Silver Light In The Darkness [11. Bölüm Eklendi]
Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, Sonraki

Anime Manga Forum -> Fan Fiction
 
Yazar
Mesaj
Ashley_Davson
Otaku (Level 2)
Otaku (Level 2)Yaş: 30
Kayıt: 15 Ağu 2008
Mesajlar: 77
Favori Anime & Manga: Vampire Knight

Durumu: Çevrimdışı

Ashley_Davson
Otaku (Level 2)
Silver Light In The Darkness [11. Bölüm Eklendi] Konu: Yanıt: Silver Light In The Darkness [7. Bölüm eklendi]
Alıntıyla Cevap Gönder
~ Integra ~ yazmış:
Harbiden Zero anlatılmaz yaşanır O.o Gerçek olsa yanından ayrılmam heralde O___o 2. Bölümü ve son bölümü tekrar okudum...evet Arashi tam bir sapık O__o
Snow White Queen le beraber okuyunca süper oldu bölüm :hhh: *__*


Benim senaryolarım dikkatli okunması gereken senaryolardır. Bu büyük bir şeydi arada bazen öyle detaylar var ki ben size senaryonun sonunu söyledim kaç kere ama farkeden olmadı.

Soundtracklar uzun çabalar ve çalışmalala seçiliyor uyması için gerektiğinde senaryoyu soundtracke uyarlıyorum o yüzden indirince daha bir zevki çıkıyor söylemedi demeyin

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger  
05 Mar 2009 22:08
Ashley_Davson
Otaku (Level 2)
Otaku (Level 2)Yaş: 30
Kayıt: 15 Ağu 2008
Mesajlar: 77
Favori Anime & Manga: Vampire Knight

Durumu: Çevrimdışı

Ashley_Davson
Otaku (Level 2)
Silver Light In The Darkness [11. Bölüm Eklendi] Konu: Yanıt: Silver Light In The Darkness [8. Bölüm]
Alıntıyla Cevap Gönder
Genç kadın derin bir nefes alarak gözlerini kapadığında gözünün önünde fazlasıyla net ve acıtacak kadar tanıdık bir oda belirdiğinde dehşetle gözlerini açar. Hızla ayağa fırladığında başı dönerken küfrederek duvara dayanır ve nefes alırken kendi kendine mırıldanır.

“Aptal çocuğa kendini kontrol etmeyi öğretmem lazım. Neredeyse beni öldürecekti.” Söyledikleri kulağına ulaştığında gülümsememek için kendisini zor tutar. Bunu isteyen o kadar kişiye rağmen başarmaya en çok yaklaşanın Zero olması ironiktir. Gücünün son kalıntılarını harcayarak kendini adım atmaya zorlar ve kulakları zonklarken kapıya ulaştığında başını kapıya dayayarak gözlerini kapatır ve aynı oda tekrar gözünün önünde belirdiğinde bu sefer daha da zorlanarak gözlerini açar. Koca bir külçe gibi duran kolunu kaldırarak kapıyı çaldığında yüzünde şaşkın bir yüz ile karşılaşır.

“Ver? Birden ikiniz de gidince onunla dışarı çıktın sandım.” Missy gülerek ona bakarken yüzündeki ifadeyi gördüğünde gülümsemesi donar ve susarken onun kolunun altına girerek yatağa uzanmasına yardım eder. Verona yatağa uzandığında göz kapaklarıyla mücadele ederek mırıldanmayı başarır.

“Teşekkürler.” Nefesini vererek gözlerini kaparken birazdan yine aynı odayla karşılaşacağını biliyordur. Tek sorun ise o odada o sırada kimin de olduğunu bilmesidir.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Genç kadın derin bir nefes alarak gözlerini açtığında bir saniye için üzerindeki tavana bakar ve uzun süredir olduğundan farklı bir yerde olduğunu fark ettiğinde bir an için donar. Ardından yaklaşan bir ayak sesi duyduğunda hızla yataktan fırlar. Gözlerini kapıdan ayırmaksızın geriye giderken sırtını duvara çarptığında çığlık atmamak için dudaklarını ısırır. Kapının kolu yavaşça döndüğünde Verona gözleriyle bulunduğu yeri tarayarak kendini savunacak bir şeyler arar. Ve bıçağını komodinin üzerinde gördüğünde hızla ona atılarak aldığında yerine döner. Kapı açıldığında mavi delici gözler onunkilerle karşılaşırken genç adam şaşkınca kaşlarını çatmış ona bakıyordur. Verona titreyen elleriyle bıçağı ona çevirirken genç adam ellerini havaya kaldırarak konuşur.

“Hey! Sakin ol. Sana zarar vermeye gelmedim.” Verona bu cümleyi uzun süredir duymuş olmanın verdiği bıkkınlıkla bıçağı adamın tam kalbine nişan alarak fırlatır. Arashi bıçağını yanında unutmasının bedelini en azından bir adamıyla ödeyecektir. Ancak genç adam bunu bekliyormuşçasına bıçağın yolundan çekildiğinde Verona’nın dehşet içinde bakan gözlerinin eşliğinde bıçak kapıya saplanır.

“Verona sakin ol. Benim. Elros. En son konseye geldiğinde tanışmıştık” Verona ilk defa genç adamın yüzüne gerçekte baktığında onu tanır. Biraz olsa rahatlarken bunu fark eden Elros ona bir adım attığında Verona duvara daha da sokulur. Ancak duvarın soğukluğu her zaman olduğu gibi yoğun bir şekilde tenine işlemezken gözlerini aşağıya indirdiğinde üzerinde kıyafet olduğunu fark eder. Uzun süredir çıplak kalmanın verdiği alışkanlıkla giysileri bir anda üzerinde fazlaymış gibi hissederken başı dönmeye başlar. Gözlerini karşısındaki yüze çevirdiğinde onun korkuyla kasılmış olduğunu fark eder. Genç adam yalvarırcasına konuşur.

“Verona. Yüzün morarıyor nefes al lütfen.” Verona uyandığında ciğerlerine çektiği ilk havayı verdiğinden beri nefes almaya cesaret edemediğini fark etmiş bayılmak üzereyken yere düşmeden kendisini tutan kollar onu sarsar.

“Verona. Nefes al. Hadi. Yapabilirsin.” Genç kadın ciğerlerine derin ve sesli bir nefes çektiğinde Elros’un kolları gevşer. Verona aldığı nefesi yavaşça verirken öksürmeye başlar. Aynı şekilde bir nefes daha aldığında daha önce yaşadıkları birer birer kafasında yankılanmaya başlar. O sokak… Diğer vampir… Kaname… Kendini sadece nefes almaya yoğunlaşmaya ikna ettiği sırada Elros’a sıkıca sarılmış sarsılarak ağladığının farkında bile değildir. Genç adam onu sarmalayarak sakinleşmesini beklerken Verona çok uzun süredir beklettiği gözyaşlarının akmasına izin verir. Sonunda o delikten kurtulmuştur.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Verona uyandığında ne ara uykuya daldığının frakında değil yavaşça gözlerini kırpıştırır. Bir an için içinde olduğu odayı izlerken yatakta doğrulur ve omzuna saplanan acıyla başını oraya çevirdiğine sargıyı fark eder. Parmaklarını oynattığında giren sancıyla yüzünü buruşturacakken yüzündeki yara ve morluklarıyla bunun iyi bir fikir olmadığına karar verir. Sakince kapıyı açtığında içeride sakince oturan iki yüzle karşılaşır. Tanıdık olan gülümseyerek ona bakarken yanındaki kişiyi tanıtır.

“Verona bu Missy. Kardeşim.” Verona aklındaki soruyu yöneltmek üzereyken Elros cevaplar.

“Hayır o bir avcı değil.” Verona hafifçe başını sallarken ona oturmasını işaret eder. Canı yanmadan yürüyebilecek bir hızda koltuğa ilerlediğinde Missy’nin ayağa kalkmasıyla irkilir. Genç kadın ürkekçe gülümseyerek konuşur.

“Kahve?” Verona minnetle onaylayarak koltuğa oturur. Elros ona bakarak konuşur.

“Umarım artık benim Arashi’nin adamı olduğumu düşünmüyorsundur.” Genç kadın o ismi duyduğunda bariz bir şekilde irkildiğinde Elros bir daha söylememeye karar verir. Genç kadın çatlak bir sesle konuşur.

“Ne kadar zamandır oradayım?” Elros ne söylemesi gerektiğinden emin olamadan bir an için düşünür. Gerçeğin onu dehşete düşürebileceğinin farkındadır. Ama çok kısa bir tarih söylerse inanmayacağının da.

“Yaklaşık iki aydır.” Verona hafifçe başını sallarken Missy onun önüne bir bardak bırakır. Verona boş gözlerle bardağa bakarken Elros ayağa kalkarak ilerideki masanın üzerinden bir paket alarak ona uzatır. Verona elindekinin ne olduğunu gördüğünde hafifçe gülümser ve iki aydır ilk sigarasını yakarak derin bir nefes çektikten sonra mırıldanır.

“Unutmamışsın.” Elros ona bakarak gülümserken Verona onun aklındaki soruları biliyordur.

“ Buraya ilk geldiğimde o büyük bir güce ulaşmıştı ancak 3 ayda birçoğunu temizlemeyi başardım. Nerdeyse yandaşlarının yarısını hatta… Ancak…” Titreyen elleriyle sakinleşmeye çalışarak sigarasından derin bir nefes alır.

“Gerisini biliyorsun zaten… Kulak misafiri olduğum nadir konuşmalardan tek bildiğim benim verdiğim zararı kapamayı başarmış olduğu.” Sıcak kahve fincanını iki elinin arasına alarak sıkıca kavrarken kendi kendine mırıldanır.

“Her şeye yeniden başlamam gerekecek.” Elros hafifçe güldüğünde başını ona kaldırır.

“Bunu nasıl yapmayı düşünüyorsun peki? Pek sağlam omzunla mı?” Verona sinirle bardağı sıktığının farkında bile değil onun bakışlarına karşılık verirken konuşur.

“Omzum düşse bile umurumda değil. O yaratık layığını bulacak.” Elros başıyla onaylar.

“Buna katılıyorum Verona ama ona karşılık verecek durumda değilsin. Sadece mesele omzun değil. İki aydır çok sağlıklı koşullarda olmadığın bariz. Seni tek elimle bile yenebilecek durumdayım.” Verona bir şey söylemek için ağzını açtığı sırada kulaklarına ulaşan ses ve parmaklarını kavuran sıcaklıkla gözlerini eğdiğinde elinde duran fincanın kalıntılarına bakar. Eleri gözüne çarptığında onların neredeyse bir deri bir kemik olduğunu fark eder. Sakileşmeye çalışırken konuşur.

“Haklısın. Ama onunla tek başına baş edemezsin.” Elros bir daha gülümserken konuşur.

“Etmeye de niyetim yok zaten.” O sırada kapı çalındığında Verona’nın bütün duyuları ayaktadır. Gelenin insan olmadığını vampirlerle fazla yakın temaslarından dolayı biliyordur. Ancak kapı açıldığında karşısında duran yüz ile bütün kasları kasılırken nefretle mırıldanır.

“Sen!” Kaname Kuran kapının önünde sakince durarak ona bakar.


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Soundtrack
The Rasmus - Guilty


“Verona sakin ol!” Ancak Verona buna aldırış etmeden bıçağını çekerek genç vampirin boğazına dayar. Kaname fazlasıyla sakin bir sesle konuşur.

“Sakin ol avcı. Buraya tamamen iyi niyetlerimle geldim.” Verona kendini karşısındaki surata tükürmemek için zor tutarken nefretle cevap verir.

“Eminim birkaç gece önce beni öldüresiye döverken de niyetin fazlasıyla iyiydi.” Kaname cevap vermeden önce Elros Verona’yı omuzlarından kavrayarak ondan uzaklaştırır. Verona onun elinden kurtulduğunda karşısındaki genç adama bağırmaya başlar.

“Demek amacın buydu! Beni bir vampirden alıp diğerine pazarlamak.”

“Sakinleş Verona Kaname konseye yardım etmek için burada.” Verona bu sözlerin üzerine daha da sinirlenirken sesini daha da yükseltir.

“Konsey’e yardım etmek için beni bu hale getirmesi mi gerekiyordu? Bana bunu yapan o Elros. Düşmanla iş birliği yapıyorsun!” Elros bütün bu tepkileri beklediği belli hâlâ sakin bir şekilde genç kadınla mantıklı bir şekilde konuşmaya çalışır.

“Verona beni dinler misin?” Verona kısık bir sesle tükürür gibi cevaplar.

“Asla! Sen avcıların yüz karasısın!” Verona suratına patlayan tokatla başı hızla savrulurken arkasındaki koltuğa düşerek oturur. Karşısında ayakta duran adam bağırarak konuşur.

“Seni Arashi’nin elinden kurtarabilmek için bir numaraydı o. Çünkü senin hayatta olduğunu bildiği sürece peşini bırakmayacağını biliyorduk. Sence o sokakta olmam bir tesadüf olabilir miydi?” Verona her şey kafasında oturdukça daha çok suçluluk hissederken Genç vampirin söylediği cümle tekrar kulaklarında yankılanır ‘Hayatın için dövüşmeni istiyorum’ Verona bu cümlenin gerçekten ne anlama geldiğini o anda anlar. Karşısındaki yüze baktığı sırada nefretle kısılmış olan gözlerin korkuyla büyümekte olduğunu fark ettiğinde kaşlarını çatar. Sıcak iki el onu boynundan tutarak başını sabit tutarken uğuldayan kulaklarının arasında fısıltı gibi onun sesini duyar.

“Verona! Nefes al!”


--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Verona gözlerini üçüncü kez aynı tavana açtığında artık alışmış, nerede olduğunu kavraması çok daha kısa sürerken dışarıdan duyduğu sert fısıltılarla sessiz adımlarla hafifçe aralık kalan kapının arkasına saklanarak dinlemeye başlar.

“Onun için yapabileceğin hiçbir şey yok! Halini görmüyor musun Elros? Tamamen dağılmış durumda. Bu saatten sonra sana sadece yük olacaktır.”

“Onu iyi tanıyorum Kaname. Sadece zamana ihtiyacı var. Kendini toparlayacaktır.”

“İstediğini yaptım ve onu oradan kurtardım ama Arashi’yi tanımıyorsun. O seni öldürmez. Öldürmekten beter hale getirir. İstediğini ele geçirir ve çökertir işini bitirdiğinde tek başına hayta kalamaz hale getirir. İstediğini elde etmiş olmadığını düşünseydi onu bana bile vermezdi.” Elros sessizce düşünürken Verona nefes alamaya bile cesaret edemez.

“O… O kadar güçlüydü ki.” Parkenin üzerindeki iki çift adım sesi ilerlerken Verona kendilerine yaklaştıklarını düşünerek paniğe kapılır ancak kapının açıldığını duyduğunda sakinleşirken Kaname kanını dondurmaya yetecek son bir cümle sarf ederek gider.

“O tanıdığın kişi değil artık Elros. Kurtul ondan.” Kapı kapandığında Verona sessice titreyerek öylece durur.


-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Elros sessizce odaya ilerlediğinde genç kadını yatakta otururken bulur. Verona gözleri zemine bakarak konuşur.

“Küçük konuşmanızın duymam gereken kadarını duydum.” Elros ona acı dolu gözlerle bakarken iler.

“Verona…” Verona karalı bir şekilde karşısındaki genç adama bakar.

“Eğer yapman gerekenin bu olduğunu düşünüyorsan durma yap.” Elros dehşetle açılmış gözlerle ona bakar.

“Asla!” Verona bakışlarını değiştirmeden ona bakar.

“Ama benim eskisi gibi olabileceğime inanıyorsan - ki buna şu an ben bile inanamıyorum” Verona bir anda Elros’un yüzünün bir santim ilerisinde durduğunda ne söyleyeceğini unuturken karşısındaki adam dudaklarına fısıldar.

“Buna inanmıyorum Verona. Kendini toplayacağını biliyorum. Seni tahmin ettiğinden bile daha iyi tanıyorum. Şimdi artık lütfen sende kendine inanmaya başla.” Verona gözlerinden ne zaman yaşlar süzülmeye başladığının farkında değil, titreyen bir sesle cevap verir.

“Korkuyorum.” Elros onun omuzlarını kavrarken konuşur.

“Biliyorum. Ama bununla baş edebilirsin.” Birkaç saniye için karşısındaki yaşlarla dolu yüzü izledikten sonra fısıldar.

“Bu gece seninle uyumamı ister misin?” Verona bir saniye için Elros’un gözlerine baktıktan sonra başını sallar.En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger  
14 Mar 2009 14:44
KaNaShii UcHiHa
Mangaka
MangakaYaş: 36
Kayıt: 09 Mar 2009
Mesajlar: 569
Favori Anime & Manga: BLEACH...NARUTO... Needless, Vampire Knight,VKG,Elfen Lied...Gode geass...
Cinsiyet: Kız
Nerden: Kinmirai Hinode
Teşekkür: 12

Durumu: Çevrimdışı

KaNaShii UcHiHa
Mangaka
Silver Light In The Darkness [11. Bölüm Eklendi] Konu: Yanıt: Silver Light In The Darkness [8. Bölüm]
Alıntıyla Cevap Gönder
bu gün kesfetttim seni ...
VK ve VKG hayranlığım hem okumaya hem yazmaya hemde
fanficleri arastırmaya baslamama sebep oldu ...
ve seni buldum .
konu çoook iiiyi ,Anne Rice vari bi havan var...umursamaz tavır ve aksi cevaplar hooş ...
kalemin ve kurgunda öyleee ...
yeni bölümleri merak ve heyecanla bekleyeceğim ...
kolay gelsin ...


En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
16 Mar 2009 12:10
calypso3579
Yeni Otaku
Yeni Otaku

Avatar

Yaş: 30
Kayıt: 28 Ağu 2008
Mesajlar: 1
Favori Anime & Manga: xxxholic, bleach, deathnote, special a, vampire knight, ayakashi, pet shop of horrors, hell girl, yamato nadeshike shichi henge, one piece,ayakashi japanese classic horrors,sailor moon, junjou romantica, revolutionary girl utena, code geass...............
Cinsiyet: Kız

Durumu: Çevrimdışı

Avatar
calypso3579
Yeni Otaku
Silver Light In The Darkness [11. Bölüm Eklendi] Konu: Yanıt: Silver Light In The Darkness [8. Bölüm]
Alıntıyla Cevap Gönder
iki gündür vağım yoğum sen oldunya derste bile seni okuyorum Karışık . çok güzel yazıyorsun ve açıkçası söylemek gerekirse bütün yazdıklarını yakıştırıyorsun. o 18 yaş üzeri olduğunu düşündüğün sahneler bence yerinde olmuş tabi bence. çünkü erotizm vampir konularında olmazsa olmazlardan bunu herkes bilir. ve artık okumasını geçtim kendi kendime hayal kurar oldum çok iyisin ya Çıldırmış Durumda .
ya bişey sorsam verona ve arashi için düşündüğün tipler nasıl? ona göre hayal kuracağım da Soru Çok Mutlu
en kısa zamanda yeni bölümü bekliyoruz yay yay yay Hayranlık Besliyor

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
17 Mar 2009 18:04
Ashley_Davson
Otaku (Level 2)
Otaku (Level 2)Yaş: 30
Kayıt: 15 Ağu 2008
Mesajlar: 77
Favori Anime & Manga: Vampire Knight

Durumu: Çevrimdışı

Ashley_Davson
Otaku (Level 2)
Silver Light In The Darkness [11. Bölüm Eklendi] Konu: Yanıt: Silver Light In The Darkness [8. Bölüm]
Alıntıyla Cevap Gönder
KaNaShiiSaigo yazmış:
bu gün kesfetttim seni ...
VK ve VKG hayranlığım hem okumaya hem yazmaya hemde
fanficleri arastırmaya baslamama sebep oldu ...
ve seni buldum .
konu çoook iiiyi ,Anne Rice vari bi havan var...umursamaz tavır ve aksi cevaplar hooş ...
kalemin ve kurgunda öyleee ...
yeni bölümleri merak ve heyecanla bekleyeceğim ...
kolay gelsin ...


Ah işte taze kan =) Anne Rice'ı hiç okumadım o yüzden etkilenmiş olabilme ihtimalim yok. Kalemimi beğenmem eminim iyice bir bakılsa birçok anlatım bozukluğu ve hatalar çıkar sözel bölüm mezunu olmama rağmen. Ama kurgu konusunda (doğruları söylemek övünmek sayılmazmış) haklısın. Daha ilk bölümde geçen bir cümle veya kelime son bölümün kilit anahtarı haline gelebilir. Dikkatli okumak lazım. Daha önce de söylediğim gibi tahminlerden çekineyin eğer isabetli atışlarınız çok olursa kenara kenara ayırabiliriz =)

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger  
17 Mar 2009 23:52
Ashley_Davson
Otaku (Level 2)
Otaku (Level 2)Yaş: 30
Kayıt: 15 Ağu 2008
Mesajlar: 77
Favori Anime & Manga: Vampire Knight

Durumu: Çevrimdışı

Ashley_Davson
Otaku (Level 2)
Silver Light In The Darkness [11. Bölüm Eklendi] Konu: Yanıt: Silver Light In The Darkness [8. Bölüm]
Alıntıyla Cevap Gönder
calypso3579 yazmış:
iki gündür vağım yoğum sen oldunya derste bile seni okuyorum Karışık . çok güzel yazıyorsun ve açıkçası söylemek gerekirse bütün yazdıklarını yakıştırıyorsun. o 18 yaş üzeri olduğunu düşündüğün sahneler bence yerinde olmuş tabi bence. çünkü erotizm vampir konularında olmazsa olmazlardan bunu herkes bilir. ve artık okumasını geçtim kendi kendime hayal kurar oldum çok iyisin ya Çıldırmış Durumda .
ya bişey sorsam verona ve arashi için düşündüğün tipler nasıl? ona göre hayal kuracağım da Soru Çok Mutlu
en kısa zamanda yeni bölümü bekliyoruz yay yay yay Hayranlık Besliyor


Derste??? Dersleri aksatmayalım lütfen sonra acısı çekiliyor. Ayrıca derste okumak için kendine iyi bir sistem gelirştirmiş olmalısın o kadar çabayı derslerine göstermeni tercih ederim =)

Verona Arashi ve diğer karakterlere gelirsek sanırım 4. bölümden sonra Verona ve Missy resimlerini vermiştim şimdi bir daha veriyorum Arashi benim kafamda canlanan alev kızılı saçlar ve benbeyaz bir ten Hanabusa'dan daha kaslı bir vücut. Tabi bir de sağ yanağında bir iz var Verona sağolsun. Arashi'ye uygun görüpte 'aha Arashi budur.' diyebildiğim bir resim bulamadım bu yüzden onun resmi yok.

Verona ve Missy resimlerini bir daha veriyorum.

Spoiler:


Resimler tamamen benim marifretim demeyi çok isterdim ama değil malesef. Yine de birçok kısmı orjinalinden değişik. Yaklaşık 3 saatlik bir çalışmanın ürünü.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger  
18 Mar 2009 0:08
Ashley_Davson
Otaku (Level 2)
Otaku (Level 2)Yaş: 30
Kayıt: 15 Ağu 2008
Mesajlar: 77
Favori Anime & Manga: Vampire Knight

Durumu: Çevrimdışı

Ashley_Davson
Otaku (Level 2)
Silver Light In The Darkness [11. Bölüm Eklendi] Konu: Yanıt: Silver Light In The Darkness [8. Bölüm]
Alıntıyla Cevap Gönder
18 yaş üstü konusuna gelirsek. İçinde sigaradan tecavüze herşeyin olduğu bir senaryoya koymak zorundaydım. Bu öğeleri çıkarmaya çalıştığımda da çok saçma oluyordu. Arashi Veonayı esir aldığında dama mı oynayacaklar? Vampir + uç ilişkiler ayrılmaz bir bütün. Hiçbir zaman ya bu insanları sarsar diye yazdığım bir şeyi değiştirmedim, değiştirmem de. O zaman yaratıcılığımı köreltmiş olurum ve bunun başıma gelmesini istemiyorum. Ancak 18 yaş uyarısını koymak zorundayım hâlâ çok sert bölümlerin başına koyuyorum her ne kadar 18 altı okuyucularımızdan şimdiye kadar yorumlarını gördüklerim bu senaryoyu kaldırabilecek düzeyde olsada yorum yazmadan birçok okuyan kişi var ve bende bunun farkındayım onların yaş grubu konusunda bir fikrim yok. Eğer günün birinde bir aile çıkıp'Bak sen bunu yazmışsın benim çocuğumun psikolojisini bozdun' diye karşıma gelirse ben uyarımı yapım okuyup okumamak ona kalmış. Sizde çocuğunuzu o uyarıyı gördüğünde sayfayı kapayacak düzeyde yeiştirseydiniz diyebilmeliyim. Sonuçta burası benim paralı sitem değil bir ikincisi öyle olsa bile her girenden nüfus sureti isteyecek halim de yok.

Bu konuda çok dolu olduğum belli oldu sanırım =) Şaşırmış Durumda

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger  
18 Mar 2009 0:14
KaNaShii UcHiHa
Mangaka
MangakaYaş: 36
Kayıt: 09 Mar 2009
Mesajlar: 569
Favori Anime & Manga: BLEACH...NARUTO... Needless, Vampire Knight,VKG,Elfen Lied...Gode geass...
Cinsiyet: Kız
Nerden: Kinmirai Hinode
Teşekkür: 12

Durumu: Çevrimdışı

KaNaShii UcHiHa
Mangaka
Silver Light In The Darkness [11. Bölüm Eklendi] Konu: Yanıt: Silver Light In The Darkness [8. Bölüm]
Alıntıyla Cevap Gönder
Ashley_Davson yazmış:
18 yaş üstü konusuna gelirsek. İçinde sigaradan tecavüze herşeyin olduğu bir senaryoya koymak zorundaydım. Bu öğeleri çıkarmaya çalıştığımda da çok saçma oluyordu. Arashi Veonayı esir aldığında dama mı oynayacaklar? Vampir + uç ilişkiler ayrılmaz bir bütün. Hiçbir zaman ya bu insanları sarsar diye yazdığım bir şeyi değiştirmedim, değiştirmem de. O zaman yaratıcılığımı köreltmiş olurum ve bunun başıma gelmesini istemiyorum. Ancak 18 yaş uyarısını koymak zorundayım hâlâ çok sert bölümlerin başına koyuyorum her ne kadar 18 altı okuyucularımızdan şimdiye kadar yorumlarını gördüklerim bu senaryoyu kaldırabilecek düzeyde olsada yorum yazmadan birçok okuyan kişi var ve bende bunun farkındayım onların yaş grubu konusunda bir fikrim yok. Eğer günün birinde bir aile çıkıp'Bak sen bunu yazmışsın benim çocuğumun psikolojisini bozdun' diye karşıma gelirse ben uyarımı yapım okuyup okumamak ona kalmış. Sizde çocuğunuzu o uyarıyı gördüğünde sayfayı kapayacak düzeyde yeiştirseydiniz diyebilmeliyim. Sonuçta burası benim paralı sitem değil bir ikincisi öyle olsa bile her girenden nüfus sureti isteyecek halim de yok.

Bu konuda çok dolu olduğum belli oldu sanırım =) Şaşırmış Durumda

SENİ DESTEKLİYORUMMMMMM....
Çok Kızgın! Çok Kızgın! Çok Kızgın!
Sevgili Ashley ; SAKIN kendinden yada yazdıklarından ödün werme
...
SENİ OKUYORUM ( hemde zevkle)
Türkçe okuyabilen herkesin basitçe anlayabileceği bi dillle zaten uyarılar konulmuş bu 1 Çılgın Çılgın Çılgın Çılgın Çılgın Çok Kızgın!
2- iradesi olmayan insanlar zaten burada olamaz cünkü ANİME DEMEK BİR KALİTE BİR KÜLTÜR DEMEKTİR ... Çılgın
3-Erotizm içki veya uyşturucu yasının 11 e indiği ülkemizde MASUM bir kurgu ve HAYAL ÜRÜNÜ Bİ VAMPİR HİKAYESİNDE ikitanecik ''kaka'' kelime edilmiş bütün toplumun namusumu kaçtı??Ahlakımı bozuldu ;???
3-bir Öğretmen olarak hiçbir kötü olgu görmüyorum yazarlık yolunda ilerleyen Tüm gençlere kalben destek veriyorum
Çılgın SON OLARAK ... Çok Kızgın!
Chat sitelerinde sanal seks yapmaktansa burada 2 tane düzgün cümle kurup TÜRKÇEYİ DOĞRU KONUSUP YAZMAYI ÖĞRENMENİN NERESİ KÖTÜ...Ayrıca KİTAP OKUMAYI tümden unutmuş bi toplum olarak okumaya tesvık etmek değilmi önemli olan ...
sorarım size recep ivedik yadaarog daha mı terbiyeli

NOT:AİLE KORUMA ŞİFRESİ VE EBEVEYN DENETİMİ diye bitakım programlar artık her tip ve model blgsayarda var.çocuğunun pisikolojisini korumak isteyen kullansın bi zahmet bizim surada fanfic keyfimizin içine etmesin .... Çılgın Çok Kızgın!
Çok Kızgın! Çok Kızgın!

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
18 Mar 2009 5:26
Ashley_Davson
Otaku (Level 2)
Otaku (Level 2)Yaş: 30
Kayıt: 15 Ağu 2008
Mesajlar: 77
Favori Anime & Manga: Vampire Knight

Durumu: Çevrimdışı

Ashley_Davson
Otaku (Level 2)
Silver Light In The Darkness [11. Bölüm Eklendi] Konu: Yanıt: Silver Light In The Darkness [8. Bölüm]
Alıntıyla Cevap Gönder
KaNaShiiSaigo yazmış:
Ashley_Davson yazmış:
18 yaş üstü konusuna gelirsek. İçinde sigaradan tecavüze herşeyin olduğu bir senaryoya koymak zorundaydım. Bu öğeleri çıkarmaya çalıştığımda da çok saçma oluyordu. Arashi Veonayı esir aldığında dama mı oynayacaklar? Vampir + uç ilişkiler ayrılmaz bir bütün. Hiçbir zaman ya bu insanları sarsar diye yazdığım bir şeyi değiştirmedim, değiştirmem de. O zaman yaratıcılığımı köreltmiş olurum ve bunun başıma gelmesini istemiyorum. Ancak 18 yaş uyarısını koymak zorundayım hâlâ çok sert bölümlerin başına koyuyorum her ne kadar 18 altı okuyucularımızdan şimdiye kadar yorumlarını gördüklerim bu senaryoyu kaldırabilecek düzeyde olsada yorum yazmadan birçok okuyan kişi var ve bende bunun farkındayım onların yaş grubu konusunda bir fikrim yok. Eğer günün birinde bir aile çıkıp'Bak sen bunu yazmışsın benim çocuğumun psikolojisini bozdun' diye karşıma gelirse ben uyarımı yapım okuyup okumamak ona kalmış. Sizde çocuğunuzu o uyarıyı gördüğünde sayfayı kapayacak düzeyde yeiştirseydiniz diyebilmeliyim. Sonuçta burası benim paralı sitem değil bir ikincisi öyle olsa bile her girenden nüfus sureti isteyecek halim de yok.

Bu konuda çok dolu olduğum belli oldu sanırım =) Şaşırmış Durumda

SENİ DESTEKLİYORUMMMMMM....
Çok Kızgın! Çok Kızgın! Çok Kızgın!
Sevgili Ashley ; SAKIN kendinden yada yazdıklarından ödün werme
...
SENİ OKUYORUM ( hemde zevkle)
Türkçe okuyabilen herkesin basitçe anlayabileceği bi dillle zaten uyarılar konulmuş bu 1 Çılgın Çılgın Çılgın Çılgın Çılgın Çok Kızgın!
2- iradesi olmayan insanlar zaten burada olamaz cünkü ANİME DEMEK BİR KALİTE BİR KÜLTÜR DEMEKTİR ... Çılgın
3-Erotizm içki veya uyşturucu yasının 11 e indiği ülkemizde MASUM bir kurgu ve HAYAL ÜRÜNÜ Bİ VAMPİR HİKAYESİNDE ikitanecik ''kaka'' kelime edilmiş bütün toplumun namusumu kaçtı??Ahlakımı bozuldu ;???
3-bir Öğretmen olarak hiçbir kötü olgu görmüyorum yazarlık yolunda ilerleyen Tüm gençlere kalben destek veriyorum
Çılgın SON OLARAK ... Çok Kızgın!
Chat sitelerinde sanal seks yapmaktansa burada 2 tane düzgün cümle kurup TÜRKÇEYİ DOĞRU KONUSUP YAZMAYI ÖĞRENMENİN NERESİ KÖTÜ...Ayrıca KİTAP OKUMAYI tümden unutmuş bi toplum olarak okumaya tesvık etmek değilmi önemli olan ...
sorarım size recep ivedik yadaarog daha mı terbiyeli

NOT:AİLE KORUMA ŞİFRESİ VE EBEVEYN DENETİMİ diye bitakım programlar artık her tip ve model blgsayarda var.çocuğunun pisikolojisini korumak isteyen kullansın bi zahmet bizim surada fanfic keyfimizin içine etmesin .... Çılgın Çok Kızgın!
Çok Kızgın! Çok Kızgın!KaNaShiiSaigo desteğin için çok teşekkürler ama yine de herşeye rağmen kendimden küçüklere kötü örnek olmayı hiçbir zaman istemem ama bir yandan bakıldığında da bu her ne kadar bir hayal ürünü de olsa en azından birşeyler hakkında bilgi verirken her zaman dikkat ederim yalan birşey olmasın diye. Bir ilaç ismi söylerken bile kafadan sallamam oturur araştırırım gerekirse hastaneye gider doktorlara sorarım. Ben kimseyi - özelliklede okuyucularımı- hafifie almam ve yanlış bilgi vererek bir şeyçere neden olmak istemem. Ancak bazen öyle şeylerle karşılaşıyordsun ki (4 buçuk yıldır çeşitli dallarda senaryo yazdığım için bunu söyleyebiliyorum) bazen seni tamam artık bundan sonra çiçekli böckekli senaryolar yazıyım herkez mutlu olsun. Zero kana susadığında domates yesin Verona bıçağıyla sadece elma kessin diye düşünceler bile aklımdan geçiyor. Haifif senaryolarım yok mu? Var. Ama konu ona göre seçilmiş olmalı. Sonuçta bu bir vampir hikayesi ve ne kadar hafifiletirsen hafifilet birşeyler olmak zorunda ve onların üstünü kaparsan geçersen hikayenin bütün ruhu kayboluyor. Bir yandan haklısın sanal seks yapan bir çocukla onun yerine smut bir senaryo okuyan çocuğu yan yana koyarsan ikisnin duruşları bile farklı olur. Smut(sadece cinsel içerikli) senaryolar bile eğer kaliteliyse ve iyi bir hayran kurgucunun elinden çıkmışsa insana birşeyler verir.

KaNaShiiSagio öğretmen olduğunu öğrenmek beni çok sevindirdi çünkü tüm öğretmenler benim için kutsaldır (laf olsun diye söyleyenlerden değilim dersime girmiş yada girmemiş bir öğretmen bulunduğum mekana girdiğinde zorunluluktan değil saygımdan ayağa kalkan birisiyim çünkü) ve bir öğretmenin benim senaryolarımı okuyor ve destekliyor olması gerçekten beni çok gururlandırdı. Tekrar yorumun için teşekkürler.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger  
22 Mar 2009 0:42
KaNaShii UcHiHa
Mangaka
MangakaYaş: 36
Kayıt: 09 Mar 2009
Mesajlar: 569
Favori Anime & Manga: BLEACH...NARUTO... Needless, Vampire Knight,VKG,Elfen Lied...Gode geass...
Cinsiyet: Kız
Nerden: Kinmirai Hinode
Teşekkür: 12

Durumu: Çevrimdışı

KaNaShii UcHiHa
Mangaka
Silver Light In The Darkness [11. Bölüm Eklendi] Konu: Yanıt: Silver Light In The Darkness [8. Bölüm]
Alıntıyla Cevap Gönder
seviyorum seni Ash ... Hayranlık Besliyor Dil Çıkartıyor
canım güzel şeyler desteklenmeli mutlaka sen hak ediyorsun bunu
Kalemini seviyorum ve de
yeni bölümü heyecanla bekliyorum
düşüncelerini benimle paylaşma nezakentin de bulunduğun için tesekkkürler ....
Gülücük Dağıtıyor
not: senın gibi öğrencisi olan tüm öğretmenler mutludur eminim...dilerim sende seçtiğin meslek her ne ise haketttiğin yada edeceğin saygıyı görürsün

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
22 Mar 2009 18:20
 
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, Sonraki
13. sayfa (Toplam 15 sayfa) [ 146 mesaj ]  

 
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız