Ouran High School Host Club
Sayfaya git: 1, 2, 3 ... 33, 34, 35, Sonraki

Anime Manga Forum -> Anime -> Anime Serileri Genel Başlığı
 
Yazar
Mesaj
NANA
Yasaklı Üye

Avatar

Yaş: 29
Kayıt: 29 Oca 2007
Mesajlar: 587
Tanıtımlar: 1
Cinsiyet: Kız
Teşekkür: 7

Durumu: Çevrimdışı

Avatar
NANA
Yasaklı Üye
Ouran High School Host Club Konu: Ouran High School Host Club
Alıntıyla Cevap Gönder
Ouran Özel Akademisi bir: prestijli aileler ve iki: varlıklı aileler tarafından tanımlanmıştır.

Ve ellerinde birçok zamanı olan zengin insanlardan oluşmaktadır.

Başka bir deyişle, Ouran Host kulübü, zamanı olan yakışıklı adamların, zamanı olan güzel bayanlara zamanlarını verme konukseverliğine sahip olan kişilerden oluşur.

Haruhi Fujioka, Bunkyo - Tokyo'da bulunan Özel Ouran lisesin de okuyan fakir, burslu bir öğrencidir. Okul üniformasının oldukça pahalı fiyatından dolayı (tabi zengin züppeleri için bu fiyat az gelirken bile.) çareyi gayet iç sıkıcı uzun bir pantolon ve kalın bir tişörtte bulmuştur. Bu giysiler de, lolipop gibi olan büyük gözlükleri ve karmakarışık saçları ile birleşince, Haruhi'yi bir erkek sanmaları artık çok doğal olmuştur.

"Okulda tam 3 tane kütüphane olmasına karşın, her yer neden bu kadar gürültülü?" diye yakınan Haruhi, kendine sakin bir çalışma yeri ararken, güney kampüsünün en üst katı kuzey koridorunun en sonunda ki üçüncü müzik odasını keşfetmiştir. Ama beklediğinden de fos çıkan oda, Ouran Host Kulübünün yeri olmuştur. 6 yakışıklı erkekten oluşan kulübün amacı kızları eğlendirmektir...

Haruhi, çıkmaya çabalarken değeri 8,000,000 yen olan bir vazoyu devirir. Sonuç olarakta bunu ödeyebilmesi için artık kulübün köpeği olmak zorunda kalmıştır. Yiyecek, içecek vs. gibi önemsiz vazifelerle hizmet etmektedir. Daha sonradan, güzel yüzünü ve potansiyelini keşfettiklerin de bir kız olduğunu bilmeden, kulübün hostlarından biri yaparlar.

Hatta, sonradan bir kız olduğu ortaya çıksa bile, bu saçmalığa devam eder ve borcunu ödemek için konuk toplamaya başlar. Müşterilerden de böylelikle kimliğini saklmak zorundadır...

Bakalım kulüp daha ne gibi saçmalıklara ev sahipliği yapacak? Gülücük Dağıtıyor

Ouran Özel Akademisi

Hikayemiz, burada yer almaktadır.Okul, anaokulundan liseye bütün dereceleri kapsamaktadır.Buradaki öğrencilerin çoğu zengin bir aileden gelmektedir.Zengin olmayan çok zeki ve akıllı olan öğrencileri burslulukla alırlar, okulda böyle olan tek kişi Haruhi Fujioka'dır.

Karakterler
Fujioka Haruhi


Doğum Tarihi: 4 Şubat
Yaş: 16
Burcu: Kova
Boy: 152 cm
Kilo: 5'0"
Kan Grubu: 0
Okul: Ouran High School Host Club(Burslu öğrenci)
İlkokul: Izumino Elemantary School
Sınıfı: 1-A
Mevki: Sıradan biri Gülücük Dağıtıyor
Tip: Doğal
Burs öğrencisi
Kendini erkek olarak tanıtıyor.
Favori dersleri: İngilizce ve Tarih
Favori Yemek Stili: Pratik her şey
Favori Yemekleri:Sushi,Ramen,Çilekler,yağlı tuna,yüksek sınıf yemekleri ve en önemlisi ootoro! Gülücük Dağıtıyor
Sevmediği yemekler: Genelde tatlı şeyler.
Fobisi: Şimşek ve gök gürültüsü
Favori Rengi: Beyaz

Haruhi, hikayenin ana karakteridir, burslu bir öğrencidir.Ouran'a geldikten sonra Ouran Host Club'ın kullandığı müzik odasındaki değeri neredeyse 8,000,000 yen olan bir vazoyu kırar.Bunun sonucundada Host club'ın köpeği olur Ama Güzel bir yüzü olduğundan kırdığı vazonun parasını ödemek karşılığında Host Club üyesi yapmaya karar verirler.Önceden onu erkek sanarlar ama daha sonradan kız olduğunu öğrenirler.Onun doğal cazibesi ve rahat tavrı kulübün müşterinin hoşuna gider.
Çok hassas ve zeki biridir.Kulüp üyeleri ile gittikçe iyi bir arkadaşlık geliştirir.Özellikle Hitachiin Kardeşler Haruhi ile çok uğraşır,Tamaki Haruhi'yi çok sever kulüpte Haruhi'yi kızı yapmıştır.Annesi çok küçükken ölmüştür ve Haruhi'de annesi gibi bir avukat olmak istiyordur.Ouran'a aslında bu rüyasını gerçekleştirmek için girer.Lüks bir yemek olan ootoro'yu çok sever.Sıksık bunun diyogloglarınıda animede görmekteyiz.

Suou Tamaki

Doğum Tarihi: 8 Nisan
Yaş: 17
Burcu: Koç
Boy: 183 cm
Kilo: 6'0"
Kan Grubu: A
Okul: Ouran High School(Zengin öğrenci.)
Sınıfı: 2-A
Mevki: Zengin
Tip: Prens
Host Club'taki Yeri: Host Club'ın Kralı,Baba.
Uyruğu: Yarı Fransız yarı japon.
Favori Dersleri: İngilizce,Fransızca,Dünya Tarihi
Favori Yemekleri: Ramen ve Yöresel tatlılar
Favori Rengi: Kırmızı.
Takma Adları: Kral,Baba,Lord.

Uyruğu yarı Fransız yarı Japondur, Host club'ın başkanıdır ve sürekli yeni fikirler üretir.Klüpte en popüler Tamaki'dir,bir sürü ziyaretçisi vardır.Tiyatro sanatına oldukça eğilimlidir.Tamaki'nin Büyükannesi ile arasında birçok huzursuzluk vardır.Çünkü babası annesini ve yasal karısını boşamıştır ve ardından Tamaki doğmuştur.Bunun nedenide Suou ailesine diğer hiçbir varisin olmamasıdır.Büyükannesi bir Suou olduğu için Tamakiyi onaylar yalnız bir şartla; annesi ile görüşmeyecektir.(Mangada Annesi onun Japonyaya dönüşünden sonra evden kaçmıştır.)Buna rağmen Büyükannesine karşı hiçbir kötü duygu beslemez ve onu suçlamaz, yaşama pozitif yönde bakar.
Kyouya ile çok iyi arkadaştır.Piyano konusunda oldukça yeteneklidir.Haruhi'yi çok sever.

Ootori Kyouya

Doğum Tarihi: 22 Kasım
Yaş: 17
Burcu: Akrep(Mangada Yengeç olarak geçiyor.)
Boy: 181 cm
Kilo: 5'11"
Kan Grubu: AB
Okul: Ouran High School(Zengin Öğrenci.)
Sınıfı: 2-A
Mevki: Zengin
Tip: Cool
Host Club'taki Yeri: Host Club'ın Annesi.
Favori Dersleri: İngilizce,Almanca,Fizik.
Favori Yemekleri: Baharatlı Ne olursa..
Sevmediği yemekler: Tatlı şeyler..
Favori Rengi: Siyah.
Takma adları: Gölgelerin Kralı,Anne.

Kyoya, Ouran lisesinde ikinci yılda okuyan bir öğrencidir,Tamaki ile aynı sınıftadırlar ve Ouran Host Club'ın başkan yardımcısıdır.Kulübün Cool tipidir,aşırı derecede zekidir.Olayları iyi idare eder.Ailesi hastahane idaresinde ve çeşitli diğer iş ilgileriyle tıbbi sanayi de ve okulun tıbbi yönünü ve güvenliğini sağlar (Neredeyse 100'ü aşkın polis üyesi vardır.)Ailesi'nin 3'üncü çocuğudur.Onun ailesi ve Suou ailesi rakiplerdi bundan dolayı Kyoya önce Tamaki'yle arkadaş oldu çünkü babası ona emretmişti.Yine de zamanın geçtiği gibi onların arkadaşlığı gerçek oldu.Tamaki'nin kulübün resmi lideri olmasına rağmen Kyoya kolayca istediği zaman Tamaki'yi etkileyebiliyordu ve kulübün diğer üyelerinin ikisinin arasında bir çatışmada onlar Kyoya'nın liderliğini izliyorlardı.Bu nedenlede Haruhi ona Gölgelerin Kralı diyordu.

Hitachiin Kardeşler
Hikaru Hitachiin

Doğum Tarihi: 9 Haziran
Yaş: 16
Burcu: İkizler
Saç: Açık Kahverengi
Gözler: Altın Sarısı
Boy: 178 cm
Kilo: 5'10"
Kan Grubu: B
Okul: Ouran High School(Zengin öğrenci)
Sınıfı: 1-A
Mevki: Zengin.
Tip: Little Devil (Küçük Şeytan.)
Favori Dersleri: Matematik,Fizik,Kimya,Resim.
Favori Yemekleri: İtalyan Mutfağı ve müthiş baharatlı yiyecekler.
Favori Rengi: Mavi.

En büyük kardeştir.İkiz kardeşlerin, daha küçük olduğu zaman asla onların Dünyası için herhangi birisine izin vermez çünkü hiç kimse dürüstçe onlara birbirinden ayırt edemezdi.Daha sonra'dan Host Club'a Tamaki tarafından çağırılırlar.Şimdi onlar her zaman Haruhi ile bir Oyuncak misali oynayarak Tamaki'ye işkence yapmayı severler."Küçük şeytan" tipi olarak kulüpte sınıflandırılırlar.Hikaru bazen aşırı öfkelenebilir.Duygularınıda açıkça ortaya koyamaz.Hikaru ve Kaoru onların küçük dünyasında hep beraber oldular.Ouran Host Club'a katılmadan önce insanlarla ilişkileri fazla iyi değildi.Yine de Hikaru'nun Haruhi'ye olan bir ilgisi vardır.Çok iyi bir insandır ama zor beğenir.Doğal olarak yaşamlarına kabul ettikleri ilk insan Haruhi'dir.Hikaru Haruhi'yi bir arkadaştan daha öte beğenir.İyi olduğu kadar bencil ve kıskançtır, zaten bu özelliği onu Kaoru'dan ayırmaktadır.
Hikaru Hitachiin ve onun daha genç tek yumurta ikizi erkek kardeşi Kaoru Ouran Host Club'ın "Küçük şeytan tipi"idir ve Haruhi ile aynı sınıftadır.

Kaoru Hitachiin

Doğum Tarihi: 9 Haziran
Yaş: 16
Burcu: İkizler
Saç: Açık Kahverengi
Gözler: Altın Sarısı
Boy:178 cm
Kilo: 5'10"
Kan Grubu: B
Okul: Ouran High School(Zengin Öğrenci)
Sınıfı: 1-A
Mevki: Zengin
Tip: Little Devil (Küçük Şeytan.)
Favori Dersleri: İngilizce,Modern Edebiyat,Resim
Favori Yemekleri: İtalyan Mutfağı ve müthiş baharatlı yiyecekler.
Favori Rengi: Mavi.

En genç kardeştir, Hikarudan biraz daha masumdur.Haruhi ile oynarak Tamaki'yi çıldırtmaya bayılırlar.Brotherly love senaryolarıyla daha çok misafir toplarlar.Genellikle hep Hangimiz Hikaru-kun oyunu oynamaya bayılırlar.Hikarudan ayrılan özellikleri bencil ve kıskanç olmamasıdır.

Haninozuka Mitsukuni

Takma Adı: Honey,Sert dövüşçü.
Doğum Tarihi: 29 Şubat
Yaş: 18
Burcu: Balık
Boy: 148 cm
Kilo: 4'10"
Kan Grubu: AB
Okul: Ouran High School(Zengin Öğrenci)
Sınıfı: 3-A
Mevki: Zengin
Tip: Loli-Shota
Favori Dersleri: Matematik.
Favori Yemekleri: Pasta,Çilekler,Genellikle tatlı ve baharatlı şeyler.
Sevmediği yemekler: Havuç
Favori Rengi: Pembe

Mori ile birlikte Klübün en büyük üyeleridirler.Herkes ona Senpai diye hitap eder.Tatlı yiyeceklere bayılır ve çok sevimlidir,aynı küçük bir çocuğa benzer.Küçük bir çocuğa benzediği zamanlar yanında hep "Bun-Bun" (Usa-chan) adında bir oyuncak bir tavşan gezdirir.Müşteriler onun sevimli davranışlarına bayılırlar.Haruhi'yi Haru-Chan, Tamaki'yi ise Tama-Chan diye çağırır.Sadece kuzeni'ni Takashi diye çağırır.Sevimli gözükmesine rağmen Japonya'nın en iyi, en prestijli dövüş sanatını yapan aileden gelir, aslında harika bir Karatecidir.
Tamaki, Host Club'ı kurmadan önce Honey-senpai karate kulübünün kaptanıydı.Daha sonra Tamaki'nin kulübüne katıldı.Erkek kardeşi Yasuchika durum öyle olunca karate kulübünün yeni kaptanı oldu.Honey-senpai'yi fazla sevmez, bunun nedenide aşırı derece tatlı şeyler yemesidir.Honey-senpai'ye hep meydan okur ama kazanan hep Honey-senpai olur.

Morinozuka Takashi

Takma adı: Mori
Doğum Tarihi: 5 Mayıs
Yaş: 18
Burcu: Boğa
Boy: 192 cm
Kilo: 6'4"
Kan Grubu: 0
Okul: Ouran High School(Zengin Öğrenci)
Sınıfı: 3-A
Mevki: Zengin
Tip: Wild (Vahşi.)
Favori Dersleri: Coğrafya,Japon Tarihi,Fizik.
Favori Yemekleri: Doğuya özgü yemekler(Soyafasulyesi gibi.)
Favori Rengi: Gümüş.

Honey-senpai ile kuzendirler ve aynı sınıftadırlar, İkiside 3'üncü yıl öğrencisidir.Host Club'ın en uzun boylu ve en sessiz, en sakin üyesidir.Gülümseyince ayrı bir hoş olur.Kendoda Japon ulusal bir şampiyondur.Honey-senpaiyi her zaman korur ve kollar.

Renge Houshakuji


Çok yüksek sesli ve açık sözlü olmaya yönelen Ouran Host Club'ın (Kendisi ilan etti.) Manejeri'dir.Ouran'a katılmak için gelmeden önce Fransa'da yaşıyordur.Renge ilk olarak Kyoya'nın nişanlısı olduğu inancı sürdürerek Ouran Host Club'a rastladı.Tamaki önce Haruhi'ye kadın bir arkadaş olacağını ve daha kadınsı oynaması ve giyinmesi için ona yardım edecek gibi bir umutlarla Ouran Host Club'ın idarecisi olması için Renge'ye izin verdi.Renge Haruhinin erkek olduğunu zannettiği için ona bir ilgi duydu.Animede neredeyse her zaman, yüksek güç sağlanan bir motor ile güç sağlanan yükselen bir kürsü ile Ouran'a girer.Hep Yeteri kadar iyi değil! sloganıyla tanınır.Tam bir Shoujo manga hastasıdır.

Umehito Nekozawa

Beelzenef adındaki kedi kuklasını hep elinde tutar.Kapüşonlu biridir.Bu Kapüşonu giymesinin sebebi ışıktan nefret etmesidir.Karanlığa bayılır.Kara büyü kulübünün başkanıdır.Kulübe üye edindirmeye çalışsada pek başarılı olamaz.Kulübe girene bir Beelzenef bebeği vereceğini söyler durur, öyle bir slogan yapar.Bu Beelzenef adlı bebeğin arkasına sevmediği bir kişinin ismi yazıldığında kişi talihsizlere düşecektir.Tamaki'nin önceden Nekozawa-senpai'nin Beelzenefinin üzerine basması bu batıl inanca inanmasına neden olur. Gülücük Dağıtıyor
Nekozawa-senpai onun kapüşonunun altında aslında tamamen yakışıklıdır doğal olan sarı saçının üzerinde siyah bir peruğu giymesine rağmen.Tamakiyle birazcık birbirlerine benzerler.Kirimi adında bir kız kardeşi vardır.Karanlıktan korktuğu için Nekozawa-senpaiyi abi olarak kabul etmiyordur, benzerliklerinden dolayı Tamakiyi abisi sanmıştır.Daha sonra Kirimi'yi koruyarak onun sevgisini kazanır.

Fujioka Ailesi:
Ryoji "Ranka" Fujioka


Haruhinin babası.Bir okama olarak bir bar'da çalışır.Karısının ölümünden sonra onun gibi giyinir.Fakir olsalar bile babası ona cicili bicili kıyafetler alıp durur.Animenin 8. bölümünde haruhi yapılan bir yolculuk için bavulunu erkek kıyafetleriyle doldurduğunu gören babası bavulunu gizlice boşaltıp o giysileri kendi aldığı kiysileriyle değiştirmişti.

Kotoko Fujioka

Kotoko Fujioka Haruhi'nin ölen annesidir.(Haruhi ilk bölümde annesinin 10 yıl önce öldüğünü söylemişti yani o zaman 6 yaşında oluyor.)Annesi bir avukattı ve Haruhide annesini örnek almaya çalışıyor.Anneside Haruhi gibi zeki ve güzeldir.

Kulüpler:
Host Club


Tamaki, dokuzuncu yılında kış esnasında Ouran High School Host Club fikrini düşündü ve Ouran Akademisine girme hazırlıklarına başladı.Kulüp üyelerini eğlendirmenin farklı yollarını aradı.Müzik dersleri için kullanılmıyor olan Ouran lisesinin üçüncü müzik odasını kendi kullanımları için mobilya, yiyecek ve içeceklerle doldurdu.Bazen kulüp odasının müşterilerin tecrübesini artırması için özel bir tema buldu ve onlar için daha ilginç yapmak için; Çeşitli temalar tropikal veya göreneksel bir pikniği kapsadı.

Dark Magic Club

Ouran lisesindeki karanlık büyü kulübü üçüncü yıl öğrencisi Umehito Nekozawa tarafından kuruldu.Kulüp üyeleri karanlık büyünün bir formu düşünülerek yapılan loşça aydınlatılılmış bir oda yapıldı.Nekozawa her yerde onla birlikte kedi bebek Beelzenef'i taşır.Bu bebeğin değişik bir formunda bebeğin arkasına birinin ismini yazarsan o kişinin lanetleneceği söylenir.Kulübün her üyesi mutlaka siyah bir palto giyer.Nekozawa-senpai Haruhi'nin sınıflarınca verilen bir Halloween partisi esnasında onları korkutmak için bu fırsatı kaçırmaz.Işıkları keser ve Beelzenef'in gölgesi ile herkesi korkutur.
Animede kulübün tek üyesi Nekozawa-senpai olarak bilinmektedir.

Zuka Club

St. Lobelia kız akademesinin kızları tarafından kurulmuştur.Başkanı okulda herkesin beğenisi toplayan Benio-sama'dır.Kültürel bir kulüptür.Çay törenleri, gruplar ve tartışmalar yaparlar.Üçüncü yıl öğrencisi Benio Amakusa, ikinci yıl öğrencisi Chizuru Maihara ve ilk yıl öğrencisi Hinako Tsuwabuki'nden oluşmaktadır.Benio Haruhi'ye kafayı takmış durumdadır ve onu kendi kulübünün üyesi yapmak ister.Benio aynı bir erkek gibi davranır sadece okulun üniformasını giydiğinde etek giyer.

Karate Club
Önceden kulübün başkanı Honey-senpaidir ama daha sonra kardeşi Yasuchika olur.

Newspaper Club

Ouran'da gazete kulübü, üç üyeyi içerir: Ouran Host Kulüp'ten daha popüler kendi gazetlerini yapmaya çabalayan kulüp Başkanları Akira Komatsuzawa, Chikage Ukyo ve Tomochika Sakyo'dur ama onların gazetesi çoğunlukla, kampüsteki dedikodu hikayelerden oluşuyor olan makalelere dayanır.Amaçları Host Club'ın adını kötüye çıkarmak ve onlardan daha çok üye toplamaktır ama Kyouya onların planını yerle bir eder.

-Güncellendi Dil Çıkartıyor-

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
01 Şub 2007 20:04, Değiştirme: 27 Eyl 2007 21:44 (Toplamda 4 kere)
excelsaga
Yeni Otaku
Yeni Otaku

Avatar

Kayıt: 27 Arl 2006
Mesajlar: 15
Favori Anime & Manga: saymakla bitmez...
Nerden: istanbul

Durumu: Çevrimdışı

Avatar
excelsaga
Yeni Otaku
Ouran High School Host Club Konu: Yanıt: Ouran High School Host Club
Alıntıyla Cevap Gönder
sadece nasıl bir anime diye merak edip 1bölüm izleyeceğim diye basına oturduğum ve 26bölümünü 1günde bitirdiğim animedir..o kadar güzel ki basından bir türlü kalkamadım..bir bölüm daha seyredeyim dedim ve bir baktım ki sonuna gelmişim Kayan Gözler

arkadaslar bunu tavsiye ederim, cok eğlenecekseniz izlerken...

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
02 Şub 2007 1:28
Toru_honda
Yeni Otaku
Yeni Otaku

Avatar

Kayıt: 01 Şub 2007
Mesajlar: 3
Favori Anime & Manga: Fruits basket,Death note,Elfen lied,Bleach,ouran high school host club.
Cinsiyet: Kız
Nerden: Manavdan

Durumu: Çevrimdışı

Avatar
Toru_honda
Yeni Otaku
Ouran High School Host Club Konu: Yanıt: Ouran High School Host Club
Alıntıyla Cevap Gönder
Ben bu animeyi ilk önce shounen-ai sanmistim Dil Çıkartıyor Ön yargılı davranmamak gerekio demekki.Komedi acisindan school rumbleden sonra izledigim 2. en güzel anime tavsiye ederim Çok Mutlu

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
04 Şub 2007 14:20
Lucy Nyuu
Otaku (Level 1)
Otaku (Level 1)

Avatar

Kayıt: 22 Oca 2007
Mesajlar: 24
Favori Anime & Manga: Ouran H.S.host club,naruto,tenjou tenge,bleach,elfen lied,shaman king,Jigoku Shoujo,DearS,Samurai champloo,tokyo mew mew,Angel Sanctuary,Galaxy angel.
Cinsiyet: Kız
Nerden: Tokyo

Durumu: Çevrimdışı

Avatar
Lucy Nyuu
Otaku (Level 1)
Ouran High School Host Club Konu: Yanıt: Ouran High School Host Club
Alıntıyla Cevap Gönder
Tenjho tengeden sonra en sevdiğimm anime
tek kelimeyle MÜKEMMEL
konu,çizim,karakterler Mükemmel +_+
İzlerken bayabi eğlendim
1 günde 18 bölüm izledim Kahkaha Atıyor
en sonunda abim geldi zorla kaldırdı kalktm

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
06 Şub 2007 2:18
Minako
Otaku (Level 1)
Otaku (Level 1)

Avatar

Kayıt: 08 Şub 2007
Mesajlar: 28
Tanıtımlar: 2
Favori Anime & Manga: Sailor Moon,Blood+,Fushigi yuugi,Ouran High School Host Club daha dolu warr...
Cinsiyet: Kız
Nerden: Ankara
Teşekkür: 2

Durumu: Çevrimdışı

Avatar
Minako
Otaku (Level 1)
Ouran High School Host Club Konu: Yanıt: Ouran High School Host Club
Alıntıyla Cevap Gönder
Ben bu animenin karakterlerine bayılıyorum,komedisini tam süper söylememe gerek yok sanırsam zaten Dil Çıkartıyor İzlerken hem güldürüyor hem ağlatıyor.Müzikleride güzel ama sonunu pek bağlayamamışlar Çıldırmış Durumda

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
09 Şub 2007 12:38
nida
Otaku (Level 3)
Otaku (Level 3)Yaş: 30
Kayıt: 17 Oca 2007
Mesajlar: 205
Tanıtımlar: 107
Favori Anime & Manga: lovely complex,D.Gray-man,Kimi ni Todoke,hatenkou yuugi,special A,Vampire Knight,KouKou debut,ouran high school host club,Beast Master vs
Nerden: İstanbul
Teşekkür: 2

Durumu: Çevrimdışı

nida
Otaku (Level 3)
Ouran High School Host Club Konu: Yanıt: Ouran High School Host Club
Alıntıyla Cevap Gönder
bende yeni başlatım bi oturuşta dayanamayıp 10 bölümünü izledim Çok Mutlu gerek karakterleri gerek kurgu muhteşemmm.. özellikle haruhi çok hoşuma gidio Kahkaha Atıyor bide tamakinin sürekli haruhiyi koruması ve korurken gösterdigi tavırlar kopuyorum orda Çok Mutlu Kahkaha Atıyor Göz Kırpıyor dogrusunu söylersem son bölüme gelicem die korkuom ve çokta merak ediom

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
16 Mar 2007 22:50
NANA
Yasaklı Üye

Avatar

Yaş: 29
Kayıt: 29 Oca 2007
Mesajlar: 587
Tanıtımlar: 1
Cinsiyet: Kız
Teşekkür: 7

Durumu: Çevrimdışı

Avatar
NANA
Yasaklı Üye
Ouran High School Host Club Konu: Yanıt: Ouran High School Host Club
Alıntıyla Cevap Gönder
Valla ben bir oturusta 20 bölümünü izlemistim Dil Çıkartıyor.Son 2 bölümü biraz sıkıcı gerci romantizme fazla agirlik vermisler.İzle izle güseldir. Gülücük Dağıtıyor Birde 2. Sezon falan yapsalar tam süper olacak Çok Mutlu

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
16 Mar 2007 23:00
nida
Otaku (Level 3)
Otaku (Level 3)Yaş: 30
Kayıt: 17 Oca 2007
Mesajlar: 205
Tanıtımlar: 107
Favori Anime & Manga: lovely complex,D.Gray-man,Kimi ni Todoke,hatenkou yuugi,special A,Vampire Knight,KouKou debut,ouran high school host club,Beast Master vs
Nerden: İstanbul
Teşekkür: 2

Durumu: Çevrimdışı

nida
Otaku (Level 3)
Ouran High School Host Club Konu: Yanıt: Ouran High School Host Club
Alıntıyla Cevap Gönder
inşallah yaparlar çünkü ben bitmesinin istemiom Üzgün ya da Ağlıyor Gülücük Dağıtıyor

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
17 Mar 2007 8:36
palmoth
Yeni Otaku
Yeni Otaku

Avatar

Kayıt: 08 Oca 2007
Mesajlar: 14
Tanıtımlar: 1
Cinsiyet: Kız
Nerden: istanbul

Durumu: Çevrimdışı

Avatar
palmoth
Yeni Otaku
Ouran High School Host Club Konu: Yanıt: Ouran High School Host Club
Alıntıyla Cevap Gönder
2. sezon isteriiik Çok Mutlu

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
18 Mar 2007 12:32
Tsunade
Yeni Otaku
Yeni Otaku

Avatar

Kayıt: 29 Oca 2007
Mesajlar: 5
Favori Anime & Manga: Naruto, Sailormoon, Chobits, Nİnja Scroll...
Cinsiyet: Kız

Durumu: Çevrimdışı

Avatar
Tsunade
Yeni Otaku
Ouran High School Host Club Konu: Yanıt: Ouran High School Host Club
Alıntıyla Cevap Gönder
Kesinlikle çok güzel bir anime. Çizimler çok etkileyici; erkek karakterlerin kadın karakterlerden daha iyi ve özenli çizildiği yegane anime bu heralde.
Komedi sevenler mutlaka izlesin; özellikle bayan anime severler çok daha fazla tatmin olacaktır; kim haruhinin yerinde olmak istemez ki :043:
Favorilerim arasındaki bu şirin anime için ikinci sezon isteyen arkadaşlara katılıyorum; ama daha sürükleyici ve merak unsurunun etkin olması şartıyla

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
19 Mar 2007 5:09
 
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder Sayfaya git: 1, 2, 3 ... 33, 34, 35, Sonraki
1. sayfa (Toplam 35 sayfa) [ 348 mesaj ]  

 
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız