eline Shinrabanshou'nun gücünü geçirirse isteği, dünyadaki bütün kadınların kendisine aşık olduğu bir cennet köy yaratmaktır.Her ne kadar Raimei buna inanmasada diğer köylerde bulunan Ninjaları vardır.Öhm başta sevmiştim seriyi güzel gidiyodu ama sonlara doğru bozmaya başladılar Çıldırmış Durumda Madde neysem bakalım nasıl bağlayacaklar -____-''
en sevdiğim eleman Yoite Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor canım benim T______T bide Thobari Dil Çıkartıyor
Miharu mümkünse öl geber sinir oluyorum sana Çıldırmış Durumda


23.bölümün yorumuna gelirsek T___________T

Spoiler:


En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
13 Eyl 2008 1:49, Değiştirme: 13 Eyl 2008 17:26 (Toplamda 1 kere)
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): saim

NANA
Yasaklı ÜyeYaş: 32
Kayıt: 29 Oca 2007
Mesajlar: 586
Tanıtımlar: 1
Teşekkür: 7

Durumu: Çevrimdışı

NANA
Yasaklı Üye
Nabari no Ou Konu: Yanıt: Nabari no Ou
Alıntıyla Cevap Gönder
Kyaaaaaa!!! Sonunda açabilmiş başlığı Çok Mutlu Yorumlarıma gelirseeem;

İlk bölümlerden itibaren Miharuya kıl oluyordum. Özellikle Thobariciğime karşı davranış şeklini tam öhm nanay buluyordum işte O___o"
Daha sonra Raime ile ilgili olaylar başladı, abisi felan. Geçmişi gösterildi ve o da ne; Raikouya resmen o anda aşık oldum XDD Hay Allah napmasın beni öhm xp
O bölümden bu yana animeyi sadece Raikoum için izliyorum! Lanet olası Miharunun suratını görmekten bıktım Madde Yoiteyle sarmaş dolaş bi çarpıcam birde yer :H

Animeyi Raikoum için izliyorum ama şu lanet olası 23. bölüm yok mu...

Spoiler:


Üzgün ya da Ağlıyor Üzgün ya da Ağlıyor Üzgün ya da Ağlıyor Üzgün ya da Ağlıyor Raikoum Üzgün ya da Ağlıyor Üzgün ya da Ağlıyor Üzgün ya da Ağlıyor Üzgün ya da Ağlıyor

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Anime Listesi  
13 Eyl 2008 2:00
Daphne4
Mangaka
MangakaKayıt: 09 Arl 2007
Mesajlar: 665
Cinsiyet: Kız
Nerden: Istanbul,Turkiye
Teşekkür: 9

Durumu: Çevrimdışı

Daphne4
Mangaka
Nabari no Ou Konu: Yanıt: Nabari no Ou
Alıntıyla Cevap Gönder
Ben dha izleme fırsatı bulamadım ama cok istiyorum gusel mi? Karakterler cok hosuma gitti. Aa bence Miharu cok tatlı Çok Mutlu Oha Kumohira ne yakısıklı bi varlıkmıs oole yaa Hayranlık Besliyor Raikou nun dogum gunu benle aynı ama pek begendiimi soliemicem kendisini su anda xD Raimei de cok tatlı bi kız bence Çok Mutlu
Spoiler:
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger  
13 Eyl 2008 16:32
4sprz
Otaku (Level 2)
Otaku (Level 2)Kayıt: 21 Ağu 2008
Mesajlar: 75
Favori Anime & Manga: fate stay night
Teşekkür: 2

Durumu: Çevrimdışı

4sprz
Otaku (Level 2)
Nabari no Ou Konu: Yanıt: Nabari no Ou
Alıntıyla Cevap Gönder
saol tanıtım için, yeni başladığım bir seri

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
13 Eyl 2008 22:35
nida
Otaku (Level 3)
Otaku (Level 3)Yaş: 33
Kayıt: 17 Oca 2007
Mesajlar: 205
Tanıtımlar: 107
Favori Anime & Manga: lovely complex,D.Gray-man,Kimi ni Todoke,hatenkou yuugi,special A,Vampire Knight,KouKou debut,ouran high school host club,Beast Master vs
Nerden: İstanbul
Teşekkür: 2

Durumu: Çevrimdışı

nida
Otaku (Level 3)
Nabari no Ou Konu: Yanıt: Nabari no Ou
Alıntıyla Cevap Gönder
24. bölüm iyiyce batırdılar -________-''

Spoiler:


En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
20 Eyl 2008 22:49
PRo_HUntER
Otaku (Level 3)
Otaku (Level 3)Yaş: 31
Kayıt: 12 Eyl 2007
Mesajlar: 136
Favori Anime & Manga: hunter x hunter
Cinsiyet: Kız
Nerden: York Shin City
Teşekkür: 3

Durumu: Çevrimdışı

PRo_HUntER
Otaku (Level 3)
Nabari no Ou Konu: Yanıt: Nabari no Ou
Alıntıyla Cevap Gönder
en son 22. bölümü izledim , hep bu okul yüzünden Madde
Yoite fovori karakterim Hayranlık Besliyor
Raiko'yu da seviyorum , tipi Mello'yu andırıyo sanki İnanamıyor! Kahkaha Atıyor
Miharu... pek bişey söyleyemicem.. Tatlı çocuk aslında, tip olarak.. ama Yoite'ya de yasık yaff Üzgün ya da Ağlıyor

Spoiler:____________________
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
23 Eyl 2008 18:24
4sprz
Otaku (Level 2)
Otaku (Level 2)Kayıt: 21 Ağu 2008
Mesajlar: 75
Favori Anime & Manga: fate stay night
Teşekkür: 2

Durumu: Çevrimdışı

4sprz
Otaku (Level 2)
Nabari no Ou Konu: Yanıt: Nabari no Ou
Alıntıyla Cevap Gönder
bu serinin alt yazısı düzenli olarak çıkıyor.. daha doğrusu düzensiz çünkü su sıralar çok hızlı bi şekilde sublanıyor Çok Mutlu türkçe fansubunu izlemek isteyen arkadaşlar için adres :
Spoiler:

Umarım site adresi vermek yasak değildir.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
27 Eyl 2008 14:31
nida
Otaku (Level 3)
Otaku (Level 3)Yaş: 33
Kayıt: 17 Oca 2007
Mesajlar: 205
Tanıtımlar: 107
Favori Anime & Manga: lovely complex,D.Gray-man,Kimi ni Todoke,hatenkou yuugi,special A,Vampire Knight,KouKou debut,ouran high school host club,Beast Master vs
Nerden: İstanbul
Teşekkür: 2

Durumu: Çevrimdışı

nida
Otaku (Level 3)
Nabari no Ou Konu: Yanıt: Nabari no Ou
Alıntıyla Cevap Gönder
26. bölüm ne kadar saçma sapan bir son T_________________T

Spoiler:


neyse 4sprz sen düzenli olarak çevriliyo demişsin ama 19. bölümden sonra 20-26 kadar hiçbirini sub olarak bulamadım hepsini raw izledim o.O'' pek düzenli çevrilmiyor.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
02 Ekm 2008 23:52
Lee
Yasaklı ÜyeYaş: 33
Kayıt: 04 Hzr 2008
Mesajlar: 749
Cinsiyet: Erkek
Teşekkür: 4

Durumu: Çevrimdışı

Lee
Yasaklı Üye
Nabari no Ou Konu: Yanıt: Nabari no Ou
Alıntıyla Cevap Gönder
Durandal Thobari Kumohira
Toujuurou Hattori
Raimei Shimizu Hayranlık Besliyor
Yeni başladın ben.Herşeğiyle 4/4'lük bir anime bence.Gerek müzikleri gerek çizimleri ile just AWESOME!
Şiddetle izlenmesini tavsiye ediyorum :3!

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger  
03 Ekm 2008 1:20
Lee
Yasaklı ÜyeYaş: 33
Kayıt: 04 Hzr 2008
Mesajlar: 749
Cinsiyet: Erkek
Teşekkür: 4

Durumu: Çevrimdışı

Lee
Yasaklı Üye
Nabari no Ou Konu: Yanıt: Nabari no Ou
Alıntıyla Cevap Gönder
Ama ilk Bölümünde Miharu'ya tam bir gerizekalı demiştim ama neyse. <_<"

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger  
03 Ekm 2008 1:21
 
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder Sayfaya git: 1, 2, Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa) [ 19 mesaj ]  

 
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız