Karanlıkta Aydınlık Arayışı
Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3 ... 7, 8, 9

Anime Manga Forum -> Fan Fiction

 

Sizce nasıl olmuş
güzel
78%
 78%  [ 15 ]
iyi
10%
 10%  [ 2 ]
kötü
10%
 10%  [ 2 ]
Toplam Oylar : 19

Yazar Mesaj
Kanlı Kontes
Mangaka
MangakaYaş: 26
Kayıt: 10 Arl 2007
Mesajlar: 644
Nerden: Elizabeth Bathory-Sensei'min yanından *-*
Teşekkür: 1

Durumu: Çevrimdışı

Karanlıkta Aydınlık Arayışı Konu: Yanıt: Karanlıkta Aydınlık Arayışı Alıntıyla Cevap Gönder
Acı ve Tatlı Hatıralar... Hüznün Güzel Yüzü Doğa
- Doğa, Ankara’dan uzaklara taşındı ve ondan bir daha haber alamadım. Annesiyle babasına da hiçbir şey söylememişti. Onu aradım, af dilemek istiyor, ne kadar üzgün olduğumu ona söylemek istiyordum… Onu bulamadım ve çaresizce Duru’yla evlendim. Ama Duru’yla evlendiğimiz anda sorunlar baş göstermeye başlamıştı. Duru, güzel bedenini bozulmasından korktuğu için çocuk istemiyor, evli olduğumuzu unutuyor, başkalarıyla beni aldatıyor, eve sarhoş geliyor ve her gün başkalarıyla yatıp kalkıyordu. Onu kaç kez barlardan topladığımı bilirim. Her defasında onu “doğa’ya benzetmeye çalıştığımı” düşünerek bana kızıyordu. Ondan bıkmıştım ve artık ne olursa olsun ondan boşanmak istiyordum. Bir gün İrem… Hiç ummadığım bir şey oldu. Duru evde piyanonun başına geçmiş şarkı söylüyordu. Duru, şarkı söylemekten ya da piyano çalmaktan falan anlamaz. Ama öğrenmiş olacağını varsayarak bir şey demedim. Ama Duru o kadar sevgi dolu o kadar tatlıydı ki… Onun Duru olmadığını anlamıştım. O benim biricik prensesim… Doğa’m dan başkası değildi. Ve bir gün bana “baba olacağımı karnında seni taşıdığını söyledi.” Sevinçten havalara uçtum İrem. Baba oluyordum! Ve sen doğdun İrem… Sezaryen doğum olduğu için birkaç gün hastanede kalmanız gerekiyordu… Ve üç gün sonra… Doğa’yla seni bir varoşun önünde buldular. Doğa, intihar etmişti… Yanında da sen yatıyordun. Dedi ve sustu.
Gözyaşı yanağından süzülürken Alp Bey buruk bir gülümsemeyle:
- Sana ne zaman baksam onu görüyorum İrem… Benim Doğa’m asla böyle bir şey yapmazdı yapmaz da... Ve soğuk bir kış günü, evlendiğim kadın Duru geri döndü. Doğa’yla olan anlaşmalarını anlattı ve çocuğun Doğa’dan olduğunu itiraf etti. Ama Duru senden Doğa’nın kanını taşıdığın için nefret ediyordu. Senin artık onun kontrolünde olduğunu ve istediği anda seni öldürebileceğini söyledi. O sadece öl diyecekti sende bir kukla gibi kendini öldürecektin. Karşı koymanın manası yoktu çünkü bu günden güne güçlenen bir lanetti. Duru seni kurtuluşunu tek bir koşula bağlamıştı. O da senden ömrüm boyunca uzak duracaktım ve sen beni öldü belleyecektin. O yüzden seni terk ettim İrem. Ama Duru sözünde durmadı. Şimdi ne olursa olsun yanındayım bir tanem. Artık bize ayrılık yok… Yok. Dedi.
Baba kız tekrar birbirlerine sarıldılar. İrem, kendileri için, hiç görmediği annesi için ağladı. Ama artık kim olduğunu biliyordu. O Doğa Güneş Altındağ Olcay ve Alper Olcay’ın biricik kızı İrem Beyza Olcay’dı.

* JEANNE, beğenmene sevindim. İlki, Yavuz'la İrem ilişkisinden artık o kadar çok bahsetmeyeceğim. Sonlara doğru anlatmayayım şimdi çünkü onu sen bile bilmiyorsun =) Duru'nun dönüşü çok süper oacak ama dönerken yalnzı olmayacak geçmişten de bir şeyleri koparıp getirecek. Alp, aslında çok çapkın biri ve aslında bakarsan bağlanabildiği tek kız Doğa'ydı. Dediği gibi Duru'yla olan şeyler yalnızca fizikseldi.
* Bölüm kısa farkındayım ama bu aralar sık koyacağım için eksikliğini pek hissetmeyeceksiniz =)


Sewimlİ_HırsıZ'a bu güzel imzadan dolayı çok teşekkür eder ve minnetimi gönderirim

Spoiler:

Yeni hikayem okursanız sevinirim ^.^
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder 12 Şub 2009 18:12
ErzaScarlett
Mangaka
MangakaKayıt: 05 Eyl 2008
Mesajlar: 613
Favori Anime & Manga: kamikaze kaitou jeanne,shugo chara,code geass,kamisama kazoku,full moon wo sagashite, junjou romantica, kamichama karin, Naruto, Bleach , Fairy Tail, NANA
Cinsiyet: Kız
Nerden: Fairy Tail
Teşekkür: 16

Durumu: Çevrimdışı

Karanlıkta Aydınlık Arayışı Konu: Yanıt: Karanlıkta Aydınlık Arayışı Alıntıyla Cevap Gönder
dedim ben melu'mmm Şık doğa irem in annesi Kahkaha Atıyor Kahkaha Atıyor neyse alp niye duru yla evlenmiş anlayamadım... duru ne kadar da adiymiş öyle....??? alp duru yla evlenmeyip aşkını bekleseymiş Kahkaha Atıyor Şık Çıldırmış Durumda neyseee melu süper olmuş canım gittikçe sonlara yaklaştık heralde Gizli Planlar Yapmaktadır hmm duru nasıl lanetlendi? nasıl öyle bir güce sahip oldu onu da anlatacaksın heralde canım Kahkaha Atıyor

***VeRa TePeS***
Eski Maron_Rei Çok Mutlu

Karin Axelsson
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder 13 Şub 2009 14:08
Kanlı Kontes
Mangaka
MangakaYaş: 26
Kayıt: 10 Arl 2007
Mesajlar: 644
Nerden: Elizabeth Bathory-Sensei'min yanından *-*
Teşekkür: 1

Durumu: Çevrimdışı

Karanlıkta Aydınlık Arayışı Konu: Yanıt: Karanlıkta Aydınlık Arayışı Alıntıyla Cevap Gönder
Ben pek açık yazmak istemiyorum bazıları benim normal yazım tarzımdan rahatsız olur diye. Ama madem kafan karıştı açıklayayım;
Alp'le Duru'nun evleniş sebebi, Alp'in Duru'yla bir ilişkisi olması, sonra Duru'nun hamile olduğunu söyleyerek Alp'le evlenmesi. Alp, Doğa'yı seviyor olabilir ama çocuğunu babasız bırakacak kadar moron bir insan da değil. Bu yüzden Duru'yla evleniyor =)
Duru'nun lanetleniş sebebini Ben Kimim'in sonlarına doğru öğrenebileceksiniz zannedersem. Aslına bakarsan Duru lanetlenmedi. Duru normal haliyle bunları yapabilecek biri değil. Aslında duru Wings Of Bloody Butterfly'daki Sophia'ya benziyor. Yani ilgi çekmek tek amacı ilgi çekemiyorsa da pek uğraşmıyor =)
Bu güzel yorumun için teşekkür ederim İlki. Okuyucu azlığına rağmen bunun eksikliğini sayende pek hissetmiyorum. Üç kişilik yorum yapıyorsun çünkü Dil Çıkartıyor


Sewimlİ_HırsıZ'a bu güzel imzadan dolayı çok teşekkür eder ve minnetimi gönderirim

Spoiler:

Yeni hikayem okursanız sevinirim ^.^
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder 13 Şub 2009 15:23
 
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3 ... 7, 8, 9
9. sayfa (Toplam 9 sayfa) [ 83 mesaj ]
Geçiş Yap:   

 
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız