Silver Light In The Darkness [11. Bölüm Eklendi]
Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3 ... 13, 14, 15, Sonraki

Anime Manga Forum -> Fan Fiction
 
Yazar
Mesaj
Ashley_Davson
Otaku (Level 2)
Otaku (Level 2)Yaş: 30
Kayıt: 15 Ağu 2008
Mesajlar: 77
Favori Anime & Manga: Vampire Knight

Durumu: Çevrimdışı

Ashley_Davson
Otaku (Level 2)
Silver Light In The Darkness [11. Bölüm Eklendi] Konu: Yanıt: Silver Light In The Darkness [8. Bölüm]
Alıntıyla Cevap Gönder
KaNaShiiSaigo yazmış:
seviyorum seni Ash ... Hayranlık Besliyor Dil Çıkartıyor
canım güzel şeyler desteklenmeli mutlaka sen hak ediyorsun bunu
Kalemini seviyorum ve de
yeni bölümü heyecanla bekliyorum
düşüncelerini benimle paylaşma nezakentin de bulunduğun için tesekkkürler ....
Gülücük Dağıtıyor
not: senın gibi öğrencisi olan tüm öğretmenler mutludur eminim...dilerim sende seçtiğin meslek her ne ise haketttiğin yada edeceğin saygıyı görürsün


Şuan hem çalıştığm hemde okuduğum için yeni bölümler pazar veya pazartesileri gelecek. Yarın çok yorgun olmazsam yazacağım ve en kısa zamanda yollarım.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger  
22 Mar 2009 22:56
Ashley_Davson
Otaku (Level 2)
Otaku (Level 2)Yaş: 30
Kayıt: 15 Ağu 2008
Mesajlar: 77
Favori Anime & Manga: Vampire Knight

Durumu: Çevrimdışı

Ashley_Davson
Otaku (Level 2)
Silver Light In The Darkness [11. Bölüm Eklendi] Konu: Yanıt: Silver Light In The Darkness [9. Bölüm Eklendi]
Alıntıyla Cevap Gönder
Soundtrack
Yasemin Mori – Aslında bir konu var


Genç kadın ensesine vuran düzenli ılık nefesin eşliğinde karşısındaki duvarı izlerken, gözlerini kapamaya cesaret edemiyordur. Biraz önce uyandığı kâbusun kalıntısı olan deli gibi çarpan kalbinin sakinleşmesini beklerken arkasındaki genç adam derin bir nefes koyuverdiğinde irkilir. Karşısındaki duvara odaklanmaya çalışırken kendini düzenli nefesler almaya zorlar. Elros, yarı uykuda, arkasına dönmek üzereyken bilediğini yakalayan soğuk bir elle bir anda kendine gelerek gözlerini açar. Gözünün önündeki karaltıyla bir an için donup kalır. Ardından zaman ve mekân yavaşça yerine oturduğunda yavaşça sorar.

“Verona?” Gen kadın reflekssel olarak yaptığı hareketin farkına vardığında elini bileğinden çeker.

“Özür dilerim… Ben… Sadece… Önemli değil…” Genç adam içinde bir sızı duyarken ona tekrar sarılır.

“Bütün gece uyumadın mı sen?” Verona gözleri hâlâ karşısındaki duvarda cevaplar.

“Bir ara dalmışım.” Elros daha sıkı sarılarak uyku kendisini sarmalamadan önce mırıldanır.

“Biraz uyumaya çalış olur mu? Daha çabuk iyileşebilmen için bu önemli…” Verona onaylarken kendisini bekleyen rüyaları bilirken bunu nasıl yapacağını sorar kendi kendine.


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Genç kadın titreyerek uyandığında kendini kat kat yorganın altında bulur. Bir anda doğrulduğunda dönen başının etkisiyle geriye yatarken bunun iyi bir fikir olmadığına karar verir. Gözlerini kapayarak vücudunun bu duruma alışmasını beklerken açılan kapının sesiyle gözlerini tekrar açar. Karşısındaki genç kadın ona gülümseyerek bakarken elindeki sıcak su torbasını uzatır.

“Diğer tarafta neredesin bilmiyorum ama fazlasıyla soğuk herhalde. Donacaksın diye korktum.” Verona bunun bilincini kaybettiği zamanlarla ilgili olmadığının farkındadır ama sessizce sıcak su torbasını ayaklarının altına koyar. Missy yatağın ayakucuna otururken endişeli gözlerle ona bakar.

“Ver. İyi olduğuna emin misin? Hiç de sağlıklı görünmüyorsun.” Verona hafifçe gülerken mırıldanır.

“Ne zaman sağlıklı göründüm ki?” Missy gözlerini devirirken ayağa kalkar.

“Ben sana sıcak bir şeyler getiriyim en iyisi.” Verona halsizce bir sigara yakarken gözleri karşısındaki duvara takılır. Bütün bunlar bayat bir şaka gibi geliyordur ona. Anılarını onu yaralamak için kullanmak… İşin kötü tarafıysa işe yarıyor olmasıdır. Missy dalgın gözlerinin önünde kupayı salladığında gözlerini duvardan ayırarak alır. Missy başucundaki koltuğa oturarak ayaklarını altına toplarken derin bir nefes alır.

“Sence bunlar ne zaman biter?” Verona bilmiyorum dercesine omuzlarını silkerken sigarasından bir nefes daha alır.

“İzlemeye değecek bir şey kalmadığında herhalde.” Missy bakışlarını onun üzerinde kilitlediğinde Verona dayanamaz.

“Bana öyle bakma! Senin aldığından daha fazla zevk almıyorum bundan emin ol.” Genç kadın sakince başını salladığında Verona onun uzun sürredir ilk defa bal rengi gözlerinin içine bakarak konuşur.

“Missy… Ben… Her şey için… Teşekkür ederim.” Missy sakince omzunu silkerek cevaplar.

“Lafını ettiğine bile değmez. Birinin Arashi’nin kıçını yere değdirmesi gerekiyor değil mi?” Verona gülerek kahvesinden bir yudum alırken ağzına dolan acı ve kan ile bunun kötü bir fikir olduğuna karar vererek kupayı komodine koyarken Missy ona bakar ancak ağzını açtığı sırada karanlığa çekilirken vücudunu kaplayan öfkeyi hissettiğinde ne zamana gittiğini biliyordur.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

“Ben de geliyorum” Genç adam kendisine keskin gözlerle bakan genç kadına aynı bakışlarla cevap verir.

“Hayır gelmiyorsun.” Genç kadın inatçı, ona doğru bir adım atarken bakışları sabit, konuşur.

“Hayır geliyorum.” Elros gözlerinin devirerek kapıya yaslanır.

“Hadi ama Verona. O omuzla seni ben bile yenebilirim.” Verona gözlerini kısarken sinirli bir kahkaha atar.

“Sen beni iki elim arkamda bağlıyken bile yenemezsin.” Genç adam dudağının kenarını kemirirken konuşur.

“Belki evet, belki hayır… Ama dışarıda seni arayan yüzlerce Level E ve ikimizin de senin karşılaşmaya hazır olmadığını bildiği onlara bu emri veren bir safkan var.” Verona son noktanın konulduğunun farkında, salonu terk ettiğinde Elros rahatlayarak bir nefes koyar. İçerideki odanın çarpılan kapısının sesi kulaklarına ulaştığında kendini dışarıya atar.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Genç adam doğan güneşle birlikte sessizce içeriye girdiği anda son anda hızla üzerine uçan vazoyu fark ederek kafasını çektiğinde vazo bir saniye önce durduğu yerde duvara çarparak patlar. Genç adam şaşkınlıkla karşısında sinirle derin nefesler alan genç kadına bakarak sorar.

“Bu sefer ne var?” Verona elindeki kâğıdı sallayarak üzerine yürür.

“Bu var! O kan emici bütün şehre büyü yapıyor ve ben bunu konsey raporundan öğreniyorum!” Elros genç kadını bileklerinden sıkıca yakalarken içeriden bir kapı açılır.

“Neler oluyor.” Elros karşısındaki alev alev yanan gözlere bakarak seslenir.

“Bir şey yok Mis. Git yat sen.” Genç kadın karşısında kendisininkilere kenetlenmiş gözlere bakarken sinirli bir şekilde solumaya devam eder. İçeriden kapının kapanışını duyduğunda karşısındakine meydan okuyan gözlerle sertçe fısıldar.

“Konuş!” Genç adam Verona’nın bileklerini sıkıca kavramaya devam ederken mücadele etmemesi için bileklerini kendi göğsüne dayar.

“Ne sememi bekliyordun? ‘Verona haberin olsun bizim psikopat vampirimiz sana kafayı takmış durumda bütün şehre seni bulmak için büyü yapmış’ mı demeliydim?” Verona tükürürcesine fısıldar.

“Evet! Tabi benim öldüğümü de haber verseydin iyi olurdu.”

“Konseye bütün başından geçenleri tüm detaylarıyla anlatmayı istemeyeceğini düşündüm.”

“Elbette istemiyorum ama nezaketen de olsa bir haber verseydin iyi olurdu.” Elros ona bakmaya devam ederken sakinleşmek için derin bir nefes alır.

“Eğer üzerime başka fırlatmak istediğin bir şey yoksa gidip yatacağım.” Elros sertçe bileklerini bıraktığında Verona dengesini bulmak için bir adım geriye atar. Genç adam bunu fırsat bilerek onu geçip odasına girdiğinde arkasındaki adımlar ona bu tartışmanın daha bitmediğini haber veriyordur. Tişörtünü çıkarmaktan vazgeçerek öylece durduğunda kapının önündeki genç kadın biraz öncekinden çok daha sakin bir sesle konuşur.

“Bu yüzden dışarıya çıkmamı istemiyorsun değil mi? Çünkü çıktığım anda hayatta olduğumu öğrenecek ve peşimden gelecek.” Genç adam sırtı dönük, onaylarcasına bir ses çıkarırken Verona bu sahnedeki tuhaflığı çözmeye çalışıyordur. Bir anda her şeyi çözüğünde genç adamı omuzlarından tutarak kendine çevirir Elros gözlerini ondan kaçırdığında Verona kaşlarını çatarak öylece durur. Genç adamın tişörtünün önüne yayılan koyuluğu fark ettiği anda gözleri büyüyerek onun tişörtünü kaldırır ve yara üzerindeki engelden kurtulduğunda daha hızlı kanamaya başlarken Verona bakışlarını ona kaldırır. Ancak genç adam inatla yeri izlemeye devam ettiğinde Verona oflayarak onu sırtüstü yatağa fırlatır.

Genç adam gözlerini kapayarak derin bir nefes alırken karnının üzerinde hissettiği soğuklukla ürperirken genç kadın düşlerini sıkarak sorar.

“Ne zaman oldu bu?” Genç adam yayılan acıyla inlemek için dudağını ısırırken fısıltıyla cevaplar.

“Bu gece.” Verona ona ters bir şekilde baktığında anlatmaya devam eder.

“Arashi benden sıkılmış olmalı. Yaklaşık kırk, kırk beş Level E vardı. Hepsini temizledim ama bir tanesi bana ulaşmayı başardı.” Verona sinirle dişlerini sıkarken mırıldanır.

“Yeter artık. O asalağın istediği benimle dövüşmekse bunu alacak o zaman.” Elros tereddütsüz onun yaralı omzuna vurduğunda Verona inlerken konuşur.

“Bu omuzla tek yaptığın intihar etmek olur.” Verona karşılık olarak onun karnına parmağını bastırdığında Elros çığlık atmamak için yüzünü buruştururken konuşur.

“Seni bu haldeyken avlanmaya yollamamı beklemiyorsun herhalde.” Elros genç kadın yataktan kalkarken onu bileğinden yakalayarak kendine bakmaya zorlar.

“Evet tam olarak bunu bekliyorum. O senin öldüğünü sanıyor. Peşimde olmasının tek nedeni bundan emin olmak. Eğer hayattaysan yerini bilebilecek tek kişinin ben olduğumu biliyor.”

“Öyle de zaten. Ayrıca kılık değiştiririm.” Elros gülerken gözlerini devirir.

“Eminim bir büyüyü bu şekilde kandırabilirsin. Çocuklaşma Verona.” Verona genç adamın gözlerine meydan okurcasına bakar.

“Umurumda değil.” Elros aynı şekilde ona bakar.

“Ama benim umurumda.” Verona sessizce karşısındaki genç adama bakar. Dakikalar gibi uzayan saniyelerden sonra konuşabilecek hale geldiğinde titrek bir sesle sorar.

“Bunu neden yapıyorsun?” Genç adam hâlâ aynı tonda bakmaya devam ederken sertçe konuşur.

“Nedenini biliyorsun. Bunu hissettiğini biliyorum. Ben-” Genç adam Verona’nın dudaklarını hissettiği anda aklından her şey uçarken donakalır. Bu duraksamayı fark eden Verona kendini çekerek gözlerini ondan kaçırdığında Elros onu boynundan yakalayarak kendine çektiğinde Verona bir an için her şey unutur. Kimdir? Nerededir?Kendi dudaklarından dökülen inleme kulaklarına ulaştığında şok içinde ayrılırken nefes nefese karşısındaki soru dolu gözlerle ona bakan genç adamı süzer.

“Benimle oyun oynama Elros.” Genç adam bu soruya içerlemiş ancak yine de kararlılıkla ona bakarken fısıldar.

“Asla.” Genç kadın karşısındaki adamı saçlarından kavrayarak kendisine çektiğinde artık geri dönemeyeceği bir yola girdiğinin farkındadır. Şimdi esas soru bu yoldan en az hasarı alarak çıkmayı nasıl başaracak olduğudur.


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

“Ver?” Verona varlığını belli eden bir mırıltı çıkardığında genç adam gözkapaklarının ona fazlasıyla ağır geldiğini fark eder. Yatakta doğrulmak için hamle yaptığında kollarının da aynı şekilde ağır olduğunu fark eder. Sanki hem rüyada hem de uyanık olunan o alacakaranlık saatlerinde gibidir. Sesi kendisine fazlasıyla yabancı ve boğuk, karanlığa seslenir.

“Verona neler oluyor?” Genç kadın montunun fermuarını çekerken konuşur.

“Uyku ilacının etkisindesin. Bence boşuna direnme.” Genç adam göğsünün ortasına oturan dehşetle konuşur.

“Bunu sen yaptın! Dışarıya mı çıkıyorsun?” Verona onaylamak için başını sallarken bunu göremediğini fark ettiğinde konuşur.

“Seni başka şekilde burada tutamazdım.” Genç adam öfkeyle kavrulurken hiçbir şey yapamayacak durumda olmanın verdiği çaresizlik onu daha da sinirlendirirken konuşur.

“Bunu yapmazsın!” Verona’nın gülüşü kulaklarına ulaştığında öfkesi her geçen saniye daha da artarken genç kadın konuşur.

“Neden yapamayacakmışım Elros? Daha beni ne kadar saklamayı bekliyorsun? Her gece sen o kapıdan çıkarken sana bir şey olabileceği ve ben bunu engelleyebilecekken burada öylece oturmanın nasıl bir his olduğu hakkında bir fikrin var mı?” Genç adam dehşet içinde sessiz kalırken Verona kapıdan çıkmadan ona son kez bakar.

“Bu sefer bekleme sırası sende Elros. Gerçi en fazla birkaç saniye içinde uyumuş olacaksın o yüzden endişeleneceğin bir şey yok.”Genç adam uyku onu gittikçe sararken bütün gücüyle çabalayarak konuşur.

“Verona…” Genç kadın odanın penceresini gece ayazına açarken konuşur.

“Biliyorum geri geldiğimde beni buna pişman edeceksin ama emin ol o kan emiciye dersini vermek için yeterince bekledim.” Genç kadın camdan yangın merdivenine çıktığında pencereyi kapamadan önce yataktaki genç adama seslenir.

“Sabaha görüşürüz Elros.” Ardından cevap beklemeden sokağa atlar.En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger  
01 Nis 2009 0:44
Integra
Mangaka
MangakaKayıt: 08 Şub 2008
Mesajlar: 2,450
Tanıtımlar: 2
Favori Anime & Manga: Anime: Kuroshitsuji, Code Geass, Ga-Rei Zero. Manga: Koisuru Boukun, Black Bird, Bleach, Kirai Ja nai Kedo, Koi Ja nai Kedo.
Nerden: The Phantomhive Mansion
Teşekkür: 38

Durumu: Çevrimdışı

Integra
Mangaka
Silver Light In The Darkness [11. Bölüm Eklendi] Konu: Yanıt: Silver Light In The Darkness [9. Bölüm Eklendi]
Alıntıyla Cevap Gönder
Vay anasını Verona iyi oyuna getirdi Elros'u Dil Çıkartıyor . Ama gerçekten o omuzla Arashi'ye kafa tutabileceğini pek sanmıyorum Şaşırmış Durumda

Arashi onu tekrar yakalayıp, zincire bağlasın bakayım o zaman görecek Madde .
Arashi'yide Elros'uda hiç sevmiyorum. Bu Fan Fic'te bir Zero...Birde Verona Kayan Gözler .

Verona'nın kişiliği biraz sana benziyor Ashley Çıldırmış Durumda .

-
Elros'ta 40-45 LeveL E yi nasıl peşine taktıysa Çıldırmış Durumda Çıldırmış Durumda . Ben olsam 3-4 taneyle bile başa çıkamazdım.

Ama senin , tekrar Verona'yı Arashi'nin eline vereceğini pek sanmıyorum. Gülücük Dağıtıyor


By~ me -is back ~
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Anime Listesi  
18 Nis 2009 14:54
cleric
Mangaka
MangakaYaş: 28
Kayıt: 06 Nis 2009
Mesajlar: 3,117
Favori Anime & Manga: Bleach
Cinsiyet: Erkek
Nerden: 8. division center
Teşekkür: 987

Durumu: Çevrimdışı

cleric
Mangaka
Silver Light In The Darkness [11. Bölüm Eklendi] Konu: Yanıt: Silver Light In The Darkness [9. Bölüm Eklendi]
Alıntıyla Cevap Gönder
çok güzel keyıfle yarım saatte okudum Gülücük Dağıtıyor

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger  
18 Nis 2009 15:05
Ashley_Davson
Otaku (Level 2)
Otaku (Level 2)Yaş: 30
Kayıt: 15 Ağu 2008
Mesajlar: 77
Favori Anime & Manga: Vampire Knight

Durumu: Çevrimdışı

Ashley_Davson
Otaku (Level 2)
Silver Light In The Darkness [11. Bölüm Eklendi] Konu: Yanıt: Silver Light In The Darkness [9. Bölüm Eklendi]
Alıntıyla Cevap Gönder
~ Integra ~ yazmış:
Vay anasını Verona iyi oyuna getirdi Elros'u Dil Çıkartıyor . Ama gerçekten o omuzla Arashi'ye kafa tutabileceğini pek sanmıyorum Şaşırmış Durumda

Arashi onu tekrar yakalayıp, zincire bağlasın bakayım o zaman görecek Madde .
Arashi'yide Elros'uda hiç sevmiyorum. Bu Fan Fic'te bir Zero...Birde Verona Kayan Gözler .

Verona'nın kişiliği biraz sana benziyor Ashley Çıldırmış Durumda .

-
Elros'ta 40-45 LeveL E yi nasıl peşine taktıysa Çıldırmış Durumda Çıldırmış Durumda . Ben olsam 3-4 taneyle bile başa çıkamazdım.

Ama senin , tekrar Verona'yı Arashi'nin eline vereceğini pek sanmıyorum. Gülücük Dağıtıyor


Hiç belli olmaz kim kimin eline düşer. Tek bildiğim Verona eve geldiğinde Arashi'nin intikamının baya fena olacağı Şık Umarız Verona arashiyle karşılaşmaz.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger  
09 May 2009 16:03
Ashley_Davson
Otaku (Level 2)
Otaku (Level 2)Yaş: 30
Kayıt: 15 Ağu 2008
Mesajlar: 77
Favori Anime & Manga: Vampire Knight

Durumu: Çevrimdışı

Ashley_Davson
Otaku (Level 2)
Silver Light In The Darkness [11. Bölüm Eklendi] Konu: Yanıt: Silver Light In The Darkness [9. Bölüm Eklendi]
Alıntıyla Cevap Gönder
cleric03 yazmış:
çok güzel keyıfle yarım saatte okudum Gülücük Dağıtıyor


güzel =)

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger  
09 May 2009 16:10
ErzaScarlett
Mangaka
MangakaKayıt: 05 Eyl 2008
Mesajlar: 613
Favori Anime & Manga: kamikaze kaitou jeanne,shugo chara,code geass,kamisama kazoku,full moon wo sagashite, junjou romantica, kamichama karin, Naruto, Bleach , Fairy Tail, NANA
Cinsiyet: Kız
Nerden: Fairy Tail
Teşekkür: 16

Durumu: Çevrimdışı

ErzaScarlett
Mangaka
Silver Light In The Darkness [11. Bölüm Eklendi] Konu: Yanıt: Silver Light In The Darkness [9. Bölüm Eklendi]
Alıntıyla Cevap Gönder
vay canına bu bölümü baya bi geç farkettim ama takipçinim zaten Şaşırmış Durumda bence de verona sana benziyor. o.o yazım tarzını seviyorum sansürsüz hikayeleri seviyorum Kayan Gözler verona iyi kandırdı elros u desene Çok Mutlu arashi'yi yenecektir bir şekilde. sonunda hayatına mal olsada ^^ bu savaşı hemen beklemiyorum açıkçası. kolay olmayacaktır ayrıca -__- yeni bölüm *-*

***VeRa TePeS***
Eski Maron_Rei Çok Mutlu

Karin Axelsson
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
27 Şub 2010 14:51
Ashley_Davson
Otaku (Level 2)
Otaku (Level 2)Yaş: 30
Kayıt: 15 Ağu 2008
Mesajlar: 77
Favori Anime & Manga: Vampire Knight

Durumu: Çevrimdışı

Ashley_Davson
Otaku (Level 2)
Silver Light In The Darkness [11. Bölüm Eklendi] Konu: Yanıt: Silver Light In The Darkness [9. Bölüm Eklendi]
Alıntıyla Cevap Gönder
Maron_Rei yazmış:
vay canına bu bölümü baya bi geç farkettim ama takipçinim zaten Şaşırmış Durumda bence de verona sana benziyor. o.o yazım tarzını seviyorum sansürsüz hikayeleri seviyorum Kayan Gözler verona iyi kandırdı elros u desene Çok Mutlu arashi'yi yenecektir bir şekilde. sonunda hayatına mal olsada ^^ bu savaşı hemen beklemiyorum açıkçası. kolay olmayacaktır ayrıca -__- yeni bölüm *-*


Aman tanrım zamanın ötesinden bir yoruma zamnın daha da ötesinden bir cevap...

Verona'nın bana benzediği yorumunu çok duymaya başladım ama sanırım daha çok ben Verona'ya benzemeye başladım. Gülücük Dağıtıyor Uzun süredir yazmıyorum ama geçenlerde tekrar bir açtım. Hiç belli olmaz bir anda yeni bölüm gelebilir yıllar sonra Gülücük Dağıtıyor

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger  
14 Ksm 2010 18:46
Ashley_Davson
Otaku (Level 2)
Otaku (Level 2)Yaş: 30
Kayıt: 15 Ağu 2008
Mesajlar: 77
Favori Anime & Manga: Vampire Knight

Durumu: Çevrimdışı

Ashley_Davson
Otaku (Level 2)
Silver Light In The Darkness [11. Bölüm Eklendi] Konu: Yanıt: Silver Light In The Darkness [9. Bölüm Eklendi]
Alıntıyla Cevap Gönder
Soundtrack
Kyo – Je Cours


Verona ayakları sokağa değdiği anda omzuna yayılan keskin acıyla hızlı ve derin nefesler alır. Acısını kontrol edebilir seviyeye geldiğinde çevresini kolaçan eder. Issız sokakta sadece kendisinin olduğundan emindir. Arashi’nin şimdiye kadar yüzlerce kişiyi peşinden yollamamış olmasına şaşkın, yürümeye başlar. Sokağın köşesine geldiğinde duyduğu seslerle kanı donar. Arada bir kuru ekmeğini ve suyunu getiren Level B’nin nefret dolu sesini unutması için daha çok zaman geçmesine gerek vardır. Görünmeyeceğini umduğu bir hızla ona bakarak geri çekilir. Level B yanında bir Level D ile konuşuyordur. Verona kulaklarını uğuldatırcasına atan kalbinin sesini bastırmaya çalışarak ne dediklerini dinler.

“Bu iş saçma olmaya başladı... Sabaha karşı Arashi’nin yanına gider bütün gece o orospusunun bir izine rastlamadığını söylersin. Bütün gece aç karna bir ölüyü arayacak halim yok. Ben gidip bir termos bulacağım kendime.” Level D sansara fazlasıyla benzer bir şekilde gülerken Verona sinirle yumruklarını sıkar. Öldüreceği insanlardan termos diye bahsetmesi midesinin bulanmasına neden olur. Onların gözünde insanlar içeceklerini sıcak ve taze tutmaya yarayan bir araçtır. Yavaş ve derin bir nefes alarak duygularını bastırmaya çalışırken sansar kılıklı Level D’nin sesi kulaklarına ulaşır.

“Yiyebileceğinden fazlasını açarsan haber ver. Asla taze yemeğe hayır demem.” İkisi de gülerken Verona eteğinin altındaki bıçağı kavrar. Adımlardan biri uzaklaşırken diğeri kendisine yaklaşmaktadır. Duvarın kenarında iyice yerini alırken yaklaşanın Level B olmasını umar. Vampirin çiçekbozuğu yüzünü gördüğünde hafifçe gülümserken bütün gücüyle suratına bir tekme geçirir. Vampir geriye doğru sendelerken onu yakasından tutarak duvara sabitler. Sol kolunu boynuna dayarken sağ elindeki bıçak ise bağırsaklarının tam önündedir. Vahşi bir sırıtışla karşısındaki vampirin yüzüne bakar.

“Böö.” Vampir gerçekten de hayalet görmüş gibi korkuyla ona bakarken kekelemeye başlar.

“Sen nasıl? Ama ben görmüştüm… Sen oradan…” Verona bundan sıkılarak bıçağının vampirin derisini birkaç santim kesmesine izin vererek onu susturur.

“Evet evet ben geçmişten intikam almaya gelen bir hayaletim her neyse. Şimdi bu olay şöyle olacak. Benim sana sorduğum soruları düzgün bir şekilde yanıtlayacaksın. Eğer yapmazsan ben cevaplarımı alana kadar sana tahmin edemeyeceğin şeyler yaparak istediğim cevapları alacağım ve seni aklıma gelen en acılı yöntemle öldüreceğim. Yok bana doğruları söylersen seni öldürmemeyi düşünmeyi düşünmekle acısız bir ölüm arasında bir seçim yapacağım. Tamam mı?” Vampir konuşmaya cesaret edemeden başını sallar. Verona gülümserken içinde büyü bir rahatlama duyumsar. Karşısındaki vampir boğazına dayadığı kolunun ne kadar zayıf olduğunu bilse onu tek hamlede öldürebilecektir. Ancak görünen o ki onu gördüğüne o kadar şaşkındır ki bunu akıl edemiyordur. Verona onun bunu fark etmesine fırsat bırakmamak için sorar.

“İlk olarak şu büyü. Nasıl işliyor? Ben bu kadar yakınına girene kadar bile varlığımın farkında değildin.”

“Büyü sadece insanları etkiliyor. Biz insanların varlığını hissedebiliyoruz. Ancak Arashi istediğinde onların gözlerinden görüp düşüncelerini dinleyebiliyor.” Vampir canının endişesiyle bir çırpıda ona anlatırken karşısındaki kadının aklında başka bir sorunun parladığını biliyordur. Çok geçmeden soru da gelir zaten.

“Peki ya Elros? Diğer avcı. Onun yerini nasıl biliyordunuz?” Vampir içinden gelen kahkaha atma arzusunu zorla bastırırken Verona içinde kabaran nefret dalgasıyla bıçağını karnına biraz daha saplar.

“Cevap ver vampir.”

“Avcının tipi bu şehirde dikkat çekmeyecek gibi değil. Üstelik hep insanların olduğu yerlerde dolanıyor. Görenler onun kim olduğunu merak ederken Arashi bunları duyuyor ve bize yerini haber veriyordu.” Verona içini kaplayan nefretin dışına taşarak yapmak istemeyeceği bir şeye neden olmasını engellemek için derin bir nefes daha aldıktan sonra sorar.

“Bu büyüyü Arashi için kim yaptı?”

“Golradir.” Verona bu ismi ilk defa duymuş, ancak yine de belli etmezken sorar.

“Nasıl bozulur?” Vampir bu kez sırıtır.

“Bunun için onu öldürmen gerekli.”

“Kimi? Golradir’i mi?”Vampir ona meydan okurcasına bakar.

“Hayır Arashi’yi.” Verona öğrenmek istediğini öğrenmiş, öfkesinin kontrolünü bırakır. Eindeki bıçak vampirin karnına keskin bir darbe indirirken içindekiler dışarıya fırlar.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Soundtrack
Evanescence – Give Unto Me


Verona güneşin ilk ışıklarıyla beraber yangın merdivenlerini tırmanır. Arashi’nin onun hayatta olduğunu bilmediğinden emin olmak için insanlardan uzak durmuştur. Pencerenin aralığından içeriye girdiğinde yataktaki genç adama yaklaşır. Onun gözlerini açık gördüğünde bir an için sarsılırken titrek bir sesle sorar.

“Elros beni duyuyor musun?” Genç adam yavaşça gözlerini kapayıp açar. Verona tuttuğu nefesini verirken genç adamın yanına yatağa uzanır.

“Arashi’yle karşılaşmadım. Hatta büyünün tam olarak nasıl işlediğini bile öğrendim. Beni hala ölü sanıyor.” Genç adam gözlerini ondan uzağa kaçırırken Verona ilk defa onu inceler. İlk tanıştıkları zaman kısacık olan saçları şimdi uzamış, neredeyse omuzlarına gelmiştir. Kumral ile sarı arasındaki saçları ve mavi gözleriyle yapılı vücudu buranın esmer çelimsiz erkekleri arasında fark edilmemesini zorlaştırıyordur.

“Seni bu kadar kolay bulmasına şaşmamak gerek.” Elros gözlerini ona çevirdiğinde düşüncelerini sesli dile getirdiğini fark eder.

“Saçların, buradaki tüm insan erkekler esmer. Sarı saçların hedef tahtası gibi seni meydana çıkarıyor. Boyamamız gerekecek. Büyü sadece insanlarda işe yarıyor. Arashi insanların düşüncelerini duyup gördüklerini görebiliyor. İnsanlar da seni gördüklerinde dikkatlerini çekiyorsun.” Elros onaylarcasına gözlerini yumar. Verona onun yanına uzanarak elini tutar.

“Büyüyü kendi üstüne yapmış. Onu öldürmeden bozulmayacak.” Elros sert bir şekilde ona bakar.

“Onun peşinden gideceğim. Bunu sen bile engelleyemezsin biliyorsun.” Elros yalvarırcasına söylemek istediklerini belki gözleriyle ifade edebilmek için karşısındaki kadının gözlerini kendininkilere hapseder.

“O ailemi öldürdü Elros. İntikamlarını almadıkça huzur bulamam. Bundan ne dersen de beni vazgeçiremeyeceğini sen de biliyorsun.” Elros gözleri ile vücudunu baştan aşağıya izleyerek tekrar bakışlarını bulduğunda Verona’nın içi titrer. Gözlerini kaçırmak için sırt üzeri döner ve tavanı izlemeye başlar. Birkaç dakika sonra düşünceli şekilde mırıldanır.

“Verona… Annem adımı Romeo ve Juliet’in şehri olduğu için koymuş. Aşkın tam merkezi... İronik olan kısmı ise ölümün de kalbi oluşu.” Annesinin gülümsemesi gözlerinin önünde canlandığında ağlamamak için titrek bir nefes alarak tekrar yanındaki adama dönerek gözlerinin içine bakar.

“Tamam. Kendimi tamamen toparlayana kadar onun peşine düşmeyeceğim. Ancak seninle dışarıya çıkmamı engelleyemezsin.” Karşısındaki adam pes ederek gözlerini devirirken Verona hafif bir gülümsemeyle ona sokulurken mırıldanır.

“Uyursan ilacın etkisi daha çabuk geçer. Bende öyle yapacağım.” Elros genç kadının gözlerini kapayışını ve birkaç dakika sonra uykuya geçişini izledikten sonra kendisi de gözlerini kapar.


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Güneş vücudunu ısıtırken Verona gözlerini açtığında karşısında kendisininkilere bakan derin mavi gözleri gördüğünde çığlık atmamak için kendini zor tutar. Ardından nerede olduğunu fark ettiğinde tuttuğu nefesini vererek mırıldanır.

“Günaydın.” Elros karşısındaki gözlerin içine birkaç saniye sessizce baktıktan sonra cevaplar.

“Günaydın.”Verona onun sesindeki soğukluğu duyunca kalbi acı içinde kıvranırken dudağını ısırır. Gözleri dolarken duygularını bastırma fırsatını bulamadan gözyaşları akmaya başlar bile.

“Lütfen. Bana sırtını dönme.” Adam gözlerini bile kırpmadan yanında yatan kadına bakmaya devam ederken Verona hıçkırmamak için kendini zor tutar. Yanında yatan ve gözlerinde hayal kırıklığından başka bir şey göremediği adama bakarken ona karşı duygularının bu kadar güçlü olmasıyla şaşırır. Konuşmak için ağzını açtığında kelimeler boğazını mızrak gibi delerken tek yapabildiği karşısındaki gözlerin sahibine yalvarırcasına bakmak olur. Elros onu kendine çekerek öper. Sıkıca sarılıp göğsüne bastırırken konuşur.

“Sadece bunu bir daha bana yapma olur mu?” Verona gözyaşları adamın tişörtünü ıslatırken başını sallar.


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Elros salona girdiğinde gülümseyerek başındaki havluyu çeker ve karşısındaki iki kadına gülümseyerek sorar.

“Nasıl?” Verona başıyla onaylamakla yetinerek kahvesinden bir yudum daha alırken Missy yerinden kalkarak ona ilerler ve yüzüne düşen saçlarını çeker.

“Lanet olsun benden küçük görünüyorsun.” Elros gülerken Verona pantolonunun kemerindeki kınından bıçağını çıkararak yemek masasına ilerler ve sandalyenin birini çeker.

“Bir de kısaltırsak. Kan emicinin seni tanıması daha da zor olacak.” Elros onun ciddiyeti ve sonu gelmez mutsuzluğundan ne kadar alışmış olsa da yine de etkilenerek derin bir nefes alır. Önündeki sandalyeye otururken sevdiği kadının tekrar sevgiyle gülümseyebilmesi için daha fazla zamana ihtiyaç olduğunu düşünür. Verona sessizce eline aldığı saç tutamını keserken farkında olmadan dudağının içini kemiriyordur. Birkaç dakikada işini bitirerek bir adım geriye çekilir. Missy duvardan indirdiği aynayı Elros’a uzatır. Elros yansımasına bakarken arkasındaki kadının da hafifçe gülümsediğini görünce içi ısınır. Aynadaki yabancı adam da ona gülümserken sadece gözleri yansımanın kendisi olduğunu hatırlatıyordur.

“Evet Missy kesinlikle senden daha genç gözüküyorum.”


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Verona derin bir nefes alarak gözlerini açtığında sağında bir kıpırtı görerek hızla oraya döner bıçağına uzanmak için elini yastığının altına attığı sırada karşısındakini tanıyarak nefesini bırakır.

“Zero?” Delikanlı tek kaşını kaldırarak yataktaki bitkin görünen kadına bakar.


“Başkasını mı görmeyi umuyordun?” Verona gözlerindeki hüznü görmemesini umarak bakışlarını kaçırır. Yataktan kalkarak bir sigara yararken konuşur.

“Hayır. Sadece seni beklemiyordum. Missy nerede?”

“Salonda ve hayatta. Onu ısırmadım merak etme.” Verona gözlerini devirirken kapıya ilerler.

“Onun için sormadığımı biliyorsun çocuk.” Verona arkasına Zero ile beraber salona geçtiğinde genç kadın okuduğu kitaptan bakışlarını kaldırır. Verona onun okuduğu kitabın adını gördüğünde içi sızlarken konuşur.

“Romeo ve Juliet?” Missy omuz silker.

“Elime ilk gelen buydu.” Verona bir şey söylememek için dudağını ısırırken koltuğa oturur. Zero yanındaki koltuğa otururken bakışlarını ona geçirir.

“Dışarıda ne olup bitiyor?”

“Büyük olaylar yok. Sıradan Level E sorunları. Ancak hemen her gece peşime birileri takılıyor. Üstelik insan.” Verona acılı bir şekilde gülümser.

“Beni arıyor. Bu kadar süre ortalıkta görünmediğime göre bir şeyler çevirdiğimi düşünüyordur.” Zero karşısındaki kadının gözlerine meydan okurcasına bakar.

“Öyle mi?” Verona derin bir nefes alarak karşısındaki delikanlıya bakar.

“Bir planım var evet.” Zero tam bir şey söylemek için hamle ederken Verona elinin bir hareketiyle onu susturur.

“Merak etme bu planımın içinde senin de yerin var ancak öncelikle bu kendimi iptal edişimden kurtulmam gerek.”

“Planın ne peki?” Verona küçümseyen bir gülümsemeyle karşısındaki delikanlıya bakar.

“Bunu sana söyleyeceğimi mi sanıyorsun?” Zero çenesi nefretle kasılırken Verona bir kahkaha atınca dikkati dağılır.

“Şu haline bak çocuk. Düşüncelerini bırak beyninden, yüzünden bile okuyabiliyorum. Sen kendini kontrol etmeyi başarmadan sana anlatmaktansa gidip o orospu çocuğunun yüzüne söylemem daha kolay olurdu.” Zero konuşmak için ağzını açtığı sırada Verona ayağa kalkar.

“Hadi yatmaktan her yerim ağrımaya başladı. Bakalım ne kadar iyi dövüşüyorsun çocuk.” Zero gülümseyerek yerinden kalkar. Kadın kaslarını açmayı bitirmiş, karşısındaki delikanlıya küçümser bir gülümseme gönderir.

“Hadi ama avcı bütün gün seni bekleyemem.” Zero ona doğru yumruğunu savurduğunda Verona kolayca kaçarken güler.

“En iyi vuruşun bu mu?” Zero vücudunda hızla pompalanmaya başlayan öfkeyi hissetmekte hızla iki yumruk savurur. Verona bunlardan kolayca sıyrılırken üzerine gelen tekmeyi son anda fark ederek kendini geriye atar. Çabuk bir perendenin ardından yere inerken yüzündeki gülümseme biraz zor da olsa hâlâ duruyordur.

“Hadi ama çocuk. Sıkılmaya başladım. Amacın beni tekrar uyutmaksa başarmak üzeresin.” Zero hızla pompalanan kanıyla kulakları uğuldarken hızlı bir saldırıya başlar. Verona gülümsemeyi bırakmış, kendisine hızla savrulan yumruk ve tekmelerden kendini savunmaya çalışır. Zero bir adım geride kaldığında Verona sert bir ifadeyle bakar.

“Hadi ama Zero. Ailenin onuruna leke sürüyorsun. Yoksa dövüş yetenekleri diğer kardeşte mi kaldı?” Zero kendini kaybederek üzerine bir hamle yaptığında Verona olduğu yerden sadece bir adım yana çekilir. Delikanlının sırtına hafifçe vurmasıyla Zero kendini yerde bulurken ne olduğunu anlamaya çalışarak sırtüstü döner. Yanında ayakta duran kadın yüzünde sert bir ifadeyle ona bakıyordur.

“Hala anlamadın değil mi?” Zero gözlerini kısmış yattığı yerden bakarken, Verona dizlerinin üzerine çökerek onun yüzüne kendisininkini yaklaştırarak dişlerinin arasından konuşur.

“Asla. Duygularınla. Dövüşme.” Zero cevap vermek üzereyken Verona doğrularak ona elini uzatır.

“Güneş doğmak üzere. Git ve biraz uyu. Takip edilmediğinden de emin ol.” Kadın delikanlıyı ayağa kaldırdıktan sonra arkasına bakmadan banyoya ilerler.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger  
18 Ksm 2010 20:12
ErzaScarlett
Mangaka
MangakaKayıt: 05 Eyl 2008
Mesajlar: 613
Favori Anime & Manga: kamikaze kaitou jeanne,shugo chara,code geass,kamisama kazoku,full moon wo sagashite, junjou romantica, kamichama karin, Naruto, Bleach , Fairy Tail, NANA
Cinsiyet: Kız
Nerden: Fairy Tail
Teşekkür: 16

Durumu: Çevrimdışı

ErzaScarlett
Mangaka
Silver Light In The Darkness [11. Bölüm Eklendi] Konu: Yanıt: Silver Light In The Darkness [10. Bölüm]
Alıntıyla Cevap Gönder
Uzuuuun bir aranın ardından yeni bölüüm *-* Bu bölümde dinleniyorlar gibi birşey, hmm. Verona ve Zero arasında birşey olacak mı merak içindeyim. Gerçi Zero daha çocuk ama olsun Şık Hikayeyi nasıl bitireceksin tam olarak söyleyemiyorum bile. Gizemli son Çok Mutlu Devam devam devam

***VeRa TePeS***
Eski Maron_Rei Çok Mutlu

Karin Axelsson
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
28 Ksm 2010 19:35
 
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3 ... 13, 14, 15, Sonraki
14. sayfa (Toplam 15 sayfa) [ 146 mesaj ]  

 
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız